Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,857 μηνύματα σε 74,636 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πρόβλημα με το i-call της Altec

ieslsei

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ieslsei
Ο ieslsei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O ieslsei έγραψε στις 21:40, 04-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Εγώ έχω μόνο i-call και μέχρι στιγμής δεν έχω αντιμετωπίσει πρόβλημα. Όσο αντέξει θα το κρατήσω...
Καλησπέρα σε όλους,

Χρησιμοποιώ το i-call Easy Unlimited (από Ιωάννινα), και εδώ και μία εβδομάδα ενώ οι κλήσεις προς σταθερά εσωτερικού λειτουργούν κανονικά, οι κλήσεις προς σταθερά εξωτερικού δεν διεκπεραιώνονται, αλλά παίρνω το ηχογραφημένο μήνυμα:
"Η σύνδεση με τον αριθμό που καλείτε δεν είναι εφικτή."
Χρησιμοποιώ το SJphone, δοκίμασα και με το X-Lite πάλι τα ίδια.
(επιπλέον το SJphone βγάζει το μήνυμα: "Declined to talk. Call rejected: 603 Declined")
Αυτό, όπως είπα, συμβαίνει μόνο στις κλήσεις προς εξωτερικό. Έχει να κάνει με τη γνωστή διένεξη, ή πρόκειται για απλή τεχνική βλάβη;
Από την τεχνική υποστήριξη μου είπαν (την προηγούμενη εβδομάδα) ότι θα επανέλθει, αλλά ακόμα τίποτα...

Αντώνης

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,049 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 16:33, 02-11-08:

Από τη σύνδεση I-call μου έμεινε ένα voip ωραιότατο τηλέφωνο.
Τι μπορώ να το κάνω;

Σημείωση ΟΔ: Το μήνυμα αυτό προήλθε από το θέμα "Δύσκολες ώρες για τον όμιλο Altec"

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 05-11-08 στις 22:17. Αιτία: Σημείωση
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 22:25, 05-11-08:

Μπορείς να του αλλάξεις τις ρυθμίσεις και να το χρησιμοποιείς με άλλη εταιρία π.χ. voipbuster

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,049 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 14:03, 13-12-08:

Μέσα στην εβδομάδα που μας πέρασε έλαβα από την Altec ένα λογαριασμό για τις υπηρεσίες I-call που μου παρείχε το διάστημα από 1-9-08 έως 31-10-08. Ο λογαριασμός εκδόθηκε στις 20-11-08.

Το ποσό είναι αμελητέο και δεν έχω αντίρρηση να το πληρώσω, θα ήθελα όμως να εξασφαλίσω ότι η συνεργασία μου με την Altec έχει τελειώσει και δε θα λάβω άλλο λογαριασμό στο μέλλον (αφού το i-call μου δε λειτουργεί έτσι κι αλλιώς πλέον).

Στα τηλέφωνα της Altec δεν απαντά κανείς...εταιρεία φάντασμα... Τι πρέπει να κάνω;

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 04:50, 27-12-08:

Βασικά τίποτα. Ειδικά αν πρόκειται για αμελητέο ποσό. Εδώ εμάς μας χρωστάνε και τώρα δεν μπορώ να κάνω τίποτα. Απλά πάρε τον ΟΤΕ για να επιστρέψεις εκεί (ή όποια εταιρεία θες).

Και επειδή υπάρχει μια μικρή πιθανότητα να λέω βλακεία, κάνε κι ένα τηλέφωνο στην ΕΕΕΤ καλού κακού και ρώτα κι εκεί..

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Call of Duty: Modern Warfare 2 - Από dk13
      Το θέμα έχει λάβει 77 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Video Games.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-01-11 στις 20:31.
    • Call of duty: Black Ops - Από Silent_Killer
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Video Games.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-12-10 στις 15:25.
    • Call of duty 5 Patch - Από derve25
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Video Games.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-11-09 στις 15:38.
    • Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans (2009) - Από rascal_gd
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-09-09 στις 02:32.
    • Δύσκολες ώρες για τον όμιλο Altec - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 31 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οικονομικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-03-09 στις 12:07.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους