Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,088 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,944 μηνύματα σε 74,641 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Υπόλοιπο άδειας

angela79

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη angela79
H angela79 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H angela79 έγραψε στις 11:21, 17-03-14:

Καλημέρα,
Θα ήθελα να ρωτήσω εάν αποχωρήσω από την εργασία μου, στην όποια είμαι πάνω από δεκαετία (ιδιωτική υπάλληλος) και έχω υπόλοιπο άδειας, πρέπει αναγκαστικά να την πάρω για να πληρωθώ; Ή δεν παίζει ρόλο; Θα πληρωθώ μαζί με ο,τι άλλο επίδομα δικαιούμαι; Ευχαριστώ!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 17-03-14 στις 12:02. Αιτία: Κεφαλαία
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

taketrance (taketrance)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη taketrance
Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 260 μηνύματα.

O taketrance έγραψε στις 16:00, 17-03-14:

Αρχική Δημοσίευση από angela79
Καλημέρα,
Θα ήθελα να ρωτήσω εάν αποχωρήσω από την εργασία μου, στην όποια είμαι πάνω από δεκαετία (ιδιωτική υπάλληλος) και έχω υπόλοιπο άδειας, πρέπει αναγκαστικά να την πάρω για να πληρωθώ; Ή δεν παίζει ρόλο; Θα πληρωθώ μαζί με ο,τι άλλο επίδομα δικαιούμαι; Ευχαριστώ!
θα σου πληρωσουν μαζι με ολα τα αλλα επιδοματα , το υπολοιπο αδειας που εχεις για το 2014

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 20:06, 17-03-14:

Θεωρητικά και τυπικά ναι, πλέον όμως πολλοί σε υποχρεώνουν να την πάρεις πριν φύγεις για να μην την πληρώσουν...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους