Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,709 μηνύματα σε 74,627 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

«The Voice»

NikoTexXx (Νίκος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη NikoTexXx
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,451 μηνύματα.

O NikoTexXx έγραψε στις 00:57, 21-02-14:

Σίγουρα όλοι σας θα έχετα ακούσει για το συγκεκριμένο τάλεντ σόου.
Πως σας φαίνεται σαν ιδέα? Το ξεχωρίζει απο τα υπόλοιπα τάλεντ σόους, καθώς επικεντρώνεται υποτίθεται κυρίως στη φωνή?
Το παρακολουθείτε με ευχαρίστηση? Θα συμβουλεύατε ή θα αποτρέπε να πάει κάποιος δικός σας στο "The Voice"?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη NikoTexXx : 21-02-14 στις 01:07.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Darkness
H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,355 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε στις 01:20, 21-02-14:

Ενώ όλα τα talent show με κάνουν να πονοκεφαλιάζω και μου τη σπάνε αυτό μου αρέσει πολύ. Πάντα το βλέπω μέσω web γτ συνήθως λείπω όταν το χει.
Ενώ δεν το ήξερα παρά μόνο ακουστά μου άρεσε πολύ ως όλη ιδέα.
Πολλά βράδια βλέπω και αυτό με τη jessie j.
Αγαπάμε Μιχάλη, πολύ. Σκίζω τα βρακιά μου για τον Πάνο Βιντζηλαιο.
Ναι θα έστελνα κάποιον δικό μου.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

VeeM (Βασιλικη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη VeeM
H Βασιλικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 138 μηνύματα.

H VeeM έγραψε στις 01:29, 21-02-14:

Το ελληνικο δεν αξιζει μια.. Αυτο που βλεπω ειναι the voice uk με τη jessie j . Πολυ καλο και δεν φαινεται και τοσο στημενο οσο το δικο μας. Ασε που οι καλοι οι δικοι μας ειναι οι μετριοι των ξενων voice. Και με σχεση αν θα εστελνα δικο μου ατομο, νομιζω πως οχι . Γενικοτερα ειμαι κατα των ταλεντ σοους

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 07:54, 21-02-14:

τα αγγλικα δεν μαρεσουν..πολυ ψυχρα..

το ελληνικο αν καιμιλανε καπως στημενα ειναι καλο..
δεν εχουν λυθει ακομα οι κριτες,,ισως γιατιαυτο που βλεπουμε..
γυριστηκε σεμια μερα σε 10 ωρες..γιαυτο και φορανε τα ιδια ρουχα..

ο ρεμος ειναι ο χειροτερος..ντιβας ψυχρος..
ο βανδη πολυ ανοιχτη για τη φημη της

η ασλανιδου..καλη,,αλλα ακολουθει τους αλλους..

ο καραφλας ο καλυτερος παιρνει καλες φωνες,,οχιντιβες..
μπραβο του..

το βλεπω φανατικα..

και ερχεται και το just the 2of us στο μεγκα,,
πολυ τραγουδι θα πεσει..
ωραια,,βαρεθηκατο χορο

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

blonde_angel

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη blonde_angel
H blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός . Έχει γράψει 114 μηνύματα.

H blonde_angel ~Επανάσταση; έγραψε στις 12:59, 21-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
γυριστηκε σεμια μερα σε 10 ωρες..γιαυτο και φορανε τα ιδια ρουχα..
Δεν γυρίστηκε σε μία μέρα Δεν ξέρω εάν όντως ισχύει αλλά άκουσα πως οι διαγωνιζόμενοι δεν προβάλλονται στο show με την σειρά που εμφανίστηκαν μπροστά στους κριτές, οπότε οι κριτές φοράνε τα ίδια ρούχα για να διευκολύνετε το μοντάζ και να μην μπερδεύεται ο θεατής.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 13:22, 21-02-14:

σιγουρα?

πιο βολικο ειναι να το γυρισαν ολο μαζι..

αλλωστε βιντεο ειναι.

μετα θα ειναι τα ζωντανα..

Παράθεση

quintana

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη quintana
Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 207 μηνύματα.

O quintana έγραψε στις 13:33, 21-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από NikoTexXx
Σίγουρα όλοι σας θα έχετα ακούσει για το συγκεκριμένο τάλεντ σόου.
Πως σας φαίνεται σαν ιδέα? Το ξεχωρίζει απο τα υπόλοιπα τάλεντ σόους, καθώς επικεντρώνεται υποτίθεται κυρίως στη φωνή?
Το παρακολουθείτε με ευχαρίστηση? Θα συμβουλεύατε ή θα αποτρέπε να πάει κάποιος δικός σας στο "The Voice"?
Nαι

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 21-02-14 στις 15:20. Αιτία: Δεν επιτρεπονται τα greeklish
Παράθεση

blonde_angel

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη blonde_angel
H blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός . Έχει γράψει 114 μηνύματα.

H blonde_angel ~Επανάσταση; έγραψε στις 13:39, 21-02-14:

σιγουρα?

πιο βολικο ειναι να το γυρισαν ολο μαζι..

αλλωστε βιντεο ειναι.

μετα θα ειναι τα ζωντανα..
(σε σοβαρό θέμα εστιάσαμε)

Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,202 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 14:46, 21-02-14:

Δεν μ' αρέσει (όπως και τα περισσότερα talent shows), επειδή δεν θεωρώ τους συγκεκριμένους κριτές καλλιτέχνες, και άρα ικανούς να κρίνουν.
Προσωπική άποψη είναι αυτό, έτσι? Μην σας θίξω την Βανδή και τον Ρέμο.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tickle

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tickle
H Tickle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.

H Tickle έγραψε στις 15:31, 21-02-14:

Η ατάκα του show!

Καλό είναι για τα ελληνικά δεδομένα!Υπάρχουν μερικές πολύ ωραίες φωνές [βασικά κάποιες τις ξέρουμε από τα παλιά πχ Μπέκε] και το βλέπω κάθε Παρασκευή απο την σελίδα του καναλιού πολύ μετά απο την τηλεοπτική προβολή του.
Θα έστελνα κάποιον στο show γιατί όχι; όποιος έχει ταλέντο θα φανεί νομίζω!

Tα ''παρασκήνια'' με τον Θέμη πάντως δεν τα έχω δει ποτέ μου!

υγ Κάτι άσχετο-σχετικό: Γιατί είχα την εντύπωση ότι η Γερμανού θα παρουσίαζε ή κάτι τέτοιο το παιχνίδι; Υπάρχει περίπτωση να την δούμε στα live;
Είχα κι εγώ την απορία με τα ρούχα, thanks Blonde_angel απόψε θα έχω μια λιγότερη ανησυχία !

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 17:31, 21-02-14:

Δεν το παρακολουθώ συστηματικά γιατί δεν βλέπω πολύ τηλεόραση αλλά από το λίγο που έχω δει διαφέρει κάπως από τα άλλα σόου που είχαμε συνηθίσει να μαζεύονται όλα τα σούργελα και να λες τι είναι τούτο πάλι. ;ρ

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 17:38, 21-02-14:

Προσωπική άποψη είναι αυτό, έτσι? Μην σας θίξω την Βανδή και τον Ρέμο.
θικτους θικτους!
αφωνοι ειναι..

αλλλα ειναι πρωτες μουρες οποτε τι να κανουμε?

το θεμα ειναι να βγουν μερικεςκαλες νεες φωνες..οχι μονο ωραιες φατσες..

βλεπω ηδη εχει καλυτερες απο τα προηγουμενα ταλεντ σοου..λογω τυφλοτητας υππθετω..

Παράθεση

GeorgeRtr

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη GeorgeRtr
Ο GeorgeRtr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 184 μηνύματα.

O GeorgeRtr έγραψε στις 18:58, 21-02-14:

Οι κριτές είναι οι πιο άχρηστοι ανεξαιρέτως. Σε κάποιες τρομερές φωνές δε, κάνουν και τους δύσκολους. Κατά τη γνώμη μου κανείς από τους κριτές δεν θεωρείται τραγουδιστής ή μάλλον δεν τυγχάνει να ταιριάζει με τα ακούσματά μου.

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 21:08, 21-02-14:

Ε όχι άφωνος o ρέμος ρε παιδιά

Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη *Serena*
H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε στις 21:45, 21-02-14:

Δεν ξέρω κατά πόσο τα αμερικάνικα είναι στημένα ή όχι πάντως αυτά φαίνονται πιο φυσικά και αυθόρμητα από ότι έχει παίξει εδώ.
Το ελληνικό the voice βλέπεται γενικά αλλά εμένα με ενοχλεί ο Λιάγκας που δε μαρέσει καθόλου και η Βανδή που μου φαίνεται πολύ ψεύτικη

Παράθεση

NikoTexXx (Νίκος)

Περιβόητο Μέλος

O NikoTexXx έγραψε στις 22:18, 21-02-14:

Ποσο καλος αυτος που τραγουδησε τωρα?

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 22:23, 21-02-14:

ο ρεμος πηρε την ανηψια της βισση που δουλευει μαζι της..

ενω ο μιχαλης δεν γυρισε στην πρωην δικια του

μιλαμε για διαφορα χαρακτηρα.ο ρεμος μονο ψωναρα εχει..,,σκετος καραβλαχος ειναι,,ουτε να μιλησει δεν ξερει..

τη χειροερη ενυπωση μου κανει απο όλους..βρωμαει πιστα αποχλμ..
νομιζει οτι ειναι καποιος και μου τη δινει..
ενω αν τραγουδησει ζωντανα ουτε φωη δεν εχει..ολο επιπεδο..

μονο ονομα πια..

Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tabby
H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 617 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε στις 01:27, 22-02-14:

χμ συμφωνώ σε αυτό που λες ότι πήρε την ανιψιά της Βίσση, ενώ η κοπέλα δεν είχε κάτι το ιδιαίτερο φωνητικά κατά τη γνώμη μου..
αλλά ρε συ δεν μπορείς να πεις ότι δεν έχει φωνή.. μπορεί να μη σ' αρέσει σα χαρακτήρας.. κι εγώ δεν τρελαίνομαι..
αλλά φωνητικά που τον έχω δει ζωντανά 2 φορές, ήταν άψογος.

υγ. η πρώην τραγουδίστρια των Stavento μου άρεσε πάρα πολύ!

Παράθεση

NikoTexXx (Νίκος)

Περιβόητο Μέλος

O NikoTexXx έγραψε στις 03:33, 22-02-14:

Ενας απο τους καλυτερους

http://www.youtube.com/watch?v=GqgyvIwAN5c

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 08:11, 22-02-14:

αλλά φωνητικά που τον έχω δει ζωντανά 2 φορές, ήταν άψογος.
παει ψηλα και χαηλα ηφωνη του?
καντε συγκριση με τους λαικους παλια,,

κοκκοτα πουλοπουλο..διονυσιου..

δεν υπαρχουν πια τετοιες φωνες..μονο μετριοτητες..

ολο επιπεδη ειναι,,μονο η χροια τουεχει μεινει.

απλα εχει μαθει να ρθμιζει την μονοκομματη φωνη του..

πολλα παιδια εχουν πολυ καλυτερες φωνες..

εμενα προσωπικα με αφηνειαδιαφορο και η φωνη τουκαι τα τραγουδια του,,υπερβολικα μεσαια και αδιαφορα..

βαρεταα...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Melania~
H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,784 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 10:55, 22-02-14:

Αν και δεν ακούω ούτε Ρέμο, ούτε Βανδή, ούτε Ασλανίδου, και από τον Μιχάλη πολύ συγκεκριμένα κομμάτια, ξεκίνησα να παρακολουθώ την εκπομπή με ιδιαίτερο ενδιαφέρον. Μου φαίνεται ότι ξεχωρίζει με καλό τρόπο από τις άλλες εκπομπές αυτό το show, παρεκκλίνει από τα συνηθισμένα δεδομένα που δεν πέρναγες στα live αν ήσουν κοντός, ευτραφής, ή επειδή δεν γέμιζες το γυαλί με την ομορφιά σου κλπ. γιατί ας μην κοροϊδευόμαστε μεταξύ μας, στα άλλα show δεν κοίταγαν ποτέ μόνο την φωνή. Αν και παρατήρησα ότι πολλοί από αυτούς που έχουν πάει εκεί έχουν λίγο πολύ δουλέψει με αυτούς τους καλλιτέχνες, κάπου με τρώει η αμφιβολία: είναι δυνατόν κανένας τους να μην είπε τίποτα; Προτιμώ όμως να μην το σκέφτομαι, να μην μου χαλάσει η εικόνα της εκπομπής . Σε εκείνο το επεισόδιο με τον Μιχάλη και την δικιά του, που είπε ότι του φάνηκε αντιδεοντολογικό να γυρίσει, ήμουν έτοιμη να τραβήξω τα μαλλιά μου! Θα ήταν κρίμα να μην πέρναγε. Ο Ρέμος αντίθετα, δεν κόλλησε σε τέτοιες λεπτομέρειες . Δεν ξέρω, πολλά έχω να παρατηρήσω για την εκπομπή, αλλά σε γενικές γραμμές την παρακολουθώ ανελλιπώς και πιστεύω ότι έχει όμορφη ροή σαν παιχνίδι!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tickle

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tickle
H Tickle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.

H Tickle έγραψε στις 15:15, 22-02-14:

Συμφωνώ!! Εμένα μου θυμίζει κάτι απο J.Blunt

Παράθεση

GeorgeRtr

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη GeorgeRtr
Ο GeorgeRtr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 184 μηνύματα.

O GeorgeRtr έγραψε στις 15:19, 22-02-14:

παει ψηλα και χαηλα ηφωνη του?
καντε συγκριση με τους λαικους παλια,,

κοκκοτα πουλοπουλο..διονυσιου..

δεν υπαρχουν πια τετοιες φωνες..μονο μετριοτητες..

ολο επιπεδη ειναι,,μονο η χροια τουεχει μεινει.

απλα εχει μαθει να ρθμιζει την μονοκομματη φωνη του..

πολλα παιδια εχουν πολυ καλυτερες φωνες..

εμενα προσωπικα με αφηνειαδιαφορο και η φωνη τουκαι τα τραγουδια του,,υπερβολικα μεσαια και αδιαφορα..

βαρεταα...
Ξέχασες Καζαντζίδη. Έλεος ρε που θα συγκρίνεις τους παραπάνω με φωνές μέτριου επιπέδου σαν και τον Ρέμο. Λολ δηλαδή.
Είχε δίκιο ο Σφακιανάκης σε αυτό που είπε :

Παράθεση

Nicole1987

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nicole1987
H Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 219 μηνύματα.

H Nicole1987 Γατες..τα πιο αξιολατρευτα πλασματα έγραψε στις 15:31, 22-02-14:

ο ρεμος πηρε την ανηψια της βισση που δουλευει μαζι της..

ενω ο μιχαλης δεν γυρισε στην πρωην δικια του

μιλαμε για διαφορα χαρακτηρα.ο ρεμος μονο ψωναρα εχει..,,σκετος καραβλαχος ειναι,,ουτε να μιλησει δεν ξερει..

τη χειροερη ενυπωση μου κανει απο όλους..βρωμαει πιστα αποχλμ..
νομιζει οτι ειναι καποιος και μου τη δινει..
ενω αν τραγουδησει ζωντανα ουτε φωη δεν εχει..ολο επιπεδο..

μονο ονομα πια..
Ε ναι γιατι καλύτερες φωνές που υπήρχαν έμειναν εξω αλλα η ανιψιά της Βισση έβαλε τα μεγάλα μεσα. Και ενταξει ρε παιδι μου δεν ειναι άσχημη η φωνή της αλλα δεν ειναι και καμια φωναρα. Και μετα έβγαινε και ελεγε οτι δεν θελει να γινει γνωστή επειδη ειναι ανιψιά της Βισση αλλα επειδη εχει ταλέντο.
Το πλεον εκνευριστικο για μενα ειναι που σχεδον για ολους λενε δεν πάτησα το κουμπί αλλα μετάνιωσα και επρεπε να το πατουσα..πεστε ρε σεις μια φορα δεν το πάτησα γιατι δεν ηταν καλη η φωνή σου. Έλεος δηλαδη. Ξαφνικα θελουν ολοι να γίνουν τραγουδιστές και ειναι και ολοι επαγγελματιες

Παράθεση

NikoTexXx (Νίκος)

Περιβόητο Μέλος

O NikoTexXx έγραψε στις 15:50, 22-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από Nicole1987
Ε ναι γιατι καλύτερες φωνές που υπήρχαν έμειναν εξω αλλα η ανιψιά της Βισση έβαλε τα μεγάλα μεσα. Και ενταξει ρε παιδι μου δεν ειναι άσχημη η φωνή της αλλα δεν ειναι και καμια φωναρα. Και μετα έβγαινε και ελεγε οτι δεν θελει να γινει γνωστή επειδη ειναι ανιψιά της Βισση αλλα επειδη εχει ταλέντο.
Το πλεον εκνευριστικο για μενα ειναι που σχεδον για ολους λενε δεν πάτησα το κουμπί αλλα μετάνιωσα και επρεπε να το πατουσα..πεστε ρε σεις μια φορα δεν το πάτησα γιατι δεν ηταν καλη η φωνή σου. Έλεος δηλαδη. Ξαφνικα θελουν ολοι να γίνουν τραγουδιστές και ειναι και ολοι επαγγελματιες
Απλα στο συγκεκριμενο σοου περνανε οι διαγωνιζομενοι πρωτα απο audition και επιλεγονται ολοι οσοι εχουν καλη φωνη. Στα Blind Auditions δεν υπαρχει κανενας που να εχει χαλια φωνη, αλλοι εχουν καλυτερη αλλοι λιγοτερο καλη. Γι' αυτο κιολας δε μπορουν να πουν, δε τραγουδας καλα.

Παράθεση

Nicole1987

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nicole1987
H Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 219 μηνύματα.

H Nicole1987 Γατες..τα πιο αξιολατρευτα πλασματα έγραψε στις 16:45, 22-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από NikoTexXx
Απλα στο συγκεκριμενο σοου περνανε οι διαγωνιζομενοι πρωτα απο audition και επιλεγονται ολοι οσοι εχουν καλη φωνη. Στα Blind Auditions δεν υπαρχει κανενας που να εχει χαλια φωνη, αλλοι εχουν καλυτερη αλλοι λιγοτερο καλη. Γι' αυτο κιολας δε μπορουν να πουν, δε τραγουδας καλα.
E ναι οκ. Αλλα δεν ειναι αναγκη να λενε ηθελα να το πατησω αλλα... τι δικαιολογουνται δηλαδη. και αντι να εχουν το θαρρος της γνωμης τους λενε σε ολους θα το πατουσα η μετανιωσα. δεν ηθελες δεν το πατησες τελος.

Παράθεση

miro2

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη miro2
H miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 609 μηνύματα.

H miro2 έγραψε στις 17:50, 22-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από GeorgeRtr
Ξέχασες Καζαντζίδη. Έλεος ρε που θα συγκρίνεις τους παραπάνω με φωνές μέτριου επιπέδου σαν και τον Ρέμο. Λολ δηλαδή.
Είχε δίκιο ο Σφακιανάκης σε αυτό που είπε :

μέτριου επιπέδου ο Ρέμος και η Ασλανίδου δεν είναι...μη λέμε ό,τι θέλουμε...

seriously, Σφακιανάκη?δεν μπορώ να το πάρω στα σοβαρά, λυπάμαι...

Κατά τα άλλα οι κριτές σαν τραγουδιστές είναι οκ, σαν κριτές δεν κάνουν κανένας τους...το show δε φτάνει τα αντίστοιχα σε UK, Αμερική ακόμα και Νορβηγία αλλά παρ όλα αυτά βλέπεται ευχάριστα...

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 22:29, 22-02-14:

Θα τους αλλάξει τα φώτα ο Σταβέντος.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 23:34, 22-02-14:

θα πανε για μαλλι και θα βγουνε κουρεμενοι

Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη cha0s
Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,638 μηνύματα.

O cha0s έγραψε στις 23:39, 22-02-14:

Πιο στημένο πεθαίνεις

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 23:43, 22-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από cha0s
Πιο στημένο πεθαίνεις
Λες και είναι το μόνο στημένο σόου στην tv.

Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη merry poppins
H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε στις 00:00, 23-02-14:

το παρακολουθησα μια φορα και πολυ λιγο...αναρωτιεμαι ειναι σε θεση αυτοι οι κριτες κ ειδικα η βανδη να κρινει φωνες αλλων; αν ναι δε θα χε πιασει μικροφωνο ... νταξει επειδη τραγουδας και αυτο αφορα κ τους υπολοιπους δε εισαι κ σε θεση να χεις τις γνωσεις να κρινεις...

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 00:05, 23-02-14:

Εσείς που γκρινιάζετε για τους κριτές θέλετε να μας πείτε ποιους θα προτιμούσατε;

Παράθεση

miro2

Διάσημο Μέλος

H miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 609 μηνύματα.

H miro2 έγραψε στις 02:53, 23-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Εσείς που γκρινιάζετε για τους κριτές θέλετε να μας πείτε ποιους θα προτιμούσατε;
Θα έβαζα Κωστή Μαραβέγια και Μιχάλη Χατζηγιάννη σίγουρα...Θα ήθελα επίσης το Μανώλη Μητσιά...από γυναίκες Ανδριάνα Μπάμπαλη...

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 07:11, 23-02-14:

Μιχάλη Χατζηγιάννη
αφωνος και αυτος.. σαν δημιουργος οκ βεβαια..

αν τολμουσαν ας εβαζαν καμια μαρινελλα ..
αλλα που οι παλιοι βλεπουν την καταντια των σημερινων και θα τους ξεφευγε τιποτα απρεπο..

καμιαμαριζα κωχ..
απο φωνες..

λεεεμεε τωρα...

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 10:45, 23-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από miro2
Θα έβαζα Κωστή Μαραβέγια και Μιχάλη Χατζηγιάννη σίγουρα...Θα ήθελα επίσης το Μανώλη Μητσιά...από γυναίκες Ανδριάνα Μπάμπαλη...
Ότι o χατζηγιάννης είναι φωνάρα ξέρω γω. Για κανένα λόγο.
Τους άλλους δεν τους ξέρω, δεν έχω άποψη.

Παράθεση

miro2

Διάσημο Μέλος

H miro2 έγραψε στις 15:58, 23-02-14:

Ότι o χατζηγιάννης είναι φωνάρα ξέρω γω. Για κανένα λόγο.
Τους άλλους δεν τους ξέρω, δεν έχω άποψη.
Προσωπικά δε μ αρέσει...Αλλά είναι πολύ καλός τραγουδιστής και κυρίως μουσικός, γι αυτό θα τον έβαζα για κριτή...

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 16:14, 23-02-14:

Προσωπικά δε μ αρέσει...Αλλά είναι πολύ καλός τραγουδιστής και κυρίως μουσικός, γι αυτό θα τον έβαζα για κριτή...
Εγώ πιστεύω πως είναι από τα χειρότερα ονόματα στην ελληνική μουσική. O ρέμος που τον έχουν στην επιτροπή είναι μακράν καλύτερος!!

Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Muxu Su
H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,222 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε στις 16:52, 23-02-14:

Εγώ μονο μια απορία έχω. Ο λιαγκας τι ρόλο βαράει στο σοου; Ρε άνθρωπε του θεού, δεν κολλας πουθενα για πουθενα. Κατάλαβε το!

Παράθεση

miro2

Διάσημο Μέλος

H miro2 έγραψε στις 17:42, 23-02-14:

Εγώ πιστεύω πως είναι από τα χειρότερα ονόματα στην ελληνική μουσική. O ρέμος που τον έχουν στην επιτροπή είναι μακράν καλύτερος!!
Σα φωνή ναι ο Ρέμος είναι και για μένα καλύτερος (πιο ιδιαίτερος μάλλον)...Αλλά το γεγονός ότι τραγουδάει καλά δεν συνεπάγεται ότι μπορεί να κρίνει (υδραυλικός ήταν ο άνθρωπος)...

Αρχική Δημοσίευση από Muxu Su
Εγώ μονο μια απορία έχω. Ο λιαγκας τι ρόλο βαράει στο σοου; Ρε άνθρωπε του θεού, δεν κολλας πουθενα για πουθενα. Κατάλαβε το!
Πέρα για πέρα άκυρος και εκνευριστικός...

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 19:14, 23-02-14:

Σα φωνή ναι ο Ρέμος είναι και για μένα καλύτερος (πιο ιδιαίτερος μάλλον)...Αλλά το γεγονός ότι τραγουδάει καλά δεν συνεπάγεται ότι μπορεί να κρίνει (υδραυλικός ήταν ο άνθρωπος)...
Γιατί να μη μπορεί; Τραγουδιστής είναι τόσα χρόνια δεν είναι άσχετος.

Παράθεση

miro2

Διάσημο Μέλος

H miro2 έγραψε στις 19:26, 23-02-14:

Γιατί να μη μπορεί; Τραγουδιστής είναι τόσα χρόνια δεν είναι άσχετος.
άσχετος φυσικά δεν είναι...αλλά άλλο τραγουδάω καλά και σωστά και άλλο κρίνω...

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 19:32, 23-02-14:

άσχετος φυσικά δεν είναι...αλλά άλλο τραγουδάω καλά και σωστά και άλλο κρίνω...
Κρίνει τη φωνή που του φαίνεται καλή και σωστή, ξέρει να κρίνει. Μπορεί όχι τέλεια αλλά κάτι ξέρει..

Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tabby
H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 617 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε στις 21:18, 23-02-14:

Ο Λιάγκας έχει εντελώς διεκπεραιωτικό ρόλο.. ο καθένας μας θα μπορούσε να ναι στη θέση του και να είναι και καλύτερος!

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη _fairygirl_
H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,251 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 23:02, 23-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από Akis_Megara
Θα τους αλλάξει τα φώτα ο Σταβέντος.
Και καλά θα κάνει.
Συγγνώμη αλλά μου τη δίνει η Βανδή.

Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 13:45, 24-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
Και καλά θα κάνει.
Συγγνώμη αλλά μου τη δίνει η Βανδή.
Η Βανδή το παίζει πολύ ντίβα και λέει μαλακίες, ο Ρέμος την έχει δει “και χάρη σας κάνω που είμαι δω“, η Μελίνα συμπαθητική αλλά ο ΜΕΘ είναι το κάτι άλλο. Ακομπλεξάριστος, με χιούμορ, προσγειωμένος, μαγκάκι και με λίγα λόγια γαμάτος τύπος.

Κουινέληζ FTW

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 14:50, 24-02-14:

Μέσα απο το Βόις συμπάθησα την Βανδή. Οχι πως την αντιπαθούσα, αλλά πλέον την συμπαθώ. Εχει αυτή τη ροκιά που μαρέσει, της πάει, είναι αυθεντικό στυλ.

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,643 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 21:23, 24-02-14:

υ π έ ρ ο χ ο ς .

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Darkness
H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,355 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε στις 21:35, 24-02-14:

O Πάνος είναι δικός μου, μη θες να βγαλουμε μαχαίρια.

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,643 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 21:37, 24-02-14:

υ π έ ρ η χ ο ς.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • The Voice of Greece - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 14 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία TV Shows.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-02-17 στις 00:04.
    • Voice Changer - Από KingFox
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Software.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-12-10 στις 17:06.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους