Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,834 μέλη και 2,410,762 μηνύματα σε 75,038 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 251 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,914 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 20:31, 31-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Great Chaos
Ωραία αυτού του είδους τα τεράστια γυαλιά. Δεν αφήνουν να φανούν οι ρυτίδες, ειδικά στις φωτογραφίες.
Και οχι μονο...Ναι μεν ισχυει για εκεινες που εχουν, αλλα τετοιων διαστασεων γυαλια φροντιζουν να μην αποκτησουν και εκεινες που δεν εχουν...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 31-05-09 στις 23:48. Αιτία: split
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 12:13, 01-06-09:

Είμαι ερωτευμένη, δεν είναι πανεμορφα;
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,043 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 12:18, 01-06-09:

Τα βρήκα τώρα που έψαχνα για εικόνες και δε μπορώ να μη σας τα δείξω

Επίσης τι γνώμη έχετε γι' αυτά (για να σε προλάβω Lorien, δε λένε για το γραφείο, αλλά για την παραλία και τις διακοπές). Προσωπικά μου φαίνονται χοντροκομμένα αλλά μαθαίνω πως είναι ιδιαίτερα ελαφριά και μαλακά:
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Isiliel : 01-06-09 στις 12:24.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 12:31, 01-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Επίσης τι γνώμη έχετε γι' αυτά (για να σε προλάβω Lorien, δε λένε για το γραφείο, αλλά για την παραλία και τις διακοπές). Προσωπικά μου φαίνονται χοντροκομμένα αλλά μαθαίνω πως είναι ιδιαίτερα ελαφριά και μαλακά:
Προσωπικη γνωμη δεν εχω, αλλα η μητερα μου εχει αγορασει τετοια και τα χρησιμοποιει για οταν ποτιζει και γενικως κανει δουλειες το καλοκαιρι ειτε στη βεραντα ειτε στην πυλωτη-κηπο και απ ο,τι μου εχει πει, ειναι οντως πολυ ανετα...

Προσωπικα δε θα τα φορουσα ποτε για να παω παραλια...Δεν ειναι της αισθητικης μου, οποια κι εαν ειναι αυτη...
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 12:45, 01-06-09:

Μμμμ, ναι, για χρήση μες το σπίτι μπορώ να τα φανταστώ πιο εύκολα.
Είπα για διακοπές και παραλία γιατί κυρίως τότε τα βλέπω.
Και για την παραλία τότε τι; Σαγιονάρα;
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 12:50, 01-06-09:

Απαισια ειναι.. :X

Για παραλια: havaianas
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 12:51, 01-06-09:

Φαντασου σε κατι τετοιο, ισως και πιο απλο...
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,212 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 21:08, 01-06-09:

Βγάλτε το ΕΚΤΡΩΜΑ από το θέμα! Ειλικρινά χειρότερα παπούτσια δεν έχω δει... απορώ ποιος τα αγοράζει! Ευτυχώς έχω δει μόνο τουρίστες να τα φοράνε, αλλά αυτοί δικαιολογούνται για το απαίσιο γούστο, αφού φοράνε κάλτσα με σαγιονάρα! Ιου!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 21:27, 01-06-09:

Δηλαδή άνεση Vs κομψότητα 0-1;
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,212 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 21:39, 01-06-09:

Δηλαδή άνεση Vs κομψότητα 0-1;
Δεν μπορούν να έρθουν ισοπαλία;
Θα αγοράσω ένα παπούτσι επειδή το νιώθω καλά πάνω μου και επειδή μου αρέσει! Ποτέ δεν θα δώσω περισσότερο βάση στο ένα ή στο άλλο! Αν ένα παπούτσι με χτυπάει, αλλά με κάνει και νιώθω βασίλισσα (λολ) δεν πρόκειται να το αγοράσω.- (αυτό ισχύει και για το αντίθετο)
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

H Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 635 μηνύματα.

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε: στις 21:50, 01-06-09:

Φορούσε ένας φίλος μου το καλοκαίρι
και τον φωνάζαμε Γέτι

με κάνει και νιώθω βασίλισσα
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 22:29, 01-06-09:

Nαι ειναι αρκετα ασχημα και χοντροκομμενα. Νομιζω υπαρχουν και πιο κομψα. Βεβαια να πουμε οτι σε μερικες περιπτωσεις, οταν επιλεγουμε ενα υποδημα για ειδικο ρολο, η εμφανιση μπορει να εχει μειωμενη σημασια (πχ αυτα ή ακομα πιο εντονα σε γαλοτσες...)
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xanp (Ξανθή)

Δραστήριο Μέλος

H Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H xanp έγραψε: στις 07:11, 02-06-09:

Εμένα έχει επίσης η μαμά μου για να κάνει δουλειές στο μπαλκόνι με νερά και γενικά κήπους και ότι χρειαστεί.Είναι ελαφριά και άνετα και αερίζεται και το πόδι. Ο μικρός μου είχε φάει τρελό κόλλημα με τα παπούτσια αυτά της μαμάς μου και πριν 3 εβδομάδες πήγε και του πήρε και αυτού. Ε από τότε τα φοράει σαν παντόφλες συνέχεια και με το ζόρι τα βγάζουμε...

συγκεκριμένα αυτά
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 1,123 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε: στις 09:20, 02-06-09:

Τα βρήκα τώρα που έψαχνα για εικόνες και δε μπορώ να μη σας τα δείξω

Αίσχοςςςςςς ........ δεν θα τα φορούσα ποτέ μου!!!
Με τίποτα όμως!!! Και μου κάνει μεγάλη εντύπωση, που έχει γεμίσει ο τόπος με δαύτα!!
Παράθεση

DreamsRevenge

Επιφανές Μέλος

H DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,241 μηνύματα.

H DreamsRevenge sans toit, ni loi έγραψε: στις 10:01, 02-06-09:

Ναι αλλά έχουν ωραία χρωματάκια
και αν τα θέλεις μόνο για τη θάλασσα, ή για να πλένεις τη βεράντα, δε βλέπω γιατί να μην κάνεις και την πλάκα σου λίγο ...

άσε που κι από τέτοια έχει γεμίσει ο τόπος... Δεν υπάρχει γραφείο που να μην σέρνονται σαγιονάρες πια
Και είναι σκληρά τα πέλματα, χωρίς κανένα ανατομικό στοιχείο για να σε κρατήσει μια μέρα ολόκληρη...
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 10:13, 02-06-09:

How about those:
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 10:14, 02-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από DreamsRevenge

άσε που κι από τέτοια έχει γεμίσει ο τόπος... Δεν υπάρχει γραφείο που να μην σέρνονται σαγιονάρες πια
Και είναι σκληρά τα πέλματα, χωρίς κανένα ανατομικό στοιχείο για να σε κρατήσει μια μέρα ολόκληρη...
Η αναφορα στα παραπανω εγινε βασικα για τι ειδους υποδηματα θα μπορουσε κανεις να φορεσει στην παραλια και οχι στο γραφειο...
Εκτος των αλλων, το τι θεωρει κανεις ανετο κατα την εργασια του ειναι καθαρα υποκειμενικο. Γνωριζω γυναικες, που εαν το υποδημα τους δεν εχει τακουνι εστω 3 ποντων, δεν μπορουν να το αντεξουν.
Αληθεια, γιατι ενα τετοιο υποδημα δεν ειναι ανετο για καποιον που ειναι 8-10 ωρες σε ενα γραφειο? Τι κανει δλδ?! Πασαρελα πανω-κατω ή πεζοπορια!
Παράθεση

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

H Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 454 μηνύματα.

H Youki έγραψε: στις 10:18, 02-06-09:

Αυτά τα παπούτσια παρόλο που εμφανισιακά δεν λένε και πολλά (υπάρχουν βεβαια και πιο καλαίσθητα σε αυτό το στυλ) είναι αίστευτα βολικά, δεν κουράζεσαι να περπατάς, δεν γλυστράς σε πέτρες, χωματα κλπ. Προσωπικά στις διακοπες τα φοράω όλη μέρα κι όλη νύχτα, καθώς συνδυάζονται εύκολα με ένα σαλβαρι.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 10:24, 02-06-09:

Αυτα δεν ειναι ασχημα και οπως ανεφερε η Γιουκι, σε αυτο το στυλ υπαρχουν και πιο ομορφα, δλδ πιο "θηλυκα"...
Εξαρταται παντα απο το στυλ σου, το τι φορας κ.λ.π...Ε, με φουστανακια για τη θαλασσα, παρεο και καφτανια, δεν ταιριαζουν...Με σορτς, βερμουδες ομως ειναι μια χαρα...
Παράθεση

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

H Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 454 μηνύματα.

H Youki έγραψε: στις 10:27, 02-06-09:

Κι όμως νεράιδα υπάρχουν και σχέδια που ταιριάζουν ΚΑΙ με φουστανάκια!!!

Ή τελος πάντως εγώ στις διακοπές δεν έχω κανενα πρόβλημα να τα φορέσω και με φουστανάκια στην παραλία αλλά και στη βόλτα.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 22 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    alcyone, blue_butterfly, Ιππολύτη

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους