Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,074 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,657 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σας ενοχλούν οι ερωτοτροπίες των ζευγαριών στα πάρτι;

quintana

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη quintana
Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 207 μηνύματα.

O quintana έγραψε στις 06:35, 13-01-14:

Για ποιο λογο πανε σε παρτι τα ζευγαρακια που φασωνονται συνεχεια σε ενα
παρτυ? αφου ουτε χορευουν ουτε κανουν αστεια με τους αλλους ουτε γνωρι.
ζουν νεα ατομα .απλα φιλιουνται τρωνε χαμουρευονται ακουνε μουσικη και χορευουν και ολα αυτα τζαμπα
Δεν αναφερομαι σε ζευγη που δημιουργηθηκαν στιο παρτι αλλα σε ζευγη που προυπηρχαν του παρτυ ασε που μπορει να βρουν μοναδικη ευκσιρι
α να ερωτοτροπησουν επιδη μπορυςρι να μενουν με γονεις και να μην μπόρουν να σεξαρουν στα σπιτια το ποιντ μου ειναι οτι η συμπεριφορα του ζευγους απεναντι στο παρτυ και τα αλλα παιδια ειναι πολυ εγωιστικη οφελιμιστικη.τελος η αμηχανια του μπακουριου που βλεπει τον ερωτικο ποθο εινπολυ δυσαρζστο ασε που αθελα και μη παιρνει ματι αλλα δεν γινεται να το παρακανει για τα μην του επιτεθει το χαμουρευομενο αρσενικο.εκτοσ αν το μπακουρι ματακιας ειναι χεροδυναμο και μπορει να επιβληθει στον χαμουρευοντα ο οποιδεεος λογω ερωτικης καψας ειναι αποσυντονισμενος .αμα οι εραστεσ εμιναν σπιτι η σε ξενοδοχειο δεν θα ειχαμε τετοιες εγνοιες.ασε που μπορει το σπιτι του παρτυ να εχει χρονια ναζησει ειλικρινεις ερωτικες στιγμες και να διαταραχθει βιαια το φενκ σουι...γεχνικα με αμαξια,ξυδια και

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη quintana : 13-01-14 στις 07:36.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

spurakos

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη spurakos
Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 314 μηνύματα.

O spurakos έγραψε στις 13:41, 13-01-14:

Πόνεσαν τα μάτια μου και σε αρκετά σημεία δεν κατάλαβα τι ήθελες να πεις.
Anyway.Πιστεύω ότι γενικεύεις την κατάσταση και δεν καταλαβαίνω το σκοπό του νήματος

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Italian dream... (Βιβή)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Italian dream...
H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε στις 15:25, 13-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από spurakos
Πόνεσαν τα μάτια μου και σε αρκετά σημεία δεν κατάλαβα τι ήθελες να πεις.
Anyway.Πιστεύω ότι γενικεύεις την κατάσταση και δεν καταλαβαίνω το σκοπό του νήματος
Προφανώς το έχει γράψει από κινητό..
Απ'όσο κατάλαβα ρωτάει γιατί τα ζευγάρια να πηγαίνουν μαζί στα πάρτυ αφού μόνος τους σκοπός είναι να κάθονται σε ένα παγκάκι/καναπέ/όρθια και να φιλιούνται (που εδω που τα λέμε είναι όντως ενοχλητικό, αντιαισθητικό και αμήχανο...). Απάντηση δεν έχω να δώσω, απλά την διευκρίνηση έκανα

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

NikoTexXx (Νίκος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη NikoTexXx
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,451 μηνύματα.

O NikoTexXx έγραψε στις 16:04, 13-01-14:

Αυτα τα ζευγαρακια πιστευω οτι πληρωνονται απο τους διοργανωτες, ωστε να δειξουν οτι ΕΔΩ γινονται ΟΙ γνωριμιες...!

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,202 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 16:49, 13-01-14:

Βασικά τι σας πειράζει κιόλας?

Οκ αν βγάζουν τα μάτια τους σε κοινή θέα ή είναι πολύ προκλητικοί, ένας τρίτος θα αισθανθεί αμήχανα. Αλλά αν ένα ζευγάρι έρχεται και γουστάρει να κάτσει στο πάρτι μόνο με το σύντροφό του, οκ who cares? Πάρτυ είναι

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 17:49, 13-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από quintana
απλα φιλιουνται τρωνε χαμουρευονται ακουνε μουσικη και χορευουν και ολα αυτα τζαμπα
Μετά από αυτό, σταμάτησα να διαβάζω.
Αν έχεις τέτοια νοοτροπία ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΤΥ. Αν θεωρείς ότι κάποιος έρχεται μόνο για να φάει και να πιει (που εμένα ποσώς με νοιάζει, τον καλώ προφανώς γιατί γουστάρω το ατομάκι του), ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΑΛΕΙΣ.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

youhou (takis)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη youhou
Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 341 μηνύματα.

O youhou έγραψε στις 18:44, 13-01-14:

Εγω,λοιπον,με τη σειρα μου θα ηθελα να εστιασω στη νοοτροπια που εχει ο κιντανα και γενικοτερα το εκαστοτε μπακουρι.
Το προβλημα δεν ειναι το ζευγαρακι που φασωνεται σε κοινη θεα,αλλα το μπακουρι που δεν εχει ξεκαθαρισει τι περιλαμβανει η εννοια ''παρτι''.Παρτι ειναι η μουσικη,ο χορος,η χαζοκουβεντα,το χαμουρεμα,το σεξ και οι κυκλοι που γυριζουν.Ετσι,ο καθεις επικεντρωνεται σε εναν ή περισσοτερους τομεις.

Ερχομαι εγω αγαπητε κιντανα και προτεινω: γιατι να μην πλησιασεις το ζευγαρακι που χαμουρευεται ετσι ωστε να βολιδοσκοπησεις τις προθεσεις τους;Μηπως θελουν να κανουν τριο ή ακομα καλυτερα αν ειναι πιο κινκι να προτεινουν ενα κουαρτρετο.Με αυτο τον τροπο, υπαρχει σοβαρη πιθανοτητα να ακολουθησουν αυτο το δρομο και αλλα μπακουρια(ειτε αντρες ειτε γυναικες) και να επιτευχθει μεγαλυτερη συμμετοχη στον πολυδιαστατο ορο ''παρτι''.

Εν κατακλειδι, η συμπεριφορα του ζευγαρακίου ειναι οσο εγωιστικη ειναι και αυτη του μπακουριου, με αποτελεσμα να διαστρεβλωνεται η εννοια του παρτι και ολο και λιγοτεροι νεαροι να προσερχονται σε αυτα.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,116 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 19:20, 13-01-14:

youhou ακόμη και το μπακουράκιο έχει δικαίωμα στον σεβασμό όπως και το ζευγαράκιο. Στο πάρτυ πάει κάποιος να περάσει καλά, να ξεδώσει κάποιες ώρες από την καθημερινότητα. Ο καθένας πρέπει να σέβεται τουλάχιστον το χώρο και να συμβάλλει στην παρεϊστικη διασκέδαση και όχι στην ατομική απόλαυση. Ειδάλλως ποιος ο λόγος της μάζωξης; Για x,y λόγους που δεν έχουν σχέση με το πάρτυ, κάποιοι είναι σε σχέζη (όπως λέν και στο facebook υπενθυμίζοντάς το με φωτογραφίες κινητού στη χέστρα) και κάποιοι άλλοι είναι σίνγκλε. Αν το ζευγαράκιο θέλει να βγάλει τα μάτια του μπορεί κάλλιστα να το πράξει σε πιο απόμερους χώρους και σε άλλη στιγμή. Στο πάρτυ πρέπει όλοι να περνούν καλά και όχι να υπάρχουν διαχωριστικές γραμμές. Ενδεικτικά, μπορούν να προσφερθούν ούζα ώστε να ανοίξει η όρεξη...

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dimitris_SM

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dimitris_SM
Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 206 μηνύματα.

O Dimitris_SM έγραψε στις 20:37, 13-01-14:

quintana εμενα μ αρεσε το κειμενακι σου ..ειχε πλακα
Στο θέμα μας τωρα : Ειναι Σαββατο βραδυ.Εχω κανονισει με την γκομενα(εεε κοπελα) να βγουμε.Ειμαι αφραγκος και επομενως ψυχολογικα προετοιμασμενος να την παω σε ενα παρκο να φαμε ηλιοσπορους και να κοιταμε τα πευκα.Λιγο πριν παω να την συναντησω ενας φιλος μου αναφερει την μαγικη λεξη ''ΠΑΡΤΥ''.Τσουπππ..ξαφνικα ολα μου τα προβληματα λυθηκαν.Την παιρνω,παμε στο παρτακι,πινουμε,τρωμε,χαμουρευομαστε,την παω στην κρεβατοκαμαρα των γονιων και κανουμε ενα γρηγορο και επειτα καληνυχτα.Γυρναω σπιτι και ανοιγω το πορτοφολι μου.Τα 5 ευρω μου ειναι ακομα στην θεση τους

Παράθεση

Νάγια Τ.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Νάγια Τ.
H Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.

H Νάγια Τ. Κατά τον δαίμονα εαυτού ☤ έγραψε στις 21:41, 13-01-14:

Δεν ξερω τι λετε,αλλα εγω το ρημα "σεξαρω", το αγαπησα,το υιοθετω και το εντασσω στο λεξιλογιο μου!
Παμε να σεξαρουλιαστουμε !

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

NikoTexXx (Νίκος)

Περιβόητο Μέλος

O NikoTexXx έγραψε στις 21:45, 13-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από Dimitris_SM
Στο θέμα μας τωρα : Ειναι Σαββατο βραδυ.Εχω κανονισει με την γκομενα(εεε κοπελα) να βγουμε.Ειμαι αφραγκος και επομενως ψυχολογικα προετοιμασμενος να την παω σε ενα παρκο να φαμε ηλιοσπορους και να κοιταμε τα πευκα.Λιγο πριν παω να την συναντησω ενας φιλος μου αναφερει την μαγικη λεξη ''ΠΑΡΤΥ''.Τσουπππ..ξαφνικα ολα μου τα προβληματα λυθηκαν.Την παιρνω,παμε στο παρτακι,πινουμε,τρωμε,χαμουρευομαστε,την παω στην κρεβατοκαμαρα των γονιων και κανουμε ενα γρηγορο και επειτα καληνυχτα.Γυρναω σπιτι και ανοιγω το πορτοφολι μου.Τα 5 ευρω μου ειναι ακομα στην θεση τους
ακομα και σε τσαντηρι μενεις? σπιτι σου δε γινοταν να την πας για ενα λιγοτερο γρηγορο?

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νάγια Τ.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Νάγια Τ.
H Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.

H Νάγια Τ. Κατά τον δαίμονα εαυτού ☤ έγραψε στις 21:52, 13-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από Dimitris_SM
- θες να βγαλεις το "γκομενακι" και εισαι πανι με πανι?
- θες να φθασεις στο προκειμενο ,αλλα χωρις περιττα εξοδα? ( ποιος εχει λεφτα για φαγητο,ποτο και οποιαδηποτε αλλη τρελη απαιτηση της καθε τυπισσας)
- θες βρε αδελφε να σεξαρεις σαν ανθρωπος,χωρις να χαλασεις μια?

Μην ψαχνεσαι αλλο! Κανει παρτακι ο Μητσαρας ...και ξαφνικα ολα τα προβληματα λυθηκαν!

Γιατι ολη η Ελλαδα ειναι ενα μεγαλο παρτυ!

14 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

NikoTexXx (Νίκος)

Περιβόητο Μέλος

O NikoTexXx έγραψε στις 21:58, 13-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από Νάγια Τ.
- θες να φθασεις στο προκειμενο ,αλλα χωρις περιττα εξοδα? ( ποιος εχει λεφτα για φαγητο,ποτο και οποιαδηποτε αλλη τρελη απαιτηση της καθε τυπισσας)

Μην ψαχνεσαι αλλο! Κανει παρτακι ο Μητσαρας ...και ξαφνικα ολα τα προβληματα λυθηκαν!

seems legit

Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη vassilis498
Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,782 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε στις 00:57, 14-01-14:

βασικά σε πάρτυ πας:

α) Για να πουλήσεις μούρη.
β) Για να χαρείς το τσάμπα ποτό.

Αν δεν ισχύει κάτι από αυτά δεν πας, πολύ απλό. Δηλαδή εσύ τι περιμένεις ότι θα βρεθεί κανείς που δε σε ξέρει να ασχοληθεί μαζί σου χωρίς λόγο;

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,116 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 01:12, 14-01-14:

Δεν ξερω τι λετε,αλλα εγω το ρημα "σεξαρω", το αγαπησα,το υιοθετω και το εντασσω στο λεξιλογιο μου!
Παμε να σεξαρουλιαστουμε !
Eίναι όπως λέμε...φρεσκάρω! Πάμε να φρεσκαριστούμε...δηλ., να σεξαριστούμε.

Μου κάνει εντύπωση ότι σ' αυτό το φόρουμ όλοι ρίχνουν γκομενάκια στην πραγματική ζωή επιδεικνύοντας την γαμικουλίασή τους. Να φανταστώ ότι μετά ξυπνήσατε...

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Panos188 (Ριχάρδος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Panos188
Ο Ριχάρδος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 926 μηνύματα.

O Panos188 έγραψε στις 01:27, 14-01-14:

ΘΕΑ!

Παράθεση

NikoTexXx (Νίκος)

Περιβόητο Μέλος

O NikoTexXx έγραψε στις 01:46, 14-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από vassilis498
βασικά σε πάρτυ πας:

α) Για να πουλήσεις μούρη.
β) Για να χαρείς το τσάμπα ποτό.

Αν δεν ισχύει κάτι από αυτά δεν πας, πολύ απλό. Δηλαδή εσύ τι περιμένεις ότι θα βρεθεί κανείς που δε σε ξέρει να ασχοληθεί μαζί σου χωρίς λόγο;
Συγγνωμη που θα σου το χαλασω, αλλα το Σαββατο βρεθηκα σε παρτυ και γνωρισα τοσα ατομα. Σε παρτυ πας εκτος των αλλων ΚΑΙ για να γνωρισεις κοσμο...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη vassilis498
Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,782 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε στις 02:44, 14-01-14:

Προφανώς πας για να γνωρίσεις κόσμο αλλιώς δε θα ήταν πάρτυ, θα ήταν μάζωξη ( φίλων ).

Η γνωριμία δεν έχει το ίδιο νόημα σε κάθε περίπτωση. Κάποιες φορές οδηγεί σε μακροχρόνιες φιλίες. Κάποιες άλλες στο εκάστοτε υπνοδωμάτιο. Κάποιες άλλες είναι απλά μια ευκαιρία να εκδηλωθείς. if you know wat I mean

Παράθεση

Vivian.

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vivian.
H Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 417 μηνύματα.

H Vivian. έγραψε στις 14:55, 14-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
youhou ακόμη και το μπακουράκιο έχει δικαίωμα στον σεβασμό όπως και το ζευγαράκιο. Στο πάρτυ πάει κάποιος να περάσει καλά, να ξεδώσει κάποιες ώρες από την καθημερινότητα. Ο καθένας πρέπει να σέβεται τουλάχιστον το χώρο και να συμβάλλει στην παρεϊστικη διασκέδαση και όχι στην ατομική απόλαυση. Ειδάλλως ποιος ο λόγος της μάζωξης; Για x,y λόγους που δεν έχουν σχέση με το πάρτυ, κάποιοι είναι σε σχέζη (όπως λέν και στο facebook υπενθυμίζοντάς το με φωτογραφίες κινητού στη χέστρα) και κάποιοι άλλοι είναι σίνγκλε. Αν το ζευγαράκιο θέλει να βγάλει τα μάτια του μπορεί κάλλιστα να το πράξει σε πιο απόμερους χώρους και σε άλλη στιγμή. Στο πάρτυ πρέπει όλοι να περνούν καλά και όχι να υπάρχουν διαχωριστικές γραμμές. Ενδεικτικά, μπορούν να προσφερθούν ούζα ώστε να ανοίξει η όρεξη...
Ακριβώς ΑΥΤΟ!!!
Πρέπει να υπάρχει ένας σχετικός σεβασμός στους υπόλοιπους. Στο πάρτι πάμε για να περάσουμε καλά,να συζητήσουμε με φίλους κτλ.κτλ και όχι για να δούμε τους άλλους να φιλιούνται και ότι προκύπτει στην συνέχεια.Εγώ προσωπικά τσαντίζομαι όταν βλέπω κάτι τέτοια σε εκδηλώσεις που κάνουμε. Και δεν μιλάμε για πάρτι ανοιχτά, μιλάμε για εκδήλωση σχολική το βράδυ για να μαζέψουμε χρήματα για 5ημερη

Δεν ήρθες για να διασκεδάσεις, να χορέψεις, να είσαι με τους φίλους σου αλλά να φασώνεσαι με τον άλλον ??
ΤΡΑΒΑ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ!
Απλό.

Μου έχει τύχει με πολύ κοντινή μου φίλη να βγούμε μεγάλη παρέα σε εκδήλωση και να μας έχει όλες κυριολεκτικά χεσμένες για να κάνει αγκαλίτσες και φιλάκια με το μποιφρεντ () Τρεις ώρες που κάτσαμε,την βγάλαμε στην μούγκα...Έφαγα και δυο γερές σπροξιές γιατί καθόμασταν στον ίδιο καναπέ (μέγα λάθος )

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb

O nPb έγραψε στις 15:06, 14-01-14:

Απορώ το κουράγιο που έδειξες να σε έχουν γραμμένη (το λέω με δόση ευγένειας). Θέλει πολύ γερό στομάχι να "κρατάς το φανάρι" σε μια σεξουαλική σχέση (γιατί πλέον μόνο σεξουαλικές σχέσεις υφίστανται). Νομίζω ότι ο οποιοσδήποτε νοήμων, με κάποια αξιοπρέπεια (τι σπάνια λέξη), θα ήταν διακριτικός. Λίγοι άνθρωποι δυστυχώς έχουν μάθει να σέβονται τον χώρο που βρίσκονται και ειδικά, τις στιγμές. Όλοι ερωτευτήκαμε, πονέσαμε, χέσαμε, σπαταλίσαμε άδικα και άσκοπα ώρες για αγάπες κροκοδείλειες (με εκατέρωθεν επίγνωση) αφού το σεξ ήταν το κύριο μενού, αλλά υπάρχει και ζωή πέρα από αυτό: οι φίλοι. Η παρέα. Η κοινή διασκέδαση για ένα 2-3ωρο. Δεν είναι όλο το 24ωρο γκόμενα/γκόμενος. Στο Ελλαδιστάν, υπάρχει γενικότερη στρεβλή εικόνα σε βασικούς κανόνες ανθρώπινης συμπεριφοράς. Το περιστατικό που περιγράφεις είναι μια κραυγαλέα συνέπεια, του "στα παπάκια μου όλα".

Παράθεση

Vivian.

Δραστήριο Μέλος

H Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 417 μηνύματα.

H Vivian. έγραψε στις 15:21, 14-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
Απορώ το κουράγιο που έδειξες να σε έχουν γραμμένη (το λέω με δόση ευγένειας). Θέλει πολύ γερό στομάχι να "κρατάς το φανάρι" σε μια σεξουαλική σχέση (γιατί πλέον μόνο σεξουαλικές σχέσεις υφίστανται). Νομίζω ότι ο οποιοσδήποτε νοήμων, με κάποια αξιοπρέπεια (τι σπάνια λέξη), θα ήταν διακριτικός. Λίγοι άνθρωποι δυστυχώς έχουν μάθει να σέβονται τον χώρο που βρίσκονται και ειδικά, τις στιγμές. Όλοι ερωτευτήκαμε, πονέσαμε, χέσαμε, σπαταλίσαμε άδικα και άσκοπα ώρες για αγάπες κροκοδείλειες (με εκατέρωθεν επίγνωση) αφού το σεξ ήταν το κύριο μενού, αλλά υπάρχει και ζωή πέρα από αυτό: οι φίλοι. Η παρέα. Η κοινή διασκέδαση για ένα 2-3ωρο. Δεν είναι όλο το 24ωρο γκόμενα/γκόμενος. Στο Ελλαδιστάν, υπάρχει γενικότερη στρεβλή εικόνα σε βασικούς κανόνες ανθρώπινης συμπεριφοράς. Το περιστατικό που περιγράφεις είναι μια κραυγαλέα συνέπεια, του "στα παπάκια μου όλα".
Ακριβώς!!
Κάτσαμε με την κολλητή μου, της είπαμε της φίλης οτι αυτό που έκανε δεν ήταν σωστό και θύμωσε κιόλας

Κάτσε ρε.
Δεν σε ενδιαφέρει που σε κοίταγε ολόκληρο το μαγαζί?

Όλοι ερωτεύτηκαν και όλοι αγάπησαν κάποιον πάαααρα πολύ αλλά όχι κι έτσι!! :Ρ

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 17:44, 14-01-14:

Μιλάτε λες και όλοι διασκεδάζουμε με τον ίδιο τρόπο. Γκάιζ, έλεος! Αν ο άλλος είναι ο κλασσικό τύπος που παντού πάει με το γκομενέτο και φασώνονται στους καναπέδες, στα τραπέζια, στις γλάστρες, ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΑΛΕΙΣ. Απλό! Αν τον καλέσεις και γουστάρει να "διασκεντάσει" έτσι, απλά ΔΕΝ ΣΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΛΟΓΟΣ. Ο καθένας όπως γουστάρει περνάει καλά... Εγώ όταν πάω σε πάρτυ πρέπει να περάσουν 2-3 ώρες και 7+ σφηνάκια για να πω ότι είμαι κυρία και περνάω ωραία. Ο άλλος περνάει καλά με το χαμούρεμα. Χου κερς;

Παράθεση

Nicole1987

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nicole1987
H Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 219 μηνύματα.

H Nicole1987 Γατες..τα πιο αξιολατρευτα πλασματα έγραψε στις 21:18, 14-01-14:

Και τι σε ενοχλουν τα ζευγαρακια; Αν ησουν εσυ στη θεση τους πιθανοτατα δεν θα σε πειραζε. Ο λογος που ακριβως πειραζει καποιον ειναι ισως επειδη ζηλευει που ο ιδιος ή η ιδια ειναι μονος/η. Οποτε εδω μιλαμε για ζηλεια

Παράθεση

quintana

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη quintana
Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 207 μηνύματα.

O quintana έγραψε στις 21:31, 14-01-14:

Χιουμοριστικό σατιρικο ειναι το ποστ..δεν εχω τιποτα με τα ζευγαρακια

Παράθεση

Vivian.

Δραστήριο Μέλος

H Vivian. έγραψε στις 21:56, 14-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από Nicole1987
Και τι σε ενοχλουν τα ζευγαρακια; Αν ησουν εσυ στη θεση τους πιθανοτατα δεν θα σε πειραζε. Ο λογος που ακριβως πειραζει καποιον ειναι ισως επειδη ζηλευει που ο ιδιος ή η ιδια ειναι μονος/η. Οποτε εδω μιλαμε για ζηλεια
Ας μην χρησιμοποιούμε πλέον αυτή την βλακώδη δικαιολογία.Πίσω από όλα κρύβεται η ζήλεια,ζήλεια, ζήλεια, ζήλεια...

Δεν είναι η ζήλεια το θέμα.

Το θέμα είναι οτι κάνοντας κάτι τέτοιο προβάλλουν άσχημη εικόνα για τον εαυτό τους και ασέβια προς τους άλλους τους παρευρισκόμενους.

Δεν γουστάρω ρε φίλε να σε βλέπω να φασώνεσαι με την άλλη...Πως το λένε??Αμα ήθελα, καθόμουν σπίτι και έβλεπα τηλεόραση μετα τις 12

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb

O nPb έγραψε στις 22:03, 14-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από Vivian.
Δεν γουστάρω ρε φίλε να σε βλέπω να φασώνεσαι με την άλλη...Πως το λένε??Αμα ήθελα, καθόμουν σπίτι και έβλεπα τηλεόραση μετα τις 12
υπάρχει και το διαδίκτυο με 24ωρη παροχή σεξουλιάρικων ταινιών για κάθε γούστο και φαντασίωση...

Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 23:00, 14-01-14:

Για δες προβλήματα που‘ χει ο κόσμος...

Παράθεση

Dimitris_SM

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dimitris_SM
Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 206 μηνύματα.

O Dimitris_SM έγραψε στις 00:00, 15-01-14:

Καλα τα λες.Οσο για δωρο γενεθλιων βουταω τιποτα απο το σπιτι του εορταζομενου και της το δινω σε συσκευασια δωρου Μεχρι και laptop της ''πηρα''.

Οσο για τον αλλον που ρωτησε..σε ξενο δωματιο εχει αλλη αιγλη.Ουτε σεντονια χρειαζεται να αλλαξω,ουτε να καθομαστε για αγκαλιτσες.Μπαμ-μπα η δουλεια και μετα ακολουθει κιαλλο ποτο

Σαν να μην ξερετε να ζειτε...χεχεχε

Παράθεση

Panos188 (Ριχάρδος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Ριχάρδος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 926 μηνύματα.

O Panos188 έγραψε στις 01:26, 16-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από Nicole1987
Έχεις βγει από κάποια ερωτική απογοήτευση/χωρισμό και προσπαθείς να το παίξεις ανώτερη;

Παράθεση

Nicole1987

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nicole1987
H Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 219 μηνύματα.

H Nicole1987 Γατες..τα πιο αξιολατρευτα πλασματα έγραψε στις 10:46, 16-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από Panos188
Έχεις βγει από κάποια ερωτική απογοήτευση/χωρισμό και προσπαθείς να το παίξεις ανώτερη;
Μπα καμια μα καμια σχεση. Ειμαι σε σοβαρη σχεση εδω και χρονια. Απλα αυτο μπορω να φανταστω οτι ειναι το προβλημα καποιου. Στο κατω κατω αν διαβασεις πανω πανω αυτος που ανοιξε το θεμα αναφερει 'η αμηχανια του μπακουριου που βλεπει ειναι πολυ δυσαρεστο ´.
Οποτε κρινε μονος σου. Δεν σημαινει πως επειδη δεν συμφωνεις με καποιο εδω μεσα οτι προσπαθει να σου το παιξει ανωτερος

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nicole1987 : 16-01-14 στις 10:50.
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gilda
H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 12:30, 16-01-14:

Εγώ αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι το εξής.
Πολλοί ενοχλούνται όταν βλέπουν ζευγάρια να φιλιούνται σε δημόσιο χώρο.
Γιατί εκείνοι που ενοχλούνται, δεν κοιτάνε αλλού????

Παράθεση

Maro92

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Maro92
H Maro92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H Maro92 ποτέ μην λες ποτέ! έγραψε στις 12:35, 16-01-14:

αφήστε τον κόσμο να εκφραστεί να πάρουμε και εμείς οι μπακούριδες μια γεύση του πως είναι να είσαι ερωτευμένος γιατί άμα περιμένουμε από τους άντρες σήμερα καήκαμε!

Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 13:08, 16-01-14:

Και εμένα μου τη σπάει όταν φιλιούνται ζευγάρια με τις ώρες στα πάρτι. Φιλιούνται, φιλιούνται, φιλιούνται και μόνο φιλιούνται. Αντί να πετάξει η άλλη λίγο το βυζί να ξεκινήσει το γλέντι... τζάμπα αγόρασα και νέα γυαλιά με κάμερα.

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb

O nPb έγραψε στις 14:24, 16-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από Gilda
Εγώ αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι το εξής.
Πολλοί ενοχλούνται όταν βλέπουν ζευγάρια να φιλιούνται σε δημόσιο χώρο.
Γιατί εκείνοι που ενοχλούνται, δεν κοιτάνε αλλού????
Να κοιτάζουν μόνιμα το ταβάνι;

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gilda
H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 15:00, 16-01-14:

Γιατί, όλοι φιλιούνται? Και αριστερά και δεξιά, και ευθεία????

Παράθεση

Panos188 (Ριχάρδος)

Περιβόητο Μέλος

O Panos188 έγραψε στις 20:39, 16-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από Maro92
αφήστε τον κόσμο να εκφραστεί να πάρουμε και εμείς οι μπακούριδες μια γεύση του πως είναι να είσαι ερωτευμένος γιατί άμα περιμένουμε από τους άντρες σήμερα καήκαμε!
Δε χάνετε ευκαιρία για παράπονα.

Παράθεση

Mitroglou

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Mitroglou
Ο Mitroglou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O Mitroglou έγραψε στις 21:47, 16-01-14:

Ερωτευθείτε! Κάνει καλό! ...τα υπόλοιπα στο σπίτι του ο καθένας! Δε χρειάζεται να το βλέπει όλος ο κοσμος!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη τρελή φιλόσοφος
H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 11:43, 19-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από Ξεχασμένος
Και εμένα μου τη σπάει όταν φιλιούνται ζευγάρια με τις ώρες στα πάρτι. Φιλιούνται, φιλιούνται, φιλιούνται και μόνο φιλιούνται. Αντί να πετάξει η άλλη λίγο το βυζί να ξεκινήσει το γλέντι... τζάμπα αγόρασα και νέα γυαλιά με κάμερα.
πω εσυυυυυυυυ
μια ζω΄με τα ζευγαράκια τα βάζετε, για τα μπακούρια ή τους χωρισμένους που κλαίγονται κουβέντα.
αφήηστε τα παιδιά να χαρούν τον έρωτά τους.
σιχτιρι

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,643 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 14:28, 19-01-14:

Εμένα με ενοχλούν οι ερωτοτροπίες όταν ζευγάρι της παρέας στο ίδιο τραπέζι με μας αρχίζει τα γλωσσόφιλα τα 10λεπτα. Ε, αυτό το θεωρώ ασέβεια προς όλους τους άλλους.(αν μιλάμε για 18 και κάτω, το δικαιολογώ).
Ένα φιλάκι, μια αγκαλιά, νε, με μέτρο. Από τη στιγμή που βγήκες με παρέα, είστε παρέα,αλλιώς γκετ ε ρουμ.

Τώρα στα πάρτιζ δε με ενοχλεί καθόλου, τα πάρτιζ γι' αυτό γίνονται. LETS GET DRUNK

Παράθεση

Alma_Libre

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma_Libre
H Alma_Libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 77 μηνύματα.

H Alma_Libre Είμαι ελεύθερη ψυχη ..... έγραψε στις 14:35, 19-01-14:

Είναι λίγο ενοχλητικό ναι. Το να βγεις έξω και να είσαι συνέχεια με τη γλώσσα μέσα στο στόμα του/της άλλου/άλλης είναι όντως ασέβεια και στην τελική χάνεται και η ιδιωτικότητα. Καλό είναι να υπάρχει μια ερωτική διάθεση στην "ατμόσφαιρα" αρκεί να μη χάνεται το μέτρο και να καταντά αηδία.

Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Darkness
H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,355 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε στις 01:25, 22-01-14:

Με την σπάει, ψέμματα δεν θα πω.
Βασικά με αηδιάζει, το δείχνω, το καταλαβαίνουν, σταματούν και μάλιστα τους κάνω να νιώθουν και ντροπή με τα πετυχημένα βλέμματά μου.
Κακιά, και πάλι, με λες.

Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη merry poppins
H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε στις 01:35, 22-01-14:

ρε αφηστε τους να χαρουν τον ερωτα τους...εμενα προσωπικα δε με χαλαει καθολου...ουτε σημασια δινω βασικα...απο το να ακουω μπακουρι να μου κλαιγεται προτιμω χαμουροζευγαρακι δε το συζητω...

Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη timonierhs
Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε στις 16:06, 22-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από quintana
Για ποιο λογο πανε σε παρτι τα ζευγαρακια που φασωνονται συνεχεια σε ενα
παρτυ? αφου ουτε χορευουν ουτε κανουν αστεια με τους αλλους ουτε γνωρι.
ζουν νεα ατομα .απλα φιλιουνται τρωνε χαμουρευονται ακουνε μουσικη και χορευουν και ολα αυτα τζαμπα
Δεν αναφερομαι σε ζευγη που δημιουργηθηκαν στιο παρτι αλλα σε ζευγη που προυπηρχαν του παρτυ ασε που μπορει να βρουν μοναδικη ευκσιρι
α να ερωτοτροπησουν επιδη μπορυςρι να μενουν με γονεις και να μην μπόρουν να σεξαρουν στα σπιτια το ποιντ μου ειναι οτι η συμπεριφορα του ζευγους απεναντι στο παρτυ και τα αλλα παιδια ειναι πολυ εγωιστικη οφελιμιστικη.τελος η αμηχανια του μπακουριου που βλεπει τον ερωτικο ποθο εινπολυ δυσαρζστο ασε που αθελα και μη παιρνει ματι αλλα δεν γινεται να το παρακανει για τα μην του επιτεθει το χαμουρευομενο αρσενικο.εκτοσ αν το μπακουρι ματακιας ειναι χεροδυναμο και μπορει να επιβληθει στον χαμουρευοντα ο οποιδεεος λογω ερωτικης καψας ειναι αποσυντονισμενος .αμα οι εραστεσ εμιναν σπιτι η σε ξενοδοχειο δεν θα ειχαμε τετοιες εγνοιες.ασε που μπορει το σπιτι του παρτυ να εχει χρονια ναζησει ειλικρινεις ερωτικες στιγμες και να διαταραχθει βιαια το φενκ σουι...γεχνικα με αμαξια,ξυδια και
Αν σε ενοχλεί τόσο, υπάρχει κάτι να κάνεις. Εκεί που βλέπεις το ζευγαράκι να χαμουρεύεται, πας κάθεσαι δίπλα τους κρατώντας τη μπύρα και με ανάλογο πονηρό βλέμμα αρχίζεις να . "Η θα σοκαριστούν και θα σταματήσουν ή θα το πιάσουν το νόημα και το πάρτυ με μπύρες θα γίνεις με ούζα, ξεφεύγοντας απο την αμήχανη ατμόσφαιρα που υπήρχε ως εκείνη τη στιγμη

Παράθεση

ΨΑΡΑΚΙ1993 (BLOODY MARY)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη ΨΑΡΑΚΙ1993
H BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 570 μηνύματα.

H ΨΑΡΑΚΙ1993 έγραψε στις 19:03, 22-01-14:

δεν με ενοχλει αρκει να γινεται με μετρο και με μια σχετικη ευγενεια προς τους παρευρισκομενους.δεν λεω και θα φιληθουν και αγκαλια θα την παρει ανθρωποι ειναι αλλα αν ξεκινησουν τα προστυχα σπιτακι τους με ουζακι....στο χερι

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη _fairygirl_
H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,251 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 22:34, 22-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από Vivian.
Το θέμα είναι οτι κάνοντας κάτι τέτοιο προβάλλουν άσχημη εικόνα για τον εαυτό τους και ασέβια προς τους άλλους τους παρευρισκόμενους.
Άλλη μία απόδειξη ότι μόνο εγώ σκάω στα γέλια όταν βλέπω τα ζευγαράκια στα πάρτυ.
And then I say,who cares pizza is still there.
Α,όχι και΄γω πάω με φίλους μου σε πάρτυ αλλά πάντα τραβάω την προσοχή επειδή όταν βλέπω ζευγαράκια γελάω.

Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tabby
H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 617 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε στις 23:24, 27-01-14:

οκ αν είναι έντονο δεν είναι ωραίο. πάτε σπιτάκι σας ρε παιδιά, θα περάσετε και καλύτερα!

Παράθεση

nikolaos p.

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nikolaos p.
Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 190 μηνύματα.

O nikolaos p. έγραψε στις 00:52, 29-01-14:

Αφήνω τον κόσμο να εκφραστεί ελεύθερα!

Παράθεση

Joanna Mi

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Joanna Mi
H Joanna Mi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H Joanna Mi Everything happens for a reason... έγραψε στις 07:46, 23-05-14:

Κατά τη γνώμη μου ειναι πολύ εγωιστικό και κάθε φορα που το βλέπω με ενοχλεί πολύ. Οταν βλέπω ένα ζευγάρι μέσα σε "φυσιολογικά πλαίσια" δεν έχω κανένα απολυτως πρόβλημα. Αυτό το πράγμα όμως που αυτό που κάνουν παραπέμπει σε ερωτική πραξη ειναι πολύ άσχημο.

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,643 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 16:44, 23-05-14:

Sex,Drugs,Party,Alcohol !

Παράθεση

GiorgosAsi

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη GiorgosAsi
Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 537 μηνύματα.

O GiorgosAsi έγραψε στις 16:56, 23-05-14:

Ναι μεχρι ενος οριου οχι εκτροπα.Φιλια και αγκαλιες και χουφτωματα ανετα και γουσταρω αλλα ναι υπαρχουν ορια τα οποια σπανια βεβαια εχω δει να παραβιαζονται.Και αυτο σε πολυ εξαλες καταστασεις πχ καλοκαιρια σε νησια απο τουριστες που κανουν οτι θελουν μεστο δρομο.Αλλα και παλι δεν τους παρεξηγω γιατι νησι ειναι κ γινεται χαμος.Ισα ισα το απολαμβανω.Τωρα αν γινοταν στη πολη μου απο παιδια που ξερω στη περιοχη μου νταξ θα το εβλεπα καπως.Αλλα και εγω οταν παω σε μερη και νησια που δεν με ξερει κανεις,εχει τυχει να παραβιαζω πολλες φορες,γιατι τα ορια ειναι για να παραβιαζονται.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη GiorgosAsi : 23-05-14 στις 17:12.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Οργάνωση πάρτι - Από danae13.efRG10
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lifestyle.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-09-13 στις 22:49.
    • Οι τραπεζίτες κάνουν πάρτι. - Από Μάξιμος
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πολιτική - Κοινωνικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-06-11 στις 10:10.
    • Μαγαζί για πάρτι Μασκέ - Από fantasmenos
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lifestyle.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-03-08 στις 16:59.
    • Πάρτι γενεθλίων και άδεια από την αστυνομία - Από crazyhelen
      Το θέμα έχει λάβει 17 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νομικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-11-06 στις 13:11.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους