Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,032 μέλη και 2,416,420 μηνύματα σε 75,353 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 570 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ευρωεκλογές 2014

Devian

Δραστήριο Μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.

O Devian How deep is your love? έγραψε: στις 22:17, 16-05-14:

Ορίστε ένας "σύμβουλος ψήφου" που δημιούργησαν τα παιδιά από το τμήμα πολιτικών επιστημών του ΑΠΘ.
Σας παρουσιάζει μετά από κάποιες απλές ερωτήσεις που αντιπροσωπεύουν τις θέσεις των διαφόρων κομμάτων, ποια πολιτική παράταξη σας αντιπροσωπεύει καλύτερα.
Δεν λέω πως πρέπει να το ακολουθήσετε, αλλά ρίξτε μια ματιά.

http://votematch.gr/
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,783 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε: στις 22:54, 16-05-14:

το ποτάμι ήθελαν να το χώσουν πιο αριστερά μαζί με την ανταρσία αλλά μάλλον τους ξέφυγε
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,825 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 23:10, 16-05-14:

Ισοπαλία ΣΥΡΙΖΑ-ΑΝΤΑΡΣΥΑ.
Αυτό το ΑΝΤΑΡΣΥΑ πάντα 1ο κόμμα μου το βγάζουν αυτά τα τεστς. Τι γίνεται τελοςπαντων;
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

GiorgosAsi

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 537 μηνύματα.

O GiorgosAsi έγραψε: στις 23:22, 16-05-14:

Εαν εβγαλες ισοπαλια συριζα ανταρσια εισαι η συνιστωσα Ροζα η ναζιαρα
Ψηφισε ροζ γιατι το κοκκινο του κομμουνισμου πεφτει βαρυ

http://omadarozasyriza.wordpress.com/
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aba : 17-05-14 στις 00:53. Αιτία: merge posts-συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

selc

Πολύ δραστήριο μέλος

H selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 488 μηνύματα.

H selc έγραψε: στις 00:37, 17-05-14:

Νομίζω πως σε όσους απευθύνεται η συγκεκριμένη εφαρμογή, τα αποτελέσματα θα περιλαμβάνουν την κόντρα συριζα-ανταρσυα. Δεδομένο εάν σκεφτείς πως προϋποθέτει τη χρήση ίντερνετ και εφόσον δημιουργήθηκε από φοιτητές, απευθύνεται σε αυτούς. Ανώνυμοι αριστεροί και νεοφιλελεύθεροι θα κάνουν την εμφάνισή τους γιατί ως επί το πλείστον από αυτούς αποτελείται το ίντερνετ. Άλλωστε τις μισές ερωτήσεις ο μέσος νέος ψηφοφόρος δε θα τις κατανοεί αλλά ας επιλέξει ο,τι πιο"προοδευτικό" υπάρχει στις επιλογές. Τέλος, έχω ενστάσεις για κάτι τέτοια τεστ ερωτήσεων αφού είναι εμφανές εξαρχής που θα σε οδηγήσουν οι εκάστοτε απαντήσεις. Καλό θα ήταν λοιπόν οι φοιτητές να μεριμνήσουν γι'αυτό και να ανατρέξουν στην κατάλληλη μεθοδολογία.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

totentanz

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο totentanz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 99 μηνύματα.

O totentanz έγραψε: στις 00:46, 17-05-14:

καλά, το ότι το στο ίντερνετ είναι όλοι αναρχοαριστεροί -μα έξω όλως τυχαίως τους βρίσκεις με το σταγονόμετρο- ούτε εμένα μου κάνει εντύπωση. αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι τα ευκόλως ελεγχόμενα αποτελεσματα που μπορείς να εξάγεις. οι περισσότερες ερωτήσεις έχουν να κάνουν με την οικονομική πολιτική βέβαια, δηλαδή ουδέτερου χαρακτήρα κάπως. όχι ιδεολογικού τουλάχιστον. πολύ θα ήθελα να ξέρω αν κρατείται αρχείο των αποτελεσμάτων που τελικώς συνθέτουν ένα ωραίο "ιντερνετικό" πολ. αν μπεις βέβαια στο ίντερνετ, το 95% είναι αναρχοκαναπεδάτοι επαναστάτες του πληκτρολογίου. άρα αναξιόπιστο και πάλι.
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φυσικός . Έχει γράψει 7,411 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 08:58, 17-05-14:

Αυτό το "Δεν ξέρω τι να ψηφίσω" αφορά πολύ κόσμο. Δεν χρειάζεται ...επιστήμη, αρκεί η κοινή λογική.
1) Αποκλείουμε από την αρχή την εγκληματική συμμορία των υπανθρώπων της Χ.Α.
2) Διαγράφουμε τα κόμματα που μας κυβερνούν και μας έφεραν στην κατάσταση που βρισκόμαστε.
3) Από τα υπόλοιπα διαλέγουμε αυτό που έχουμε την (έστω αμυδρή) ελπίδα ότι μπορεί να είναι κάπως καλύτερο ή απλά ψηφίζοντάς το διαμαρτυρόμαστε για τα χάλια που μας έφεραν οι άλλοι.
------ Καλή Ψήφο Σε Όλους...

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

quintana

Δραστήριο Μέλος

Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 209 μηνύματα.

O quintana έγραψε: στις 09:50, 17-05-14:

Παιδια , απο την σκεψη οτι ολα η Ευρωπη τα καθοριζει , καλυτερα να εχουμε κυβερνηση Σαμαρα παρα να εχουμε Τσιπρα και με τυχον γκαφες του Τσιπρα να γινει ηθικος τιμητης ο Αδωνης και ο Πλευρης....
Παράθεση

GiorgosAsi

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 537 μηνύματα.

O GiorgosAsi έγραψε: στις 11:19, 17-05-14:

Κοιτα εαν βγει τσιπρας και κανει πραξη αυτα που λεει ,δηλαδη κοντα στο λαο με δημοψηφισματα κτλ τοτε αποκτα δυναμη που δεν την οριζει η ευρωπη.Παραδειγμα η Ισλανδια εκανε οτι ηθελε,σταση πληρωμων σε κερδοσκοπους αλλαγη συνταγματος πηρε τις εξουσιες των τραπεζωνς κτλ και αυτα διοτι εκανε δημοψηφισμα και την απαντηση εδωσε ο κοσμος.Και ολοι λενε οτι εκανε την καλυτερη επιλογη,γιατι ηδη ειναι σε ρυθμους αναπτυξης η οικονομια της μετα απο λιγα χρονια και η ανεργια εχει μειωθει και ολα.ΚΑι η ελλαδα εχει μεγαλη δυναμη στην ευρωπη γιατι ειναι μεγαλη οικονομια,μπορει να κανει πολλα,αλλο που δεν κανει τιποτα
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη GiorgosAsi : 17-05-14 στις 11:23.
Παράθεση

quintana

Δραστήριο Μέλος

O quintana έγραψε: στις 11:41, 17-05-14:

καλα και γω ετσι το ειπα..προτιμαω τσιπρα απο σαμαρα..απλα αμα ειναι να κανει τα ιδια ο τσιπρας..
Παράθεση

GiorgosAsi

Αποκλεισμένος χρήστης

O GiorgosAsi έγραψε: στις 11:47, 17-05-14:

Οχι δεν ειναι ολα τα αστικα κομματα ιδια,αυτη ειναι η λογικη της ΧΑ
Απο την αλλη μπορει κανεις να ψηφισει μικρα κομματα ωστε να αμφισβητησει και να χλευασει το συστημα ολο.Ουτε εχω αποφασισει ακομα τι θα κανω,αλλα το οτι η ελλαδα ζει μια εσωτερικη χρεοκοπια και χρεοκρατια τεχνητα απο την ευρωπη αυτο ειναι γεγονος και τραγωδια.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη GiorgosAsi : 17-05-14 στις 11:50.
Παράθεση

quintana

Δραστήριο Μέλος

O quintana έγραψε: στις 11:50, 17-05-14:

ολο το διακυβευμα πιστευω ειναι στην μικρη - μικρομεσαια ταξη αντε μεσαια ταξη..
δεν νομιζω οτι η κριση χτυπησε αυτους που ειχαν φραγκα...
Παράθεση

pentium

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο pentium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 75 μηνύματα.

O pentium έγραψε: στις 11:53, 17-05-14:

Eγώ θα ψηφίσω Ν.Δ. διότι εβαλε την χώρα στα νομισματικά ταμεία
-6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

quintana

Δραστήριο Μέλος

O quintana έγραψε: στις 11:55, 17-05-14:

παντως νταξει πιστευω οτι το καλο της ελλαδας ειναι διαφορα τοπια απειρου καλλους που εχει , και τα τοσα νησια της τα οποια αποκλειεται να πεινασουν ποτε..
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8,406 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 11:56, 17-05-14:

Αν δεν πάω να ψηφίσω γίνεται τίποτα?
Παράθεση

GiorgosAsi

Αποκλεισμένος χρήστης

O GiorgosAsi έγραψε: στις 11:59, 17-05-14:

Αρχική Δημοσίευση από pentium
Eγώ θα ψηφίσω Ν.Δ. διότι εβαλε την χώρα στα νομισματικά ταμεία
Σε ποια νομισματικα ταμεια?Στο ΔΝΤ?
Ο παπανδρεου μας εβαλε
Δανεια?Δανεια περναμε απο παντου αυτο θες ΔΑΠΙΤΗ?Με εγκυητη την ΕΚΤ Δανεια παιρναμε και απο τις αγορες οποτε θελαμε.

Εαν εννοεις οτι ο Καραμανλης ηταν η χειροτερη κυβερνηση που περασε ποτε απο την χωρα ηταν ΔΑΠΙΤΙΚΗ και προδωσε ολο το κοσμο και μας πεταξε στα σκυλια του ΔΝΤ τοτε συμφωνω!
Παράθεση

quintana

Δραστήριο Μέλος

O quintana έγραψε: στις 12:02, 17-05-14:

εγω παντως σημιτη θεωρω σοβαρο πολιτικο
επι των ημερων του εγινε το μετρο , η γεφυρα ριου αντιριου , η αττικη οδος , η εγνατια και η χωρα μπηκε στο ευρω..
+ το ελευθεριος βενιζελος , το τραμ
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη quintana : 17-05-14 στις 12:09.
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

quintana

Δραστήριο Μέλος

O quintana έγραψε: στις 12:11, 17-05-14:

Δεν συμπαθω Παπανδρεου .
Παντως υπαρχουν ατομα που πιστευουν στα σοβαρα οτι ο Παπανδρεου σε 2 χρονια που κυβερνησε εκανε χρεος πολλαπλασιο των πεντεμιση χρονων καραμανλη
Παράθεση

GiorgosAsi

Αποκλεισμένος χρήστης

O GiorgosAsi έγραψε: στις 12:14, 17-05-14:

Τα εργα Βαλε οτι τα πληρωσαμε εις τριπλουν,η διαφθορα αυξηθηκε σαν σπορακια στα χερια των πολιτικων και πρωταγονιστουσε,βαλε οτι μαγειρεψε στοιχεια με την goldman sachs που τα πληρωσαμε πολυ αργοτερα,βαλε οτι οι περισσοτεροι λενε οτι η εισοδος στο ευρω δεν επρεπε να γινει (αλλα τωρα δεν μπορουμε να βγουμε) βαλε βαλε ,εβαλε και αυτος το χερακι του για ολα αυτα που γινονται σημερα.Εγω κανεναν δεν συγχωρω ουτε το σημιτη για αυτα που γινονται
Παράθεση

quintana

Δραστήριο Μέλος

O quintana έγραψε: στις 12:18, 17-05-14:

κακα τα ψεματα..ειμαστε ευρωπαιοι..οσο υπαρχει ακομα το μετρο και ενα γκαζοχωρι να πιουμε τον φρεντο μας εγω ελπιζω
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος