Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,702 μέλη και 2,403,875 μηνύματα σε 74,705 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 455 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,131 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 03:18, 22-09-08:

Μαύρο + αθλητικό : τόσο μα τόσο καγκουρίσιο..
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,914 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 03:22, 22-09-08:

Και γω που νομιζα οτι το λευκο και το μαυρο ειναι απο τα πιο διαδεδομενα χρωματα στα αθλητικα παπουτσια....
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 03:23, 22-09-08:

Το κρεμ μοκασινι, απλα....οχι πολυ ασχημο

Ηρω τι εννοεις μαυρο κ αθλητικο ; στα αθλητικα ειναι πολυ συχνο χρωμα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,131 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 03:29, 22-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Και γω που νομιζα οτι το λευκο και το μαυρο ειναι απο τα πιο διαδεδομενα χρωματα στα αθλητικα παπουτσια....
Το μαύρο σχολίασα όπως είδες όμως.

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
Ηρω τι εννοεις μαυρο κ αθλητικο ; στα αθλητικα ειναι πολυ συχνο χρωμα.
Εγώ το σιχαίνομαι. Ειδικά το puma είναι έλεος. Ελάχιστα αθλητικά σε μαύρο μου αρέσουν.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 03:35, 22-09-08:

Εγώ πάντως σιχαίνομαι τα αθλητικά παπούτσια και στα δύο φύλα.
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tetragrammaton (Site Bot)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 505 μηνύματα.

O Tetragrammaton δεν έγραψε: στις 08:13, 22-09-08:

Omg... Εμένα μέχρι στιγμής μου άρεσαν μόνο οι εξής: #1, #5 οι δεύτερες (για ιδιαίτερα hardcore θηλυκά ), #18,#23 οι πρώτες και #24. Όλα τα υπόλοιπα... holy s**t!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 09:19, 22-09-08:

xmmm έχουμε και λέμε... #1 και #6 +1. τις πρώτες παίζει και να τις αγόραζα. Τις #6 όχι, αλλά σίγουρα είναι βολικές για κάθε μέρα! . Οι άλλες είναι απλά... απαίσιες . Από το #23 της Ηρώς μου άρεσαν πολύ οι πρώτες [δεν με νοιάζει αν μοιάζουν με ρομπέν των δασών! ] οι υπόλοιπες όχι και τόσο. Σίγουρο -1 στο #17 (απεχθάνομαι τα μποτάκια ) και σίγουρο +1 στο πόστ #18 [όχι για κάθε μέρα!]. Μου άρεσαν (για άλλη χρονική στιγμή βέβαια και όχι για κάθε μέρα!) οι πρώτες και οι δεύτερες από το ποστ #13 της Νεράιδας.

My personal favorite (αν και θα το προτιμούσα χωρίς τα κορδονάκια) είναι αυτές που έβαλε η Neraida στο ποστ #24 τις οποίες χαλαρά θα τις αγόραζα.

Από αντρικά τα βρήκα όλα άθλια, αλλά γενικά δεν μπορώ να πω ότι έχω δει και κανά αντρικό παπούτσι που να μου αρέσει ποτέ.. Ο καλύτερος χαρακτηρισμός που έχω δώσει σε αντρικό παπούτσι είναι "ανεκτό"
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,045 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 09:35, 22-09-08:

Αυτές με τι συνδυάζονται από πάνω;
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 09:35, 22-09-08:

Ξεκιναμε.

Roberto Cavalli + Manolo Blahnik.
Name:  8521-549101-d.jpg
Views: 8603
Size:  16,0 KBName:  manolo_calfhairankle.jpg
Views: 8561
Size:  9,8 KB
Blahnik (ο αγαπημενος μου)
Name:  NMX09C2_mn.jpg
Views: 8455
Size:  6,9 KB
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 22-09-08 στις 10:53. Αιτία: Merge
11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 10:46, 22-09-08:

Θα αγοραζα πολυ ανετα τα παρακατω(αν μου περισσευαν 1000 ευρα :p)(αφου τα βρηκα με συνολακια θα τα βαζω ολα μαζι για να μην κατηγορειτε αδικως :p):

///

///

///

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Picture 1.png
Εμφανίσεις:  326
Μέγεθος:  100,1 KB (αν δεν εγραφε τοσο κραχτα replay :p).

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Picture 2.png
Εμφανίσεις:  633
Μέγεθος:  64,3 KB

Λιθοβολατε
12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 10:47, 22-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel

με οτιδήποτε αρκεί να είναι μικροσκοπικό
επίσης συνδυάζονται τέλεια με εσώρουχα ή και χωρίς
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 10:58, 22-09-08:

λοιπόν απ ότι βλέπω σε θέμα μπότας πιο πολύ μου άρεσαν οι Νο 1 που έβαλε ο Lorien αλλά σας δείχνω τι θα φορούσα εγώ (και που πάνω κάτω, κάπως έτσι είναι κάποιες απ τις μπότες μου - νι έχω κάπου 5-6 ζευγάρια μπότες )

Νο 1. Για καθημερινές με τζινάκι

Νο 2 Με τζινάκι επίσης καθημερινές

Νο3 Καθημερινές

Νο4 Για ποιο....

κοριτσούδια ψηθείτε... victoria secret όλες
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 11:00, 22-09-08:

το πέδηλο μου αρέσει!
Μποτίνι με τίποτα μου τη σπάνε
κι όσο για μπότα τη θέλω με στιβαρό σταθερό τακούνι εκτός κι αν πρόκειται για πιο... καταστάσεις
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 11:49, 22-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Αν ρωτας εμενα παντα με παντελονι ή καπρι...
Ο,τιδηποτε "φουστοειδες" το συνδυαζω παντα με γοβα...

Αυτα μου αρεσουν ...Ειδικα το τελευταιο εχει κατι το ιδιαιτερο και δεν κανει μπαμ....

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride;528146

[img
http://www.e-steki.gr/images/imported/2008/09/34208_in_l-3.jpg[/img]
Δεν ειναι κακη...

Συνημμένο Αρχείο 3452

Μ'αρεσουν και αυτες...
Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή

Νο3 Καθημερινές

Νο4 Για ποιο....

κοριτσούδια ψηθείτε... victoria secret όλες
Αυτες μαλιστα...
Love them...
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 12:01, 22-09-08:

13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 12:03, 22-09-08:

Απιστευτα ομορφα...ζουζουνιαρικα ....εμενα μου αρεσουν!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 12:14, 22-09-08:

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 12:43, 22-09-08:

Tα απέριψα όλα γιατί τα βρίσκω τα περισσότερα κακούγουστα. Βρήκα όμως πολύ χαριτωμένο και εκκεντρικό το ζευγάρι που μας έδειξε το Γίδι (super !), πολύ φινετσάτο, αριστοκρατικό και κλασσικό ταυτόχρονα το 2ο ζευγάρι του πόστ 42 που μας έδειξε η Νεράιδα και το 1ο ζευγάρι του ποστ 7 που μας έδειξε πάλι η Νεράιδα, το βρίσκω επίσης εξαιρετικά όμορφο. 'Ενα ζευγάρι Χάρλει που μας έδειξε ο Λόριεν θα ταίριαζε επίσης πολύ σε ειδικές γυναικείες φιγούρες που το'χουν.

Βάλτε μου τώρα ένα - 8 στη βαθμολογία
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 13:03, 22-09-08:

ωραία...και πάνω που έψαχνα τι παπούτσι να πάρω για φόρεμα αέρινο-μεταξωτό-πρασινομπλέ....
για να δω προτάσεις (όχι πολύ τακούνι παιδιά, θα έχω και την Πίκυ αγκαλιά).
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 13:54, 22-09-08:

Ο Χριστός κι η Παναγία!

Αρχική Δημοσίευση από Neraida

Δυο σε ενα! Για ολα τα γουστα!
Επίσης ασχολίαστο... (σορρυ βρε Νεραϊδα... )

Αυτά μου φαίνονται πολύ πιο χαριτωμένα

Τα αγαπημένα μου μέχρι τώρα πάντως ήταν αυτά που έβαλε το Γίδι

πς. I'll be back με προτάσεις
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους