Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,087 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,944 μηνύματα σε 74,641 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Έχετε ερωτευθεί ποτέ τον ίδιο άνθρωπο με συγγενή σας;

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Πατρεύς
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε στις 23:43, 03-08-08:

Όλοι πιστεύω θα έχετε υπόψιν σας ταινίες, τραγούδια ή βιβλία τα οποία μιλούν για αδέρφια ή γονέα και παιδί πού ερωτεύθηκαν το ίδιο πρόσωπο με καταστρεπτικές συνέπειες τις περισσότερες φορές. Είχατε εσείς ποτέ μια παρόμοια εμπειρία; Για να διευρύνω λίγο το θέμα, το ερώτημα ισχύει και για ξαδέρφια ή και θείο με ανιψιο (μη σας φαίνεται περίεργο, όταν είναι μεγάλα τα σόγια μπορεί κάποιος να έχει ανήψια στην ίδια ηλικία ή μεγαλύτερα από αυτόν. Εγώ π.χ. από το σόι του πατέρα μου έχω ανηψιά που με περνάει δέκα χρόνια!)

Περιμένω τις εμπειρίες σας και ζητώ συγγνώμη αν έχει ήδη αναρτηθεί τέτοιο θέμα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 00:19, 04-08-08:

Άρεσε και σε μένα και στην αδερφή μου το ίδιο αγόρι, αλλά με διαφορά μερικών ετών. Νομίζω και σε αυτόν είχαμε αρέσει την περίοδο που ενδιαφερόμασταν, αλλά δεν έγινε τίποτα. Μιλάμε για εφηβεία και δεν είχαμε άσχημες συνέπειες ή λύπη.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Buggs

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Buggs
Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 56 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O Buggs έγραψε στις 07:04, 04-08-08:

Ήμουν στα 18 μου με ενα καταπληκτικο κορίτσι που με περνούσε δέκα χρονια. Μ'αυτήν ηταν ερωτευμένος και ο πατέρας μου, και μου το αποκάλυψε πολλα χρόνια ύστερα οτι την ηθελε για τον εαυτό του. Χε χε, νόμιζε ότι δεν το ήξερα....

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 08:35, 04-08-08:

μμμμμμμμ ναι
η ξαδέρφη μου ερωτεύτηκε κάποια στιγμή τον πρώην άντρα μου
το κακό είναι ότι την ερωτεύτηκε κι αυτός οπότε τελικά κατέληξα εγώ κερατού

να πω κι αν το εγκρίνω?

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 08:53, 04-08-08:

χμμμμ... στην τετάρτη δημοτικού είχα "ερωτευτεί" το αγόρι της αδελφής μου που ήταν 3η γυμνασίου...

δεν μετράει μάλλον ε?

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 14:12, 04-08-08:

Χμμ... οταν ειμουν 4αρων εβρισκα πολυ ομορφη την κοπελα του ξαδερφου μου... Αλλα δεν εγινε τπτ αναμεσα μας...

Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Speedy
Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 00:42, 18-12-08:

Ήμουν ερωτευμένος με την πρώτη σχέση και σοβαρή ταυτόχρονα του κολλητού μου. Την ήθελα σαν τρελός, βλέπεις είχε αρέσει και στους 3 μας( και ο άλλος μ κολλητός την γούσταρε μόλις τη γνωρίσαμε).¨Εκανε τελικά σχέση με αυτόν που της την έπεσε πρώτος(άλλος ήταν όμως ο λόγος τελικά!) Εγω την ήθελα ακομα... δεν έδειχνα ΦΥΣΙΚΑ τπτ μην χαλάσω την φιλία μου πάνω απο όλα. ¨Ελα που αυτή τριβόταν όμως.. άμαθος και εγώ όλο έλεγα ιδέα μου είναι.. Τελικά όταν χωρισε με τον κολλητο μ μου αποκάλυψε ακουσον ακουσον οτι τα έφτιαξε μαζί του γιατι γούσταρε εμένα.. Εμενα ήταν ο πρώτος μου εφηβικός έρωτας ως εκ τούτου θα έκανα κάτι μαζί της και απλά δεν θα άφηνα να μάθει κάτι ο κολλητος μου μετά. Ευτυχως δεν έδεσε το γλυκό τοτε. Μια ιστορία που με έχει στιγματίσει αφου ήταν τρομερή εμπειρια.. και κρατησε 3 μηνες όλο αυτο το πράγμα.. Απλα να σκεφτεί κανεις οτι δεν της την έπεσα πρώτος γιατι δεν είχα κάρτα στο κινητο μου να της στείλω μνμ οτι μου αρέσει και να βγαίναμε.. Αν είχα κάρτα η ιστορία δεν θα είχε καμια σχεση ως εκ τουτου.... THIS IS LIFE ALSO

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 01:01, 18-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
μμμμμμμμ ναι
η ξαδέρφη μου ερωτεύτηκε κάποια στιγμή τον πρώην άντρα μου
το κακό είναι ότι την ερωτεύτηκε κι αυτός οπότε τελικά κατέληξα εγώ κερατού

να πω κι αν το εγκρίνω?
αυτο συμβαινει και με μια φιλη μου, μονο που ευτυχως δεν ηταν παντρεμενη...και η μαμακια ειναι οτι συζει με την ξαδερφη και εχει εγκλωβιστει για διαφορους λογους που συντρεχουν σε αυτη την κατασταση και δεν μπορει να απομακρυνθει απο εκεινη...τλχ απο τον αλλο ειναι μακρια....

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Neraida : 18-12-08 στις 02:57.
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fandago
Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε στις 09:22, 18-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από St@vros
Τελικά όταν χωρισε με τον κολλητο μ μου αποκάλυψε ακουσον ακουσον οτι τα έφτιαξε μαζί του γιατι γούσταρε εμένα..
Συγνώμη που θα το πω έτσι ωμά... Αλλά την πίστεψες;

Δεν είναι σπάνιο φαινόμενο κοπέλες να "την πέφτουν" σε φίλους πρώην είτε γιατί κατά τη διάρκεια της σχέσης τους άρεσε περισσότερο ο φίλος τελικά, είτε για να την σπάσουν στον πρώην. Σε καμία όμως περίπτωση δεν δέχομαι το "γούσταρα εσένα, αλλά πήγα με τον φίλο σου". Καλύτερα που δεν κράτησε πολύ η σχέση αυτή. Φαντάζεσαι να πήγαινε στον τρίτο και να του έλεγε, τα έφτιαξα με τους άλλους δύο γιατί σε γούσταρα;

Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Speedy
Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 12:31, 18-12-08:

Κοίτα.. Ούτε θέμα σπασίματος έπαιζε ούτε τπτ.. ο κολλητός μου και καλό παιδί ήταν και την αγαπούσε.. χώρια οτι ήταν κάποιες καταστάσεις που ζήσαμε (ουκ ολίγες) που κάθε φορά μου αποδείκνυε πόσο με ήθελε.. πριν.. κατα τη διάρκεια και μετά(εγώ το ζώον δεν το καταλάβαινα).. χώρια ότι είμασταν πιτσιρίκια..
μιλάω για 2 γυμνασίου.. αγνοί έρωτες.. όχι όπως τώρα... αυτά

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους