Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,089 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,985 μηνύματα σε 74,643 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ιδέες για πώληση μεταχειρισμένων αντικειμένων

nat1995 (Νατάσσα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nat1995
H Νατάσσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H nat1995 έγραψε στις 14:45, 03-09-13:

Μήπως ξέρετε κανένα μαγαζί που θα μπορούσα να πουλήσω κάποιες παλιές μου τσάντες, που δεν τις χρησιμοποιώ?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nat1995 (Νατάσσα)

Νεοφερμένος

H Νατάσσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H nat1995 έγραψε στις 14:54, 04-09-13:

Καμία απάντηση;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 15:06, 04-09-13:

Χμμμ έχω την αίσθηση ότι στο Kilo Shop [πουλάει Vintage ρούχα κι αξεσουάρ με το κιλό] στο Μοναστηράκι αγοράζουν πράγματα αν τους τα πας, δεν είμαι σίγουρη όμως, μπορείς να ρωτήσεις, να περάσεις απο κέι, να πάρεις τηλ ξέρωγω.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nat1995 (Νατάσσα)

Νεοφερμένος

H nat1995 έγραψε στις 15:07, 04-09-13:

Αχααα ωραία! Σ'ευχαριστώ πολύ

Παράθεση

NeNoOz95

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη NeNoOz95
H NeNoOz95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.

H NeNoOz95 Omnia vincit amor. !!! έγραψε στις 15:38, 04-09-13:

δεν ξέρω αν σε ενδιαφέρει αλλά εγώ ξέρω ότι στα h&m αν τους πας ρούχα τσάντες κλπ για ανακύκλωση για κάθε σακούλα που τους παςκερδίζεις 15% έκπτωση για ένα προιόν που θα αγοράσεις

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nat1995 (Νατάσσα)

Νεοφερμένος

H nat1995 έγραψε στις 16:34, 04-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από NeNoOz95
δεν ξέρω αν σε ενδιαφέρει αλλά εγώ ξέρω ότι στα h&m αν τους πας ρούχα τσάντες κλπ για ανακύκλωση για κάθε σακούλα που τους παςκερδίζεις 15% έκπτωση για ένα προιόν που θα αγοράσεις

Το είχα ξεχάσει....έχεις δίκιο σ'ευχαριστώ

Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 18:56, 04-09-13:

Σχετικά με το θέμα πάντως, στη Θεσσαλονίκη, υπάρχουν παλαιοπωλεία που μπορείς να βρεις πολύ όμορφα πράγματα. Γυαλιά ηλίου, ρούχα, τσάντες, έπιπλα κτλ σε τέλειες τιμές.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γίδι : 06-09-13 στις 09:34. Αιτία: Split off topic
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nat1995 (Νατάσσα)

Νεοφερμένος

H nat1995 έγραψε στις 20:04, 04-09-13:

Αν και είμαι από Αθήνα, κάποια στιγμή θα μου φανεί χρήσιμο Σ'ευχαριστώ.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γίδι : 06-09-13 στις 09:34. Αιτία: Split off topic
Παράθεση

υδωρ (Δεσποινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη υδωρ
H Δεσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.

H υδωρ έγραψε στις 16:41, 04-10-13:

μεσω ιντερνετ κοιταξες?

Παράθεση

Helen D

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Helen D
H Helen D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H Helen D έγραψε στις 23:57, 31-10-13:

Καλησπεεεεερα!! Εχω αρκετα παλαιοτερα τευχη απ το περιοδικο Αφισοραμα(πχ.2005),σε καλη κατασταση τα περισσοτερα και θελω να ρωτησω πως θα μπορουσα ενδεχομενως να τα πουλησω..Καμια ιδεα?

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 09:55, 02-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από Helen D
Καλησπεεεεερα!! Εχω αρκετα παλαιοτερα τευχη απ το περιοδικο Αφισοραμα(πχ.2005),σε καλη κατασταση τα περισσοτερα και θελω να ρωτησω πως θα μπορουσα ενδεχομενως να τα πουλησω..Καμια ιδεα?
Σιγουρα σε μαγαζια στο Μοναστηρακι...ή την κυριακη στην Ερμου - Θησείο στο παζαρι να δεις ποιος πλανόδιος πουλα τετοια πραγματα και να διαπραγματευτείς μια τιμή....
Καποτε υπηρχαν και μαγαζακια γυρω απο τη Νομική Σχολή που πουλούσαν παλιά περιοδικά.

Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,202 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 12:15, 02-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από Helen D
Με αγγελίες στο ίντερνετ.
Αλλιώς υπάρχουν παλαιοβιβλιοπωλεία, απλά θεωρώ ότι σου πιάνουν λίγο τον κώλο και τα αγοράζουν σε πολύ χαμηλότερη τιμή από αυτή που υπολόγιζες (και το κακό είναι ότι δεν έχεις μεγάλο περιθώριο για παζάρια...).

Παράθεση

nat1995 (Νατάσσα)

Νεοφερμένος

H nat1995 έγραψε στις 01:17, 23-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από υδωρ
μεσω ιντερνετ κοιταξες?
Έχω κοιτάξει αλλά δεν έχω βρει τίποτα, δυστυχώς!!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους