Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,724 μηνύματα σε 74,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μέχρι πότε αναπτύσσεται το γυναικείο σώμα ;

Nadiawow (Νάντια)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nadiawow
H Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 185 μηνύματα.

H Nadiawow έγραψε στις 19:50, 02-09-13:

ειμαι 17 χρονων κ αναρωτιομουν οπως ειμαι τωρα , ετσι ακριβως θα ειμαι και σε 3-4 χρονια (αν δεν παρω βαρος ή πλαδαρεψω) ειτε στο προσωπο ειτε στο σωμα..

(ελπιζω οχι!)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

taketrance (taketrance)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη taketrance
Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 260 μηνύματα.

O taketrance έγραψε στις 23:50, 02-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από Nadiawow
ειμαι 17 χρονων κ αναρωτιομουν οπως ειμαι τωρα , ετσι ακριβως θα ειμαι και σε 3-4 χρονια (αν δεν παρω βαρος ή πλαδαρεψω) ειτε στο προσωπο ειτε στο σωμα..

(ελπιζω οχι!)

μεχρι αυτη την ηλικια που εισαι τωρα αναπτυσεσσαι

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 00:38, 03-09-13:

Εγω ακομα αλλαζω παντως... Με αργουσ ρυθμουσ πια, αλλα αλλαζω...Ειδα εντυπωσιακες αλλαγες γυρω στα 21-22!
Δεν προκειται να μεινεις ιδια παντως, οποτε μην ανησυχεις! Αν ομως κατι δε σου αρεσει σε εσενα, μπορεις να το διαμορφωσεις και να νιωθεις καλα. Πχ με διατροφη ή γυμναστικη ή λιγακι μακιγιαζ ή αν εχεισ ακμη να την αντιμετωπισεισ κλπ αναλογα με το τι δε σου αρεσει. Εγω σε ολες τις ηλικιες πλην αυτες στα πρωτα χρονια εφηβειας, αισθανομουν μια χαρα!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mindcircus : 03-09-13 στις 00:42.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 01:41, 03-09-13:

Η ανάπτυξη τελιώνει στα 17-18 για τις γυναίκες, αυτό όμως δεν συμένει ότι θα μείνεις η ίδια ακριβός. Συνέχος αλλάζεις και συνεχός θα αλλάζεις. Σιγά σιγά θα ωριμάζει τόσο το σώμα σου όσο και το προσωπό σου.

Παράθεση

Nadiawow (Νάντια)

Δραστήριο Μέλος

H Nadiawow έγραψε στις 21:41, 03-09-13:

ααααα οκ !!! απλως βλεπεις φοιτητριες ας πουμε και λες ναι αυτη ειναι η γυναικα, κ αναρωτιομουν αν ηταν ετσι ακριβως κ στην β ή γ λυκειου..!

Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,373 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 22:01, 03-09-13:

ααααα οκ !!! απλως βλεπεις φοιτητριες ας πουμε και λες ναι αυτη ειναι η γυναικα, κ αναρωτιομουν αν ηταν ετσι ακριβως κ στην β ή γ λυκειου..!

Η γυναίκα από τα 16 από αυτή στα 22 διαφέρουν στο βάψιμο. Βάψου και θα δεις θα μοιαζεις μεγάλη

Παράθεση

Nadiawow (Νάντια)

Δραστήριο Μέλος

H Nadiawow έγραψε στις 22:26, 03-09-13:

σιγα μην αρχισω τ βαψιμο.. το προσωπο δεν εχει πιο ωριμα χαρακτηριστικα στα 20 πχ απ οτι στα 16;

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 21:53, 05-09-13:

το προσωπο δεν εχει πιο ωριμα χαρακτηριστικα στα 20 πχ απ οτι στα 16;
Φυσικα και εχει!

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,643 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 23:04, 05-09-13:

σιγα μην αρχισω τ βαψιμο.. το προσωπο δεν εχει πιο ωριμα χαρακτηριστικα στα 20 πχ απ οτι στα 16;
Πφφφ δε ξέρω εμένα ακόμα για 16 με περνάνε.

Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη LiViNGtheLiFE
H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 1,896 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε στις 23:12, 05-09-13:

Σε ύψος μην περιμένεις διαφορά πάντως, τα υπόλοιπα αλλάζουν.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους