Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,044 μέλη και 2,411,749 μηνύματα σε 75,392 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 354 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Beverly Hills 90210

Ο Ντύλαν έπρεπε τελικά να μείνει με την Μπρέντα ή την Κέλι;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 40)
Ντύλαν-Μπρέντα
23
57,50%
Ντύλαν-Κέλι
17
42,50%

Tsipouro

Περιβόητο Μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.

O Tsipouro έγραψε: στις 09:03, 26-08-08:

Κουμπάκιας δεν υπάρχει στο poll;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 09:08, 26-08-08:

όχι
ξέχασα να βάλω
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tsipouro

Περιβόητο Μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.

O Tsipouro έγραψε: στις 09:13, 26-08-08:

Τι απ' τα 2 να ψηφίσω τότες για να χαρεί η πλειοψηφία;
Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

H Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 627 μηνύματα.

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε: στις 09:14, 26-08-08:

Ντύλαν - Κέλι!!!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,167 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 09:15, 26-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από Tsipouro
Κουμπάκιας δεν υπάρχει στο poll;

Δεν υπάρχει και για αυτό θα ψηφίσεις το ζευγάρι Ντύλαν- Κέλι!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tsipouro

Περιβόητο Μέλος

O Tsipouro έγραψε: στις 09:16, 26-08-08:

Ίσα είναι τώρα .
Θα στεναχωρήσω κάποιες;
Ντύλαν κέλι ψήφισα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε: στις 09:16, 26-08-08:

Μπράβο Τσιπ. !

Έκανες την καλύτερη επιλογή...
Παράθεση

Ophelia (Μάρα)

Διάσημο Μέλος

H Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 769 μηνύματα.

H Ophelia έγραψε: στις 10:16, 26-08-08:

Ρε παιδιά τι λέμε τώρα...η Μπρέντα είναι ολίγον τι μίζερη και γκρινιάρα!! Άσε που απ'ότι θυμάμαι και στο τέλος ο Μπράντον με την Κέλυ καταλήγει... Κέλυ for president!!!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 10:20, 26-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από μάρα_κουταμάρα
Ρε παιδιά τι λέμε τώρα...η Μπρέντα είναι ολίγον τι μίζερη και γκρινιάρα!! Άσε που απ'ότι θυμάμαι και στο τέλος ο Μπράντον με την Κέλυ καταλήγει... Κέλυ for president!!!
αν θυμάμαι καλά, τον μπράντον τον παρατάει σύξυλο η κέλι την ημέρα του γάμου τους
Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε: στις 10:27, 26-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από Palladin
αν θυμάμαι καλά, τον μπράντον τον παρατάει σύξυλο η κέλι την ημέρα του γάμου τους
Αλήθεια;
Πάντως μπορώ να τη δικαιολογήσω από τώρα...

Ήξερε ότι θα κατέληγαν δυστυχισμένοι...
Φαντάσου να παντρεύονταν και να έκαναν και παιδιά...

Αφού δεν τον ήθελε. Απ' ό,τι κατάλαβα με τον Ντύλαν μένει ερωτευμένη...
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,996 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 10:27, 26-08-08:

Τετοια ανισορροπη που ειναι..:X
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ophelia (Μάρα)

Διάσημο Μέλος

H Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 769 μηνύματα.

H Ophelia έγραψε: στις 11:02, 26-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride
Τετοια ανισορροπη που ειναι..:X
Eμ....έτσι είναι οι μοιραίες γυναίκες!!!

Και ναι, το επιβεβαίωσε και η αδερφή μου, ότι τελικά η Κέλυ παρατάει τον Μπράντον για τον Ντύλαν(και καλά τον Μπράντον αλλά με τι καρδιά παράτησε έτσι την αεροδυναμική του φράντζα;!)
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,996 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 11:07, 26-08-08:

Μεχρι τοτε την εχει κοψει τη φραντζα, καλωσορισε τα 00's με καινουρια χαιτη
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,229 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 13:44, 26-08-08:

Ο Μπράντον πάντως ηταν συγγενής με κάποιο συμμαθητή μου απο το σχολείο και τον είχε επισκεφτεί κιόλας - η αεροδυναμική φράντζα ήταν στάση ζωής κι εκτός σήριαλ
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,627 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 15:44, 26-08-08:

Γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

Ι hate Kelly Taylor club έτσι το λέγαμε με τις φίλες μου στο γυμνάσιο.

Η Κέλυ ήταν το χαρακτηριστικό κακομαθημένο πλουσιοκόριτσο, μου την έδινε τόσο πολύ που ανακάτευε τους πάντες και κοιμόταν με όλους περιμένοντας να την συγχωρησουν και να την καταλάβουν.Εντάξει κοπελιά είσαι τσούλα, παραδέξου το όμως.

Ήταν η μόνη που είχε πάει με όλη την παρέα με τον Στηβ με τον Ντύλαν με τον Μπράντον με τον Ντειβιντ δεν κοιμήθηκε πάντα υπόβοσκε ερωτισμός αλλά ήταν ετεροθαλή αδέλφια και της γλύτωσε, ακόμα και με τον Τζέικ απο το Melrose Place (εκεί ήταν που τα πήρα χοντρά) πάω στοίχημα πως αν παιζόταν τότε το Lost θα πήγαινε και με τον Σώγιερ (ιεροσυλία).

Το αγαπημένο μου επεισόδιο ήταν αυτό που την πυροβολούν.
(Τον δράστη δεν τον πιάσανε αλλά είμαι σίγουρη ότι το κάνε η Μπρέντα You go girl!!!).

Y.Γ.Remind me τελικά η Μπρέντα δεν κατέληξε να συζεί με τον Ντύλαν στο Λονδίνο?Ε?
8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 15:48, 26-08-08:

αχαχα κλέφτρα συμφωνώ σε όλα
Αρχική Δημοσίευση από kleftra
Y.Γ.Remind me τελικά η Μπρέντα δεν κατέληξε να συζεί με τον Ντύλαν στο Λονδίνο?Ε?
ναι αλλά ξαναχώρισαν και στο τελευταίο επεισόδιο τα ξαναέφτιαξε με τη κέλι
καλά να πάθει
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,627 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 15:53, 26-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από Palladin

ναι αλλά ξαναχώρισαν και στο τελευταίο επεισόδιο τα ξαναέφτιαξε με τη κέλι
καλά να πάθει
Κατάρα!
(που λέει και μια ψυχή)

Αυτό μάλλον το είχα διαγράψει επιλεκτικά απο την μνήμη μου
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 16:04, 26-08-08:

Βρε Κλέφτρα .
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride έγραψε: στις 16:09, 26-08-08:

Τσουλος μεχρι τα βαθια γεραματα.. Οσο τα συζηταω και τα ξανασκεφτομαι τοσο τα παιρνω μ'αυτον. Επειδη εχει τη φωνη του Νονου νομιζει οτι ειναι καποιος, α στα δγιαλα.
(Παντως υπογεια το μηνυμα ειναι οτι οσο μ@λακας και να σαι, αν εισαι ωραιος παντα θα σε συγχωρουν)
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 16:10, 26-08-08:

Εεε μαααα!!!!! Δέκα χρόνια την έχω άχτι

Για να μην πω πως όταν την είδα με τον Τζέικ ήταν αφορμή να ξεκινήσω το κάπνισμα και το χ@σουμε το θέμα τελείως...............

Once again
KATAΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος