Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,016 μέλη και 2,415,702 μηνύματα σε 75,314 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 219 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μέχρι πότε αναπτύσσεται το γυναικείο σώμα ;

Nadiawow (Νάντια)

Δραστήριο Μέλος

H Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 185 μηνύματα.

H Nadiawow έγραψε: στις 19:50, 02-09-13:

ειμαι 17 χρονων κ αναρωτιομουν οπως ειμαι τωρα , ετσι ακριβως θα ειμαι και σε 3-4 χρονια (αν δεν παρω βαρος ή πλαδαρεψω) ειτε στο προσωπο ειτε στο σωμα..

(ελπιζω οχι!)

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

taketrance (taketrance)

Δραστήριο Μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 260 μηνύματα.

O taketrance έγραψε: στις 23:50, 02-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από Nadiawow
ειμαι 17 χρονων κ αναρωτιομουν οπως ειμαι τωρα , ετσι ακριβως θα ειμαι και σε 3-4 χρονια (αν δεν παρω βαρος ή πλαδαρεψω) ειτε στο προσωπο ειτε στο σωμα..

(ελπιζω οχι!)

μεχρι αυτη την ηλικια που εισαι τωρα αναπτυσεσσαι
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 00:38, 03-09-13:

Εγω ακομα αλλαζω παντως... Με αργουσ ρυθμουσ πια, αλλα αλλαζω...Ειδα εντυπωσιακες αλλαγες γυρω στα 21-22!
Δεν προκειται να μεινεις ιδια παντως, οποτε μην ανησυχεις! Αν ομως κατι δε σου αρεσει σε εσενα, μπορεις να το διαμορφωσεις και να νιωθεις καλα. Πχ με διατροφη ή γυμναστικη ή λιγακι μακιγιαζ ή αν εχεισ ακμη να την αντιμετωπισεισ κλπ αναλογα με το τι δε σου αρεσει. Εγω σε ολες τις ηλικιες πλην αυτες στα πρωτα χρονια εφηβειας, αισθανομουν μια χαρα!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mindcircus : 03-09-13 στις 00:42.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 01:41, 03-09-13:

Η ανάπτυξη τελιώνει στα 17-18 για τις γυναίκες, αυτό όμως δεν συμένει ότι θα μείνεις η ίδια ακριβός. Συνέχος αλλάζεις και συνεχός θα αλλάζεις. Σιγά σιγά θα ωριμάζει τόσο το σώμα σου όσο και το προσωπό σου.
Παράθεση

Nadiawow (Νάντια)

Δραστήριο Μέλος

H Nadiawow έγραψε: στις 21:41, 03-09-13:

ααααα οκ !!! απλως βλεπεις φοιτητριες ας πουμε και λες ναι αυτη ειναι η γυναικα, κ αναρωτιομουν αν ηταν ετσι ακριβως κ στην β ή γ λυκειου..!
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,447 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 22:01, 03-09-13:

ααααα οκ !!! απλως βλεπεις φοιτητριες ας πουμε και λες ναι αυτη ειναι η γυναικα, κ αναρωτιομουν αν ηταν ετσι ακριβως κ στην β ή γ λυκειου..!

Η γυναίκα από τα 16 από αυτή στα 22 διαφέρουν στο βάψιμο. Βάψου και θα δεις θα μοιαζεις μεγάλη
Παράθεση

Nadiawow (Νάντια)

Δραστήριο Μέλος

H Nadiawow έγραψε: στις 22:26, 03-09-13:

σιγα μην αρχισω τ βαψιμο.. το προσωπο δεν εχει πιο ωριμα χαρακτηριστικα στα 20 πχ απ οτι στα 16;
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 21:53, 05-09-13:

το προσωπο δεν εχει πιο ωριμα χαρακτηριστικα στα 20 πχ απ οτι στα 16;
Φυσικα και εχει!
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,825 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 23:04, 05-09-13:

σιγα μην αρχισω τ βαψιμο.. το προσωπο δεν εχει πιο ωριμα χαρακτηριστικα στα 20 πχ απ οτι στα 16;
Πφφφ δε ξέρω εμένα ακόμα για 16 με περνάνε.
Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Διακεκριμένο μέλος

H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 1,896 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε: στις 23:12, 05-09-13:

Σε ύψος μην περιμένεις διαφορά πάντως, τα υπόλοιπα αλλάζουν.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια