Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,088 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,944 μηνύματα σε 74,641 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Δικές μας ταινίες μικρού μήκους

vissarionasssss

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη vissarionasssss
Ο vissarionasssss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O vissarionasssss έγραψε στις 23:11, 03-09-13:

Με λένε Βησσαρίωνα, είμαι 16 ετών και μένω στην Αθήνα. Τα τελευταία 2 περίπου χρόνια περνάω τον ελεύθερό μου χρόνο φτιάχνοντας videάκια και ταινίες μικρού μήκους. Αν έχετε το χρόνο και την όρεξη θα μπορούσατε ίσως να ρίξετε μια ματιά σε μια ταινιούλα που έχω ανεβάσει πρόσφατα...
http://www.youtube.com/channel/UC12V04FHM0WuBdWWim81oQg
Δουλέψαμε αρκετά για να τη γυρίσουμε και πιστεύω πως αξίζει τον κόπο...

Κάθε παρατήρηση, διόρθωση, σχόλιο είναι ευπρόσδεκτα και θα με βοηθήσουν να γίνω καλύτερος σε αυτό που μου αρέσει να κάνω...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stefanos... (Στεφανος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη stefanos...
Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 973 μηνύματα.

O stefanos... το καλό παιδί έγραψε στις 23:34, 03-09-13:

Τρόμαξα λίγο στο τέλος με τις λήψεις αυτες βραδιάτικα () αλλα βγάζει στο τέλος ενα νόημα, ενα ηθικό δίδαγμα που κάνει την ταινία ξεχωριστη. Ωραίες λήψεις, που αγγίζουν επαγγελματικό αποτέλεσμα. Συμβουλη: Μην σταματας να αναζητάς το καλύτερο, μην φοβασαι να επενδυσεις σ αυτο που σ αρεσει, δωστε πολυ μεγαλη βαση στο σεναριο και αν δεν σε ικανοποιει απολυτα μην ξεκινησεις τις ληψεις. Εχεις ταλεντο, έχεις μελλον, συνεχισε.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

relia23

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη relia23
H relia23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H relia23 έγραψε στις 23:35, 23-03-15:

γεια σας, εγω κ μια φιλη μου εχουμε κανει μια ταινια μικρου μηκους 2 λεπτων περιπου και θελουμε να τη διαδωσουμε κ να ακουσουμε γνωμες. αν θελετε δειτε την εδω:

https://www.youtube.com/watch?v=JLVqOBiM_bc

περιμενουμε τα σχολια σας!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,202 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 23:42, 23-03-15:

Δεν κατάλαβα το concept.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 23:46, 23-03-15:

Αρχική Δημοσίευση από Ερινύς
Δεν κατάλαβα το concept.
Λέει παρακάτω πως μια κοπέλα προσπαθεί να κάνει φίλους με το να τους λέει να πάνε για καφέ.
Εμένα πάλι δε μου παίζει το βίντεο.

Παράθεση

Giorgos216 (Γιώργος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Giorgos216
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,070 μηνύματα.

O Giorgos216 έγραψε στις 23:59, 23-03-15:

Αρχική Δημοσίευση από Ερινύς
Δεν κατάλαβα το concept.
Εγώ νομίζω πως θέλει να πει το εξής: ότι οι περισσότεροι άνθρωποι είναι κλειστοί και δε δέχονται να συναναστραφούν με ανθρώπους που δε γνωρίζουν, εκτός αν έχουν κάτι επιπλέον να κερδίσουν από μια φιλία, την οποία δεν εκτιμούν όσο θα έπρεπε (βλέπε το παιδί που δέχεται αρχικά γιατί νομίζει πως έχει ερωτικό χαρακτήρα η πρόταση). Όμως, υπάρχουν ορισμένοι άνθρωποι που θα δεχθούν να γνωρίσουν νέους ανθρώπους με την προοπτική να δημιουργήσουν φιλίες και γι'αυτό τον λόγο αξίζει να προσπαθούμε να τους βρούμε.

Αυτό εξέλαβα από το βίντεο, δεν είναι ότι συμφωνώ. Προσωπικά, θα καθόμουν να μιλήσω με άγνωστους ανθρώπους που μου απευθύνουν τον λόγο, έχει συμβεί κιόλας, όμως ειλικρινά θα ήμουν επιφυλακτικός αν δεχόμουν πρόταση να πάω κάπου αλλού για καφέ, ιδιαίτερα αν ήταν η πρώτη φράση που άκουγα από έναν άγνωστο άνθρωπο.

Υ.Γ: Πιθανότατα, βέβαια, θα είναι συμβολικό, και θα αφορά την εσωστρέφεια και την απομόνωση του ανθρώπου από την κοινωνία, καθώς και την καχυποψία του όσον αφορά τους αγνώστους (ενδεχομένως και το άγνωστο γενικώς).

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Giorgos216 : 24-03-15 στις 00:05.
8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 18:37, 24-03-15:

Καλή προσπάθεια αλλά πραγματικά πάρα πολύ μικρής διάρκειας! Πάντως βλέπουμε πως δύσκολα να δεχτεί κάποιος άγνωστος να πάει μαζί σου για ένα καφέ ή μια βόλτα, όλοι μας είμαστε τόσο διστακτικοί και απόμακροι ως προς μια νέα γνωριμία. Δηλαδή παλιότερα πως άρχιζε μια φιλία όταν δεν υπήρχαν τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης;

Παράθεση

relia23

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη relia23
H relia23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H relia23 έγραψε στις 12:14, 25-03-15:

γεια σας, ευχαριστουμε οσους το εχουν δει ή θα το δουνε στο μελλον!! να στε καλα!! λοιπον το ταινιακι μας ηθελε να δειξει ουσιαστικα ποσο καχυποπτοι ειναι οι τριτοι απεναντι σε εναν αγνωστο που τους ζηταει ουσιαστικα να πανε για ενα απλο καφε και να γνωριστουν , καθως επισης και την αδυναμια επικοινωνιας μας με τους γυρω μας και την εσωτερικη μοναξια και αναγκη για επικοινωνια και ανθρωπινη επαφη που δε μπαινει σε καλουπια (πχ φλερτ). Σας ευχαριστουμε πολυ!!!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους