Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,013 μέλη και 2,415,550 μηνύματα σε 75,311 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 568 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τα ελαττώματα της γυναίκας

Ποιο είναι το χειρότερο ελάττωμα της γυναίκας ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 34)
Να βρίζει
3
8,82%
Να λέει ψέματα
12
35,29%
Να στήνει στα ραντεβού
0
0%
Να είναι ατημέλητη
0
0%
Να μην είναι έξυπνη
3
8,82%
Να μην έχει κοινωνική συνείδηση
4
11,76%
Να είναι ωραιοπαθής
7
20,59%
Να ξοδεύει συνεχώς χρήματα
1
2,94%
Να μην κρατά τις υποσχέσεις της
3
8,82%
Να είναι ανοικοκύρευτη
1
2,94%

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,743 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 13:48, 05-01-14:

Μια γυναίκα μπορεί να είναι χαριτωμένη ναζιάρα έξυπνη...
μπορεί όμως να κρύβει ή να φανερώνει ελαττώματα που δεν τα αντέχει κανείς!

Ποια ελαττώματα της γυναίκας θεωρείτε οτι είναι τα πιο εκνευριστικά;

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 05-01-14 στις 13:55. Αιτία: προσθήκη εικόνας
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

edweimaste

Διάσημο Μέλος

H edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 721 μηνύματα.

H edweimaste έγραψε: στις 13:52, 05-01-14:

Η ζήλια και η χαμηλή αυτοεκτίμηση που χαρακτηρίζει εμάς τις γυναίκες είναι πιστεύω από τα πιο σημαντικά ελαττώματά της.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 13:58, 05-01-14:

Εμένα δεν με αρέσει που πολλές κλαίνε/κλαίγονται με την παραμικρή μαλακία.
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,024 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 14:17, 05-01-14:

Να λεει τι θελει και να μη σου βαζει γριφους. Α και να μην κανει ηλιθιωδως τη δυσκολη.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Emilouko (Βarn Owl)

Επιφανές Μέλος

H Βarn Owl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,670 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε: στις 16:34, 05-01-14:

Να νομίζει ότι βρήκε τον έρωτα της ζωής της κάθε μήνα.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

edweimaste

Διάσημο Μέλος

H edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 721 μηνύματα.

H edweimaste έγραψε: στις 16:57, 05-01-14:

Να πιστεύει ότι για το μόνο που τη θέλουν οι άνδρες είναι το σεξ και γι' αυτό να ασχολείται με τον εαυτό της...μαλλιά,νύχια και ότι άλλο...24ώρες το 24ωρο!
Να δέχεται να κάνει τη ''γλάστρα'' και να φοβάται να αποδείξει το τι πραγματικά αξίζει!Το μόνο που να τη νοιάζει να είναι πόσα αντρικά βλέμματα θα γυρίσουν στο πέρασμά της!
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 17:18, 05-01-14:

εσυ ξερεις πολλα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Natalia Secret

Διακεκριμένο μέλος

H Natalia Secret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,753 μηνύματα.

H Natalia Secret έγραψε: στις 18:55, 05-01-14:

Να νομίζει ότι όλοι της την πέφτουν!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε: στις 19:14, 05-01-14:

Να θαβει συνεχως ολες τις αλλες γυναικες... μερικες γυναικες αυτη ειναι η μονιμη ασχολια τους οποτε βγαινουν εξω σκαναρουν και σχολιαζουν παντα μα παντα αρνητικα τις αλλες γυναικες που περνανε απο μπροστα τους...αξιοθρηνητο...
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ajusshi (η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της)

Διακεκριμένο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,690 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε: στις 20:14, 05-01-14:

μπούρου μπούρου, μπούρου μπούρου,μπούρου μπούρου,μπούρου μπούρου,μπούρου μπούρου,μπούρου μπούρου,μπούρου
μπούρου μπούρου,μπούρου μπούρου,μπούρου μπούρου,μπούρου μπούρου,μπούρου μπούρου,μπούρου μπούρου,μπούρου
μπούρου μπούρου,μπούρου μπούρου,μπούρου μπούρου,μπούρου μπούρου,μπούρου μπούρου,μπούρου μπούρου,μπούρου

σταμάτα λίγο ρε παιδάκι μου
15 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 08:59, 06-01-14:

ανασφαλεια ζηλια,,κακια..
Παράθεση

edweimaste

Διάσημο Μέλος

H edweimaste έγραψε: στις 13:25, 06-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από Ajusshi
μπούρου μπούρου, μπούρου μπούρου,μπούρου μπούρου,μπούρου μπούρου,μπούρου μπούρου,μπούρου μπούρου,μπούρου

σταμάτα λίγο ρε παιδάκι μου
Εντάξει αυτό μπορεί να το κάνει για να σπάσει το πάγο ...ειδικά εάν μιλάμε για πρώτο ραντεβού!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Natalia Secret

Διακεκριμένο μέλος

H Natalia Secret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,753 μηνύματα.

H Natalia Secret έγραψε: στις 13:42, 06-01-14:

Ας κάνει κανένα αστείο για να σπάσει ο πάγος. Το μπούρου μπούρου είναι εκνευριστικό.
Παράθεση

Klaus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 535 μηνύματα.

O Klaus έγραψε: στις 14:09, 06-01-14:

Τα μπινελίκια δεν παλεύονται. Άμα είναι να νομίζω ότι μιλάω στο Μπάμπτη το σουγιά ή το Νίκο τον πεταλούδα άστα βράστα -.-
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

edweimaste

Διάσημο Μέλος

H edweimaste έγραψε: στις 14:34, 06-01-14:

Να προσπαθεί να το παίξει κάποια που δεν είναι απλά για να τραβήξει τη προσοχή!
Με τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης πλέον αυτό είναι πολύ εύκολο!Να το παίζει ''κοινωνική'', ''σεξυ'', ''σοφιστικέ'' και ''έξυπνη'' πάρα πολλά.Εάν προσπαθείς να αποδείξεις κάτι απεγνωσμένα με κάθε ευκαιρία το προβάλλεις και το αναφέρεις!Δε λέω ότι δε το κάνουν και οι άντρες αυτό αλλά στις γυναίκες λόγω της ωραιοπάθειας τους συμβαίνει πιο συχνά και σε μεγαλύτερο βαθμό από ότι στους άντρες!
Ένα από τα χειρότερα βέβαια ελαττώματα είναι η ανασφάλεια(που έχει αναφερθεί, αλλά την αναφέρω και εγώ) .Δε μιλάω για τη μικρή ανασφάλεια που μπορεί να έχουμε όλοι σε κάποιες φάσεις της ζωής μας ή σε κάποιες συγκεκριμένες περιστάσεις.Μιλάω για την υπερβολική ανασφάλεια που καταντά ψυχαναγκαστική!
Π.χ ''δε φοράω ανοιχτές μπλούζες διότι ντρέπομαι για το μπούστο μου'', ''δε φοράω γόβες, διότι δεν μπορώ να φαίνομαι πιο ψηλή και να τραβάω τη προσοχή..ντρέπομαι''...κ.α Η φυσιολογική γυναίκα μπορεί να έλεγε δε φοράω γόβες διότι μου προκαλούν κάλους.. η ανασφαλής γυναίκα θα μιλούσε για ντροπή!Αποτελεί ίσως και''κόμπλεξ κατωτερότητας'' που κάποιες γυναίκες διαθέτουν και είναι ό,τι πιο άσχημο για αυτές!Να πιστεύουν πως όλες οι άλλες γυναίκες είναι πιο όμορφες πιο έξυπνες πιο καλές από αυτές!Όπως είναι αποκρουστικός και ο υπερβολικός ναρκισσισμός μιας γυναίκας είναι αποκρουστική και η ''κατωτερότητα'' που νιώθουν...αλλά όλα αυτά έχουν να κάνουν και με την αυτοπεποίθηση και αυτοεκτίμηση της κάθε γυναίκας.
Και επειδή θα μιλάω για ώρες σταματάω εδώ! (το μπούρου μπούρου δεν είναι καλό στις γυναίκες )
Παράθεση

Klaus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 535 μηνύματα.

O Klaus έγραψε: στις 14:52, 06-01-14:

Ανασφάλειες έχετε όλες οι γυναίκες όσο δυναμικές και να είστε και εκδηλώνονται με διάφορους τρόπους. Είναι η διαφορά της νοοτροπίας σας. Ο άντρας σε αντίστοιχες περιπτώσεις λέει δεν βαριέσαι δεν γ... και αλλάζει θέμα. Και μπορεί να φορέσει και πράγματα που δεν τον τονίζουν η τον παχαίνουν ή δεν ξέρω τι γιατι πολύ απλά ΤΟΝ ΒΟΛΕΥΟΥΝ!
Παράθεση

NightOwl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H NightOwl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

H NightOwl έγραψε: στις 15:39, 06-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από Emilouko
Να νομίζει ότι βρήκε τον έρωτα της ζωής της κάθε μήνα.
Συμφωνώ απόλυτα!!! Βέβαια το χειρότερο είναι να το νομίζει αυτό κάθε βδομάδα.....
Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε: στις 16:37, 06-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από Στο διάολο πάμε
Να προσπαθεί να το παίξει κάποια που δεν είναι απλά για να τραβήξει τη προσοχή!
Με τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης πλέον αυτό είναι πολύ εύκολο!Να το παίζει ''κοινωνική'', ''σεξυ'', ''σοφιστικέ'' και ''έξυπνη'' πάρα πολλά.Εάν προσπαθείς να αποδείξεις κάτι απεγνωσμένα με κάθε ευκαιρία το προβάλλεις και το αναφέρεις!Δε λέω ότι δε το κάνουν και οι άντρες αυτό αλλά στις γυναίκες λόγω της ωραιοπάθειας τους συμβαίνει πιο συχνά και σε μεγαλύτερο βαθμό από ότι στους άντρες!
Ένα από τα χειρότερα βέβαια ελαττώματα είναι η ανασφάλεια(που έχει αναφερθεί, αλλά την αναφέρω και εγώ) .Δε μιλάω για τη μικρή ανασφάλεια που μπορεί να έχουμε όλοι σε κάποιες φάσεις της ζωής μας ή σε κάποιες συγκεκριμένες περιστάσεις.Μιλάω για την υπερβολική ανασφάλεια που καταντά ψυχαναγκαστική!
Π.χ ''δε φοράω ανοιχτές μπλούζες διότι ντρέπομαι για το μπούστο μου'', ''δε φοράω γόβες, διότι δεν μπορώ να φαίνομαι πιο ψηλή και να τραβάω τη προσοχή..ντρέπομαι''...κ.α Η φυσιολογική γυναίκα μπορεί να έλεγε δε φοράω γόβες διότι μου προκαλούν κάλους.. η ανασφαλής γυναίκα θα μιλούσε για ντροπή!Αποτελεί ίσως και''κόμπλεξ κατωτερότητας'' που κάποιες γυναίκες διαθέτουν και είναι ό,τι πιο άσχημο για αυτές!Να πιστεύουν πως όλες οι άλλες γυναίκες είναι πιο όμορφες πιο έξυπνες πιο καλές από αυτές!Όπως είναι αποκρουστικός και ο υπερβολικός ναρκισσισμός μιας γυναίκας είναι αποκρουστική και η ''κατωτερότητα'' που νιώθουν...αλλά όλα αυτά έχουν να κάνουν και με την αυτοπεποίθηση και αυτοεκτίμηση της κάθε γυναίκας.
Και επειδή θα μιλάω για ώρες σταματάω εδώ! (το μπούρου μπούρου δεν είναι καλό στις γυναίκες )
υπαρχει και το ακριβως αντιθετο ομως που ειναι εξισου εκνευριστικο...να νομιζει οτι ολοι μα ολοι οι αντρες κοιτανε αυτην...
Παράθεση

Ajusshi (η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της)

Διακεκριμένο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,690 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε: στις 22:38, 07-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από Στο διάολο πάμε
...ειδικά εάν μιλάμε για πρώτο ραντεβού!
Για το ραντεβού με την αιωνιότητα μιλάω εγώ
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 14:02, 12-01-14:

ο χειροτερος τυπος γυναικας πιστευω ειναι μακρααααααν οι χαζογκομενες που ειναι φουλ ωραιοπαθεις, κλαψιαρες (οχι ευαισθητες ουτε καν ΚΛΑΨΙΑΡΕΣ μονο) και πιο βλημματα πεθανες, και οι συζητησεις που μπορουν να συμμετεχουν περιοριζονται σε παντελιδη,μακιγιαζ και αν εχεικυτταριτιδα η μακρυπουλια
8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια