Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,089 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,000 μηνύματα σε 74,643 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Νέα χρονιά - Νέοι στόχοι (2014)

Speedy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Speedy
Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 22:51, 28-12-13:

Ψοφάω κάθε χρόνο για αυτό το topic.
Δεν υπάρχει μεγαλύτερος τόνος αισιοδοξίας από το να βλέπεις το progress της ζωής σου κάθε χρόνο, τι κατάφερες, τι κυνηγάς ακόμη κτλ..

Χμμ, προσέλθετε λοιπόν.

Υ.Γ. Θα γράψω λίγο αργότερα τα του οίκου μου..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Speedy : 28-12-13 στις 23:00.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Speedy
Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 23:37, 28-12-13:

Αρχική Δημοσίευση από Speedy

1) Ναί! Μόλις χθές τελείωσα την διπλωματική του μεταπτυχιακού μου!!
2) Δεν πήρα ανάσα ακόμα...
3) Επίκειται..

Στόχοι για του χρόνου?

1) Ναι, επιτέλους να πάρω ανάσα! Επίσημα πλέον φέτος...
2) Να καταφέρω να ανέβω το σκαλωπάτι στη δουλειά μου και να παρώ και καμία αυξησούλα..
3) Να μπορέσω να πάρω ένα καινούριο τουτού (aka ως αποτέλεσμα επίτευξης του 2 )...
4) Να έχω τους αγαπημένους μου ανθρώπους γύρω μου, όπως τώρα..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 12:59, 29-12-13:

Περισσότερη ευτυχία, περισσότερη αγάπη...
Και να μην πληρώνουμε άλλο αυτή την εφορία!

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

αδαμαντια52071 (νυσταλέα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη αδαμαντια52071
H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,636 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 18:06, 29-12-13:

Καταρχας θα ήθελα να πω πως το 2013 ήταν μια χρονιά σταθμός ..Πανελλαδικές,μια μοναδική σχέση,αλλαγή πόλης,νέοι φιλοι,Πανεπιστήμιο,κλάμματα,μεθύσια,τούμπες,φαγητά και πόσα άλλα ακομα

Για το 2014 θα ήθελα :
-Να έχουμε ΟΛΟΙ την υγεια μας ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ!
-Να βγάλω δίπλωμα αυτοκινήτου
-Να συνιχίσω να ζω όπως τώρα...Να συνεχίσω να είμαι ευτυχισμένη όπως είμαι τώρα

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Muxu Su
H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,222 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε στις 18:58, 29-12-13:

2014: Δίνω εξετάσεις, πανελλήνιες. Εύχομαι να περάσω στη σχολη που επιθυμώ και πανω απο ολα να έχω εγω και οι δικοί μου την υγεια μας, αλλα και γενικότερα όλος ο κόσμος! Να περάσω καλο καλοκαίρι,και οτι άλλο ειναι να έρθει ας έρθει. Εγω περιμένω με ανοιχτές αγκαλιές ολα τα καλα που μου επιφυλάσσει η τύχη-μοίρα-θεός.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Nefeli Graf
H νεφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,675 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε στις 19:18, 29-12-13:

Ας γράψω και εγώ.
  • Να ξεκινήσω να μαθαίνω, ουσιαστικά, κιθάρα.
  • Να μπορέσω να βοηθήσω όσους περισσότερους ανθρώπους μπορώ.
  • Να καταφέρω να πάω καλά και με την φετινή σχολική χρονιά.
  • Να συναντήσω όσους περισσότερους φίλους μπορώ.
  • Και πάνω απ' όλα να μην ξαναρρωστήσω.
  • Να καταφέρω να ξεκινήσω ξανά το ποδήλατο.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μαρία Γ. (Σειρήνα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Μαρία Γ.
H Σειρήνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H Μαρία Γ. έγραψε στις 19:28, 29-12-13:

Τι να πω και εγώ καλή χρονιά, χρόνια πολλά και ότι ποθεί ο καθένας να του φέρει το νέο έτος....

Τα δικά μου θέλω είναι τόσα πολλά που δεν νομίζω να με χωρέσει.....

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Drymenia

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Drymenia
H Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 113 μηνύματα.

H Drymenia έγραψε στις 20:35, 29-12-13:

Να περάσω στο Α.Π.Θ
(όχι όμως μόνο εγώ... )

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 21:54, 29-12-13:

1. Να σταματήσω επιτέλους να βαριέμαι κάθε στιγμή της μέρας
2. Να βρω την χαμένη μου αυτοπεποίθηση.
3. Να λέω την γνώμη μου χωρίς να σκέφτομαι τι θα πουν οι γύρω μου.
4.Να γράψω καλά στις εξετάσεις.
5. Να γνωρίσω νέα άτομα.
6. Να χάσω μερικά κιλά.
7. Να μην χαλιέμαι για βλακείες.
Αυτά είναι λίγα πράγματα που μου ήρθαν στο μυαλό. Σίγουρα υπάρχουν και άλλα. Το βασικότερο όμως, να μην είναι μια ακόμη ίδια χρονιά. Θα καταντήσει γραφικό πια.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Loreley
H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε στις 22:14, 29-12-13:

Να μάθω να μαγειρεύω επιτέλους.
Να τα πάω καλά στο σχολείο, και στην μουσική.
Να γνωρίσω νέα άτομα.
Να εξελιχθώ και να βελτιωθώ ως άνθρωπος.
Και πάνω από όλα, να έχουμε υγεία.

Παράθεση

OoOkoβοldOoO

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη OoOkoβοldOoO
H OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

H OoOkoβοldOoO έγραψε στις 22:23, 29-12-13:

Υγεία σε όλους και τύχη εύχομαι..
Τώρα για μένα, ίσως να μην βαριέμαι στιγμές όπως τώρα ασπούμε και να γίνω πιο δραστήρια, να εξωτερικεύω κάνα συναίσθημα παραπάνω μπας και με καταλάβουν κάποιοι καλύτερα , να μην φοβάμαι να οδηγώ στον δρόμο μαζί με τους άλλους "έμπειρους" οδηγούς που επειδή βλέπουν το Ν αρχίζουν τα βρισίδια (κάτσε ρε φίλε, δηλ όταν εσύ πήρες το δίπλωμα πώς πήγαινες;; )...χμμμ νοίμίζω αυτά
Καλή χρονιά να χουμε!!

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,202 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 23:05, 29-12-13:

Πόσο μ' αρέσει να διαβάζω αυτά τα θέματα
Δεν έχω σκεφτεί συγκεκριμένους στόχους γι' αυτήν την χρονιά, τα περιστρέφω όλα γύρω από το γενικό πλαίσιο: Αυτή η χρονιά να είναι καλύτερη από την περσινή.

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 00:26, 30-12-13:

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 30-12-13 στις 00:33. Αιτία: διόρθωση link εικόνας
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

unπαικτable

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη unπαικτable
Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 827 μηνύματα.

O unπαικτable έγραψε στις 02:09, 30-12-13:

1) Να περασω στο Φυσικο
2) Να βγαλω διπλωμα για μηχανακι(προοδευτικα για μηχανη)
3) Να πεισω τους δικους μου για σκυλο
4) Να γινω πιο ολοκληρωμενος ανθρωπος

Καλη χρονια σε ολους, με υγεια, ευτυχια και κανα φραγκο παραπανω δεν θα μας χαλαγε(αλλα δεεεεεεν)...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Fast

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Fast
Ο Fast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Barman/Barwoman . Έχει γράψει 1,397 μηνύματα.

O Fast έγραψε στις 02:54, 30-12-13:

Να σταματήσω να ασχολούμαι με οτιδήποτε δεν είναι 100% δημιουργικό ή να ελαττώσω την ασχολία μου σε βαθμό που μπορει να θεωρηθεί αμελητέος.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Akatanomasty

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akatanomasty
H Akatanomasty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 72 μηνύματα.

H Akatanomasty (Eruanne) έγραψε στις 19:22, 30-12-13:

Αρχική Δημοσίευση από Maria F.
1. Να σταματήσω επιτέλους να βαριέμαι κάθε στιγμή της μέρας
2. Να βρω την χαμένη μου αυτοπεποίθηση.
3. Να λέω την γνώμη μου χωρίς να σκέφτομαι τι θα πουν οι γύρω μου.
4.Να γράψω καλά στις εξετάσεις.
5. Να γνωρίσω νέα άτομα.
6. Να χάσω μερικά κιλά.
7. Να μην χαλιέμαι για βλακείες.
Αυτά είναι λίγα πράγματα που μου ήρθαν στο μυαλό. Σίγουρα υπάρχουν και άλλα. Το βασικότερο όμως, να μην είναι μια ακόμη ίδια χρονιά. Θα καταντήσει γραφικό πια.
Ακριβώς, + να σταματήσω να νοιάζομαι τόσο για τη γνώμη των άλλων....
Καλή μας επιτυχία!!!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

panagiotists13 (Παναγιώτης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη panagiotists13
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

O panagiotists13 Πανελλήνιες είναι, θα περάσουν έγραψε στις 12:03, 03-01-14:

Τώρα που μπήκαμε στο 2014 για πείτε μου.Ποιοι είναι οι στόχοι σας γι' αυτό το έτος?

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 17:02, 03-01-14:

Θέλω του χρόνου τέτοια εποχή να έχω καταφέρει να πάω Αγγλία, να' χω βρει σχολή, δουλειά και να' ναι όλα σε μια σειρά.
Και να μη με κρατάει τίποτα στην Ελλάδα.

Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη g1wrg0s
Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε στις 17:08, 03-01-14:

1. Να εχω το γαμημενο χαρτι των Αγγλικων χωρις να εχω ξαναδωσει
2. Να ειμαι ετοιμος για erasmus
3. Να εχω το δικο μου χωρο
4. Να προσφερω περισσοτερα σε ανθρωπους που δε θελω να ξεχασω

Παράθεση

spy-ak

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη spy-ak
H spy-ak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 4,747 μηνύματα.

H spy-ak έγραψε στις 17:51, 03-01-14:

Να κερδίσω εκείνη την υποτροφία. Ε, ρε, διάβασμα που έχει να πέσει...
Να διαβάσω περισσότερη (κλασική) λογοτεχνία.
Να λύσω τις όποιες χαζές παρεξηγήσεις.
Να καταφέρω να διατηρήσω ισορροπία ανάμεσα στις επιθυμίες και τις υποχρεώσεις μου.

Παράθεση

Mea Culpa (Ποτούλα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Mea Culpa
H Ποτούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

H Mea Culpa έγραψε στις 21:26, 03-01-14:

Καλή χρονιά καταρχήν! Εύχομαι σε όλους σας να καταφέρετε και να έχετε ότι ποθείτε!
Ας γράψω κι εγώ τους δικούς μου στόχους για να τους συνειδητοποιήσω καλύτερα κι εγώ η ίδια.
Κάθε χρόνο σχεδόν ξεχνάω τους στόχους μου, κάπου χάνομαι στην πορεία. Οπότε...
στόχος Νο1: Να μην ξεχάσω τους στόχους μου.
2.Οργανωμένο και ποιοτικό διάβασμα. Ωρες ώρες θέλω να διαβάσω αλλά δεν μπορώ να στρωθώ με τίποτα. Και αρχίζω να βρίσκω διάφορες δικαιολογίες έστω και ασυνείδητα.
3.Να αποκτήσω λίγη αυτοπεποίθηση...τόση δά μου αρκεί :p
4.Να μην ζηλεύω και τόσο πολύ....(λέμε τώρα :p)
5.Να έρθω πιο κοντά με αυτούς που αγαπάω.

Παράθεση

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Stavri_
H Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 4,621 μηνύματα.

H Stavri_ έγραψε στις 02:03, 04-01-14:

...Υγεία.
* Αλλά μάλλον ζητάω πολλά

Παράθεση

Avicii (Υπόλυττος Βρεττός)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Avicii
Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,455 μηνύματα.

O Avicii there's no going back έγραψε στις 02:06, 04-01-14:

ο μοναδικός μου στόχος για το νεο ετος ειναι να περασω πολλα μαθηματα και να κανω πολυ σεξ ! αυτα

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 07:43, 04-01-14:

Λοιπόν...σπόιλερζ.
Δεν χρειάζεται να αλλάξει ο χρόνος για να θέσει κάποιος νέους στόχους στη ζωή του.
Αλλωστε όλοι ξέρουμε πως σπάνια τηρούνται.Σαν το "Διαιτα απο δευτέρα"

btw....
Ο μόνος άνθρωπος που έμεινε πιστός στο δόγμα "New year,new me",είναι ο Doctor.
Τα υπόλοιπα είναι ερασιτεχνισμοί.

Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 12:00, 04-01-14:

Να απολυθώ από φαντάρος, να ξεκινήσω τη σχολή μου, να πάρω αυτοκίνητο και να ξαναρχίσω εντούρο

Παράθεση

Alma_Libre

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma_Libre
H Alma_Libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 77 μηνύματα.

H Alma_Libre Είμαι ελεύθερη ψυχη ..... έγραψε στις 12:37, 04-01-14:

Να ερωτευτώ (ξανά)....Μου αρέσει όπως νιώθω όταν είμαι μες την καψούρα. Νιώθω ζωντανή.

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 13:40, 04-01-14:

Να περάσω στη σχολή που θέλω..
Να καταφέρω να πάω Πάτρα το καλοκαίρι.
Να είμαι καλά με τα άτομα που αγαπάω.

Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,281 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 17:20, 04-01-14:

Ευχομαι σε ολους το 2014 να ειναι σαφως καλυτερο απο το 2013...
Λοιπον:
- Να καταφερω να παρω τα πτυχια μου στις ξενες γλωσσες
- Να παω τα ταξιδια μου σε δυο πολεις που αγαπω
- Να εχω διπλα μου τα ατομα που αγαπω

Παράθεση

VeeM (Βασιλικη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη VeeM
H Βασιλικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 138 μηνύματα.

H VeeM έγραψε στις 18:58, 04-01-14:

Λοιπον περα απο το να αποκτησω ξανα τους στοχους μου, τιποτα αλλο.

Παράθεση

Poetofmadness (Γιάννης)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Poetofmadness
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O Poetofmadness έγραψε στις 23:35, 12-01-14:

τρείς στόχους γενικούς θα δωσω
Α)Να πέσει η κυβέρνηση των Σαμαροβενιζέλων
Β)Να έχουμε καλύτερες συνθήκες εργασίας
Γ)Να πάψουμε να κατηγορούμε τους άλλους οταν φταίμε οι ίδιοι(το έχει συνήθειο ο νεοΈλληνας)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Avicii (Υπόλυττος Βρεττός)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Avicii
Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,455 μηνύματα.

O Avicii there's no going back έγραψε στις 22:03, 13-01-14:

το να έχουμε αριστερή κυβέρνηση είναι επίσης ένας απο τους προσωπικούς μου στόχους γι αυτή τη χρόνια, όχι ότι μπορώ εγώ προσωπικά να κάνω κάτι γι αυτό αλλά όπως μπορώ θα βοηθήσω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους