Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,844 μέλη και 2,411,241 μηνύματα σε 75,068 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 486 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,914 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 00:12, 12-01-10:

Μου αρεσει πολυ αυτος ο συνδυασμος χρωματων..., αλλα και αυτος δεν ειναι κακος
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 911 μηνύματα.

H Ερωφίλη έγραψε: στις 00:16, 12-01-10:

Νεράιδα το πρώτο μου άρεσε.. Αν και δεν νομίζω να το έβαζα..
Το δεύτερο καθόλου...

Αυτά όμως θα τα φορούσα
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 00:17, 12-01-10:

Μπράβο, αυτό είναι μια πολύ καλή επιλογή. Της Νεράιδας εννοώ φυσικά.
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 00:45, 12-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από DrStrangelove
Μπράβο, αυτό είναι μια πολύ καλή επιλογή. Της Νεράιδας εννοώ φυσικά.
Και δεν ειναι ακριβα...σε σειλ το 1ο 98 και το 2ο 77 δολαρια παντα...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,131 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 01:12, 12-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Και δεν ειναι ακριβα...σε σειλ το 1ο 98 και το 2ο 77 δολαρια παντα...
Και τι του λες την τιμή, για να τα αγοράσει και να τα φοράει στις νυχτερινές του εμφανίσεις ή για να στα πάρει δώρο;
E άμα είναι δολλάρια πάντα, ντάξει πάρ΄τα ντόκτορ!
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 01:13, 12-01-10:

Ειδικα η πρωτη....

μαρεσει αυτη η αποχρωση του μπλε παρα πολυ!

Σεξυ!

Εγκρινω!!!
-9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 02:48, 12-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Αληθινός μπελάς!

Πολύ θα ήθελα να δω μια ακτινογραφία της κυρίας.

Πανέμορφα για λίγη ώρα, πριν στα ...βγάλει ο καλός σου, για κάθε μέρα και συνέχεια;; Νο Νο Νο!
Για να κάνεις "αχ-βαχ" άλλωστε, πρέπει να μπορείς να αναπνεύσεις!
Ε για κάθε μέρα δεν είναι σίγουρα!
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 03:39, 12-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ
Και τι του λες την τιμή, για να τα αγοράσει και να τα φοράει στις νυχτερινές του εμφανίσεις ή για να στα πάρει δώρο;
E άμα είναι δολλάρια πάντα, ντάξει πάρ΄τα ντόκτορ!
Επρεπε να διαλεξεις τη κουρτινα, ισως και να λυνοταν τοτε η απορια σου!
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 08:58, 12-01-10:

Αυτο ειναι για σενα Μαιντ!

και για μενα... και για μενα....ε?

D&G

και... άσχετο με την παραπάνω collection...

Louis Vuitton:
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,480 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 11:09, 12-01-10:

Ο Χριστός κι η Παναγία! Πώς τα φοράτε αυτά τα παπούτσια;

Εγώ είμαι του καθόλου ή του λίγου τακουνιού.

-9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 11:20, 12-01-10:

Αληθεια φορας τετοιου ειδους παπουτσια?!
Δεν ειναι καλογεριστικα και καθολου θηλυκα?! Ή εμενα μου φαινεται?!
15 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,480 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 11:24, 12-01-10:

Ίσως επειδή δεν μπορώ να οδηγήσω με τακούνια, δεν τα έχω συνηθίσει καθόλου. Προσωπικά δίπλα στην άνεσή μου δε βάζω καμία μόδα. Δε με πειράζει κάποιος να με πει οτι φοράω μεγαλίστικα παπούτσια.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 11:26, 12-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Ίσως επειδή δεν μπορώ να οδηγήσω με τακούνια, δεν τα έχω συνηθίσει καθόλου. Προσωπικά δίπλα στην άνεσή μου δε βάζω καμία μόδα. Δε με πειράζει κάποιος να με πει οτι φοράω μεγαλίστικα παπούτσια.
Ναι οκ καταλαβαινω περι ανεσης και δε διαφωνω επ αυτου σε καμμια περιπτωση, απλα για τη δικη μου αισθητικη θεωρω πως υπαρχουν πιο καλογουστα, οπως τα δυο πρωτα που παραθεσες...
Ενιγουει...γουστα ειναι αυτα...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Neraida : 12-01-10 στις 15:57.
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 11:30, 12-01-10:

Καλά το τελευταίο το είχα πάρει σε μια έκθεση που έπρεπε να στέκομαι όρθια για ώρες, ή τα βάζω στο χορό ας πούμε. Δεν είναι τα αγαπημένα μου, αλλά είναι πολύ άνετα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 14:30, 12-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
οδηγω ξυπολητη αν μενοχλουν τα τακουνια, αν και δεν εχει τυχει πολλες φορες, πιστευω ειναι θεμα συνηθειας.
Ουτε εμενα μου αρεσουν τα τελευταια, νομιζω χιμ πως οι μπαλαρινουλες ειναι πιο ωραιες!
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 16:49, 12-01-10:

1. How to dress goth : introduction to Goth styles

2. How to dress goth : Victorian goth & velvet

3. How to dress goth : Goth accessoriess

4. How to dress goth : Boots & stockings

5. How to dress punk : punk leather jackets

6. How to dress punk : punk shoes & boots

7. Aspects of dressing punk

8. How to dress punk : punk themes

9. How to dress punk : punk accessories
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DrStrangelove : 12-01-10 στις 17:28. Αιτία: προσθήκη link
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DreamsRevenge

Επιφανές Μέλος

H DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,241 μηνύματα.

H DreamsRevenge sans toit, ni loi έγραψε: στις 18:01, 12-01-10:

Λοιπόν κορίτσια!

Όλες στο goth punk σεμινάριο, και αύριο ξέρετε πώς βγαίνουμε έξω έτσι?

(αυτό με τις big black boots πάντως... έτσι και ζεστάνει ο καιρός...)
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε: στις 18:24, 12-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από DreamsRevenge
Λοιπόν κορίτσια!

Όλες στο goth punk σεμινάριο, και αύριο ξέρετε πώς βγαίνουμε έξω έτσι?

(αυτό με τις big black boots πάντως... έτσι και ζεστάνει ο καιρός...)
Σου λέει εναλλακτική πρόταση για το καλοκαίρι το κορίτσι στα βίντεο, ένα απλό μαύρο μπλουζάκι και παπούτσια χαμηλά, και σας παρουσιάζει metro-punk και metro-gothic, δηλαδή καθόλου υπερβολικό, μερικές βασικές πινελιές έτσι ώστε να μπορείτε να κυκλοφορήσετε χωρίς να σας κράζουν, χωρίς τα τούλια, χωρίς τα έντονα μακιγιάζ, χωρίς τα τρελλά χτενίσματα και τα τρελλά αξεσουάρ που έχει το κανονικό gothic και το punk, ένα απλό τζινάκι παρουσιάζει η κοπέλα, ένα ζευγάρι μπότες και ένα δερμάτινο, και για το καλοκαίρι τα απλά all star. Εγώ το μόνο ακραίο που είδα ήταν το σκισμένο καλσόν, και ούτε θα πηγαίνετε έτσι στις δουλειές σας και στα επίσημα.

Σας βρίσκω σχεδόν όλες, αν κρίνω από τις βαθμολογίες σας και στις προηγούμενες προτάσεις μου που δεν ήταν για κορίτσια όπως αυτές αλλά για κυρίες, ακραία συντηρητικές και κάποιες από εσάς και κακόγουστες, διότι δεν μπορώ να εξηγήσω πως καταψηφίζετε Υves Saint Laurent,ότι πιο ακριβό και φίνο για μια κυρία, ή -6 έφτασε η πρόταση της Νεράιδας !!!!! και φλερτάρετε με την κιτσαρία του τιγρέ, τα παπούτσια των καλογριών και τα παντοφλέ που τα φοράνε οι γέροι και οι γριές. Δηλαδή δεν σας αρέσει ούτε το στυλ της lady ούτε όμως το ελεύθερο punk, rock. Ξενέρα τελείως συγνώμη. Δεν είστε καθόλου ροκ, αλλά ούτε και ladies, ελπίζω να αλλάξει αυτό με τα χρόνια γιατί είστε πολύ μικρές ακόμα.

Ρίξτε τώρα μερικές αρνητικές να εκτονωθείτε
-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

thanos323 (σουπερ γουμαρ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 149 μηνύματα.

O thanos323 χαρτοσακουλας απο ναιλον και βαμβακι έγραψε: στις 19:18, 12-01-10:

κιτα να δεις που δεν μπορω να βρω τα δικα μου
ειναι απλα χωρις τακουνι και κορδονι α ειναι και μαυρο
Παράθεση

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

H Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 530 μηνύματα.

H Idril (in a world of magnets but no miracles) έγραψε: στις 20:10, 12-01-10:

Δεν είδα το σεμινάριο του δόκτωρα, αλλά ορίστε μερικά ρούχα/αξεσουάρ που γκοθοφέρνουν και που θα ήθελα να φορέσω (ακόμα και αν δεν είναι απόκριες! )

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 22 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    alcyone, blue_butterfly, Ιππολύτη

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους