Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,102 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,203 μηνύματα σε 74,658 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αν σας ζητούσε υποψήφιος Δήμαρχος του τόπου σας να λάβετε μέρος πως θα αντιδρούσατε;

Αν σας ζητούσε υποψήφιος Δήμαρχος του τόπου σας να λάβετε μέρος πως θα αντιδρούσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 3)
Θα δεχόμουν
0
0%
Δεν θα δεχόμουν
1
33,33%
Θα το σκεφτόμουν υπό συνθήκες
1
33,33%
Θα αδιαφορούσα
1
33,33%

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 22:14, 12-04-14:

Σας έχει τύχει ποτέ να σας ζητήσει κάποιος υποψήφιος Δήμαρχος να κατεβείτε στις εκλογές;
Να τιμήσετε το ψηφοδέλτιο του με την παρουσία σας;

Έχετε το μικρόβιο του πολιτικού μέσα σας;
Και αν το αποδεχόσασταν ποιες θα ήταν οι κινήσεις που θα κάνατε προκειμένου να ακουστούν οι θέσεις σας και να "διαφημίσετε" τον εαυτό σας;

Κατά την ταπεινή μου άποψη η ενασχόληση με τα κοινά δεν αποτελεί απόφαση στιγμής.
Θα πρέπει για να σε εμπιστευτούν οι άνθρωποι πολύ δουλειά συζήτηση πειθώ και τρέξιμο συνεχές.
Με ενθάρρυνση στο ψηφοφόρο για το κοινό καλό και την αλλαγή ρότας.
Συνήθως οι υποψήφιοι επιλέγονται τελευταία στιγμή απλά για να πλαισιώσουν ένα ψηφοδέλτιο ....του στυλ "Άντε μπες κι εσύ στη λίστα...για να φαίνεται ότι έχω ρεύμα"

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tabby
H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 617 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε στις 23:03, 12-04-14:

Η πολιτική έχει απαξιωθεί εντελώς για μένα... Τους πολιτικούς τους βλέπω σαν πιόνια που υποκινούν και υποκινούνται από συμφέροντα. Οπότε όχι δε θα συμμετείχα ποτέ σε ψηφοδέλτιο. Όποιος μπλέκεται με τα πίτουρα, τον τρων οι κότες.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 00:55, 13-04-14:

Πιστευω θα αντιδρουσα θετικα. Κι οσο μεγαλωνω τοσο λιγοτερο συναισθηματισμους εχω, οποτε μαλλον ναι, θα εμπαινα στη διαδικασια. Πειθω εχω, ορεξη εχω, οραματα εχω. Οι αμφιβολιες μου αλλες θα ηταν- ποιους θα εμπιστευομουν και πως θα συνεργαζομουν σωστα, αυτο θα το μελετουσα πιο πολυ απολα καθως εμπιστοσυνη εχω στον εαυτο μου. Στους αλλους ομως, οχι. Και μονη μου σιγουρα δε θα μπορουσα να δουλεψω. Θα ηθελα να ασχοληθω με ολα, αλλα αν δεν μπορουσα, θα επεφτα με τα μουτρα κυριως σε ζητηματα, με σειρα προτεραιοτητας, υγειας, περιβαλλοντος, παιδειας.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους