Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,109 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,338 μηνύματα σε 74,666 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Εισαγωγή στην Καλών τεχνών

kelli

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kelli
H kelli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 43 μηνύματα.

H kelli έγραψε στις 23:16, 23-01-13:

Καλησπέρα.. Μια ερωτηση βρε παιδια, γιατι εχω μπερδευτει... Οι ειδικες εξετασεις ισχυουν μονο για το εικαστικο τμημα? γιατι στα τετράδια με τις βασεις των σχολων εχει και το Τμήμα Θεωρίας και Ιστορίας της Τέχνης, που ειναι το θεωρητικο τμημα της σχολης καλων τεχνων... οποτε εκει η εισαγωγη γινεται μεσω πανελληνιων?.ή θελει και ειδικο μαθημα, το σχεδιο?

επισης απο επαγγελματα, που μπορεις να βρεις δουλεια με πτυχειο απο το θεωρητικο τμημα? ως κριτικος τεχνης ή καθηγητης μονο?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 23:19, 23-01-13:

Νομίζω πουθενά...τουλάχιστον ο τατουατζής μου που έχει τεράστιο ταλέντο και είναι στην καλών τεχνών, λέει πάλι καλά που ήταν ήδη τατουατζής και έχει δουλειά γιατί αν περίμενε από το πτυχίο, καλά κρασιά.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Βασιλικη89

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Βασιλικη89
H Βασιλικη89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Βασιλικη89 έγραψε στις 21:05, 04-09-15:

μπορει να μου πει καποιος που εχει φοιτησει στην καλων τεχνων ποσο θα πρεπει να πληρωνω σε υλικα ας πουμε το μηνα και θα πρεπει μονο για να ξεκινησει το εξαμηνο να δωσω μαζεμενα πολλα χρηματα ας πουμε 300 ευρω για να προμηθευτω ολα τα υλικα?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    johny_02, Κική2001

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους