Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,107 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,307 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Beverly Hills 90210

Ο Ντύλαν έπρεπε τελικά να μείνει με την Μπρέντα ή την Κέλι;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 40)
Ντύλαν-Μπρέντα
23
57,50%
Ντύλαν-Κέλι
17
42,50%

barbie_chr (Christine)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη barbie_chr
H Christine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H barbie_chr έγραψε στις 10:11, 20-10-08:

Βασικα ναι... εχουν ολες κπψει τα μαλλια τους κοντα, (μαλλον θα ηταν το νεο τρεντ της εποχης!!) και καθολου δεν μου αρεσουν... Βεβαια ουτε με τα μακρια την προτιμουσα την Κελλυ... Τα καλυτερα ειναι οπως τα χει τωρα στο καινουριο!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Phoebe
H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,213 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε στις 12:49, 24-10-08:

Το είδα το λουκ τους και μπορώ να πω οτι δεν μου άρεσε! Βέβαια η Κέλι όπως και να έχει τα μαλλιά της, είναι πάντα μια κούκλα (ξέρω, ξέρω γίνομαι γραφική )!

Σε αυτά τα επεισόδια παίζει και ο psychoΡέι αλλά ρε γαμώτο δεν τα προλαβαίνω!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Phoebe
H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,213 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε στις 14:16, 20-11-08:

Συνεχίζετε να βλέπετε ή όχι;

Εγώ δεν προλαβαίνω πλέον, αλλά όταν είμαι σπίτι εκείνη την ώρα σίγουρα θα το δω! Αυτές τις μέρες είναι στα επεισόδια που η Άντρεα απατάει τον Τζέσι με έναν άλλο γιατρό και χθες πήγε να το σκάσει μαζί του, παρατώντας άντρα και παιδί!

Το καινούργιο το βλέπω όποτε θυμηθώ να κατεβάσω τα επεισόδια του και μπορώ να πω οτι όσο πιο πολύ το βλέπω τόσο πιο πολύ μου αρέσει!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Himela

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη Himela
H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,301 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 13:11, 29-04-10:

Τη Βάλερυ τη θεωρώ πρότυπο γυναίκας. Αν ήμουν άντρας δηλαδή αυτήν θα ήθελα forever.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 13:34, 29-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Τη Βάλερυ τη θεωρώ πρότυπο γυναίκας. Αν ήμουν άντρας δηλαδή αυτήν θα ήθελα forever.

Xαζογκόμενα, ωστόσο με ιδανικό στήθος. Δεν μας δίνετε και καμμιά φώτο σε μας τους αμύητους τηλεοπτικά ποιά είναι η Μπρέντα και ποιά η Κέλυ ; Πώς θα απαντήσουμε στην δημοσκόπηση ;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Himela

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη Himela
H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,301 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 13:42, 29-04-10:

Brenda

Kelly

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 13:51, 29-04-10:

Αααα αυτές είναι ;; Τις έχω δει παλιότερα. H δεύτερη πολύ καλύτερη φυσικά. Η πρώτη είναι κακή φωτογραφία, την αδικεί.

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 13:28, 02-05-10:

Himela διαμαρτύρομαι! Η συγκεκριμένη φωτό αποτελεί συκοφαντική δυσφήμιση της Brenda. Και για να μην ξεχνιόμαστε, Brenda is the best.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους