Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,038 εγγεγραμμένα μέλη και 3,035,252 μηνύματα σε 92,139 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 575 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

DreamsRevenge

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DreamsRevenge
H DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,261 μηνύματα.

H DreamsRevenge sans toit, ni loi έγραψε στις 17:04, 11-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
εγω παλι αν δεν υπηρχε ο κινδυνος να με περασουν για παλαβη δε θα χα κανενα προβλημα να κυκλοφορω ολη μερα με τη λατρεια μου:

Εγώ πάλι που αδιαφορώ πλήρως για το ποιός θα με περάσει για τί στο ενδυματολογικόν, έχω αυτά για καλά μου παπα!!!

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  SBG-W62490-05y.psd.fpx.jpg
Εμφανίσεις:  149
Μέγεθος:  68,1 KB

(ξέρει κανείς πώς αλλάζει το μέγεθος μιας εικόνας?
τα βελάκια τα βλέπω, τα κουνάω, αλλά ... τίποτις )

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 11-01-10 στις 18:25. Αιτία: μεταφορά εικόνας σε attachment
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18,544 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 18:02, 11-01-10:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 18:05, 11-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από DreamsRevenge
Εγώ πάλι που αδιαφορώ πλήρως για το ποιός θα με περάσει για τί στο ενδυματολογικόν, έχω αυτά για καλά μου παπα!!!

Συνημμένο Αρχείο 5633

(ξέρει κανείς πώς αλλάζει το μέγεθος μιας εικόνας?
τα βελάκια τα βλέπω, τα κουνάω, αλλά ... τίποτις )
Αίσχος!!Αυτά φορούσε ο μπαμπάς μου...Φορούσε όμως...μέχρι και αυτός τα εξηγχρονησε (το σκότωσα στα 3 μέτρα το ρήμα)

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
εγω παλι αν δεν υπηρχε ο κινδυνος να με περασουν για παλαβη δε θα χα κανενα προβλημα να κυκλοφορω ολη μερα με τη λατρεια μου:

Λόβ μου αν μπορεις να τα περπατήσεις ετσι οπως πρεπει να περπατηθουν τότε με τις υγειες σου...Αν και κατα την αποψη μου ολη την μερα με αυτα τα ψηλοτακουνα τους καλλους και τα ποδοπροβληματα δεν τα γλιτώνεις!

Αρχική Δημοσίευση από DrStrangelove
θέλω να δω μια authentic τότε, αλλά μου φαίνεται περίεργο που δεν κουράζεστε με τόσο βάρος. Εγώ για μένα εκτιμώ πολύ κάτι τέτοιο και το έχω συνηθίσει.
Like!Αν μπορούσα θα τα έβαζα και γω αυτά!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 11-01-10 στις 18:27. Αιτία: διόρθωση μέσα στο quote
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,924 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 18:52, 11-01-10:

ω γιες!

Και σε ανδρικα μου αρεσουν αρκετα αυτου του ειδους:

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Neraida : 11-01-10 στις 19:02.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 19:08, 11-01-10:

Και εκτος απο μοκασινια σε πιο καζουαλ ενδεικτικα:

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,633 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 21:54, 11-01-10:

θέλω να δω μια authentic τότε, αλλά μου φαίνεται περίεργο που δεν κουράζεστε με τόσο βάρος. Εγώ για μένα εκτιμώ πολύ κάτι τέτοιο και το έχω συνηθίσει.
Πωπω νοκτωρα, τι μπαναλ παπουτσι! Χρειαζεσαι επειγοντως βολτα στα μαγαζια!
Στη μεση ειναι η μποτα που σου ειπα πως φοραω(την συγκεκριμενη την καμελ την εχω)
Στα δεξια κι αριστερα ειναι παπουτσια αντρικα που μου αρεσουν και η τελεταια εικονα ειναι η τελευταια αγορα που εκανα σε αθλητικα. Το λευκο μου αρεσει παρα πολυ σε αθλητικο!
Θελει προσοχη γιατι λερωνει αλλα να ειναι καλα τα μωρομαντηλακια που τα κουβαλω παντα μαζι μου!!

Συνημμένα Thumbnails

Όνομα:  μποτα καουμπ.καμιλο.jpg
Εμφανίσεις:  113
Μέγεθος:  53,4 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  1944-4.jpg
Εμφανίσεις:  62
Μέγεθος:  63,9 KB  
Συνημένες Εικόνες

-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,073 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 22:04, 11-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Πωπω νοκτωρα, τι μπαναλ παπουτσι! Χρειαζεσαι επειγοντως βολτα στα μαγαζια!
Στη μεση ειναι η μποτα που σου ειπα πως φοραω(την συγκεκριμενη την καμελ την εχω)
Στα δεξια κι αριστερα ειναι παπουτσια αντρικα που μου αρεσουν και η τελεταια εικονα ειναι η τελευταια αγορα που εκανα σε αθλητικα. Το λευκο μου αρεσει παρα πολυ σε αθλητικο!
Θελει προσοχη γιατι λερωνει αλλα να ειναι καλα τα μωρομαντηλακια που τα κουβαλω παντα μαζι μου!!
Πάμε μαζί ; Η μπότα σου τρώγεται - όχι κυριολεκτικά - αλλά δεν με τρελαίνει κιόλας. Σοβαρά τώρα αν τα γούστα σας στα αντρικά παπούτσια είναι αυτά, τι να πω, έχασα πάσα ιδέα. Σας αρέσουν παπούτσια για αγοράκια, όχι για άντρες, και καλά αυτό, αλλά επιπλέον μου προτείνετε να φοράω αθλητικά παπούτσια ; Με εξαίρεση το τελευταίο της νεράιδας το καφέ που μοιάζει αρκετά με αυτό που έχω για τις επίσημες εμφανίσεις, όλα τ'αλλα είναι αθλητικά ή τελείως για παιδάκια και τα παντοφλέ τα ίσια για γέρους ! Τώρα θα αναφωνήσω εγώ 'ΙΛΕΟΟΣΣΣΣ !! Φωτεινή εξαίρεση ο φωτεινός θάλαμος Μάρω.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,633 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 22:04, 11-01-10:

Δε παραλειπονται απο την ντουλαπα και τα..βασικα!!'
Δεν ειμαι φαν του ανιμαλ πριντ, αλλα λεοπαρ και τιγρης.

Συνημμένα Thumbnails

Όνομα:  Stilettos-heels-b.JPG
Εμφανίσεις:  165
Μέγεθος:  16,8 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  product_thumb.php.jpg
Εμφανίσεις:  60
Μέγεθος:  19,2 KB  
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mindcircus : 11-01-10 στις 22:26.
-4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 22:07, 11-01-10:

αουτς! Τι λες? Ποια αγορακια και κοριτσακια?
Ρε συ τα παπουτσια που μου δειξες ειναι ντεπασσε. Κατα τη γνωμη μου, ετσι?
Ο καθενας με το στυλ του αλλωστε, αλλοιμονο αν ολοι οι αντρες ησασταν ιδιοι, θαχαμε φρικαρει!!
Μου θυμιζουν παλια εποχη και ''μπαμπαδες'' αν και ο δικος μου σε αποψη δεν περιγραφεται! Μια φορα τολμησα να παω να βγω εξω χωρις τσαντα και μου λεει '' ποτε δε θα βγαινεις εξω χωρις τσαντα ακομα κι αν ειναι αδεια!''
Γυναικα χωρις τσαντα γινεται?

Ξερεις τι στυλατο που ειναι τζινακι με δερματινο σπορ παπουτσι στον αντρα?
Με πουκαμισο το συνδυαζει, με πολο το συνδυαζει, με ζιβαγκο πλεκτο το συνδυαζει, με t-shirt το συνδυαζει, με ο,τι θελει!
Οχι,οχι οχι θελεις επειγοντως δουλεια.
Ενταξει θα σε παω! Και θα σε κανω γω αστερι! Να πεφτουν ολες κατα χαμα!
(Της Νεραιδας που λες το δεχομαι, ειναι καλο. )

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mindcircus : 11-01-10 στις 22:27.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,073 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 22:12, 11-01-10:

αουτς! Τι λες? Ποια αγορακια και κοριτσακια?
Ξερεις τι στυλατο που ειναι τζινακι με δερματινο σπορ παπουτσι στον αντρα?
Με πουκαμισο το συνδυαζει, με πολο το συνδυαζει, με ζιβαγκο πλεκτο το συνδυαζει, με t-shirt το συνδυαζει, με ο,τι θελει!
Οχι,οχι οχι θελεις επειγοντως δουλεια.
Ενταξει θα σε παω!
θα τσακωθούμε στο δρόμο τα παντοφλέ είναι για γέρους, εγώ θέλω να φτιάξω πιο ροκ και νεανικό στυλ, χωρίς όμως να δείχνω παιδάκι. Τα αθλητικά είναι απαράδεκτα, είναι για παιδάκια 'Ιλεοςςςς. Το ζιβάγκο συμφωνώ, μου αρέσει πολύ, μην μου πεις τώρα να φορέσω και κουστούμι μαζί με τα παντοφλέ τα κινεζέ τα άθλια. Και τζίννν φοράω συνέχεια αλλά όχι για να πάω κάπου επίσημα.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 5,104 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 22:25, 11-01-10:

Δε παραλειπονται απο την ντουλαπα και τα..βασικα!!

σιχαινομαι τα τιγρε...

και τις μητερες μυτες στα παπουτσακια...

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 22:37, 11-01-10:

Εννοια μου κι εμενα, εμενα με αρεσουν. Χα.

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 22:42, 11-01-10:

Σοβαρά τώρα αν τα γούστα σας στα αντρικά παπούτσια είναι αυτά, τι να πω, έχασα πάσα ιδέα. Σας αρέσουν παπούτσια για αγοράκια, όχι για άντρες, και καλά αυτό, αλλά επιπλέον μου προτείνετε να φοράω αθλητικά παπούτσια ; Με εξαίρεση το τελευταίο της νεράιδας το καφέ που μοιάζει αρκετά με αυτό που έχω για τις επίσημες εμφανίσεις, όλα τ'αλλα είναι αθλητικά ή τελείως για παιδάκια και τα παντοφλέ τα ίσια για γέρους ! Τώρα θα αναφωνήσω εγώ 'ΙΛΕΟΟΣΣΣΣ !! Φωτεινή εξαίρεση ο φωτεινός θάλαμος Μάρω.
Οπα ...πηρες φορα!
Απο τη μια θελεις να εχεις νεανικο στυλ και απο την αλλη αυτα που εβαλα ειναι για αγορακια?! Και τι σημαινει οτι ειναι για αγορακια?
Τα μοκασινια δε που εβαλα ειναι για γερους?!
Και αυτο που παρεθεσες στην αρχη ειναι γουστοζικο?!
Ναι οντως χρειαζεσαι μια βολτα στα μαγαζια οπως - και - δηποτε ντιαρ!!!!!! Μαιντ, κανε τον κοπο, διοτι ο μιστερ θα μας τρελλανει τελειως!
Και να σε πω...παρεθεσε σε παρακαλω, εαν σου ειναι ευκολο τι ειδους παπουτσια φορας σε πιο επισημες εξοδους...ειμαι περιεργη ειλικρινα, ειδικα οταν θεωρεις τα μοκασινια που παρεθεσα για γερους! Τωρα ναι κολλαει το "ΙλεοΣ" ματια μου!

Μου αρεσει το κοψιμο, αλλα καθολου το ανιμαλ πριντ ειδικα σε συνδυασμο με το στρας επανω...περιοριστε βρε το ανιμαλ πριντ σε σεξυ εσωρουχα

Αυτη μου αρεσει αρκετα, αλλωστε εχω μια ιδια. Αν και υποτιθεται οτι δεν ειναι πλεον της μοδας το οτιδηποτε που τεινει προς το μυτερο, εμενα ακομα μου αρεσουν

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε στις 22:48, 11-01-10:

Nεράιδα ίλεοοοοοοςςςς με τα νεραιδοπάπουτσά σου, είναι φλώρικα, ποτέ δεν έχω φορέσει παντοφλέ και σόρυ σε αγαπάω χαχα. Ούτε αθλητικά ! Είναι απαγορευτικό για μένα το αθλητικό. Το τελευταίο ζευγάρι από τα ανδρικά νεραιδοπάπουτσα που έβαλες μοιάζει αρκετά με αυτά που φοράω όταν πάω κάπου ημιεπίσημα και κυριλέ (τελεςυταίο του post 506), αλλά τα μυτερά δεν τα μπορώ καθόλου, μου προκαλούν ακόμα και πόνο, πρέπει να στρογγυλεύει κάπως ή να είναι μπότες ή μαλακά για να τα αντέχει το πόδι μου. Τα στενά είναι δολοφόνοι για εμέ. Θα επανέλθω :-)

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 23:40, 11-01-10:

Μεχρι εσυ να επανελθεις, ας συνεχισω...

Αυτο ειναι για σενα Μαιντ!

-10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 5,104 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 23:45, 11-01-10:

i am in love

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε στις 23:52, 11-01-10:

Από το 6ο ζευγάρι και μετά τα εγκρίνω, σου επιτρέπψω να τα φοράς lol

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερωφίλη
H Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 913 μηνύματα.

H Ερωφίλη έγραψε στις 23:54, 11-01-10:

Για κάθε μέρα τα βρίσκω τέλεια!

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 23:56, 11-01-10:

λακοστ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

H Ερωφίλη έγραψε στις 00:12, 12-01-10:

Τώρα για πιο καλό....

Ε τι λέτε;;

-6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 00:12, 12-01-10:

Μου αρεσει πολυ αυτος ο συνδυασμος χρωματων..., αλλα και αυτος δεν ειναι κακος

Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

H Ερωφίλη έγραψε στις 00:16, 12-01-10:

Νεράιδα το πρώτο μου άρεσε.. Αν και δεν νομίζω να το έβαζα..
Το δεύτερο καθόλου...

Αυτά όμως θα τα φορούσα

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε στις 00:17, 12-01-10:

Μπράβο, αυτό είναι μια πολύ καλή επιλογή. Της Νεράιδας εννοώ φυσικά.

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 00:45, 12-01-10:

Μπράβο, αυτό είναι μια πολύ καλή επιλογή. Της Νεράιδας εννοώ φυσικά.
Και δεν ειναι ακριβα...σε σειλ το 1ο 98 και το 2ο 77 δολαρια παντα...

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 01:12, 12-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Και δεν ειναι ακριβα...σε σειλ το 1ο 98 και το 2ο 77 δολαρια παντα...
Και τι του λες την τιμή, για να τα αγοράσει και να τα φοράει στις νυχτερινές του εμφανίσεις ή για να στα πάρει δώρο;
E άμα είναι δολλάρια πάντα, ντάξει πάρ΄τα ντόκτορ!

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 01:13, 12-01-10:

Ειδικα η πρωτη....

μαρεσει αυτη η αποχρωση του μπλε παρα πολυ!

Σεξυ!

Εγκρινω!!!

-9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,296 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 02:48, 12-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Αληθινός μπελάς!

Πολύ θα ήθελα να δω μια ακτινογραφία της κυρίας.

Πανέμορφα για λίγη ώρα, πριν στα ...βγάλει ο καλός σου, για κάθε μέρα και συνέχεια;; Νο Νο Νο!
Για να κάνεις "αχ-βαχ" άλλωστε, πρέπει να μπορείς να αναπνεύσεις!
Ε για κάθε μέρα δεν είναι σίγουρα!

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 03:39, 12-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ
Και τι του λες την τιμή, για να τα αγοράσει και να τα φοράει στις νυχτερινές του εμφανίσεις ή για να στα πάρει δώρο;
E άμα είναι δολλάρια πάντα, ντάξει πάρ΄τα ντόκτορ!
Επρεπε να διαλεξεις τη κουρτινα, ισως και να λυνοταν τοτε η απορια σου!

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη roumana
H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 08:58, 12-01-10:

Αυτο ειναι για σενα Μαιντ!

και για μενα... και για μενα....ε?

D&G

και... άσχετο με την παραπάνω collection...

Louis Vuitton:

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Himela

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Himela
H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,588 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 11:09, 12-01-10:

Ο Χριστός κι η Παναγία! Πώς τα φοράτε αυτά τα παπούτσια;

Εγώ είμαι του καθόλου ή του λίγου τακουνιού.

-9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 11:20, 12-01-10:

Αληθεια φορας τετοιου ειδους παπουτσια?!
Δεν ειναι καλογεριστικα και καθολου θηλυκα?! Ή εμενα μου φαινεται?!

15 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Himela

Επιφανές Μέλος

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,588 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 11:24, 12-01-10:

Ίσως επειδή δεν μπορώ να οδηγήσω με τακούνια, δεν τα έχω συνηθίσει καθόλου. Προσωπικά δίπλα στην άνεσή μου δε βάζω καμία μόδα. Δε με πειράζει κάποιος να με πει οτι φοράω μεγαλίστικα παπούτσια.

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 11:26, 12-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Ίσως επειδή δεν μπορώ να οδηγήσω με τακούνια, δεν τα έχω συνηθίσει καθόλου. Προσωπικά δίπλα στην άνεσή μου δε βάζω καμία μόδα. Δε με πειράζει κάποιος να με πει οτι φοράω μεγαλίστικα παπούτσια.
Ναι οκ καταλαβαινω περι ανεσης και δε διαφωνω επ αυτου σε καμμια περιπτωση, απλα για τη δικη μου αισθητικη θεωρω πως υπαρχουν πιο καλογουστα, οπως τα δυο πρωτα που παραθεσες...
Ενιγουει...γουστα ειναι αυτα...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Neraida : 12-01-10 στις 15:57.
Παράθεση

Himela

Επιφανές Μέλος

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 11:30, 12-01-10:

Καλά το τελευταίο το είχα πάρει σε μια έκθεση που έπρεπε να στέκομαι όρθια για ώρες, ή τα βάζω στο χορό ας πούμε. Δεν είναι τα αγαπημένα μου, αλλά είναι πολύ άνετα.

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 14:30, 12-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
οδηγω ξυπολητη αν μενοχλουν τα τακουνια, αν και δεν εχει τυχει πολλες φορες, πιστευω ειναι θεμα συνηθειας.
Ουτε εμενα μου αρεσουν τα τελευταια, νομιζω χιμ πως οι μπαλαρινουλες ειναι πιο ωραιες!

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε στις 16:49, 12-01-10:

1. How to dress goth : introduction to Goth styles

2. How to dress goth : Victorian goth & velvet

3. How to dress goth : Goth accessoriess

4. How to dress goth : Boots & stockings

5. How to dress punk : punk leather jackets

6. How to dress punk : punk shoes & boots

7. Aspects of dressing punk

8. How to dress punk : punk themes

9. How to dress punk : punk accessories

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DrStrangelove : 12-01-10 στις 17:28. Αιτία: προσθήκη link
Παράθεση

DreamsRevenge

Επιφανές Μέλος

H DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,261 μηνύματα.

H DreamsRevenge sans toit, ni loi έγραψε στις 18:01, 12-01-10:

Λοιπόν κορίτσια!

Όλες στο goth punk σεμινάριο, και αύριο ξέρετε πώς βγαίνουμε έξω έτσι?

(αυτό με τις big black boots πάντως... έτσι και ζεστάνει ο καιρός...)

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε στις 18:24, 12-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από DreamsRevenge
Λοιπόν κορίτσια!

Όλες στο goth punk σεμινάριο, και αύριο ξέρετε πώς βγαίνουμε έξω έτσι?

(αυτό με τις big black boots πάντως... έτσι και ζεστάνει ο καιρός...)
Σου λέει εναλλακτική πρόταση για το καλοκαίρι το κορίτσι στα βίντεο, ένα απλό μαύρο μπλουζάκι και παπούτσια χαμηλά, και σας παρουσιάζει metro-punk και metro-gothic, δηλαδή καθόλου υπερβολικό, μερικές βασικές πινελιές έτσι ώστε να μπορείτε να κυκλοφορήσετε χωρίς να σας κράζουν, χωρίς τα τούλια, χωρίς τα έντονα μακιγιάζ, χωρίς τα τρελλά χτενίσματα και τα τρελλά αξεσουάρ που έχει το κανονικό gothic και το punk, ένα απλό τζινάκι παρουσιάζει η κοπέλα, ένα ζευγάρι μπότες και ένα δερμάτινο, και για το καλοκαίρι τα απλά all star. Εγώ το μόνο ακραίο που είδα ήταν το σκισμένο καλσόν, και ούτε θα πηγαίνετε έτσι στις δουλειές σας και στα επίσημα.

Σας βρίσκω σχεδόν όλες, αν κρίνω από τις βαθμολογίες σας και στις προηγούμενες προτάσεις μου που δεν ήταν για κορίτσια όπως αυτές αλλά για κυρίες, ακραία συντηρητικές και κάποιες από εσάς και κακόγουστες, διότι δεν μπορώ να εξηγήσω πως καταψηφίζετε Υves Saint Laurent,ότι πιο ακριβό και φίνο για μια κυρία, ή -6 έφτασε η πρόταση της Νεράιδας !!!!! και φλερτάρετε με την κιτσαρία του τιγρέ, τα παπούτσια των καλογριών και τα παντοφλέ που τα φοράνε οι γέροι και οι γριές. Δηλαδή δεν σας αρέσει ούτε το στυλ της lady ούτε όμως το ελεύθερο punk, rock. Ξενέρα τελείως συγνώμη. Δεν είστε καθόλου ροκ, αλλά ούτε και ladies, ελπίζω να αλλάξει αυτό με τα χρόνια γιατί είστε πολύ μικρές ακόμα.

Ρίξτε τώρα μερικές αρνητικές να εκτονωθείτε

-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

thanos323 (σουπερ γουμαρ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη thanos323
Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 149 μηνύματα.

O thanos323 χαρτοσακουλας απο ναιλον και βαμβακι έγραψε στις 19:18, 12-01-10:

κιτα να δεις που δεν μπορω να βρω τα δικα μου
ειναι απλα χωρις τακουνι και κορδονι α ειναι και μαυρο

Παράθεση

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Idril
H Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 530 μηνύματα.

H Idril (in a world of magnets but no miracles) έγραψε στις 20:10, 12-01-10:

Δεν είδα το σεμινάριο του δόκτωρα, αλλά ορίστε μερικά ρούχα/αξεσουάρ που γκοθοφέρνουν και που θα ήθελα να φορέσω (ακόμα και αν δεν είναι απόκριες! )

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,901 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 20:12, 12-01-10:

ε(γ)κρίιιιιιιιιιιιιιιινωωωωωωωωωωωωωωωωω

Παράθεση

DreamsRevenge

Επιφανές Μέλος

H DreamsRevenge sans toit, ni loi έγραψε στις 21:35, 12-01-10:

(...)Ρίξτε τώρα μερικές αρνητικές να εκτονωθείτε
Όοοχιιι, δεν θα σου ρίξουμε αρνητικές! Να μάθεις!

Και για να το εξειδικεύσω, το θέμα δεν είναι να είσαι συντηρητικός, ή η αδελφή Καμίλλη στο ντύσιμο, είναι να είσαι ο εαυτός σου χωρίς να αισθάνεσαι ότι πρέπει να υιοθετήσεις κάποιο στυλ για να είσαι μέσα στη μόδα και κυρίως να σε βολεύει αυτό που φοράς, να μη σε κουράζει είτε είναι φαρδύ παντελόνι μέσα στον ωκεανό των χαμηλόμεσων σωλήνων είτε μαλακό και άνετο παπούτσι με πραγματικά σωστό πέλμα και μαλακή σόλα που όμως δεν θα σου κάνει τα πόδια καινούρια όταν πρέπει να είσαι όρθιος, σε κίνηση ή σε δουλειά για πολλές ώρες.
Προσωπικά χαίρομαι τις γυναίκες που βρίσκουν τις γραμμές και τα χρώματα που τους αρέσουν και τα ποικίλλουν και τα φοράνε χωρίς να απομακρυνθούν από αυτά ανεξάρτητα από το τί κυκλοφορεί σε κάθε περίοδο.

Υ.Γ. Όσο για την ανάρτηση της Νεράϊδας με τα παπούτσια, (που δεν έριξα αρνητική παρεπιπτόντως) αν εξαιρέσεις το ντουέτο με τις μωβ και μπλε γόβες με το βολανάκι πίσω, τα υπόλοιπα, αν είναι να χαρακτηριστώ συντήρουκλας, τιμή μου και καμάρι μου! αλλά τα βρίσκω κακόγουστα. και εγκληματικά ψηλά. Sorry.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DreamsRevenge : 12-01-10 στις 21:43. Αιτία: προσθήκη υστερόγραφου
Παράθεση

Himela

Επιφανές Μέλος

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 21:45, 12-01-10:

Καλά βρε γιατρέ, μη μας κυκλοφορήσεις έξω.

Μου κανει εντύπωση αυτή σου η επίθεση, ξέρεις πόσο σε συμπαθώ.

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 23:58, 12-01-10:

Ντοκτωρα καλε μου,

Της Idrill θα τα φορουσα ανετα κι εγω(με λιγη δυσκολια το φορεμα ομως)
Οπως η ντουλαπα μου ειναι γεματη με μαυρα ρουχα. Μαλιστα προσφατα αγορασα μια ωραια μπλουζα μεσαιωνικου στυλ και σκουλαρικια με φτερα μαυρα.
Ο Μεσαιωνας αλλωστε ειναι η εποχη μου σε ιδεες και εκφραση!

Ομως γκοθ στυλ ειναι τουλι στο προσωπο, βικτωριανα φορεματα και μακρια καπελα και βουτηγμενο το ματι στο μολυβι(καλλλαααα ποιος σου πε οτι δε βαφονται και ειναι φυσικες?? Ειναι η αντιπροσωπευση του μακιγιαζ το γκοθ! Μαυρο, μπορντω, κοκκινο!)
Εσυ ποια ακριβως γκοθου προτιμας? Την κλασσικη την authentic? Γιατι αυτα που επισυναψες ειναι λαιτ.

Το ροκ και το γκοθ ειναι εκφραση και δημιουργια, επανασταση και μελαγχολια.
Ο ανθρωπος ο ροκ δεν ειναι μονο στην ενδυματολογικη επιλογη. Πολλες ροκουδες μονο ροκουδες δεν ειναι.
Πολλες γκοθουδες μονο γκοθουδες δεν ειναι.
Τα ρουχα δεν κανουν τον Γκοθα! Αλλα η προσωπικη αντιληψη για τον κοσμο.
Μαρεσει ο Καρυωτακης και η Πολυδουρη, αρα ειμαι γκοθου χωρις να ντυνομαι ετσι, σωστα? Μου επιτρεπεις να συμφωνω με τις αντιληψεις τους οντας ξανθια και να μην ντυνομαι ετσι? Η θα συνεχισεις να με/ μας κραζεις?
Κλεμμενο - «Ο Καρυωτάκης και η Πολυδούρη είναι δύο μορφές που εξέφρασαν πραγματικά τη γοτθική αισθητική μέσα από τη θεματολογία τους που αφορούσε τον έρωτα και το θάνατο»

Εσυ μπορεις να λες ο,τι θελεις και να φορας τις παρωπιδες σου (ταιριαζουν με τις γαλοτσες σου)
κι επειδη οι γκοθαδες δεν ειναι προκατειλημμενοι σαν εσενα αλλα γαμω τα παιδια, εσυ γκοθ που να χτυπιεσαι δεν εισαι!
Πετα μου την αρνητικη τωρα!

(υσ. Ο ντοκτωρας ξερει οτι τον συμπαθαω τα μαλα.)

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε στις 10:46, 13-01-10:

Λες πολλά και λες άσχετα πράγματα μ'αυτά που έγραψα. Δεν έχει νόημα να απαντήσω εφ'όλης της ύλης. Ακριβώς επειδή δεν έχω παρωπίδες (ναι όντως οι μαύρες αλλά και κάποιες πολύχρωμες γαλότσες είναι μούρλια όπως οι παρωπίδες μου) δέχομαι με τον ίδιο ενθουσιασμό πολλά διαφορετικά στυλ στις γυναίκες, το δείχνουν και οι προτάσεις μου προηγουμένως, η γκάμα μου είναι από Yves Saint Laurent ψηλοτάκουνα και Prada μέχρι το μπούτι μέχρι γκόθικ και πανκ, οι διαχωρισμοί σε light γκόθικ και μη μου είναι αδιάφοροι, εγώ στις ανεπίσημες εμφανίσεις μου δεν φοράω κυριλέ ρούχα, αλλά μου αρέσει τρελλά το μαύρο χρώμα στις μπλούζες (τα τελευταία 2 χρόνια δεν έχω φορέσει άλλη μπλούζα εκτός από μαύρη όχι επειδή το βρίσκω μόδα, αλλά επειδή μου αρέσει πολύ) και φοράω μπότες χοντροκομένες μαύρες κάτι χρόνια τώρα και τελευταία το μουσάκι το goatee το βρίσκω μια χαρά και δεν πρόκειται να το ξυρίσω. Γκοθ δεν ισχυρίστηκα ποτέ ότι είμαι, έγραψα ότι μου αρέσουν πολύ οι κοπέλες απ'αυτό το χώρο - μερικές από αυτές είχα την τιμή να γνωρίσω -. Αυτό δεν λέει τίπτα. Μου αρέσουν όλες όσες "γα...και δέρνουν τα στερεότυπα". Αυτό δεν χρειάζεται να το κάνουν κραυγαλέα και φωνάζοντας, ούτε φορώντας τούλια στο κεφάλι. Το δείχνει όλη η στάση της ζωής τους, με το να αρνούνται το ελληνάδικο, το τηλεοπτικό σήριαλ, την μπουρδολογία κλπ. Το ίδιο που μου αρέσουν οι ρεμπέτισες, οι ροκούδες, οι παχιές και όλες οι ατελείς γυναίκες που σας πληγώνουν και σας τσακίζουν την ιδέα που έχετε περί σωστού και λάθους, τα "πρέπει" και τα "μη" σας, τις προκαταλήψεις σας και τα δήθεν σας που είναι αμέτρητα. Τα σέβη μου, κι εγώ σε εκτιμάω.

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 11:44, 13-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από Idril
Δεν είδα το σεμινάριο του δόκτωρα, αλλά ορίστε μερικά ρούχα/αξεσουάρ που γκοθοφέρνουν και που θα ήθελα να φορέσω (ακόμα και αν δεν είναι απόκριες! )

Tα 3 τελευταια ανετοτατα θα τα φορουσα...μου αρεσουν πολυ...αλλα το φορεμα ειναι σαν κλαρωτο νυφικο και μαλιστα τα φουσκωτα που δε μου αρεσουν καθολου και το παντελονι πολυ κακογουστο - κιτς. Αυτη η σατεν κορδελα στο πλαι ειναι παναια μου βοηθα!

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18,544 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 16:01, 13-01-10:

Etro

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη roumana
H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 16:06, 13-01-10:

love them.
etro 2008?

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici έγραψε στις 16:09, 13-01-10:

και Etro 2010

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,814 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 16:12, 13-01-10:

Etro... δεν τρώγεσαι με τίποτα!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους