Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,047 μέλη και 2,411,868 μηνύματα σε 75,403 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 649 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Παγκόσμιο Κύπελλο Ποδοσφαίρου: Mundial 2014

totentanz

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο totentanz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 99 μηνύματα.

O totentanz έγραψε: στις 15:29, 15-06-14:

βασικά η ουρουγουάη είναι ακριβώς η ομάδα του 2010. κυριολεκτικά όμως :Ρ
γι'αυτό δε θα προχωρήσει φέτος. οι ίδιοι παίκτες με τότε +4 χρόνια στην πλάτη. δεν έχουν κάνει σχεδόν καθόλου ανανέωση.
περιμένουμε να την δούμε με σουάρες όμως.
το ιταλία-αγγλία ήταν ίσως το καλύτερο ματς ως τώρα. ο πίρλο είναι ΜΑΓΕΙΑ. αξίζει να υποστηρίξεις την ιταλία για πάρτη του.
το μουντιάλ ως τώρα είναι το καλύτερο που έχει γίνει απ'το 1998 της γαλλίας. μακάρι να συνεχίσει έτσι.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

JKaradakov (Ιορδάνης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11,582 μηνύματα.

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε: στις 18:58, 15-06-14:

Γτ το χαρακτηρίζεις ως το καλύτερο;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Σωτηρης13 (Σωτήρης Παπαδόπουλος)

Επιφανές Μέλος

Ο Σωτήρης Παπαδόπουλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 3,399 μηνύματα.

O Σωτηρης13 έγραψε: στις 19:49, 15-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από JKaradakov
Γτ το χαρακτηρίζεις ως το καλύτερο;
Έλα μου ντε

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε: στις 20:07, 15-06-14:

Τελικα η εθνικη Ελβετιας ειχε κανεναν Ελβετο στην ομαδα ;

totentanz

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O totentanz έγραψε: στις 21:03, 15-06-14:

το χαρακτηρίζω ως το καλύτερο μετά το 1998, γιατί του 2002 ήταν μάπα με σκανδαλώδες σπρώξιμο στην νότιο κορέα, το 2006 ήταν μόνο οργανωτικά καλό χωρίς ιδιαίτερο θέαμα, του 2010 άγευστο και άχρωμο, με τις βουβουζέλες να μας τρυπάνε τα αυτιά και πολύ λίγες ομάδες να παίζουν καλά. ενώ το φετινό μουντιάλ ως τώρα έχει πολλά γκολ, ανατροπές, αλλά κυρίως παιχνίδια που δεν βαριέσαι. ακόμα και όταν μιλάμε για ένα εκουαδόρ-ελβετία. νωρίς είναι ακόμα, γι'αυτό είπα ως τώρα. αλλά η 1η αγωνιστική είναι μακράν πιο συναρπαστική απ'αυτή του 2002, του 2006 και του 2010.
εγώ έκανα σύγκριση μεταξύ αυτών των μουντιάλ.
άρα ρε συ Σωτήρη13, το "Έλα μου ντε" που αναρωτήθηκες, ήταν το λιγότερο ΑΣΤΟΧΟ. i mean...είσαι 16 χρονών ρε παλικάρι.

JKaradakov (Ιορδάνης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11,582 μηνύματα.

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε: στις 23:05, 15-06-14:

Δεν θα διαφωνήσω σε αυτά που λες και έχοντας παρακολουθήσει μόνο τα μουντιαλ 06 και 10 έχεις ένα δίκιο, αλλά αυτό χαρακτηρίζεται απο τα διαιτητικά λάθη.

Το Ελβετία - Εκουαδόρ δεν το είδα, αλλα ματσάρα ήταν το Αγγλία - Ιταλία και επίσης έχω ένα προαίσθημα ότι λίγα είναι τα ψωμιά της Γαλλίας δεν ξέρω πόσο μπορεί να πάει...

thomas l. (ΘΩΜΑΣ)

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,330 μηνύματα.

O thomas l. έγραψε: στις 23:08, 15-06-14:

η Γαλλία θα περάσει από τους ομίλους
μόνο κ μόνο επειδή «είχε» εύκολη κλήρωση
αλλά μέχρι εκεί
παραπέρα δεν πάει

Σωτηρης13 (Σωτήρης Παπαδόπουλος)

Επιφανές Μέλος

Ο Σωτήρης Παπαδόπουλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 3,399 μηνύματα.

O Σωτηρης13 έγραψε: στις 13:54, 16-06-14:

Στην αρχη ηταν κακο λωγο της διαιτησιας.
Να ρωτησω σημερα επαιξα.
Γερμανια Πορτγαλια 1
Γκανα Ηπα 2
Ιραν Νιγηρια 2
Τι λετε θα τα ποιασω

unπαικτable

Διάσημο Μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 819 μηνύματα.

O unπαικτable έγραψε: στις 14:11, 16-06-14:

Η Γκανα μου φαινεται πολυ πιο ποιοτικη ομαδα. Ειδικα στο κεντρο γινεται πανηγυρι:
Εσσιεν, Κεβιν Μποατενγκ, Μουνταρι, Ασαμοα.
Επισης νεανικη ομαδα και ελαφρως τρεχαντιρια. Θεωρω "εκπληξη" να νικησουν οι ΗΠΑ. Αλλα στην μπαλα ολα γινονται.

Στις ΗΠΑ αυτον που ξεχωρισω ειναι μπροστα τον Αντιντορ. Κατα τα αλλα ενταξει.

totentanz

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O totentanz έγραψε: στις 15:22, 16-06-14:

η γκάνα το 2010 ήταν σούπερ. αν είχε βάλει το πέναλτι στο τελευταίο λεπτό της παράτασης με ουρουγουάη, θα είχε πάει στην 4αδα. την στηρίζουμε λοιπόν, αν και δεν έχω ιδέα πως θα είναι φέτος. ούτε εμένα μου γεμίζει το μάτι η γαλλία φέτος, αν και τρελαίνομαι για το δίδυμο ματουιντί-πογκμπά στα χαφ.
η αργεντινή χθες ήταν πολύ μέτρια, δεν ξέρω. εγώ ως τώρα έχω ξεχωρίσει ολλανδία και ιταλία. οι ιταλοί (όπως και οι άγγλοι) είναι ίσως η πρώτη διοργάνωση που έχω παρακολουθήσει στην οποία βλέπονται πολύ ευχάριστα. σήμερα το πορτογαλία-γερμανία ελπίζω να είναι πολύ καλό.
α, και κάτι άλλο. τα μάτια σας στο βέλγιο αύριο....

JKaradakov (Ιορδάνης)

Τιμώμενο Μέλος

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε: στις 18:55, 16-06-14:

Το είδα το Οβερ της Γερμανίας, γτ δεν το έπαιξα...
Θα μου βγουν οι προβλέψεις σήμερα και θα κλαίω τα λεφτά που θα κέρδιζα.

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,058 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 18:56, 16-06-14:

Δεν τη σχολιάζω καν την πορτογαλία. Να δούμε τώρα άλλα 3 γκολ άνετα βάζει.

JKaradakov (Ιορδάνης)

Τιμώμενο Μέλος

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε: στις 18:57, 16-06-14:

Οι τραμπουκισμοί του Πεπε δεν περνάνε στο Μουντιάλ, να το καταλάβει επιτέλους.

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,058 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 18:58, 16-06-14:

Μεγάλος μαλάκας όμως. Τελείως ανώριμη και αντιαθλητική η κίνηση του δικαίως πήρε κόκκινη.

Crooked

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Crooked αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 97 μηνύματα.

O Crooked . έγραψε: στις 19:01, 16-06-14:

μακάρι φέτος να το σηκώσουν ή η γερμανία ή η ολλανδία.

ο ρονάλντο σήμερα δεν κάνει τα καραγκιοζιλίκια του; δεν πειράζει θα βάλει στο τέλος κανένα γκολ με μούφα πέναλτι και θα δείξει κοιλιακούς, ενώ σε όλο το παιχνίδι ήταν άφαντος! ξέρει αυτός. ή το πολύ πολύ να βάλει κλασσικά τα κλάματα.

όπως λέει και αυτός που περιγράφει τον αγώνα ''τον έχουμε συνηθίσει να κλαίει από το 2004''
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη JKaradakov : 16-06-14 στις 20:00. Αιτία: Merge συνεχόμενων μηνυμάτων.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

O timonierhs έγραψε: στις 19:31, 16-06-14:

Έτσι Η Γερμανία ! Δεν αφήνει κανενα όρθιο. Πέρσυ την Αργεντινή του Μέσι με 4, φέτος την Πορτογαλία του Ρονάλντο.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

JKaradakov (Ιορδάνης)

Τιμώμενο Μέλος

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε: στις 20:01, 16-06-14:

Ο σχολιασμός έχει πιάσει νέα χαμηλά επίπεδα στην ελληνική Tv.

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 20:06, 16-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από timonierhs
Έτσι Η Γερμανία ! Δεν αφήνει κανενα όρθιο. Πέρσυ την Αργεντινή του Μέσι με 4, φέτος την Πορτογαλία του Ρονάλντο.
Σιγά τις ομάδες μωρέ. Που την είχαν για θεά την αργεντινή επειδή ο μαραντόνα το έπαιζε ντιβάρα.

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

O timonierhs έγραψε: στις 20:34, 16-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Σιγά τις ομάδες μωρέ. Που την είχαν για θεά την αργεντινή επειδή ο μαραντόνα το έπαιζε ντιβάρα.
Μα Ακριβως αυτο! Αν και δεν ειναι ιδιαιτερες ομαδες πολλοι νομιζουν οτι θα σκισουν μονο και μονο επειδη στην καθε μια παιζει ο Μεσι κι ο Ροναλντο. Στο προηγουμενο μουντιαλ το ειχα ευχαριστηθει που η Αργεντινη ειχε χασει με τετοιο σκορ. Ο Μαραντονα κι ολο το team το ειχαν δεδομενο οτι θα φτασουν τελικο.

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 20:57, 16-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από timonierhs
Μα Ακριβως αυτο! Αν και δεν ειναι ιδιαιτερες ομαδες πολλοι νομιζουν οτι θα σκισουν μονο και μονο επειδη στην καθε μια παιζει ο Μεσι κι ο Ροναλντο. Στο προηγουμενο μουντιαλ το ειχα ευχαριστηθει που η Αργεντινη ειχε χασει με τετοιο σκορ. Ο Μαραντονα κι ολο το team το ειχαν δεδομενο οτι θα φτασουν τελικο.
Ναι ρε συ όσο καλός παίκτης και να είναι ο μέσι ή ο ρονάλντο δεν παίζουν μόνοι τους. Έχει σημασία όλη η εντεκάδα. Και μιλάει τώρα ο μαραντόνα για τον κασίγιας ότι είναι μάπα τερματοφύλακας που αυτός σαν προπονιτής ήταν μόνο όνομα και δεν ήξερε που του παν τα τέσσερα στον πάγκο. Όταν ο κασίγιας το '10 έπιανε τα τετ α τετ του ρόμπεν το ένα μετά το άλλο και κρατούσε στην εστία το μηδέν ήταν ανίκανος πάλι;
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    fockos