Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αντρες και γυναικες συχνά δεν εχουν την ιδια αισθηση του ωραιου, ιδια γουστα και προτιμησεις, σε διάφορους τομεις. Σιγουρα δεν μπορουμε να πουμε οτι ειναι απολυτως θεμα φυλλου, αλλά φαινεται να υπαρχουν αρκετές διαφορές σχετικς με αυτο. Ηθελα παντα να κανω γκαλοπ στο θεμα γουστου σε διάφορα θεματα και να βλεπω τις προτιμησεις σχετικά με το φυλλο. Με αφορμη τα πει γυναικειας μπότας που ειπαμε σε άλλο τοπικ, λεω να επεκταθουμε.

Μαλιστα με το συστημα των ψηφων, μπορουμε να κανουμε το γκαλοπ πρακτικο ως εξης : βαζει καποιος μια φωτογραφια απο κατι, και ψηφιζουμε το ποστ αν μας αρεσει αισθητικα το αντικειμενο(πχ ενα ρουχο). Αν βαλουμε θετικη ψηφο δεν ειναι απαραιτητο να ποσταρουμε (εκτος αν θελουμε να πουμε τι ακριβως μας αρεσε). Αν ΔΕΝ μας αρεσει, δεν βαζουμε αρνητική, απλά δε βαζουμε ουτε θετικη. (ή αν βαλουμε αρνητικη πρεπει να ποσταρουμε κιολας για να βλεπουμε αν την εβαλε αντρας ή γυναικα, και τι δε του/της αρεσε). Καλο ειναι να βαζουμε μια φωτογραφια καθε φορά, για να ξερουμε οτι οι ψηφοι πανε για αυτο το αντικειμενο συγκεκριμενα.

Με τετοια τοπικ, οχι μονο θα βλεπουμε τι αρεσει σε ποιους , αλλά θα ειναι και μια καλη βαση δεδομενων με διαλεγμενα ρουχα/εικονες/κοσμηματα/οτιδηποτε, που μπορει να μας ενδιαφερουν κ για ενδεχομενη αγορά. Το τοπικ δεν θα παλιωσει θεωρητικα ποτέ, μια και οτιδηποτε καλο δουμε καπου, μπορουμε να το πεταξουμε σε ενα τετοιο αντιστοιχο τοπικ, και να υπαρχει για ιδεα. Παντως, δεν ειναι απολυτως απαραιτητο πως οτι βαζετε ειναι κατι που σας ξετρελαινει. Μπορει απλα να θελετε να δειτε τις γνωμες των αλλων.

Αν υπαρχει καποιος αλλος τροπος σε μορφη πολ, που να μπορει να γινεται για καθε αντικειμενο ξεχωριστα, ας πςι καποιος (Λία ; :worry: )

Ξεκιναω με θεμα παπουτσια και μερικες γυναικειες μπότες μια και ειναι επικαιρο :









2 παρομοιες χάρλει , τις βαζω μαζι :



Κατι πιο κλασσικο :



Κατι πιο κλασσικο-σοβαρό (δε βρηκα καλυτερο χαρακτηρισμο :( )

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
-1 στα #3-4-5-6-7..
Οι πρωτες δεν μπορω να πω οτι μου αρεσαν και τρελα, αλλα ουδετερα πραματα..

#3: Κορδονακια πισω, διπλο δερμα ψιλοτσαλακωμενο, πολυ τελη 90
#4: Αναφορες σε αρβυλα, το λυκειο περασε:D
#5: Τζιζους κραιστ σουπερσταρ. Ποια κοπελα θα τα φορουσε με ΤΙ και θα μοιαζαν ωραια :p
#6: Κλασικουρα
#7: Πολυ ασχημο μπροστινο, και χαζο τακουνι :p

Ειμαι περιεργη :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εγω ειμαι ακομα πιο περιεργη...ολες ειναι αισχος με αποκορυφωμα τις τελευταιες...-1 τλχ σε ολες....
(που στα διαλα τις βρηκες?!:P)

Οκ...ειδα καλυτερα την πρωτη που εχεις βαλει στο πρωτο ποστ...ε ενταξει, αυτη τρωγεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
H πρώτη δεν είναι τόοοοσο αίσχος, αλλά και πάλι, δε θα φόραγα καμία από αυτές... :worry:

Δεν έβαλα αρνητικές επειδή γούστα είναι αυτά

...πάντως κάτι σε Γερμανοκατοχή ή άρβυλα στρατού μου κάνουν-ειδικά με το κόψιμο που έχουν μπροστά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
εκτός από τη πρώτη που πάλι δεν θα την φορούσα γιατί δεν είναι του γούστου μου στις υπόλοιπες -1 .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Lorien μην παρεις ποτε δωρο σε γυναικα παπουτσια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
1.



2.



3.

4.


Απο αυτες που υπαρχουν στο νετ, ετσι προχειρα που κοιταξα...νομιζω οτι οι συγκεκριμενες, προσεγγιζουν περισσοτερο στο δικο μου γουστο...(εαν εβρισκα και μια σε στυλ ιππασιας, καλα θα ηταν!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τρώγεται, δεν θα την αγόραζα, αλλά αν μου την έκαναν δώρο θα τη φόραγα.

Πολύ χοντροκομμένο τακούνι και δεν μου αρέσουν τα λουριά που έχει, γενικά χοντροκομμένο σχέδιο. -1.

Άθλιες, πλήρης έλλειψη θηλυκότητας. -1.

Καλούτσικο το τακούνι, λίγο χοντροκομμένη η μύτη μπροστά, απαίσιο το λουρί (έχεις βίτσιο με τα λουριά μήπως; :P)
2 παρομοιες χάρλει , τις βαζω μαζι :

Χοντροκομμένες, ίσως να τις φόραγα λόγω άνεσης αν είχα περπάτημα, αλλά δεν τις θεωρώ ωραίες.

Κατι πιο κλασσικο :

Τρώγεται αλλά με χαλάει το χοντροκομμένο τακούνι και το χρώμα.
Κατι πιο κλασσικο-σοβαρό (δε βρηκα καλυτερο χαρακτηρισμο :( )

Αίσχος. Μου θυμίζει γυναίκα 50 χρονών που προσπαθεί να φανεί σοβαρή με συντηρητικό ντύσιμο. -1

Νεραίδα πολύ ωραίες οι δικές σου, αν εξαιρέσεις την τελευταία, αν και με αυτές το περπάτημα γίνεται άθλος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Lorien μην παρεις ποτε δωρο σε γυναικα παπουτσια :P
Αυτο ειναι δεδομενο για καθε αντρα ντιαρ ! Μεγα λαθος να παιρνουμε δωρα για γυναικες αν δε τα χουν δει/διαλεξει πρωτα ! :P Εβαλα καποιες για να ξεκινησουμε. Δε ξερω αν θα μαρεσαν ολες πανω σε σωμα κ με υπολοιπα ρουχα, αλλά απο κει και περα αυτος ειναι κ ο σκοπος του τοπικ. Να σχολιαζουμε ρουχα :)

πχ εσυ Νεραιδα, με τετοιες μποτες που εβαλες, τι μιλάς ; :P Εκτος απο τις ασημενιες, οι υπολοιπες ειναι cookoo ! :P (επιφυλασσομαι λιγο για τις πρωτες που με σωστο ντυσιμο μπορει να ειναι καλες).

Μισελ, θενκς για το ποστ σου ! :)

Πλακα εχει το τοπικ. Βαλε κι εσυ Κορπς καμια μποτα, να δουμε το γουστο σου ;)

Πχ εμενα οι μυτερες δυσκολα μαρεσουν. Κυμαινονται απο αθλιες μεχρι γελοιες. Με εξαιρεσεις φυσικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ουτε της Νεραϊδας μου αρεσαν ομολογω :p
Η πρωτη πολυ φιδισια ρε παιδι, η δευτερη λιγο αστεια αν δεν εισαι η Kylie, η 3η η πιο ψιλονορμαλ, κι η 4η αντε γεια :p
Βεβαια εχεις Λορυ ενα δικιο, οτι αν δεν τις δεις σε συνολο δεν μπορεις να κρινεις, αλλα μεχρι τωρα δεν ειδα κατι εστω πανω απο ουδετερο :pfff:
Θα βαλω αυριο, παω να ψοφηκω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.

(επιφυλάσσομαι για το ασημί...)


$945 :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μαρεσουν κι αυτες, αλλά εχουν 1-2 εκατοστα ξιφος μπροστα που περισσευει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Eγώ προτιμώ τα παρακάτω:




και ειδικά αυτές:inlove::


και αυτές (με διαφορετικό όμως τακούνι):



Μου άρεσαν της Δήμητρας πολύ. Όταν μεγαλώσω θα βάλω κι εγώ τέτοιες:P

Για της Neraida ούτε λόγος.. ποτέ των ποτών και για κανένα λόγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Hρω το λινκ σου δε δουλευει.

Οι πρωτες σου μου φερνουν σε Ρομπεν των δασων :P οι δευτερες σαν τα ορειβατικα μποτακια που προσπαθουν να γινουν βραδινες ! Βεβαια σου αρεσαν κ της Δημητρας οπότε λογικό να μην συμφωνουμε :P

Νεραιδα καλουτσικες αλλά αν ειχαν τακουνι οχι τυπου πλατφορμας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.









 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Xαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχα ! Τι εινα αυτα καλεεεε !! :teasing::hehe::knife::hypno::blink::wall: :mpliaks:

Μονο το nike κ αυτο μονο για τρεξιμο. Νυχτα :P

To μαυρο το τελευταιο , μαρεσε ομως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


Επιτελους και κατι που μου αρεσει παρα πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top