Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,100 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,181 μηνύματα σε 74,655 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια αρετή εκτιμάς στο φίλο σου;

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 22:26, 24-10-13:

Τι εκτιμάς σε ενα φίλο ή φίλη σου;
Ποια ειναι αυτή η αρετή που σε κάνει να λες "Αυτός είναι φίλος";

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aba
H Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,969 μηνύματα.

H aba έγραψε στις 23:30, 24-10-13:

Να έχουν φάει τα σκατά σου και να είναι ακόμη εκεί για 'σένα...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη merry poppins
H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε στις 23:59, 24-10-13:

Λατρευω τα θεματα σου...καθε φορα σε βαζουν σε σκεψεις...

Να σεβεται τις παραξενιες σου, χωρις να σε κρινει

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,202 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 12:17, 25-10-13:

Ότι τα λέει έξω από τα δόντια.
Θα την εκνευρίσει κάτι σε μένα, θα το ανεχτεί 1, 2, ε την τρίτη δεν θα με ξεπλένει ούτε ο Νιαγάρας.
Νομίζω αυτό σε γυναίκες δεν είναι συνηθισμένο, συνήθως μαζεύουμε-μαζεύουμε-μαζεύουμε αδικίες και μετά κάνουμε ένα μεγάλο ΜΠΑΜ και όποιον πάρει ο Χάρος...(και βάζω και μένα μέσα).

Και επίσης ότι δεν κρίνει κάτι αν δεν την αφορά άμεσα.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Στο διάολο πάμε (Λενιώ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Στο διάολο πάμε
H Λενιώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 609 μηνύματα.

H Στο διάολο πάμε Till we get a piece, fuck peace έγραψε στις 14:07, 25-10-13:

Εκτιμώ το ότι ενδιαφέρεται για το καλό μου και με νοιάζεται όπως θα έκανε και ένα μέλος της οικογένειάς μου!Επίσης εκτιμώ και το ότι είναι ειλικρινής απέναντί μου....μεγάλο συν!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Στο διάολο πάμε : 25-10-13 στις 20:47.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Loony
H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε στις 19:48, 25-10-13:

Την ανιδιοτελή φιλία... Μόνο σε ένα άτομο την έχω βρει, μέχρι στιγμής, και το ανταποδίδω φυσικά!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ελληνιδα56

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Ελληνιδα56
H Ελληνιδα56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Ελληνιδα56 έγραψε στις 19:56, 25-10-13:

Να σε δέχεται όπως είσαι κι να είναι δίπλα σου όταν το χρειαστείς!! Επίσης πρέπει να υπάρχει κι εμπιστοσύνη αλλιώς δεν έχει νόημα!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 19:59, 25-10-13:

Την ειλικρίνεια και την καλοσύνη!

Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tabby
H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 617 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε στις 20:20, 25-10-13:

Να χαίρεται με τη χαρά μου και να είναι δίπλα μου στη λύπη μου.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη timonierhs
Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε στις 20:40, 25-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από Ερινύς
Ότι τα λέει έξω από τα δόντια.
Θα την εκνευρίσει κάτι σε μένα, θα το ανεχτεί 1, 2, ε την τρίτη δεν θα με ξεπλένει ούτε ο Νιαγάρας.
Νομίζω αυτό σε γυναίκες δεν είναι συνηθισμένο, συνήθως μαζεύουμε-μαζεύουμε-μαζεύουμε αδικίες και μετά κάνουμε ένα μεγάλο ΜΠΑΜ και όποιον πάρει ο Χάρος...(και βάζω και μένα μέσα).

Και επίσης ότι δεν κρίνει κάτι αν δεν την αφορά άμεσα.
Το χειροτερο στη φιλια ειναι ο αλλος να σκεφτεται ασχημα για σενα κι ομως να μη σου λεει ξεκαθαρα το προβλημα του. Αντιθετως να το κραταει μεσα του και που και που να σου πεταει ειρωνικα υπονοουμενα...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους