Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,109 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,364 μηνύματα σε 74,666 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Καθαρισμός ευαίσθητης περιοχής

Katerina-Maria

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Katerina-Maria
H Katerina-Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.

H Katerina-Maria έγραψε στις 23:28, 28-04-14:

Καλησπέρα σας,
θα ήθελα να ανταλλάξουμε απόψεις με τις γυναίκες του φορουμ για την υγιεινή της ευαίσθητης περιοχής. Εκτός από άφθονο νερό και σαπούνι κάνετε κάτι άλλο;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 09:20, 29-04-14:

Σεξ. Βοηθά στην ψυχική υγιεινή την ευαίσθητης περιοχής και την ευρύτερης περιφέρειας.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,116 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 09:51, 29-04-14:

To σεξ πώς βοηθάει στην καθαριότητα;

Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Tech Manager

Το avatar του χρήστη Scandal
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,070 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 10:05, 29-04-14:

Αρχική Δημοσίευση από Katerina-Maria
Καλησπέρα σας,
θα ήθελα να ανταλλάξουμε απόψεις με τις γυναίκες του φορουμ για την υγιεινή της ευαίσθητης περιοχής. Εκτός από άφθονο νερό και σαπούνι κάνετε κάτι άλλο;
Υπάρχουν και στα φαρμακεία ειδικά σαμπουάν για την ευαίσθητη περιοχή, ωστόσο είναι λίγο ακριβά (πχ ένα που έχω εγώ το είχα πάρει 16, κάτι ευρώ αλλά εντάξει κρατάει καιρό).

Παράθεση

Nicole1987

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nicole1987
H Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 219 μηνύματα.

H Nicole1987 Γατες..τα πιο αξιολατρευτα πλασματα έγραψε στις 11:21, 29-04-14:

http://www.bacacos.gr/14028854.html

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 17:10, 29-04-14:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
To σεξ πώς βοηθάει στην καθαριότητα;
Όταν είναι να κάνεις σεξ θα το πλύνεις πριν και μετά, άρα αμέσως αμέσως το καθάρισες δύο φορές.

Στο θέμα τώρα, δεν νομίζω πως χρειάζονται αυτά τα ειδικά σαπούνια παρά μόνο σε περιπτώσεις μόλυνσης/ευαισθησίας/λοχείας/κλπ.
Γενικά το αφρόλουτρο που βάζεις και στο υπόλοιπο σώμα φτάνει.

Παράθεση

Katerina-Maria

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Katerina-Maria έγραψε στις 00:00, 30-04-14:

Καλα ότι θα απαντούσαν πιο πολυ αντρες απ'ότι γυναικες δεν το περίμενα εγω κοινο αφρολουτρο χρησιμοποιώ απλά κάτι γνωστές μου μου ειπαν οτι χρησιμοποιούν ειδικα προιοντα χωρις να εχουν καποιο πρόβλημα..

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 03:29, 30-04-14:

Τα ειδικά προϊόντα είναι πιο κατάλληλα, γιατί δε θα δημιουργήσουν τυχόν προβλήματα, όπως πχ. να αλλάξει το φυσιολογικό pH της περιοχής, ή να προκαλέσει κάποια μόλυνση/ενόχληση από το κοινο αφρόλουτρο και των συστατικών του.
Επίσης, ξέρω ότι δε κάνει να χρησιμοποιείς πάρα πολύ ζεστό νερό, γιατί αυτό δημιουργεί κάτι σαν ''ξηρασία'' στην ευαίσθητη περιοχή.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hlianna

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hlianna
H Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.

H Hlianna έγραψε στις 08:33, 30-04-14:

Εγω χρησιμοποιω φυτικο σαπουνι ελαιολαδου με χαμομηλι και καλεντουλα

Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tabby
H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 617 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε στις 17:45, 30-04-14:

ένα καλό προιον για γυναίκες είναι αυτό
προσοχή στα αφρόλουτρα. καλύτερα κάτι εξειδικευμένο.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Katerina-Maria

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Katerina-Maria έγραψε στις 22:31, 30-04-14:

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.
Επίσης, ξέρω ότι δε κάνει να χρησιμοποιείς πάρα πολύ ζεστό νερό, γιατί αυτό δημιουργεί κάτι σαν ''ξηρασία'' στην ευαίσθητη περιοχή.
Ναι οντως αυτο το εχω ακουσει κ εγω κ αλλαζω το νερο γιατι συνηθως πλενομαι με πολυ ζεστο νερο...
Ολα αυτα για το εξωτερικο μερος, για το εσωτερικο μερος του κολπου κανετε κατι ιδιαιτερο; εγω παντως οχι απο την στιγμη που δεν εχω καποια ενοχληση αλλά μηπςω χρειάζεται που και που;

Παράθεση

Komissa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Komissa
H Komissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H Komissa Να δούμε φέτος θα πάω Ικαρία; έγραψε στις 22:56, 01-05-14:

Χαχαχαχαχαχα κλαιω φιλε!
Αρχική Δημοσίευση από Ξεχασμένος
Σεξ. Βοηθά στην ψυχική υγιεινή την ευαίσθητης περιοχής και την ευρύτερης περιφέρειας.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους