Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,800 εγγεγραμμένα μέλη και 3,054,504 μηνύματα σε 93,220 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 498 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

zanin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη zanin
H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 1,201 μηνύματα.

H zanin έγραψε στις 10:52, 11-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Μιας και οι καιρικες συνθηκες το επιτρεπουν...και μου αρεσουν πολυ...
Βουαλα!

απλά τέλεια όλα!

από που τα βρήκες τα μπουφαν;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,918 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 10:55, 11-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από zanin
απλά τέλεια όλα!

από που τα βρήκες τα μπουφαν;
www.victoriassecret.com

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,072 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 11:25, 09-01-10:

Πώς σας φαίνονται οι εξελίξεις στη γυναικεία μόδα τελευταία ; Εγω πιστεύω ότι η μια κακογουστιά διαδέχεται την άλλη τελευταία. Από που να ξεκινήσουμε και που να τελειώσουμε ; Αυτό που μου κάνει π.χ φοβερή κακή εντύπωση είναι οι μπότες που έχει λανσάρει η UGG. Πώς μπορούν οι γυναίκες να φοράνε τόσο άσχημες μπότες ; 'Εχει κυκλοφορήσει και το λογοπαίγνιο UGGly boots. Πείτε μου πώς είναι δυνατόν να αρέσουν τόσο αυτά τα τέρατα που έχουν κατακλύσει την αγορά ;

Πάμε παρακάτω. Επιστρέφει στη μόδα η φόρμα. 'Ελεος ! Το βασίλειο της κιτσαρίας. Από σχετικό άρθρο :

"Επιτέλους, έφτασε η ώρα όπου οι αθλητικές φόρμες «αποποινικοποιούνται»! Αυτή η ώρα, όπου όλες οι γυναίκες μπορούν να ντυθούν αθλητικά και να παραμείνουν θηλυκές και ελκυστικές. Βάλτε στην άκρη λοιπόν τις δωδεκάποντες γόβες, τις pencil φούστες και ορμήστε στα μαγαζιά με αθλητικά είδη. Τι; Δεν πείθεστε; Αν σας πληροφορήσουμε ότι μέχρι και η Victoria Beckham απαρνήθηκε τις πανύψηλες Christian Louboutin και Balmain γόβες της (μετά από παραίνεση γιατρού, αφού φυσικά είναι ένα βήμα πριν το χειρουργικό κρεβάτι, έχοντας αποκτήσει τεράστιους κάλους και πρόβλημα με το κότσι της) θα σας πείσουμε; Ναι λοιπόν, από την Paris Hilton με τις σεταρισμένες βελουτέ φούξια και τιρκουάζ Juicy φόρμες της, την Sarah Jessica Parker όπου στα backstage της ταινίας «Sex and the City 2» κυκλοφορεί κι εκείνη με τις φόρμες της, φυσικά συνδυασμένες με τις αγαπημένες της UGG μπότες, την Lindsay Lohan, όπου κυκλοφορεί στους δρόμους με φόρμες, φούτερ, κολάν και αθλητικά κασκέτα ή σκούφους, μέχρι τη θεά του στυλ, Madonna, όπου οι περισσότερες paparazzi φωτογραφίες της είναι με την ίδια ντυμένη σχεδόν σαν αθλήτρια. Βεβαίως η Madonna, εθεάθη μέχρι και με «αθλητική εμφάνιση» όπου μπλούζα και βερμούδα γράφουν το όνομα της! Και γιατί όχι; Για ακόμη μια φορά προτείνει ένα στυλ και δηλώνει με θράσος ότι ήταν πάλι πρωτοπόρος!" εδώ το άρθρο

Γιατί να θεωρείται πρωτοπορία το κιτς και το μπάζο ; Επειδή το φοράνε τα μπάζα ; Γιατί όλες αυτές τις διάσημες που αναφέρονται στο άρθρο ως γυαικεία πρότυπα προσωπικά τις θεωρώ μπάζα, με εξαίρεση ίσως τη Μαντόνα. Η μόδα έχει πάρει φέτος επικίνδυνη στροφή προς τη μη θηλυκότητα, να το προσέξετε αυτό εσείς οι γυναίκες. Πατάτες πάρτε κυρίες μου πατάτες !

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 12:11, 09-01-10:

Οι συγκεκριμενες μποτες ναι...ειναι ακομψες(χοντροκομμενες)...

Αλλα δεν καταλαβαινω, ασχετα με τις σελεμπριτις που αναφερεις, τι θελεις να πεις για το αθλητικο στυλ. Οτι γενικα ειναι ακομψο?
Προσωπικα, πιστευω οτι μια γυναικα ακομα και με φορμες και αθλητικα μπορει να ειναι κομψη και να μη χασει τη θυληκοτητα της, κατι που συμβαινει με τα περισσοτερα στυλ.
Υπαρχουν συνδυασμοι που "βγαζουν" ματι, αλλα και εκεινοι που "πετανε" ματια εξω...σε ολα τα στυλ.

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,072 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 12:20, 09-01-10:

Οι συγκεκριμενες μποτες ναι...ειναι ακομψες(χοντροκομμενες)...

Αλλα δεν καταλαβαινω, ασχετα με τις σελεμπριτις που αναφερεις, τι θελεις να πεις για το αθλητικο στυλ. Οτι γενικα ειναι ακομψο?
Προσωπικα, πιστευω οτι μια γυναικα ακομα και με φορμες και αθλητικα μπορει να ειναι κομψη και να μη χασει τη θυληκοτητα της, κατι που συμβαινει με τα περισσοτερα στυλ.
Υπαρχουν συνδυασμοι που "βγαζουν" ματι, αλλα και εκεινοι που "πετανε" ματια εξω...σε ολα τα στυλ.
το αθλητικό το πλασάρουν για καθημερινό πλέον, όχι για να πας να γυμναστείς. Προσωπικά όταν βλέπω στην καθημερινή ζωή γυναίκες να κυκλοφορούν με φόρμες, αθλητικές μπλούζες και αθλητικά παπούτσια, ολόκληρη αθλητική στολή δηλαδή με χαλάει.

-4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DreamsRevenge

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DreamsRevenge
H DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,260 μηνύματα.

H DreamsRevenge sans toit, ni loi έγραψε στις 12:30, 09-01-10:

Για μισό λεπτό φίλτατε...
Σύμφωνοι για το ότι οι UGG δεν είναι η επιτομή της κομψότητας. Αλλά για μια βόλτα στα μαγαζιά, ένα καφέ απόγευμα (όταν έχεις και κώδικα ενδυμασίας στη δουλειά θα σου πω εγώ...) μια κρύα μέρα είναι βολικές. Απλά στο Αθηνιστάν τα πράγματα είναι πιο "θερμά" μόλις βγει κάτι στη μόδα. Είναι συνεπείς στη μόδα οι ελληνίδες πώς να το κάνουμε... Δε μπορούν την αργοπορία και την επιφυλακτικότητα...
Παραμονές χριστουγέννων στο Glyfada City με τον ήλιο στο κατακούτελο φόραγαν τις μποτούλες τους τα κορίτσια κι από πάνω είχε αρχίσει το στριπτίζ από τη ζέστη βλ. κοντομάνικα και τιραντάκια.
Αλλά είδα και σαγιονάρα δεν παραπονιέμαι! Απ' όλα έχει το μαγαζί! (άμα πας και από τα Starbucks στη Γρ. Λαμπράκη... άσε τέτοιες μέρες, μην πας)
Αυτό είναι το πρόβλημα. Μόλις έρθει κάτι δεν αξιολογείται για το πού ταιριάζει.

Με τις φόρμες τί θεματάκι έχουμε πάλι? Είναι βελούδινες, σε στενή γραμμή, με πολύ μακρύ παντελόνι, άρα σαφώς ακατάλληλες για αθλητική δραστηριότητα. Και το στρασσάκι πού το πας καλέ μου? Μην το ξεχνάς, σε παρακαλώ! Αυτό κάνει τη διαφορά! Ξέρεις τί στρασσάκι παίζει σ΄όλες αυτές τις φορμίτσες? Η νύχτα μέρα! Κάνουν και οικονομία στο ρεύμα!

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε στις 12:39, 09-01-10:

Στο Αθηνανιστάν όντως ξεσκίζονται όταν κυκλοφορήσει κάτι, κι αυτό μου φαίνεται τόσο μα τόσο ξενερωτικό να μοιάζουν όλοι τόσο πολύ. Για παράδειγμα τα all star είναι τόσο όμορφα παπούτσια αλλά έχουμε φτάσει στο σημείο να μη βλέπουμε στο δρόμο τίποτα άλλο σχεδόν εκτός από all star. Περιμένω να βγουν από τη μόδα για να τα φορέσω όταν θα μπω στην ήβη. Αυτό είχε συμβεί και με τις σαγιονάρες το καλοκαίρι, πω πω δίκιο έχεις Dream, τι μου θύμισες. Πάντως οι UGGS είναι φρίκη, συγνώμη αλλά δεν έχω δει τόσο κακόγουστη μπότα.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη WhiteDrum
H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,217 μηνύματα.

H WhiteDrum Never ever έγραψε στις 17:11, 09-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από DrStrangelove
Πώς σας φαίνονται οι εξελίξεις στη γυναικεία μόδα τελευταία ; Εγω πιστεύω ότι η μια κακογουστιά διαδέχεται την άλλη τελευταία. Από που να ξεκινήσουμε και που να τελειώσουμε ; Αυτό που μου κάνει π.χ φοβερή κακή εντύπωση είναι οι μπότες που έχει λανσάρει η UGG. Πώς μπορούν οι γυναίκες να φοράνε τόσο άσχημες μπότες ; 'Εχει κυκλοφορήσει και το λογοπαίγνιο UGGly boots. Πείτε μου πώς είναι δυνατόν να αρέσουν τόσο αυτά τα τέρατα που έχουν κατακλύσει την αγορά ;

Καλά κι εγώ το ίδιο σκεφτόμουν μέχρι που άρχισε να χιονίζει, να πέφτει στους -10 εκεί που ήμουν και τις έβλεπα με το γουνάκι τις συγκεκριμένες μπότες και έλεγα αχ και να φορούσα κι εγώ τέτοιες τώρα. Φαίνονται άνετες και σίγουρα είναι και πρακτικές, στις διακοπές μου ξύλιασα, έγινα μπλε απ το κρύο και τα υποδήματά μου ήταν άκρως χειμερινά μποτοειδή. Εμφανησιακά είναι αδιάφορες για μένα, αλλά πρακτικά ναι, θα τις φορούσα.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε στις 17:24, 09-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από WhiteDrum
Καλά κι εγώ το ίδιο σκεφτόμουν μέχρι που άρχισε να χιονίζει, να πέφτει στους -10 εκεί που ήμουν και τις έβλεπα με το γουνάκι τις συγκεκριμένες μπότες και έλεγα αχ και να φορούσα κι εγώ τέτοιες τώρα. Φαίνονται άνετες και σίγουρα είναι και πρακτικές, στις διακοπές μου ξύλιασα, έγινα μπλε απ το κρύο και τα υποδήματά μου ήταν άκρως χειμερινά μποτοειδή. Εμφανησιακά είναι αδιάφορες για μένα, αλλά πρακτικά ναι, θα τις φορούσα.
έχει -10 στη Θεσσαλονίκη ; αυτό είναι ! μεταναστεύω.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DreamsRevenge

Επιφανές Μέλος

H DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,260 μηνύματα.

H DreamsRevenge sans toit, ni loi έγραψε στις 18:09, 09-01-10:

έχει -10 στη Θεσσαλονίκη ; αυτό είναι ! μεταναστεύω.

Με κάτι τέτοιο φαντάζομαι! Μη μας απογοητεύσεις!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε στις 18:15, 09-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από DreamsRevenge

Με κάτι τέτοιο φαντάζομαι! Μη μας απογοητεύσεις!
Τι ;;;;;;; δεν σε κατάλαβα ; Μια και το βαλες πάντως, κάτι δεν μου αρέσει και σε αυτό, μάλλον παρά είναι μυτερό, σκοτώνει κατσαρίδες στη γωνία και το ύφασμα, βελούδο πρέπει να'ναι. Μια άλλη καρακιτσαρία του 2009 εκτός από τις φόρμες και τις UGGS είναι οι γαλότσες, όταν είναι πολύχρωμες είναι το σούργελο ! Μαύρες εγκρίνονται, δεν ξεχωρίζουν και μέσα στο σκοτάδι Τι γαλότσα είδαμε μέσα στο 2009 δεν περιγράφεται, νόμιζες ότι βρέχει βατράχια.

ΘΑ ΞΕΡΑΣΩ ΔΕΙΤΕ

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερωφίλη
H Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 913 μηνύματα.

H Ερωφίλη έγραψε στις 18:16, 09-01-10:

Ναι αυτό με τις γαλότσες πια κατάντησε αηδία! Πλαστικούρα.. μπλιαχ

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε στις 18:21, 09-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από mpourou
Ναι αυτό με τις γαλότσες πια κατάντησε αηδία! Πλαστικούρα.. μπλιαχ
μόνο οι hunter που δεν ξεχωρίζουν απ'τις κανονικές

Παράθεση

DreamsRevenge

Επιφανές Μέλος

H DreamsRevenge sans toit, ni loi έγραψε στις 18:48, 09-01-10:

Α! εδώ Δόκτωρ τα χαλάμε!

Μια χαρά είναι οι γαλότσες!

Χαρούμενες και γελαστές!

Με ύφος, άποψη και περιεχόμενο!

βέβαια δεν αναπνέει το ποδαράκι μέσα στην πλαστικούρα, αλλά δε μπορεί να τα έχει κανείς όλα...

Mpourou, λυπάμαι που θα διαφωνήσω για τις hunter που εκτός από παράλογα ακριβές δείχνουν και μπότες ξεφεύγοντας από το happy sourgelo της γαλότσας το οποίο κάποιες φορές προτιμώ από κάτι ψηλοτάκουνα με τρουκ, λουριά και γω δεν ξέρω τί άλλο πάνω...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DreamsRevenge : 09-01-10 στις 18:50. Αιτία: προσθήκη εικόνας
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,897 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 18:54, 09-01-10:

Μια άλλη καρακιτσαρία του 2009 εκτός από τις φόρμες και τις UGGS είναι οι γαλότσες, όταν είναι πολύχρωμες είναι το σούργελο ! Μαύρες εγκρίνονται, δεν ξεχωρίζουν και μέσα στο σκοτάδι Τι γαλότσα είδαμε μέσα στο 2009 δεν περιγράφεται, νόμιζες ότι βρέχει βατράχια.
για να μην πουμε για το κολαν με μποτες....που συχαθηκα και εχασα πασα ιδεα για πολλες γυναικες που το επαιζαν ανεξαρτητες,έξυπνες ,δυναμικες και κουλ..

και μαζικα σαν προβατα ,νιες ,γριες ,λεπτες, χοντρες ,βγαιναν με τους κωλους εξω ..και νομιζαν οτι ειναι και ομορφες..
τετοια μαζικη προβατοποιηση εχω δει απειρες φορες στο γυναικειο ντυσιμο..και βασικα σπανια στο αντρικο...

γιατι ρε κοριτσια?αν θελετε να σας εκτιμουμε πραγματικα ,μην φορατε οτι και οι αλλες χιλιες γυναικες πλαι σας!

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε στις 18:59, 09-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από DreamsRevenge
Α! εδώ Δόκτωρ τα χαλάμε!

Μια χαρά είναι οι γαλότσες!

Χαρούμενες και γελαστές!

Η τελευταία φώτο με τους νεόνυμφους είναι σούπερ σέξυ πάντως ομολογώ μου αρέσουν τρελλά τέτοια εκκεντρικά.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ria82 (silence)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ria82
H silence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 125 μηνύματα.

H ria82 in this silence, i am free!!! έγραψε στις 16:30, 10-01-10:

Name:  Coach-Aubrie-Boots.jpg
Views: 499
Size:  7,6 KB

τελεια!!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Isiliel : 10-01-10 στις 16:48. Αιτία: διαγραφή άχρηστου link
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 17:33, 10-01-10:

Η τελευταία φώτο με τους νεόνυμφους είναι σούπερ σέξυ πάντως ομολογώ μου αρέσουν τρελλά τέτοια εκκεντρικά.

οοο...διαστροφές!!!

Και μένα ομολογώ πως μου άρεσε η ιδέα της γαλότσας με το νυφικό αλλά όχι άλλη πλαστικούρα στον δρόμο κάθε μέρα.

Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Πατρεύς
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 3,787 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε στις 17:59, 10-01-10:

Δηλαδή τώρα Μάρω μιλάς σοβαρά; Σ' αρέσει η γαλότσα με το νυφικό;

Σ.σ.: Αν θέλετε πάντως γαλότσες, έχει ο θείος μου στο χωριό κάτι φοβερές. Μπαίνεις στις λάσπες και δεν καταλαβαίνεις τίποτα.

Όταν πάντως φόραγα τις γαλότσες για να πάμε στα χωράφια μας, δεν φανταζόμουν επ'ουδενί ότι θα γίνει μόδα. Πώς αλλάζουν οι καιροί...

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 18:04, 10-01-10:

-8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,632 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 18:08, 10-01-10:

Η τελευταια γοβα Νεραιδα ειναι ολα τα λεφτα.
Απο που?

Οσο για τις γαλοτσες, ειναι καποια στυλ γυναικων που τις υποστηριζουν. Το βασικο ειναι να ταιριαζει στο βαιμπ της γυναικας, να το υποστηριζει και να το φορα σε καταλληλες συνθηκες(πχ χιονια ή χωρια-χωματα και δουλειες σε χωραφια)

Παράθεση

DreamsRevenge

Επιφανές Μέλος

H DreamsRevenge sans toit, ni loi έγραψε στις 18:12, 10-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από pitg21

Μια χαρά είναι η γαλότσα!

Για δες και τα χειρότερα...

(τσ τσ τσ κρίμας την κοπέλα...)

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 18:14, 10-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Η τελευταια γοβα Νεραιδα ειναι ολα τα λεφτα.
Απο που?
www.victoriassecret.com

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε στις 18:17, 10-01-10:

Χοντροκομένη φρίκη Νεράιδα συγνώμη τα δερμάτινα σακάκια που έβαλες πιο πριν είναι σούπερ.

όπως δεν καταλαβαίνω γυναίκες που φοράνε καουμπόικες μπότες, χάνουν τελείως τη θηλυκότητά τους επίσης.

Πιο θηλυκές αν έχετε φυσικά το ανάλογο πόδι λέμε τώρα

και ένα άλλο στυλ, λίγο προς το πουτανίστικο αλλά πολύ εκκεντρικό και πρωτότυπο επίσης

Και για να σπάσετε τη μόδα και να πάτε κόντρα στη μαζοποίηση που έχουν ξεσκιστεί όλοι και όλες στα All star, ψάξτε κάτι που να allstarφέρνει, δεν αντέχω άλλο να βλέπω παντού τα ίδια και τα ίδια All star, ειδικά τα πράσινα

Προσεχώς θα περάσω και στις υπόλοιπες ενδυματολογικές προτάσεις σε ρούχα γεια σας

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 18:24, 10-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από pitg21

Σ.σ.: Αν θέλετε πάντως γαλότσες, έχει ο θείος μου στο χωριό κάτι φοβερές. Μπαίνεις στις λάσπες και δεν καταλαβαίνεις τίποτα.

Όταν πάντως φόραγα τις γαλότσες για να πάμε στα χωράφια μας, δεν φανταζόμουν επ'ουδενί ότι θα γίνει μόδα. Πώς αλλάζουν οι καιροί...
Για "γαμήλιο παπούτσι" μου αρέσει κάθετι πέρα από τα ασπροελεηνοκιτσοψιλοτακουνα που φορανε όλες στον γάμο τους. Από την αντίδραση σου Πέτρο καλύτερα ας μην σου μιλήσω για την άποψη μου για το νυφικό.
Πάντως η χρωματιστή γαλότσα μου κάνει πολύ kinky και ναι θα ήταν ο μονος λόγος για να φορέσω νυφικό.

Νεραιδούλα οι πρώτες μπότες που έβαλες είναι ανεπανάληπτες!Χρώμα καφέ με χίλια!

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε στις 18:45, 10-01-10:

Aληθινά ρούχα. Τέλος.

Παράθεση

thanos323 (σουπερ γουμαρ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη thanos323
Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 149 μηνύματα.

O thanos323 χαρτοσακουλας απο ναιλον και βαμβακι έγραψε στις 18:54, 10-01-10:

αλιθηνα "ρουχα"..........

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,897 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 20:07, 10-01-10:

εσωρουχα..μια χαρα...
μπορει να τα φοραει οποιαδηποτε γυναικα στο δρομο χωρις να το καταλαβεις..

φαντασου..απο πανω αυστηρο ταγιερ..και απο μεσα..

Παράθεση

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 149 μηνύματα.

O thanos323 χαρτοσακουλας απο ναιλον και βαμβακι έγραψε στις 20:09, 10-01-10:

το πλασε το σεναριο

Παράθεση

DreamsRevenge

Επιφανές Μέλος

H DreamsRevenge sans toit, ni loi έγραψε στις 20:15, 10-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από thanos323
το πλασε το σεναριο
Αυτό δεν είναι σενάριο, κινέζικο μαρτύριο είναι
Τα δώρα έχουν ΕΝΑ φιόγκο, (άμα είναι να βγαίνεις σα χριστουγεννιάτικο δέντρο...) λυπήσου και το χριστιανό που θα το λάβει δηλαδή

Παράθεση

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O thanos323 χαρτοσακουλας απο ναιλον και βαμβακι έγραψε στις 20:26, 10-01-10:

γιορτινο πνευμα

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 22:05, 10-01-10:

αυτο και αν ειναι σοβαρο ντυσιμο εργασιας...

Παράθεση

ria82 (silence)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ria82
H silence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 125 μηνύματα.

H ria82 in this silence, i am free!!! έγραψε στις 22:29, 10-01-10:

τα εχεις δει live??

τα δοκιμασα σε ενα μαγαζι στην γλυφαδα, σαν παρδαλο κατσικι ηταν τα επανω!!

οταν τα πρωτοειδα τα ερωτευτηκα αλλα οταν τα φορεσα.....

Αρχική Δημοσίευση από love_angel

αυτο ειναι το καινουριο μου μαγιουδακι!!

ακουω γνωμες!

απλα ΤΕΛΕΙΟ!!!
αλλα θα ηθελα να ρωτησω, πως ειναι απο πισω?
αν ειναι και brazil θα ειναι ακομα καλυτερο( δεν μου πανε τα μεγαλα)
ασε που δεν μου αρεσουν κιολας!!

αν ειναι ετσι οπως το φανταζομαι θα ειναι θαυμασιο!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη WhiteDrum : 12-01-10 στις 13:27. Αιτία: merge, κουμπάκι "επεξεργασία" για προσθήκες =)
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 00:16, 11-01-10:

Χοντροκομένη φρίκη Νεράιδα συγνώμη τα δερμάτινα σακάκια που έβαλες πιο πριν είναι σούπερ.

όπως δεν καταλαβαίνω γυναίκες που φοράνε καουμπόικες μπότες, χάνουν τελείως τη θηλυκότητά τους επίσης.

και ένα άλλο στυλ, λίγο προς το πουτανίστικο αλλά πολύ εκκεντρικό και πρωτότυπο επίσης

Αναφερθηκες σε χοντροκοψιες...και θεωρεις ετουτο το πραμα κομψο?!
Ελεος?!
Τον πατο τον ειδες καλα?!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,632 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 00:21, 11-01-10:

Ντοκτωρα, παρακολουθω τη συζητηση αυτη που συμμετεχεις ενεργα.
Συγνωμη που θα στο πω, αλλα εισαι κακογουστος!!
Εσενα σαρεσουν οι στριπερς κατευθειαν στο δρομο!
Ε δε γινεται καποια ντυσιματα τα κραταμε και για πιο προσωπικες στιγμες!!

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,641 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 03:09, 11-01-10:

Ρε παιδιά, ωραία όλα αυτά που προτείνετε, αλλά κάντε λίγο κράτει, το καρναβάλι δεν ξεκίνησε ακόμα.

Προσωπικά θεωρώ για μια κοπέλα ωραία μποτάκια αυτά και αυτά.

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,295 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 03:13, 11-01-10:

Dr δεν έπρεπε να τα βάλεις αυτά τα εσώρουχα, δεν έπρεπε!!
Και είναι και ακριβά απ' όσο είδα..

Πάνε τα λεφτάκιαααα μου..

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε στις 09:32, 11-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Dr δεν έπρεπε να τα βάλεις αυτά τα εσώρουχα, δεν έπρεπε!!
Και είναι και ακριβά απ' όσο είδα..

Πάνε τα λεφτάκιαααα μου..
γι'αυτό είναι καλά και έχουν ΚΑΙ γούστο, αλλά μόνο εσύ τα εκτίμησες αν κρίνω απ'τις ψήφους. Ολική απογοήτευση από τα γούστα των στεκίτισων, απορώ πως τις κάνεις παρέα

βρίσκουν τα θηλυκότατα high heels του Giusepe Zanotti χοντροκομένα, και τους αρέσουν οι καουμπόικες, τι να πω. 'Εχει και χωρίς κόκκινο κορίτσια, εκεί κολήσατε ;

συντηρητικούρες

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,802 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 10:20, 11-01-10:

Aληθινά ρούχα. Τέλος.
Αληθινός μπελάς!

Πολύ θα ήθελα να δω μια ακτινογραφία της κυρίας.

Πανέμορφα για λίγη ώρα, πριν στα ...βγάλει ο καλός σου, για κάθε μέρα και συνέχεια;; Νο Νο Νο!
Για να κάνεις "αχ-βαχ" άλλωστε, πρέπει να μπορείς να αναπνεύσεις!

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 11:43, 11-01-10:

γι'αυτό είναι καλά και έχουν ΚΑΙ γούστο, αλλά μόνο εσύ τα εκτίμησες αν κρίνω απ'τις ψήφους. Ολική απογοήτευση από τα γούστα των στεκίτισων, απορώ πως τις κάνεις παρέα

βρίσκουν τα θηλυκότατα high heels του Giusepe Zanotti χοντροκομένα, και τους αρέσουν οι καουμπόικες, τι να πω. 'Εχει και χωρίς κόκκινο κορίτσια, εκεί κολήσατε ;

συντηρητικούρες
Δεν εχει να κανει με το χρωμα, μια χαρα ειναι αυτο, το προβλημα βρισκεται στον ογκο του πατου, τουλαχιστον οσον αφορα στο δικο μου γουστο.

Σορρυ βρε μανα μου, αλλα σε ποιες καουμποικες αναφερεσαι? Οχι τπτ αλλο, αλλα για να συνεννοηθουμε.

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε στις 12:05, 11-01-10:

Δεν εχει να κανει με το χρωμα, μια χαρα ειναι αυτο, το προβλημα βρισκεται στον ογκο του πατου, τουλαχιστον οσον αφορα στο δικο μου γουστο.

Σορρυ βρε μανα μου, αλλα σε ποιες καουμποικες αναφερεσαι? Οχι τπτ αλλο, αλλα για να συνεννοηθουμε.
okey συμφωνώ, πολύ πράμα από κάτω και πιστεύω ακόμα ένα άλλο απαγορευτικό - κιτσαρία είναι μπότες πάνω από το γόνατο. Αυτές όντως είναι για καμπαρέ, αλλά όχι να λέμε καμπαρετζίδικα τα high heels με λίγο κοκκινάκι. Oι καουμπόυκες είναι ανδρικές κατά τη γνώμη μου, γι'αυτό είπα όχι δεν ταιριάζουν σε γυναίκες. Eμένα μου αρέσουν επάνω σας πολύ και οι lace up με τα κορδόνια, σας προσδίδουν μεγάλη θηλυκότητα.

Yves Saint Laurent :

και Giusepe Ζanotti :

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  zanott.jpg
Εμφανίσεις:  123
Μέγεθος:  12,0 KB  
-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 13:08, 11-01-10:

Αυτες ειναι καουμποικες μποτες, οι οποιες δεν εχουν καμμια σχεση με αυτες που εγω παρεθεσα σε προηγουμενη αναρτηση μου.
Γι αυτο το λογο σου ζητησα να μου παραθεσεις τι εννοεις με τον ορο "καουμποικες" μποτες.

Ωστοσο, αυτες που μολις παρεθεσες, δεν ειναι κακες...

-4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Πατρεύς
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 3,787 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε στις 13:10, 11-01-10:

Τα πιο όμορφα ρούχα είναι αυτά που βγαίνουν εύκολα

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη zanin
H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 1,201 μηνύματα.

H zanin έγραψε στις 13:28, 11-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από WhiteDrum

οι συγκεκριμένες αν βραχούν χαλάνε....
καλυτερα να πάρεις δερμάτινες μποτες με αντιστοιχη εσωτερική επένδυση

Παράθεση

Alexxandra (Αλεξάνδρα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Alexxandra
H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H Alexxandra έγραψε στις 13:47, 11-01-10:

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  chtch.jpg
Εμφανίσεις:  51
Μέγεθος:  11,5 KB  
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 14:36, 11-01-10:

συντηρητικούρες

Ενα τετοιο παπουτσι που εδειξες ειχα δοκιμασει μια φορα(ετσι για πλακα) και κοντευα να πεσω με τα μουτρα κατω!Μπροστα η μυτη δε βοηθα. Οποτε κι απο τεχνικης αποψης ειναι μουφα!!

Προσωπικα φοραω τα παντα, απο αθλητικα στιβου μεχρι γοβες δωδεκαποντα.
Το μαστ για μενα το χειμωνα ειναι η μποτα η καουμποικη(authentic ομως, οχι τυπου καουμποικη) και οι ψηλες ως γονατο. Μποτακια επισης.. καλα θα επισυναψω εικονες, δε μπορω να τα περιγραψω

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε στις 15:00, 11-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus

Ενα τετοιο παπουτσι που εδειξες ειχα δοκιμασει μια φορα(ετσι για πλακα) και κοντευα να πεσω με τα μουτρα κατω!Μπροστα η μυτη δε βοηθα. Οποτε κι απο τεχνικης αποψης ειναι μουφα!!

Προσωπικα φοραω τα παντα, απο αθλητικα στιβου μεχρι γοβες δωδεκαποντα.
Το μαστ για μενα το χειμωνα ειναι η μποτα η καουμποικη(authentic ομως, οχι τυπου καουμποικη) και οι ψηλες ως γονατο. Μποτακια επισης.. καλα θα επισυναψω εικονες, δε μπορω να τα περιγραψω
θέλω να δω μια authentic τότε, αλλά μου φαίνεται περίεργο που δεν κουράζεστε με τόσο βάρος. Εγώ για μένα εκτιμώ πολύ κάτι τέτοιο και το έχω συνηθίσει.

-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 5,104 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 15:17, 11-01-10:

αρβιλες τερμα κακογουστια!

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε στις 15:20, 11-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
αρβιλες τερμα κακογουστια!
στο πιο χαμηλό του και μαύρο πάντα μποτάκι είναι όχι αρβύλα

Α και η goth αρβύλα είναι μια χαρά και για κορίτσια και για αγόρια. Rock, punk, goth rules !
To goth με μέτρο, δεν λέω να φοράνε τούλια ή 20 εκατοστά πλατφόρμες.

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 5,104 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 15:28, 11-01-10:

εγω παλι αν δεν υπηρχε ο κινδυνος να με περασουν για παλαβη δε θα χα κανενα προβλημα να κυκλοφορω ολη μερα με τη λατρεια μου:

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    xristaras12345

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους