Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,845 μέλη και 2,411,281 μηνύματα σε 75,070 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 227 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

«The Voice»

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,060 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 19:14, 23-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από miro2
Σα φωνή ναι ο Ρέμος είναι και για μένα καλύτερος (πιο ιδιαίτερος μάλλον)...Αλλά το γεγονός ότι τραγουδάει καλά δεν συνεπάγεται ότι μπορεί να κρίνει (υδραυλικός ήταν ο άνθρωπος)...
Γιατί να μη μπορεί; Τραγουδιστής είναι τόσα χρόνια δεν είναι άσχετος.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

miro2

Διάσημο Μέλος

H miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 609 μηνύματα.

H miro2 έγραψε: στις 19:26, 23-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Γιατί να μη μπορεί; Τραγουδιστής είναι τόσα χρόνια δεν είναι άσχετος.
άσχετος φυσικά δεν είναι...αλλά άλλο τραγουδάω καλά και σωστά και άλλο κρίνω...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,060 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 19:32, 23-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από miro2
άσχετος φυσικά δεν είναι...αλλά άλλο τραγουδάω καλά και σωστά και άλλο κρίνω...
Κρίνει τη φωνή που του φαίνεται καλή και σωστή, ξέρει να κρίνει. Μπορεί όχι τέλεια αλλά κάτι ξέρει..
Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 617 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε: στις 21:18, 23-02-14:

Ο Λιάγκας έχει εντελώς διεκπεραιωτικό ρόλο.. ο καθένας μας θα μπορούσε να ναι στη θέση του και να είναι και καλύτερος!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,250 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 23:02, 23-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από Akis_Megara
Θα τους αλλάξει τα φώτα ο Σταβέντος.
Και καλά θα κάνει.
Συγγνώμη αλλά μου τη δίνει η Βανδή.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε: στις 13:45, 24-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
Και καλά θα κάνει.
Συγγνώμη αλλά μου τη δίνει η Βανδή.
Η Βανδή το παίζει πολύ ντίβα και λέει μαλακίες, ο Ρέμος την έχει δει “και χάρη σας κάνω που είμαι δω“, η Μελίνα συμπαθητική αλλά ο ΜΕΘ είναι το κάτι άλλο. Ακομπλεξάριστος, με χιούμορ, προσγειωμένος, μαγκάκι και με λίγα λόγια γαμάτος τύπος.

Κουινέληζ FTW
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 14:50, 24-02-14:

Μέσα απο το Βόις συμπάθησα την Βανδή. Οχι πως την αντιπαθούσα, αλλά πλέον την συμπαθώ. Εχει αυτή τη ροκιά που μαρέσει, της πάει, είναι αυθεντικό στυλ.
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,826 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 21:23, 24-02-14:

υ π έ ρ ο χ ο ς .
8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε: στις 21:35, 24-02-14:

O Πάνος είναι δικός μου, μη θες να βγαλουμε μαχαίρια.
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,826 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 21:37, 24-02-14:

υ π έ ρ η χ ο ς.
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,250 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 22:54, 24-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από Akis_Megara
Η Βανδή το παίζει πολύ ντίβα και λέει μαλακίες, ο Ρέμος την έχει δει “και χάρη σας κάνω που είμαι δω“, η Μελίνα συμπαθητική αλλά ο ΜΕΘ είναι το κάτι άλλο. Ακομπλεξάριστος, με χιούμορ, προσγειωμένος, μαγκάκι και με λίγα λόγια γαμάτος τύπος.
Κουινέληζ FTW
Συν τοις άλλοις το γεγονός ότι ξαφνικά το παίζει ροκ εμένα μόνο να την αντιπαθήσω με΄κανε.
Ο Κουινέληζ ποιος είναι;
Και αυτός είχε φωνάαααααααααααααααρα. [: Σε σημείο ανατριχίλας.
Παράθεση

Tickle

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Tickle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.

H Tickle έγραψε: στις 21:32, 10-03-14:

Συν τοις άλλοις το γεγονός ότι ξαφνικά το παίζει ροκ εμένα μόνο να την αντιπαθήσω με΄κανε.
Ο Κουινέληζ ποιος είναι;
Και αυτός είχε φωνάαααααααααααααααρα. [: Σε σημείο ανατριχίλας.

αυτός είναι καλέ!
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 10:51, 11-03-14:

Ε πείτε μιχάλης να καταλάβουμε και εμείς!
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 20:21, 11-03-14:

Πείτε μου ότι το κανονικό του επίθετο είναι Κουινέλης;
Παράθεση

Dimitris_Väinämöinen (Δημητρης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος . Έχει γράψει 966 μηνύματα.

O Dimitris_Väinämöinen Όλα είναι ψευδαίσθηση... έγραψε: στις 21:23, 11-03-14:

Δεν το βλεπω και εγω συχνα αλλα μου αρεσει παρα πολυ η φωνη της Αρετης Κοσμιδου και πιστευω ειναι απο τις καλυτερες φωνες που εχω ακουσει σε talent show. Μακαρι να κερδισει:

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Natalia Secret

Διακεκριμένο μέλος

H Natalia Secret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H Natalia Secret έγραψε: στις 23:52, 11-03-14:

Σιγά τα ωά. Ψηφίζω Βιντζηλαίο!

(Αν και δεν έχω δει όλους τους διαγωνιζόμενους. Βασικά ούτε που με νοιάζει, αλλά τέλος πάντων).
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tickle

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Tickle έγραψε: στις 14:34, 13-03-14:

Πείτε μου ότι το κανονικό του επίθετο είναι Κουινέλης;
Κι εγώ στην αρχή δεν το πίστευα, νόμιζα ότι ήταν ψευδώνυμο!

Αρχική Δημοσίευση από Dimitris_Väinämöinen
Δεν το βλεπω και εγω συχνα αλλα μου αρεσει παρα πολυ η φωνη της Αρετης Κοσμιδου και πιστευω ειναι απο τις καλυτερες φωνες που εχω ακουσει σε talent show. Μακαρι να κερδισει:

Γιατί έχω την εντύπωση ότι αυτή είναι η νικήτρια;
Πάντως δεν μ'αρέσει που είναι όλα μαγνητοσκοπημένα!
Παράθεση

NikoTexXx (Νίκος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

O NikoTexXx έγραψε: στις 01:40, 14-03-14:

Αρχική Δημοσίευση από Tickle
Κι εγώ στην αρχή δεν το πίστευα, νόμιζα ότι ήταν ψευδώνυμο!

Γιατί έχω την εντύπωση ότι αυτή είναι η νικήτρια;
Πάντως δεν μ'αρέσει που είναι όλα μαγνητοσκοπημένα!
Κατσε ντε...... Θα χει και λαιβ σοους...
Παράθεση

Tickle

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Tickle έγραψε: στις 12:37, 14-03-14:

Αρχική Δημοσίευση από NikoTexXx
Κατσε ντε...... Θα χει και λαιβ σοους...
i know it και τα αναμένω!
Παράθεση

Nicole1987

Δραστήριο Μέλος

H Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 219 μηνύματα.

H Nicole1987 Γατες..τα πιο αξιολατρευτα πλασματα έγραψε: στις 09:14, 15-03-14:

Μα έλεος δηλαδη σαν δεν ντρέπονται και οι 4 να τους κοροιδευουν ολους. Σιγουρα θα τα πούμε εξω, σιγουρα θα ξανα βρεθούμε, θα τραγουδήσουμε μαζι... Τι στημένο. Ολοι ψεύτικοι ειναι
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • The Voice of Greece - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 14 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία TV Shows.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-02-17 στις 00:04.
    • Voice Changer - Από KingFox
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Software.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-12-10 στις 17:06.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους