Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,818 μηνύματα σε 74,635 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς φαντάζεστε εσάς και τον κόσμο το 2007;

kynofilos

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη kynofilos
Ο kynofilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 311 μηνύματα.

O kynofilos έγραψε στις 12:04, 23-10-05:

Ας υποθέσουμε ότι είναι 2007.

Πώς βλέπετε με τη δύναμη της φαντασίας ή και διαίσθησης τον εαυτό σας και το κόσμο γύρω μας;

Εντελώς ελεύθερα από τα πιο προσγειωμένα ως τα πιό αεράτα σχόλια είναι ευπρόσδεκτα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hetfield (Paris)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hetfield
Ο Paris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 315 μηνύματα.

O Hetfield Move b**ch έγραψε στις 12:28, 23-10-05:

Πολλα μπορουν να αλλαξουν μεσα σε 2 χρονια, οπως π.χ. η καταπολεμηση του καρκινου.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 12:29, 23-10-05:

2007? Πολύ κοντά το έβαλες! Πόοοοσα δηλαδή να αλλάξουν σε 2 χρόνια?

Παράθεση

kynofilos

Δραστήριο Μέλος

O kynofilos έγραψε στις 13:17, 23-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
2007? Πολύ κοντά το έβαλες! Πόοοοσα δηλαδή να αλλάξουν σε 2 χρόνια?
Ελα ντε! Πολλά ετοιμάζονται πολύ καιρό και φαίνονται να υλοποιούνται σε μια στιγμή.

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 13:19, 23-10-05:

Το 2007; Πανευκολο, ακου:

Θα ειμαι ενα 15 χρονο που θα πηγενει 3η γυμανασιου (και για μηκροχρονικο διαστημα 1η λυκειου), θα ακουω ροκ και μεταλ, θα ειμαι τελιως διαφορετικος απο τους συνομιλικους μου. Οι καλυτεροι φιλοι μου θα ειναι internetικοι, στο τελος της χρωνιας θα εχω μηχανι για να πηγενωερχομαι και ο κοσμος γυρο μου θα ειναι οπως ειναι και τωρα...

Δλδ με λιγα λογια το μονο που θα αλαξει θα ειναι η ηλικια μου (και λιγο αργοτερα οτι θα εχω μηχανακι) και οτι δενθα ειναι 2005 αλλα 2006. Μονο που ο πατερας μου θα εχει αλλη δουλια, ε και; Απλα θα αλλαξει η οικονομικη μας καταστασει (ευτιχος προς το καλυτερο)

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 14:22, 23-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από kynofilos
Ελα ντε! Πολλά ετοιμάζονται πολύ καιρό και φαίνονται να υλοποιούνται σε μια στιγμή.
aha...

δεν είναι παράξενο που όσο μεγαλώνει ο άνθρωπος πιστεύει περισσότερο ότι στο άμεσο μελλον θα συμβουν αλλαγές στη ζωή του, ενώ όσο είναι ακόμα σε μικρή ηλικία, η ζωή του φαντάζει στάσιμη?

Τον κόσμο τον φαντάζομαι περισσότερο αδιάφορο....εμένα πιο ανώριμη

Παράθεση

Rattlehead

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Rattlehead
Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Rattlehead έγραψε στις 15:35, 23-10-05:

Δεν πιστεύω να αλλάξουν και πολλά... Όλα θα εξαρτηθούν από το αν θα υπάρξει επιδημία με τη νόσο των πουλερικών

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 15:51, 23-10-05:

Αυτή την στιγμή βρίσκομαι σε ένα μεταβατικό στάδιο της ζωής μου... έχω ανοίξει τα χαρτιά μου και έχω κάνει και τα βήματα που χρειάζονται πριν το μεγάλο! Το 2007 πιστεύω ότι είναι χρονιά σταθμός για εμένα οπότε, τότε θα έχω κερδίσει ή θα έχω χάσει και ακόμα θα ψάχνομαι...
Επειδή όμως έχω πολύ θετική ενέργεια και επειδή έχω και την διάθεση να «χορέψω» (να μην ξεχνάμε ότι είμαι και αρχηψωνάρα....) πιστεύω οτι θα τα καταφέρω και το 2007 θα είναι πολύ όμορφο για εμένα. Τώρα για τον υπόλοιπο κόσμο δεν μπορώ να ξέρω... υπάρχουν τόσοι παράγοντες και παράμετροι που πρέπει να λάβουμε υπ’ όψιν μας που...... άστο καλύτερα...

Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ]ifrit[
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε στις 16:59, 23-10-05:

Ιδιό με τώρα...

Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη MonaXoS
Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε στις 16:59, 23-10-05:

Λοιπόν.. Το 2007 φαντάζομαι τον κόσμο με μια Βουλγαρία στην Ε.Ε. (Πρόσφατα έκανα συζήτηση επί του θέματος και έμαθα ότι μπαίνουν το 2007), με νέες ανακαλύψεις για την καταπολέμηση του καρκίνου, αλλά δυστυχώς όχι εξ'ολοκλήρου, εμένα με ένα πτυχίο Ψυχολογίας και στο 1ο έτος Μεταπτυχιακού, με αεροπλάνα να μην πέφτουν γιατί γίνεται τρομερός έλεγχος πλέον (έπεσε κ άλλο σήμερα!! το είδατε; Στην Αφρική νομίζω.. Νιγηρία συγκεκριμένα) και τους ανθρώπους πιο κοντά σε παγκόσμιο επίπεδο...

Παράθεση

kynofilos

Δραστήριο Μέλος

O kynofilos έγραψε στις 17:38, 23-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
aha...

δεν είναι παράξενο που όσο μεγαλώνει ο άνθρωπος πιστεύει περισσότερο ότι στο άμεσο μελλον θα συμβουν αλλαγές στη ζωή του, ενώ όσο είναι ακόμα σε μικρή ηλικία, η ζωή του φαντάζει στάσιμη?

Τον κόσμο τον φαντάζομαι περισσότερο αδιάφορο....εμένα πιο ανώριμη
Συναισθάνεται τη δύναμή του πάνω στην ζωή του...
και την δύναμη της τύχης... και της ψευδο-τύχης...

Παράθεση

Sephiroth

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Sephiroth
Ο Sephiroth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 19 μηνύματα.

O Sephiroth έγραψε στις 18:39, 23-10-05:

Το 2007 θα βγει το καινούργιο UT αλλά δεν θα το πάρω, γιατί δεν έχω πισί αλλά υποκατάστατο πισιού επίσης θα δίνω πανελλήνιες.
Τώρα για τον κόσμο...
Κανα πόλεμο θα κάνει η Αμερική κλασσικά πράγματα δλδ.

Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Maggie
H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε στις 19:20, 23-10-05:

Δεω νομίζω να συμβούν και πολλά πράγματα μέχρι το 2007....

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 19:54, 23-10-05:

Εύχομαι το 2007 να είναι τυχαία ημερομηνία και όχι η σπίθα...

Τέσπα, το 2007 δεν νομίζω να αλλάξουν πολλά στην ζωή μου... Αυτό που με ανησυχεί είναι να μην ξεσπάσει κάνενας πόλεμος

Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Dare-Devil
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε στις 00:11, 24-10-05:

Ζούμε στον αιώνα της ραγδαίας τεχνολογικής ανάπτυξης.Φανταστείτε την τεχνολογία πριν 10 χρόνια και συγκρίνεται την με το παρον.Είχαμε κινητα με κάμερα?Είχαμε κινητηρες αυτοκινήτων fsi.Eίχαμε υβριδικά αυτοκίνητα?Είχε αποδηχθεί η αποκωδικοποιηση του dna?Ξέραμε τί πάει να πει νανοτεχνολογία?Ο κόσμος εξελύσσεται δημιουργώντας συγχρόνως προβλήματα.Το μέλλον είναι αβέβαιο.Η αυτοκαταστροφή μας παραμονεύει.Όλα εξαρτώνται από μας.
Το 2007 όλο και κάτι θα συμβεί.Το αποκλείεται να έχουμε τον τρίτο παγκόσμιο πόλεμο?Το αποκλείται να μας χτυπήσει κάποιος κομήτης να γίνει κάποιος ισχυρος σεισμός?

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dare-Devil : 24-10-05 στις 00:17.
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 00:22, 24-10-05:

Που κολλάει η αυτοκαταστροφή με την εξέλιξη που περιγράφεις εσύ;

Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε στις 11:40, 24-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Που κολλάει η αυτοκαταστροφή με την εξέλιξη που περιγράφεις εσύ;
Mα η εξέλιξη φέρνει την καταστροφή.Μαζι με μια μεγάλη δυναμη έρχεται και μια μεγάλη ευθύνη.Για παράδειγμα η Αμερικη έχει ως σκοπό να αυτοματοποιήσει την άμυνα της χώρασ της εναντίων Βαλιστικών πυραύλων.Ένα λάθος να γίνει και θα δεις ρουκέτες να σου έρχονται από το πουθενά.

Παράθεση

kynofilos

Δραστήριο Μέλος

O kynofilos έγραψε στις 11:47, 24-10-05:

Μεγάλο άγχος παρατηρώ!
Σαν να αποκλείουμε τις καλές πιθανότητες και να εκφράζουμε μόνο τους φόβους. Νομίζω πολλές ειδήσεις βλέπουμε όλοι και τους δίνουμε και βάση.
Ας συγκεντρωθούμε κάπως στις άπειρες πιθανότητες να πάνε όλα καλλίτερα απ' ότι μπορούμε να φανταστούμε...

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 11:54, 24-10-05:

...
Ας συγκεντρωθούμε κάπως στις άπειρες πιθανότητες να πάνε όλα καλλίτερα ...
μαθηματικώς αδύνατον!!!
να μου λεγες τις μισές...

Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

O Dare-Devil έγραψε στις 12:04, 24-10-05:

Δεν υπάρχει απόλυτο καλό στις μέρες μας.Ολα συνοδευονται με μια δόση κακου για παράδειγμα τα κινητα τηλ. μας βοηθάνε πάρα πολύ στην μεταξύ μας επικοινωνία αλλά συγχρόνως είναι ραδιενεργά.

Παράθεση

kynofilos

Δραστήριο Μέλος

O kynofilos έγραψε στις 17:16, 24-10-05:

Φαντάζομαι το λογικό εργαλείο των ανθρώπων να αναγνωρίσει τα όριά του στην κατανόηση του σύμπαντος και των δυνάμεών του. Φαντάζομαι το πνεύμα μέσα μου να επαναστατεί σε κάθε δυσοίωνη σκέψη της ύλης μου και να οδηγεί τη ζωή μου προς ακόμα μεγαλύτερη ευχαρίστηση. Φαντάζομαι εμένα να συνεχίσω να κάνω επιλογές που με ευχαριστούν, πράγμα στο οποίο ακόμα εκπαιδεύομαι και νομίζω θα εκπαιδεύομαι μέχρι τελευταία στιγμή.
Φαντάζομαι έναν ακόμα πιό συνειδητοποιημένο κόσμο να κάνει την πληροφόρηση γνώση και απ' αυτή να αντλεί δύναμη.
Περιμένω ακόμα περισσότερες προσπάθειες να διορθωθούν τα κακά των καλών της τεχνολογίας μας.
Πάνω απ' όλα ελπίζω να συνεχίσουμε όλοι να παίζουμε το παιχνίδι μας με λιγότερη λύπη.

Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

O Dare-Devil έγραψε στις 22:49, 24-10-05:

Φίλε μου έγγραψες...

Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 15:03, 23-11-05:

Ας υποθέσουμε ότι είναι 2007.

Πώς βλέπετε με τη δύναμη της φαντασίας ή και διαίσθησης τον εαυτό σας και το κόσμο γύρω μας;

Εντελώς ελεύθερα από τα πιο προσγειωμένα ως τα πιό αεράτα σχόλια είναι ευπρόσδεκτα!
θα έχω βρει κάποια δουλειά
θα έχω πάρει αυτοκίνητο και μάλλον θα είμαι στα μισά του μεταπτυχιακού μου

ο κόσμος γύρω μου μάλλον θα είναι χειρότερος, πιο φοβισμένος

Παράθεση

High_Voltage

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη High_Voltage
H High_Voltage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 64 μηνύματα.

H High_Voltage έγραψε στις 15:55, 23-11-05:

εγω το 2007 θα έχω βρει τη δουλεια που θα με ικανοποιει και θα κερδιζω αρκετα απο αυτη. Θα συνεχισω τις ξενες γλώσσες μου ισως και τις πολεμικές τεχνες. Ισως να ξεκινήσω κι εκεινο το γ*****νο το master... Αλλα το κυριοτερο... θα γυρνάω σπιτι... θα μου κάνει massage o... "δασκαλος" μου... και μετα θα κάνουμε... παθιασμένο sex!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη giostau : 23-11-05 στις 16:09. Αιτία: μπήκαν αστεράκια στην "κακιά" λεξούλα... :)
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη weak and powerless
Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε στις 16:00, 23-11-05:

εγώ θα κοιμάμαι τον ύπνο του αδίκου μάλλον

Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη giostau
Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε στις 16:11, 23-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless
εγώ θα κοιμάμαι τον ύπνο του αδίκου μάλλον

πρόσεξε μόνο να μην ροχαλίζεις και ξυπνίσεις εμένα που θα κοιμάμαι δίπλα...

Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη weak and powerless
Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε στις 16:19, 23-11-05:

ρότζερ δατ τσιφ

:σνορ:

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 16:45, 23-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από giostau
πρόσεξε μόνο να μην ροχαλίζεις και ξυπνίσεις εμένα που θα κοιμάμαι δίπλα...
εσύ θα κοιμάσαι τον ύπνο του δικαίου???

Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη giostau
Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε στις 17:01, 23-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
εσύ θα κοιμάσαι τον ύπνο του δικαίου???

όχι... τον ύπνο του αδίκου θα κοιμάμαι παρέα με τον weak!

γιατί σου φαίνεται περίεργο καλέ;;;
να μην κοιμηθώ και εγώ λιγάκι;

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 15:26, 24-11-05:

καλά άντε σε αφήνω να κοιμηθείς

θα έρθω να σας κάνω παρέα κι εγώ τότε

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 16:28, 24-11-05:

Το 2007 με φαντάζομαι έγκυο. Τώρα όλο τον υπόλοιπο κόσμο....χμ... όχι κάτι διαφορετικό από σήμερα.....

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 19:25, 24-11-05:

Δεν ξέρω πως θα είναι ο κόσμος κι εγώ σε 1 χρόνο και 1.5 μήνα ξέρω όμως σίγουρα ποιες θα είναι οι υποσχεσεις που θα έχω δώσει στον εαυτό μου(οι ίδιες χρόνια τώρα):

-Να αρχίσω να μαζεύω λεφτά και να μην τα χαλάω δεξιά κι αριστερά
-Να αλλάξω αυτοκίνητο
-Να μη σηκώνω μύγα στο σπαθί μου
-Να γίνω πιο σκληρή με τους γύρω μου
-Να δουλεύω λιγότερες ώρες
-Να βοηθήσω εθελοντικά σε κάποια οργάνωση
-Να κάνω προσεγμενη διατροφή

Και πολλές άλλες σταθερές αξίες

Παράθεση

kynofilos

Δραστήριο Μέλος

O kynofilos έγραψε στις 19:41, 24-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από kleftra

-Να βοηθήσω εθελοντικά σε κάποια οργάνωση
Αυτό πιστεύω μπορεί να φέρη και τα υπόλοιπα από μόνο του και σαν πρωτεραιότητα! Καλή επιτυχία στις προσδοκίες σου!

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 19:48, 24-11-05:

Αυτό πιστεύω μπορεί να φέρη και τα υπόλοιπα από μόνο του και σαν πρωτεραιότητα! Καλή επιτυχία στις προσδοκίες σου!
Ευχαριστώ

Παράθεση

lilith (Ισιδώρα Π.)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη lilith
H Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H lilith έγραψε στις 06:48, 07-05-06:

Mιας και έχουμε φτάσει αισίως στον 5ο μήνα του 2006, εγώ θα κάνω την ερώτησή σου..., λίγο πιο συγκεκριμένη...
Θα απάντήσω δηλαδή, πως φαντάζομαι τον κόσμο μας..., 7 - 8 μήνες μετά...

Αν λοιπόν, δεν με ξεγελά ο ίδιος ο εαυτός μου..., φαντάζομαι πως, ο κόσμος μας... όλος θα μοιάζει εντελώς διαφορετικός, επειδή θα τον αντικρίζουμε από άλλη οπτική γωνία..., θα μοιάζει σίγουρα πιο όμορφος..., επειδή θα τον κοιτάζουμε, από κάπου μαζί...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 10:38, 07-05-06:

Διαφωνω, μετα απο της τελευτεες εξελιξεις με το Ιραν ο κοσμος μας θα μας φενετε σαν ενα χαος. Θα εχουμε πολυ ακριβια, μεγαλιτερο ποσοστο ανεργιας,χοιροτερη πιοτιτα ζωης και κατ επεκταση περισοτερους αλκοολικους, περισσοτερους εξαρτιμενους απο τα ναρκωτικα, περισσοτερη φτωχια, και περισσοτερες αυτοκτωνιες.Και ολα αυτα γιατι θα ανεβει η τιμη του πετρελεου...

Οσο για το πως θα ειμαι εγω; Οχι και πολλες διαφορες....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

^^Vampire^^

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ^^Vampire^^
H ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.

H ^^Vampire^^ έγραψε στις 22:25, 07-05-06:

Δεν νομίζω να αλλάξω σε τόσο λίγο χρονικό διάστημα. Μικροαλλαγές μόνο, τίποτα το συγκλονιστικό.

Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη lost_in_space
Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 256 μηνύματα.

O lost_in_space έγραψε στις 14:24, 11-05-06:

Θα πάω σχολείο χωρίς να ξαναμείνω(χλωμό το βλέπω), θα κοντίνω, προς το τέλος-μέσα θα πάρω μηχανάκι και ίσως βρω τα λεφτά να πάρω και μια ηλεκτρική κιθάρα.

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,049 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 23:25, 05-01-07:

^ Διαβάστε το!

(Ευχαριστούμε το giorgo που το ξέθαψε!)

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους