Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,724 μηνύματα σε 74,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Το chat του e-steki είναι online

Obscura

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Obscura
H Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Obscura ,προσπαθώντας να πείσει τον εαυτό της, έγραψε στις 21:40, 13-10-08:

Άρχισε να πετάει και εμένα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη fielda
H fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 479 μηνύματα.

H fielda έγραψε στις 18:47, 15-10-08:

Προσπαθώ σήμερα και χθες να μπω στο chat αλλά δεν μπορώ. Αρχικά μου εμφανίζει μία κενή οθόνη και μετά μου εμφανίζεται ένα μήνυμα ότι για να μπω πρέπει να έχω την τελευταία έκδοση του Flash ενώ την έχω Καμία ιδέα;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ioakos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ioakos
H ioakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 59 μηνύματα.

H ioakos ακυρο έγραψε στις 17:06, 23-11-08:

παιδια εχω ζητησει και αλλες φορες βοηθεια αλλα κανεις δεν εχει προσφερθει να με βοηθησει. Δεν μπορω να κανω chat εδω τι μπορει να φταιει?

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Bill
Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε στις 19:05, 23-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από ioakos
παιδια εχω ζητησει και αλλες φορες βοηθεια αλλα κανεις δεν εχει προσφερθει να με βοηθησει. Δεν μπορω να κανω chat εδω τι μπορει να φταιει?
Μετέφερα το ποστ σου εδώ, μιας και εκεί που ήταν δεν ήταν σχετικό με το θέμα.
Σου βγάζει κάποιο μήνυμα λάθους όταν πας να συνδεθείς;

Να υποθέσω ότι έχεις εγκατεστημένο το flash;

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 20:09, 23-11-08:

Βασιλη, το τσατ πρεπει να εχει προβλημα...εαν εχω προσπαθησει 100 φορες να με βαλει, μπαινω τις 3 απο αυτες....

Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

O Bill έγραψε στις 20:31, 23-11-08:

Τί στο καλό,εμένα δε μου βγάζει καθόλου πρόβλημα..Έχω επιχειρήσει 5 φορές και συνδέθηκα κανονικά και τις 5.

Θα το δει η Λία ή ο Πάνος αν είναι.

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 20:34, 23-11-08:

Θα βοηθούσε αν δίνατε περισσότερες λεπτομέρειες για το πρόβλημα. Το ότι σας ενοχλεί είναι αυτονόητο, αυτό που δεν είναι αυτονόητο (και θα έπρεπε να αναφέρετε) είναι το τι ακριβώς συμβαίνει...

ΥΓ: Κι εγώ τώρα που δοκίμασα, μια χαρά με βάζει.

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 20:42, 23-11-08:

Βρε Λια αφου στο ειχα αναφερει και παλαιοτερα...μετα απο τις 2 πρωτες εβδομαδες που ετεθει σε λειτουργια δεν μπορουσα να μπω ξανα...Παταω "συνδεση" και μετα απλα η σελιδα ειναι κενη...δατ'ς ιτ....

Παράθεση

ioakos

Νεοφερμένος

H ioakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 59 μηνύματα.

H ioakos ακυρο έγραψε στις 20:43, 24-11-08:

κενη σελιδα και στο κατω μερος γραφει υπαρχει σφαλμα στη σελιδα

Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

O Bill έγραψε στις 21:16, 24-11-08:

κενη σελιδα και στο κατω μερος γραφει υπαρχει σφαλμα στη σελιδα
Τί browser χρησιμοποιείς;
Αν χρησιμοποιείς τον internet explorer δοκίμασε κάποιον άλλον για να δεις αν υπάρχει κι εκεί το πρόβλημα.Για παράδειγμα τον firefox

Παράθεση

ioakos

Νεοφερμένος

H ioakos ακυρο έγραψε στις 16:25, 26-11-08:

εγκατεστησα και αυτο και παλι τπτ

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 17:27, 26-11-08:

προσπαθείς απ τη δουλειά ή απ το σπίτι σου?
αν είσαι απ τη δουλειά, μήπως σας έχουν βάλει κάποιου είδους φραγή στα τσατ....
γενικώς αλλού τσατ μπορείς να κάνεις απ τον ίδιο υπολογιστή?

Παράθεση

ioakos

Νεοφερμένος

H ioakos ακυρο έγραψε στις 09:20, 02-12-08:

ακομα τπτ τα εχω κανει ολα μου εχουν σπασει τα νευρα

Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

O Bill έγραψε στις 09:40, 02-12-08:

ακομα τπτ τα εχω κανει ολα μου εχουν σπασει τα νευρα
Έχεις εγκατεστημένο το flash;

Παράθεση

ioakos

Νεοφερμένος

H ioakos ακυρο έγραψε στις 15:57, 11-12-08:

απο τον ίδιο υπολογιστή έχω flash εγκατεστημένο και εξακολουθώ να έχω πρόβλημα

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 02:32, 20-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από Resident Evil
"Failed to Connect
Firefox can't establish a connection to the server at www.e-steki.gr:8080.
Though the site seems valid, the browser was unable to establish a connection.

* Could the site be temporarily unavailable? Try again later.
* Are you unable to browse other sites? Check the computer's network connection.
* Is your computer or network protected by a firewall or proxy? Incorrect settings can interfere with Web browsing.
"
Και πάλι...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 02:48, 20-02-09:

Όντως φαίνεται να έχει πρόβλημα. Θα το προωθήσω στον Παναγιώτη, μιας και το πρόβλημα φαίνεται να εντοπίζεται σε τομέα που ελέγχει αυτός, και λογικά αύριο το πρωί θα δουλεύει και πάλι.
Ζητούμε συγγνώμη για την αναστάτωση.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 03:02, 20-02-09:

Ζητούμε συγγνώμη για την αναστάτωση.
Τς τς...
Τα λεφτά μας πίσω.

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 08:49, 20-02-09:

fix

Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,373 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 00:09, 13-01-16:

Δε μπορώ να μπω στο chat λέει επικύρωση αδυνατη
Παράθεση

unπαικτable

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη unπαικτable
Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 827 μηνύματα.

O unπαικτable έγραψε στις 02:45, 13-01-16:

00.00-02.00 το τσατ γινεται πριβε για οσους ειναι εκεινη την ωρα μεσα.
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,373 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 23:15, 20-06-16:

βγήκα καταλάθως θέλω να μπω αλλά δε μπορώ. Απλά είπα να πω τον πόνο μου παιδιά...
Παράθεση

i_lie_us

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη i_lie_us
Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 601 μηνύματα.

O i_lie_us έγραψε στις 01:54, 21-06-16:

Άντε από δω ρε και είδα το θέμα στα πάνω-πάνω και λέω θα έγινε κάνα θαύμα επιτέλους.

Πιο εύκολο είναι να επιτύχει η επικύρωση στο ελληνικό δημόσιο πλέον παρά στο chat 00:00-02:00/03:00
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aegloswen

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aegloswen
H aegloswen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,735 μηνύματα.

H aegloswen έγραψε στις 15:21, 21-06-16:

Σε μένα εμφανίζει πολλά προβλήματα, π.χ. στέλνω κάτι και μετά δεν μπορεί να στείλει ξανά στο τσάτ όταν γράφω κάτι άλλο,ενώ παλιά δεν το έκανε αυτό.
Επίσης το βράδυ δεν μπαίνει,όπως είπαν και παραπάνω.
Παράθεση

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη aye
H aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 570 μηνύματα.

H aye hey man, nice shot έγραψε στις 23:12, 22-06-16:

Μας πέταξε έξω 23:40 και αποκλειστήκαμε από το chat μέχρι τις 3.
Άντε μη μαμήσω τίποτα.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους