Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,088 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,965 μηνύματα σε 74,642 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Google Chrome

Taxydromos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Taxydromos
Ο Taxydromos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Βοσνία και Ερζεγοβίνη (Ευρώπη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.

O Taxydromos Mόλις αφίχθηκα............. έγραψε στις 16:43, 21-02-10:

Kαλός ο CHROME αλλά ακόμα θέλει προσπάθεια για να φτάσει τον Firefox.
Πάντως είναι η 2η μου επιλογή γιατί τον εξπλόρερ δεν θέλω ούτε να τον βλέπω.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 17:22, 21-02-10:

ακριβως το ιδιο και εγω,,τον ΙΕ ουτε που μπορω να τον δω..σαν αλλεργια ενα πραγμα..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill_1992
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 14:05, 24-09-10:

Εγκατέστησα το chrome 6 και βρίσκω προβλήματα...
1)Δεν κάνει login στο hotmail
2)Μου εμφανίζει μήνυμα stop working καμιά φορά

Εσείς ποιο browser μου προτείνετε?

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 00:44, 06-10-10:

Έως και 60 φορές γρηγορότερος ο επόμενος Chrome...

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 08:32, 06-10-10:

σιγα μην εχει και warp drive..

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 16:43, 07-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
σιγα μην εχει και warp drive..
Για λίγο πίστευα ότι εδώ Ολλανδία είναι καύσωνας.

Παράθεση

Chemwizard (Αγνός Χημικός)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Chemwizard
Ο Αγνός Χημικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,274 μηνύματα.

O Chemwizard παντού μαζί-σε οποιαδήποτε κατάσταση έγραψε στις 18:15, 07-10-10:

Εχω επιλέξει Chrome γενικά,μονο που με το ischool και το steki εχω ενα θεματάκι...όταν λαμβάνεις προσωπικό μηνυμα και πετάγεται το παραθυράκι,δεν μπορω να διαβάσω το μηνυμα πατώντας σε αυτό,αλλα πρεπει να το κλείσω,και να ψαξω ο μηνυμα πατώντας το username μου πάνω δεξιά.Συμβαίνει γενικά αυτό?

Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

O D_G έγραψε στις 18:24, 07-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από Taxydromos
Kαλός ο CHROME αλλά ακόμα θέλει προσπάθεια για να φτάσει τον Firefox.
Συμφωνώ!
Αυτή τη στιγμή χρησιμοποιώ τον Chrome λόγω ταχύτητας, στ' αλήθεια είναι πολύ γρήγορος, αλλά ο Firefox με έχει βολέψει πολύ ειδικά στα πρόσθετα, και μερικές φορές γυρίζω σε αυτόν.
Αν ο Firefox, πλησιάσει έστω λίγο την ταχύτητα του Chrome, δεν θα τον αλλάζω με τίποτε !!!
Για τον IE ούτε λόγος, δεν τον χρησιμοποιώ καθόλου.

Παράθεση

KingFox

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη KingFox
Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 441 μηνύματα.

O KingFox Χαμογέλα! έγραψε στις 19:13, 16-11-10:

Το google chrome δεν λέει τίποτα μπροστά στο firefox (κατά τη γνώμη μου)

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

O D_G έγραψε στις 19:27, 16-11-10:

Έχει όμως ταχύτητα !

Παράθεση

element skate (Βρασιδας)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη element skate
Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.

O element skate Game is over έγραψε στις 19:28, 16-11-10:

το chrome ειναι πολυ γρηγορα αλλα ειναι απλο και δεν εχει πολλες δυνατοτητες μαλλον για να διατηρησει αυτην την ταχυτητα

Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη alis
H alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H alis έγραψε στις 19:29, 16-11-10:

Μου αρέσει αρκετά και τον χρησιμοποιώ συχνά. Είναι ευχάριστος και γρήγορος.

Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 19:34, 16-11-10:

Να ρωτήσω κάτι που δεν έχω βρει...Στον explorer υπήρχε ένα κουμπάκι που πατώντας το εμφανίζονταν όλες οι σελίδες που έχουμε κάνει favorites. Στο google chrome πως λειτουργεί αυτό;;

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 20:02, 16-11-10:

Bookmarks;

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 20:12, 16-11-10:

Σ'ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου hi-tech Θοδωρούλα!

Τελικά έβαλα αυτό https://chrome.google.com/extensions...dpempkdi?hl=en

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 12:20, 17-11-10:

Έχει όμως ταχύτητα !
και σταθερη ταχυτητα..
ο firefox αλλοτε ειναι αστραπη και αλλοτε κολλαει και δεν ανοιγει σελιδες..
ενω ο chrome ανοιγει παντα με μια καλη ταχυτητα..και δεν κρασσαρει..

κανω dowload μεγαλων αρχειων με chrome γιατι το firefox εχει κρασαρει συχνα και εχω χασει το αρχειο..
ο chrome εχει τη σιγουρια που δεν εχει το firefox..

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 11:41, 19-11-10:

Για κάποιο λόγο πάντως ο firefox σε linux δεν εμφανίζει αυτά τα κολλήματα που αναφέρετε. Σε windows όντως έχω παρατηρήσει διαφορά.

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 16:21, 19-11-10:

Για κάποιο λόγο πάντως ο firefox σε linux δεν εμφανίζει αυτά τα κολλήματα που αναφέρετε.
οχι,,σερνεται συνεχεια σε linux..

ασε,,ουτε συγκριση ..

σε firefox win ολα τρεχουν σα νερακι..
σε ubuntu firefox ακομα και η κύλιση κολλαει.
η μερα με τη νυχτα..

Παράθεση

maria_lulu (Mαρία)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη maria_lulu
H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 450 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε στις 16:39, 19-11-10:

Ο google chrome ειναι παρα πολυ γρηγορας και ευχαριστος, αλλα δεν εχει ολες τις δυνατοτητες του ε-στεκι.

Παράθεση

koum

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη koum
Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Συνταξιούχος . Έχει γράψει 875 μηνύματα.

O koum έγραψε στις 18:33, 19-11-10:

οχι,,σερνεται συνεχεια σε linux..

ασε,,ουτε συγκριση ..

σε firefox win ολα τρεχουν σα νερακι..
σε ubuntu firefox ακομα και η κύλιση κολλαει.
η μερα με τη νυχτα..
Παίζει να είσαι ο μοναδικός που ακούω να λέει κάτι τέτοιο. Ποια έκδοση ubuntu έχεις εγκατεστημένη;

Αρχική Δημοσίευση από maria_lulu
Ο google chrome ειναι παρα πολυ γρηγορας και ευχαριστος, αλλα δεν εχει ολες τις δυνατοτητες του ε-στεκι.
Αν θες, γίνε λίγο πιο συγκεκριμένη όσον αφορά τις δυνατότητες του ε-στεκι που μένουν αναξιοποίητες από τον chrome...

Παράθεση

maria_lulu (Mαρία)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 450 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε στις 19:07, 19-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από koum
Παίζει να είσαι ο μοναδικός που ακούω να λέει κάτι τέτοιο. Ποια έκδοση ubuntu έχεις εγκατεστημένη;

Αν θες, γίνε λίγο πιο συγκεκριμένη όσον αφορά τις δυνατότητες του ε-στεκι που μένουν αναξιοποίητες από τον chrome...
Δεν εχει το γρηγορο επεξεργαστη...

Παράθεση

Trolletarian

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Trolletarian
Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,130 μηνύματα.

O Trolletarian απάνθρωποι θεσμοί μας γίνανε συνήθεια έγραψε στις 19:16, 19-11-10:

το google chrome είναι το καλύτερο που έχω δοκιμάσει.δεν έχω κανένα παράπονο ,είναι καταπληκτικό,παρόλο που μερικοί λένε ότι το mozilla είναι το καλύτερο,εμένα δεν μου αρέσει.

Παράθεση

maria_lulu (Mαρία)

Πολύ δραστήριο μέλος

H maria_lulu έγραψε στις 19:24, 19-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από christos0987
το google chrome είναι το καλύτερο που έχω δοκιμάσει.δεν έχω κανένα παράπονο ,είναι καταπληκτικό,παρόλο που μερικοί λένε ότι το mozilla είναι το καλύτερο,εμένα δεν μου αρέσει.
Ουτε εμενα μου αρεσει, αλλα ειμαι αναγκασμενη να το χρησιμοποιω (Δειχνει καλυτερα το ε-στεκι [γρηγορος επεξεργαστης]) Τοσο καιρο χρησιμοποιουσα το google chrome και τωρα τελευταια αρχισα να χρησιμοποιω το mozilla.Το google chrome ειναι καλυτερο απο ολα

Παράθεση

Trolletarian

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Trolletarian
Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,130 μηνύματα.

O Trolletarian απάνθρωποι θεσμοί μας γίνανε συνήθεια έγραψε στις 19:47, 19-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από maria_lulu
Ουτε εμενα μου αρεσει, αλλα ειμαι αναγκασμενη να το χρησιμοποιω (Δειχνει καλυτερα το ε-στεκι [γρηγορος επεξεργαστης]) Τοσο καιρο χρησιμοποιουσα το google chrome και τωρα τελευταια αρχισα να χρησιμοποιω το mozilla.Το google chrome ειναι καλυτερο απο ολα
εντάξει και το mozilla καλό είναι,το χειρότερο από όλα είναι το internet explorer,είναι πραγματικά για ...... δεν συνεχίζω γιατί έφαγα είδη μπαν και παραβιάσεις του όρου 3 ,μην φάω πάλι..χαχαχααχα

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 20:12, 19-11-10:

Δε νομίζω ότι υπάρχει καλύτερο, το καθένα έχει τα πλεονεκτήματα του. Πχ ο Chrome είναι γρηγορότερος αλλά ο Firefox έχει καλύτερη rendering engine (=δείχνει τα sites καλύτερα). H Opera είναι κάπου στο ενδιάμεσο και για τα 2, όπως δείχνει η προσωπική εμπειρία, γιατί πολλά benchmarks τη βρίσκουν γρηγορότερη από όλα.
Το βέβαιο είναι ότι ο Internet Explorer είναι ο χειρότερος, αν και με την έκδοση 9 κάαπως πάει να τους φτάσει (αλλά έχει δρόμο ακόμα).

Παράθεση

worshipperjesus

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη worshipperjesus
Ο worshipperjesus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 167 μηνύματα.

O worshipperjesus έγραψε στις 20:20, 19-11-10:

Ο Internet Explorer 6 είναι ο καλύτερος διότι προωθεί την παιδεία των Web Developer, αφού δυσκολεύει σημαντικά το έργο τους.

Ο IE6 είναι χριστιανικός browser, διότι οι πονοκέφαλοι που προκαλεί στους developer, απομακρύνουν από το κυνήγι της ηδονής.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 20:29, 19-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από worshipperjesus
Ο Internet Explorer 6 είναι ο καλύτερος διότι προωθεί την παιδεία των Web Developer, αφού δυσκολεύει σημαντικά το έργο τους.

Ο IE6 είναι χριστιανικός browser, διότι οι πονοκέφαλοι που προκαλεί στους developer, απομακρύνουν από το κυνήγι της ηδονής.

Μεταξυ μας...μπορει developer να μην ειμαι, ομως και τα νευρα μου κροσια κανει και πονοκεφαλους μου δημιουργει...αλλα το κυνηγι της ηδονης δεν εχει στοπ (ξερεις ειναι σαν τα πατατακια που μετα το ποπ no stop)!

Ευτυχως δλδ που δεν ειμαι developer!

Παράθεση

μικρή γοργόνα (Όλγα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη μικρή γοργόνα
H Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 80 μηνύματα.

H μικρή γοργόνα έγραψε στις 22:03, 22-12-10:

Γεια σας και Χρονια πολλα!! Εχω προβλημα με τον internet explorer γιατι οταν τον ανοιγω κολλαει και δεν κανει τιποτα!!!! το μονο που δουλευει ειναι το google chrome (καλα που υπαρχει και αυτο!)... τωρα ομως το θεμα ειναι οτι κατεβασα ενα προγραμμα για υποτιτλους το οποιο για να βρει υποτιτλους και καποια ταινια πρεπει να μπει στο ιντερνετ που δεν λειτουργει! πως μπορω να διαγραψω το χαζοιντερνετ και να κρατησω μονο το google chrome ωστε να ανοιγει με αυτο το προγραμμα?

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 22:09, 22-12-10:

εβαλες το chrome ως προεπιλεγμενο broswer?στις επιλογες/βασικα στοιχεια..

και δες τι θα κανει,,αλλιως δες αν ρυθμιζεται το προγραμμα για αλλο προγραμμα..

Παράθεση

μικρή γοργόνα (Όλγα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 80 μηνύματα.

H μικρή γοργόνα έγραψε στις 11:09, 23-12-10:

δεν εχει επιλογες...το εψαξα, μαλλον αυτοματα επιλεγει το ιντερνετ

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 11:20, 23-12-10:

οταν αποθηκευεις μια σελιδα,,στην επιφανεια εργασιας πχ..τι εικονιδιο δειχνει?
google chrome ή internet explorer ? με ποιο απο τα δυο ανοιγει ?

εχεις internet explorer 8? windows vista ή 7?

ξανακατεβασε και εγκατεστησε ξανα..τον internet explorer 8.. και πιστευω θα στρωσει ..

Παράθεση

koum

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη koum
Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Συνταξιούχος . Έχει γράψει 875 μηνύματα.

O koum έγραψε στις 11:30, 23-12-10:

Αρχική Δημοσίευση από μικρή γοργόνα
δεν εχει επιλογες...το εψαξα, μαλλον αυτοματα επιλεγει το ιντερνετ
Κι όμως έχει...

Άνοιξε τον chrome ->Πάνω δεξία click-> Name:  Chrome.jpg
Views: 270
Size:  859 Bytes-> Επιλογές-> Βασικά Στοιχεία-> Προεπιλεγμένο πρόγραμμα περιήγησης: Ορισμός του Google Chrome ως προεπιλεγμένο πρόγραμμα περιήγησης-> Done.

Παράθεση

μικρή γοργόνα (Όλγα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H μικρή γοργόνα έγραψε στις 20:21, 27-12-10:

Ωραια!!! ευχαριστω για την βοηθεια παιδια!!! καλες γιορτες και χρονια πολλα

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bopajgo
H Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 138 μηνύματα.

H Bopajgo δεν έγραψε στις 01:09, 11-08-11:

βοήθειααααααα!....

κατά λάθος μόλις διέγραψα έναν φάκελο που είχα δημιουργήσει με σελιδοδείκτες στον google chrome...

ξέρει κανείς αν και πώς μπορώ να τον επαναφέρω??.....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 18:50, 11-08-11:

Δεν νομίζω ...
Βλέπω στον bookmanager δεν υπάρχει κάτι σαν κάδος

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη g1wrg0s
Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε στις 19:14, 11-08-11:

ακομη πιο γρηγορο το chrome

Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 16,835 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 19:47, 11-08-11:

Λοιπον.Ενω μου αρεσει ο chrome,δεν μπορω να τον εχω..και αυτο γιατι.Πριν απο πολυ καιρο,τον ειχα βαλει κανονικα.Μια μερα ομως,ανοιγοντας τον,δεν ανοιγε κανονικα.Τι εννοω:Το παραθυρο δεν επιανε ολοκληρη την οθονη,αλλα ηταν κατω -κατω δεξια.Εβλεπα ενα παρα πολυ μικρο κομματι του παραθυρου-αχρηστο δηλαδη.Μαλιστα δεν εκλεινε κιολας.Τελικα..εκλεισα τον υπολογιστη..Ανοιγοντας..παλι τα ιδια ακριβως.Μετα απο απειρες προσπαθεις,τελικα απεγκατεστησα το προγραμμα.Πριν απο κανενα μηνα,ειπα να τον ανεβασω παλι να δω.Ε..στο Θεο σας..τα ιδια ακριβως.Το εγκατεστησα κανονικα..αλλα δεν εμφανιζεται ολοκληρο το παραθυρο.Δεν μπορω να το εξηγησω.Τι μ πορει να φταιει;Και αν γινεται να διορθωθει..

Παράθεση

Τάσος97 (CosmicFurnace)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Τάσος97
Ο CosmicFurnace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,141 μηνύματα.

O Τάσος97 Vandaag ben ik broke έγραψε στις 21:15, 11-08-11:

δεν παιζει καλυτερος browser(αν εξαιρεσουμε τον Opera) ποσο χαιρομαι που τα add-ons δε μου καλυπτουν το 60% της οθονης!το έχω καιρο τώρα και δεν μπορω να ξεκολλησω

simplicity is the most important, isn't it?

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 21:23, 11-08-11:

περιεργο προβλημα..σε οσους υπολογ.το εβαλα αψογο ειναι..
δες εδω οδηγιες για το προβλημα..

Παράθεση

mouk (Ανδρέας Μικρούτσικος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mouk
Ο Ανδρέας Μικρούτσικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Θεολόγος . Έχει γράψει 26 μηνύματα.

O mouk έγραψε στις 21:26, 11-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από πουπουλινα
Το εγκατεστησα κανονικα..αλλα δεν εμφανιζεται ολοκληρο το παραθυρο.Δεν μπορω να το εξηγησω.Τι μ πορει να φταιει;Και αν γινεται να διορθωθει..
Μεγιστοποίηση δοκίμασες;

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 21:27, 11-08-11:

ελα ντε..
δεν μεγιστοποιειται?

Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 16,835 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 21:32, 11-08-11:

οχι,..τιποτα δεν λέιτουργει.(εννοειται το δοκιμασα)Ειναι σαν να ειναι κολλημενο.

περιεργο προβλημα..σε οσους υπολογ.το εβαλα αψογο ειναι..
δες εδω οδηγιες για το προβλημα..
Ε..ακριβως αυτο που περιγραφει η γκουγκλ..ακριβως αυτο το προβλημα εχω και εγω.Την λυση δεν καταλαβα..

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 12-08-11 στις 12:40. Αιτία: merge
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε στις 17:32, 16-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από πουπουλινα
οχι,..τιποτα δεν λέιτουργει.(εννοειται το δοκιμασα)Ειναι σαν να ειναι κολλημενο.

Ε..ακριβως αυτο που περιγραφει η γκουγκλ..ακριβως αυτο το προβλημα εχω και εγω.Την λυση δεν καταλαβα..
Τσέκαρε!

Delete a file called First run in the following location. When you restart chrome, it will do all the setups again but opens in maximized mode!

C:\Users\User1\AppData\Local\Google\Chrome\Application
Δοκίμασε στο run ή στο windows explorer να γράψεις απλά "%appdata%" αν δεν καταλαβαίνεις τις αλλαγές που πρέπει να κάνεις στο url

Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G

O D_G έγραψε στις 17:44, 16-08-11:

Στην αρχή όταν τον εγκατέστησα ενθουσιάστηκα από την φαινομενικά γρήγορη ταχύτητα που άνοιγε τις σελίδες.
Έπειτα από 1-2 μέρες, μερικές άνοιγαν γρήγορα, μερικές άνοιγαν μέχρι τη μέση, και μετά ξαναπερίμενα να ανοίξει και η υπόλοιπη.
Όταν εγκατέστησα τον firefox από την 4 έκδοση και μετά, είδα πόσα ομαλά άνοιγαν όλες οι σελίδες.
Όταν μετρώ με το "Speedtest" μου βγάζει στο γράφημα τον Chrome με διακυμάνσεις, ενώ τον firefox με σταθερή ταχύτητα.
Δεν τον μειώνω τον Chrome, τον έχω σαν δεύτερο περιηγητή, αλλά από την 4η έκδοση και έπειτα ο Firefox με έχει κερδίσει!

Παράθεση

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bopajgo
H Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 138 μηνύματα.

H Bopajgo δεν έγραψε στις 00:41, 20-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από iJohnnyCash
Δεν νομίζω ...
Βλέπω στον bookmanager δεν υπάρχει κάτι σαν κάδος
το φοβομουν...

anyway ευχαριστω για την απαντηση...

Παράθεση

Chris_Kon

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Chris_Kon
Ο Chris_Kon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 104 μηνύματα.

O Chris_Kon :D έγραψε στις 20:25, 22-09-11:

Google Chrome ftw

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 12:01, 08-11-11:

στο html5 youtube chrome κανει πληρη οθονη τελειως.. και δεν κολλαει πια,,το φτιαξανε..

στο firefox ομως παραμενει μισο full screen ,,λετε να το φτιαξουν?

τωρα πια μονο σε html5 βλεπω βιντεο,,πολυ καθαρο και γρηγορο..

επισης στο chrome εχει διαφορετικες επιλογες για ταχυτητα κλπ απο το firefox πώς εξηγήται αυτο?

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 16:25, 08-11-11:

Ok...ερώτηση....
Έχω το chrome 15.0.874.106....αλλά ώρες ώρες μου τρώει απίστευτη μνήμη και κολλάνε τα πάντα!
Τι στα κομμάτια μπορεί να φταίει;

(να ξανά γυρίσω στο firefox δεν το κόβω...το συνήθισα και το θεωρώ πιο εύχρηστο...χμμμ...και πιο γρήγορο - χωρίς τα τελευταία κολλήματα)

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 16:30, 08-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Ok...ερώτηση....
Έχω το chrome 15.0.874.106....αλλά ώρες ώρες μου τρώει απίστευτη μνήμη και κολλάνε τα πάντα!
Τι στα κομμάτια μπορεί να φταίει;

(να ξανά γυρίσω στο firefox δεν το κόβω...το συνήθισα και το θεωρώ πιο εύχρηστο...χμμμ...και πιο γρήγορο - χωρίς τα τελευταία κολλήματα)
Αυτο το παθαινω και εγω...Συνηθως οταν εχω απειρα ταμπς ανοιχτα...Ξεκινα απο εκει πρωτα.

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 16:51, 08-11-11:

Δεν μπορώ να αποχωριστώ τα ταμπς μου....

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Google+ - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-04-12 στις 06:23.
    • Έτοιμη η τρίτη έκδοση του Chrome 3.0 - Από Undead
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Software.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-09-09 στις 17:05.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους