Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,022 μέλη και 2,415,980 μηνύματα σε 75,327 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 201 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Παγκόσμιο Κύπελλο Ποδοσφαίρου: Mundial 2014

Σωτηρης13 (Σωτήρης Παπαδόπουλος)

Επιφανές Μέλος

Ο Σωτήρης Παπαδόπουλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 3,370 μηνύματα.

O Σωτηρης13 έγραψε: στις 15:52, 10-06-14:

Καλη επιτυχεια σε Ελλαδα και Ισπανια.
Αντε.
Σε 2 μερες αρχιζει.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,024 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 13:44, 13-06-14:

Θανατος στον σχιστοματη διαιτητη που χαρισε το ματς στη Βραζιλια
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Σωτηρης13 (Σωτήρης Παπαδόπουλος)

Επιφανές Μέλος

Ο Σωτήρης Παπαδόπουλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 3,370 μηνύματα.

O Σωτηρης13 έγραψε: στις 13:50, 13-06-14:

Μεγάλη σφαγή χτες
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

JKaradakov (Ιορδάνης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11,582 μηνύματα.

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε: στις 14:30, 13-06-14:

Το πεναλντυ χάρισε. Το γκολ του Όσκαρ ήταν πολύ ωραίο. Επίσης αν η Κροατία έπαιζε όπως έπαιξε στα τελευταία λεπτά θα είχαμε ένα πολύ ωραίο αγώνα.
Πάμε για Ισπανία - Ολλανδία σήμερα.

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,024 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 14:32, 13-06-14:

Η Βραζιλια ηταν απλα μετρια, μ αρεσει που σε ερευνα ο κοσμος πιστευει οτι παιζει το πιο ωραιο ποδοσφαιρο. Λιγο επαιξαν μετα το γκολ της Κροατιας. Αν δεν υπηρχε ο κορακας θα ειχαν μαζικες αυτοκτονιες στο Σαο Παολο. Και οι Κροατες ξερουν πολλη μπαλα, αν ειναι σοβαροι περνανε εστω και δευτεροι. Μεξικο και Καμερουν δν λενε τιποτα, κακος χθες ο Μοντριτς, αν γυρισει και ο Μαντζουκιτς μπορει να πανε πολυ καλα. Και επισης η Κροατια με τη σκακιερα για αλλη μια χρονια εχει στο τοπ-3 των εμφανισεων

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε: στις 15:38, 13-06-14:

Η Βραζιλία δεν παίζει το ποδόσφαιρο που επαιζε καποτε, κακα τα ψεματα. Παίζει όμως την καλυτερη μπαλα τα 8 τελευταια χρόνια. Οι παίκτες σχετικα είναι συνειδητοποιημενοι και οχι τοσο ψωναρες όσο ηταν αυτα τα χρονια. Νικητρια θα είναι κατ'εμε Η Γερμανία ή Ισπανία (πάλι). Αν και ενδιαφέρον θα έχει να δουμε και λιγο η Αργεντινη που βρισκεται.

flash1997 (Χρήστος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 104 μηνύματα.

O flash1997 έγραψε: στις 17:29, 13-06-14:

το ποδόσφαιρο μπορεί να μη γεννήθηκε στην Βραζιλία αλλά εκεί μεγάλωσε!!!!
Παιδιά ας δηλώσει ο καθένας μας το ποία χώρα νομίζεται ότι θα κερδίσει το μουντιάλ 2014 και να δούμε ποίος θα το πετύχει!
εγώ λέω η Βραζιλία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 17:32, 13-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από flash1997
το ποδόσφαιρο μπορεί να μη γεννήθηκε στην Βραζιλία αλλά εκεί μεγάλωσε!!!!
Παιδιά ας δηλώσει ο καθένας μας το ποία χώρα νομίζεται ότι θα κερδίσει το μουντιάλ 2014 και να δούμε ποίος θα το πετύχει!
εγώ λέω η Βραζιλία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Άσχετο αν σε αρέσει σαν ομάδα αλλά δεν είναι η καλύτερη αυτό είναι σίγουρο.

flash1997 (Χρήστος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 104 μηνύματα.

O flash1997 έγραψε: στις 17:40, 13-06-14:

εγώ σε αυτήν πιστεύω!!!
ο πρώτος αγώνας ήταν που δεν έπαιξαν και τόσο καλά...

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 17:49, 13-06-14:

Και εγώ στην Ισπανία αλλά ξέρω ότι δεν είναι τόσο δυνατή όσο ήταν. Έπαιξαν πολύ μέτρια και κέρδισαν λόγο διαιτητή. Υπάρχουν πολύ καλύτερες ομάδες που αξίζουν το μουντιάλ.

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε: στις 17:51, 13-06-14:

ΓΕΡΜΑΝΙΑΑΑΑ (Μετα την Ελλαδα)

JKaradakov (Ιορδάνης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11,582 μηνύματα.

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε: στις 23:08, 13-06-14:

Που ήταν ο Κασίγιας σήμερα;

Εγώ θέλω επιτέλους να το πάρει Αφρικανική χώρα, πχ Γκάνα, ή Ουρουγουάη, Αργεντινή και τέλος Ολλανδία.
Θέλω ένα outsider.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 23:13, 13-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από JKaradakov
Που ήταν ο Κασίγιας σήμερα;

Εγώ θέλω επιτέλους να το πάρει Αφρικανική χώρα, πχ Γκάνα, ή Ουρουγουάη, Αργεντινή και τέλος Ολλανδία.
Θέλω ένα outsider.
Πρώτον λίγα τα λόγια σου για τον κασίγιας εσύ.
Δεύτερον αν το πάρει η Ολλανδία θα σε βρίζω μέχρι να έρθει το επόμενο μουντιάλ.

thomas l. (ΘΩΜΑΣ)

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,330 μηνύματα.

O thomas l. έγραψε: στις 23:21, 13-06-14:

Σοφιααααααααα
η Ολλανδια θα το παρει
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

O DarthFederer έγραψε: στις 23:27, 13-06-14:

Ταληρο σημερα. Και αλλα μπορουσαν. Σημερα ηταν οντως Ιπταμενοι Ολλανδοι. Με αμυνα απο παικτες που παιζουν στην Eredivisie (πλην του Φλααρ) και εκτος αν παιζεις μανατζερ δεν τους ξερεις και ουσιαστικα δυο-τρια μονο αστερια (για Ολλανδια ειναι λιγο) ξεφτιλισαν την Ισπανια που η συνθεση της ειναι σαν να παιζει σε All Star Game. Και αυτη η Ολλανδια του Φαν Χααλ (και οχι Φαν Γκααλ) παιζει Ολλανδικο ποδοσφαιρο, οχι αμυντικα οπως με τον Φαν Μαρβαικ.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

H Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 4,614 μηνύματα.

H Stavri_ έγραψε: στις 23:46, 13-06-14:

Και λίγα ήταν τα πέντε! Προσωπικά ενώ τον Ισπανικό λαό τον πάω πολύ, στο ποδόσφαιρο έχω βαρεθεί να τους βλέπω να σηκώνουν κούπες. Θέλω ποικιλία βρε παιδάκι μου, πως να το κάνουμε ;; Μου αρέσουν τα φαινομενικά outsider. Σπάνια υποστηρίζω "φαβορί". Πάμε ΕΛΛΑΔΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

JKaradakov (Ιορδάνης)

Τιμώμενο Μέλος

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε: στις 23:51, 13-06-14:

Έχει και Χιλή σε λίγο. Ακούγεται πως έχει φτιάξει δυνατή ομάδα. Θα ήταν μια ωραία ανατροπή να περάσει αυτή και η Ολλανδία και να μείνει εκτός η Ισπανία.

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 23:56, 13-06-14:

Αύριο παίζει η Ελλάδα. Δεν περιμένω και πολλά.

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

O DarthFederer έγραψε: στις 23:56, 13-06-14:

Με τη λογικη οτι ολοι κερδιζουν την Αυστραλια, η δευτερη θεση λογικα θα κριθει στο Ισπανια-Χιλη στο Μαρακανα κιολας

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

H Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 4,614 μηνύματα.

H Stavri_ έγραψε: στις 00:07, 14-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Αύριο παίζει η Ελλάδα. Δεν περιμένω και πολλά.
Το ξέρω καλέ ότι παίζουμε αύριο. Πειράζει να αρχίσω να προετοιμάζομαι από σήμερα;;

Ολέ, Ελλάς Ολέ ολέ! Δε σταματώ να τραγουδώ ποτέ!

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος