Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,716 μέλη και 2,404,372 μηνύματα σε 74,740 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 563 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 14:39, 22-09-08:

Εχμ...αυτες δεν εχουν και μεγαλη διαφορα απο αυτες που εβαλα εγω βρε

Κατι αναμεσα απο Ρομπεν των Δασων και εκεινες τις μεταλλικες πανοπλιες που φορουσαν οι ιπποτες και εκαναν κονταρομαχίες ! Σακουλιαζουν, και το κατω μερος ειναι μονοκομματο χωρις λιγο σχεδιακι , καμια καμπυλη, ενα σκερτσο. Μην επιμενεις ΔΕ ΤΙΣ ΦΟΡΑΩ !

Απο ΚΕ : δεν ηταν κακες, αλλά οι τελευταιες δε μου αρεσαν και τοσο. Πολυ flashy.
Απο roumana : δε μαρεσαν . Και το γεγονος οτι ειναι μαρκες γνωστες/ακριβες δε μου λεει τπτ.

Θα επανελθω
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 14:52, 22-09-08:

Τα δύο πρώτα έχουν πλάκα, προσωπικότητα, και ντελικάτο ντηζάιν! Τα τρίτα είναι συμπαθέστατα, θα τα είχα για by the way- παπούτσια, αλλά δε θα πλήρωνα πολλά γι' αυτά...

Οι πλατφόρμες γενικά μου αρέσουν μόνο αν είναι πιο παιχνιδιάρικες, αν είναι πολύ κοθόρνια ή σαν γόβες-όπου-απλά-ενώσαμε-το-τακούνι-με-το-πέλμα, δεν αγαπάω...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 14:55, 22-09-08:

Αυτο ειναι σαν να πατησε ενα πιατο με φαι. Ή μια μπριζολα φιλετο. Και βαζω στοιχημα οτι ετσι οπως ειναι η σολα δε θα ναι ανετο.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,131 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 15:07, 22-09-08:

Tα θέλω όλα!
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 15:10, 22-09-08:

Αν με το "ολα" εννοεις το 1ο απο αριστερα, τοτε συμφωνω

Αλλες 2 μποτες χαμηλες, οχι κοινοτυπες :

για πειτε πως σας φαινονται..
-7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,131 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 15:13, 22-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
για πειτε πως σας φαινονται..
Ίουυυυυυ
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε: στις 15:14, 22-09-08:

οι πρώτες είναι ίσως οι χειρότερες ως τώρα (μετά της νεράιδας )

οι δευτερες ανησυχώ, αλλα μου αρέσουν
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 15:29, 22-09-08:

http://images.google.gr/imgres?imgurl=http://www.straubs.net/images/beerboots/machine_boots.jpg&imgrefurl=http://www.straubs.net/Beer_Boots.html&h=527&w=300&sz=33&hl=el&start=11&um=1&usg=__9uNeBRYP_dAJcqpx2mfXwD3ppWQ=&tbnid=P3QeMH9qym2VQM:&tbnh=132&tbnw=75&prev=/images%3Fq%3Dboots%26um%3D1%26hl%3Del%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:el:official%26sa%3DN
δειτε την πανω μποτα
τα περισσοτερα ειναι χαλια!
μονο της ΚΕ μου άρεσαν κάποια

να και κάτι απο τη γιαγια
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη zanin : 22-09-08 στις 15:35.
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 15:38, 22-09-08:

αν πας για σαφαρι με αυτές , την πάτησες

Παράθεση

commie

Δραστήριο Μέλος

H commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 370 μηνύματα.

H commie έγραψε: στις 16:20, 22-09-08:

http://www.onlineshoes.com/largeimage.asp?id=90722

( για καθημερινά )

http://www.neimanmarcus.com/store/ca...734cat13410734

http://www.neimanmarcus.com/store/ca...734cat15470740

( για βραδινή έξοδο )
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη commie : 22-09-08 στις 16:26.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 16:31, 22-09-08:

To 1o ok. To 2o μου πονεσε τα μάτακια ! Το 3ο οκ. Μα καλα τοσα και τοσα εχει η Nike, αυτο βρηκες ;
Παράθεση

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

H Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 530 μηνύματα.

H Idril (in a world of magnets but no miracles) έγραψε: στις 16:54, 22-09-08:

Εμένα η αδυναμία μου είναι οι καουμπόικες μπότες αλλά εικόνα δεν παίζει να βάλω γιατί ό,τι search και να κάνω με keywords "cowboy boots" μου βγάζουν τις παλιές μπότες του Buffalo Bill, του Billy the Kid και του John Wayne, όπου τα σπιρούνια είναι πιο μεγάλα από την ίδια τη μπότα και τα φοβάται το μάτι σου και δεν είναι ακριβώς αυτό που έχω κατά νου...
Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε: στις 17:04, 22-09-08:

και μένα μου αρέσουν οι καουμπόυκες, όπως επίσης και οι ιππασίας. Σε σκούρο καφέ.

Γιατί βάζετε παπούτσια με τόσο ψηλά τακούνια? Καθόλου βολικά και κατ' εμέ αρκετά αντιαισθητικά
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 17:21, 22-09-08:

για πιο casual γούστα

01

02

03

04
εγώ για πιο rock αυτές πάντως θα φόραγα
-8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 17:26, 22-09-08:

koue... με απογοητεύεις
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,045 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 17:26, 22-09-08:

Δοκίμασε "female (ή feminine ή girls) cowboy boots"

Για την Ηρώ:

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

H Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 530 μηνύματα.

H Idril (in a world of magnets but no miracles) έγραψε: στις 17:29, 22-09-08:

Ε-λε-ος Isi! Χίλιες φορές καλύτερα τα σπιρούνια από αυτό το γαλάζιο κατασκεύασμα!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 17:30, 22-09-08:

Ξεκιναω με θεμα παπουτσια και μερικες γυναικειες μπότες μια και ειναι επικαιρο :

Αδιάφορες.
Δεν μου αρέσουν καθόλου.
Αυτές έχουν στυλάκι αν και δεν θα τις φορούσα!
Άθλιες.
Άθλιες πάλι.
2 παρομοιες χάρλει , τις βαζω μαζι :

Μόνο για easy riders.
Κατι πιο κλασσικο :

Λυπήσου μας.

Πες ότι κάνεις πλάκα.

Για βραδιά σε disco party ή απόκριες.

Το σχέδιο χάλια, το χρώμα ωραίο.
Χαριτωμένη αυτή.

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
(επιφυλάσσομαι για το ασημί...)
ΟΧΙ.
Όχι πάλι.

Δεν μου αρέσει καθόλου.

No comments.

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ
Eγώ προτιμώ τα παρακάτω:

Πολύ στυλάτες.

Χαριτωμένες.
Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ
και αυτές (με διαφορετικό όμως τακούνι):

Θέλω να τις πάρω!

Το ομοιόμορφο της πλατφόρμας δεν με ενθουσιάζει πολύ.

Δεν μου αρέσουν τα αθλητικά in general!
Όχι.

Όχι.

Τα αθλητικά είπα, δεν μου αρέσουν!

Τα μποτάκια μου αρέσουν.
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 17:30, 22-09-08:

Μ' αρέσει που δηλώνεις και Ολυμπιακός
Την τέρμα δεξιά την θεωρώ απαίσια πάντως. Οι υπόλοιπες είναι οκ, όχι κάτι ουάου, με εξαίρεση το πρώτο και 4ο ζευγάρι που μου αρέσουν
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 17:30, 22-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Resident Evil
koue... με απογοητεύεις
μα δεν είπα ότι μου αρέσουν
είναι απλά ένα άλλο εντελώς στυλ
το στυλ που μου αρέσει εμένα το έβαλα στο προηγούμενο ποστ μου
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους