Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,944 εγγεγραμμένα μέλη και 3,086,557 μηνύματα σε 95,607 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 492 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Miss Brightside (Ahri)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Miss Brightside
H Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Επενδυτής . Έχει γράψει 1,288 μηνύματα.

H Miss Brightside έγραψε στις 21:15, 01-04-12:

Μμμμ ξέρει κανείς (καμία βασικά ) που μπορώ να βρω μπλούζα σε τέτοιο στυλ? (Αθήνα πάντα)
Με μια πρόχειρη ματιά που είχα ρίξει δε βρήκα κάτι..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,799 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 21:50, 01-04-12:

Eχω μια τέτοια από ένα μαγαζί στους Αγίους Αναργύρους (δεν ξέρω πως λέγεται, αλλά είναι στον κεντρικό που έχει πολλά με γυναικεία μοντέρνα). Αν και τέτοια εποχή, δεν ξέρω αν θα βρεις σε μαύρο.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18,550 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 21:57, 01-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από Miss Brightside
Μμμμ ξέρει κανείς (καμία βασικά ) που μπορώ να βρω μπλούζα σε τέτοιο στυλ? (Αθήνα πάντα)
Πέρσι πουλούσαν τα μαγαζιά Rouge Paris τέτοιες μπλούζες....

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 22:05, 01-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από Miss Brightside
Ευτυχώς που η μόδα σε ευνοεί (και όλες μας όσες αγαπάμε τις φαρδιές μπλούζες δηλαδή) και πλέον κάθε μαγαζί που σέβεται τον εαυτό του έχει τέτοιου τύπου μπλούζες. Θα σου προτείνω να κοιτάξεις στα κλασσικά (zara, h&m, sfera...) και αν όχι...ρίξε μία ματιά σε attrativo, αν και το budget ανεβαίνει τότε λίγο.

Αααα! Αν σου αρέσει να ψωνίζεις online, ρίξε και μία ματιά στην laredoute. Σχεδόν πάντα έχουν τέτοια basic κομμάτια.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mercury : 01-04-12 στις 22:13. Αιτία: Προσθήκη spoiler tag στην παράθεση
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,632 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 22:13, 01-04-12:

Εχω κι εγώ τέτοια μπλουζίτσα! Βολικότατη!!

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,799 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 22:17, 01-04-12:

Πάντως στο Ζαρα που είχα πάει πριν λίγο καιρό είχε όλο αηδίες. Ναι μεν είχε φαρδιές μπλούζες, αλλά ήταν όλες γιαγιαδίστικες...σαν σακιά με τρύπες για τα χέρια ένα πράγμα. Γενικά στα Ζάρα βρίσκω ένα καλό ρούχο το χρόνο το πολύ την τελευταία τριετία. Ασε τα H&M, ψάχνεις με τις ώρες και στο τέλος ακόμα και αυτό που ανακάλυψες με τόσο κόπο και σου φαίνεται καλό, κάποιο ελάττωμα έχει. Τα Stradivarius που είδα κάπως το σώζουν (από σχέδια & τιμές) και βρήκα και μια ωραία φόρμα στα Pull & Bear. Τα Bershka από τη άλλη την έχουν ψωνίσει και είναι όλα πανάκριβα σε σχέση με το πόσο προχειροσχεδιασμένα είναι. Α, και για φτηνά της πλάκας υπάρχει και το Tally Weijl που έχει μερικά χαριτωμένα, αλλά δεν αντέχουν πολλά πολλά. Δεν ξέρω γιατί τα χάλασαν όλα, παλιότερα ήταν καλύτερα.

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,663 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 22:59, 01-04-12:

Stradivarius. ♥

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,632 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 11:42, 02-04-12:

* Δεν την εχω αυτή τη ζώνη και την ΘΕΛΩ!

*Την έχω αυτή την ζώνη και την ΑΓΑΠΩ!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mindcircus : 02-04-12 στις 11:52. Αιτία: Συνένωση συνεχόμενων αναρτήσεων :)
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 23:51, 02-04-12:

Βρίσκετε κανένα ωραίο καθημερινό πέδιλο? Ολα είναι στιλ μονομάχος ή τσόκαρο της θείτσας. Τι έγιναν τα όμορφα, άνετα, μαλακά πεδιλάκια που έβγαζαν παλιά? Δεν θα αντέξω να βγάλω κι άλλο καλοκαίρι με μπότες...

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,663 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 00:05, 03-04-12:

Καλοκαίρι με μπότες; :Ο

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 00:11, 03-04-12:

Tα τελευταία χρόνια τις καθημερινές, ναι. Αφού το μόνο που έχουν είναι αυτά τα τσουρούτικα σαγιοναράκια με τον πάτο πάχους μισού χιλιοστού που κάνεις τα πόδια σου μες τη λέρα και μετά πονάνε απίστευτα λες και περπάταγες ξυπόλητη. 'Η μετά πλατφόρμα δεκάποντη και ισορροπία ή σαβούρα πάνω στις ανώμαλες πλάκες του πεζοδρομίου. Ενα φυσιολογικό δεν βλέπω πουθενά...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 5,104 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 00:23, 03-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από christinelle
Tα τελευταία χρόνια τις καθημερινές, ναι. Αφού το μόνο που έχουν είναι αυτά τα τσουρούτικα σαγιοναράκια με τον πάτο πάχους μισού χιλιοστού που κάνεις τα πόδια σου μες τη λέρα και μετά πονάνε απίστευτα λες και περπάταγες ξυπόλητη. 'Η μετά πλατφόρμα δεκάποντη και ισορροπία ή σαβούρα πάνω στις ανώμαλες πλάκες του πεζοδρομίου. Ενα φυσιολογικό δεν βλέπω πουθενά...
Βάλε μπαλαρίνες έστω! Όχι και μπότες!

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε στις 00:36, 03-04-12:

Έλα ρε υπάρχουν μια χαρά σαγιονάρες [όχι τύπου παραλίας, τύπου πέδιλο] δερμάτινο, διάφορα σχέδια που είναι απίστευτα άνετα.
Νομίζω απλά δε το' χεις ψάξει, γιατί υπάρχουν διάφορα.
Αλλά δίκιο έχει η λοβ, έστω βάζε μπαλαρίνες, δε μπορώ να φανταστώ πώς θα νιώθεις με 45 βαθμούς και τις μπότες παρέα.

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 00:38, 03-04-12:

Συμφωνώ με πριγκίπισσα και λοβάκι Πλέον στις μέρες μας υπάρχουν ΤΑ ΠΑΝΤΑ! Ότι και να θέλεις κάποιος το έχει σκεφτεί και το έχει φτιάξει πριν από σένα και στο έχει φέρει και έξω από την πόρτα σου, δηλαδή!

Ψάξε λίγο καλύτερα και μην περνάς τα καλοκαίρια με μπότες...........

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 01:51, 03-04-12:

Ούτε οι μπαλαρίνες με βολεύουν (άσε που δεν μου αρέσουν καθόλου, αλλά αν ήταν τουλάχιστον άνετες κάτι θα έκανα). Γενικά στα φλατ βλέπω πολλη κακογουστιά κι ας έχω ψάξει καμια 30ρια μαγαζιά μέχρι στιγμής. Μάλλον από κανένα ebay με βλέπω...

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 5,104 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 14:47, 03-04-12:

Μάλλον θα πάρω τις λευκές απο εβδομάδα πρώτα ο Θεός! ^_^
Αλλά μαρέσουν και αυτές εδώ:

Παράθεση

Ciela

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ciela
H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.

H Ciela έγραψε στις 15:33, 03-04-12:

θα ελεγα τις δευτερες (αν κ συνδυαζονται πιο δυσκολα) που ειναι πιο ιδιαιτερες!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kaleidoscope
H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,891 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 15:36, 03-04-12:

Εγώ το καλοκαίρι με αρβύλες το βγάζω, δεν αντέχω τα πεδιλοειδή

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ciela

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ciela
H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.

H Ciela έγραψε στις 15:39, 03-04-12:

δε σκανε τα ποδια σου?

Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,791 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 16:03, 03-04-12:

Έχω κάτι μπαλαρίνες που είναι λεοπάρ (μπεζ-μαύρο) και έχουν ένα παρόμοιο μπιχλιμπίδι πάνω με κορδέλα.

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 16:05, 03-04-12:

Και εγώ τις δεύτερες προτιμώ, και μάλιστα το φούξια! Αλλά αν τελικά πάρω αυτές θα πάρω τις κίτρινες γιατί έχω πολλά καλοκαιρινά κίτρινα!

Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kaleidoscope
H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,891 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 16:08, 03-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από ciela
δε σκανε τα ποδια σου?
Ε σκάνε αλλά τι να κάνω
Γενικά αποφεύγω να βγαίνω έξω το καλοκαίρι, ειδικά την μέρα, οπότε μετριάζεται κάπως το πρόβλημα.
Έχει πολύ γέλιο πάντως να βλέπεις τη Ζωή με μαγιώ και τις αρβύλες από κάτω

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 16:12, 03-04-12:

Kaleidoscope, μόνο εσύ με καταλαβαίνεις.
Με αλλα λόγια, προτιμάμε να ιδρώσει λίγο το ποδαράκι (εμένα δεν ιδρώνουν πολύ έτσι κι αλλιώς) παρά να γεμίζει καυσαέρια, λάσπες, χώματα και ο,τι άλλή βρωμιά θα γεμίσει με τα ψευτοπέδιλα που βγάζουν τα περισσότερα (αν όχι όλα) τα μαγαζιά. Ασε που δεν βολευουν καθόλου, γιατί όλο και κάποιος θα σε πατήσει ή έστω θα σε σκουντήξει με το πόδι και αν δεν σου σπάσει κανένα νύχι, στην καλύτερη θα σε γεμίσει με ο,τι έχει πατήσει αυτός.
Ο λαός (εγώ δηλαδή) μίλησε: πιό χοντρούς και άνετους πάτους στα πέδιλα.

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,897 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 16:25, 03-04-12:

Έχει πολύ γέλιο πάντως να βλέπεις τη Ζωή με μαγιώ και τις αρβύλες από κάτω
τα κομάντα με τα bikini

Ασε που δεν βολευουν καθόλου, γιατί όλο και κάποιος θα σε πατήσει ή έστω θα σε σκουντήξει με το πόδι και αν δεν σου σπάσει κανένα νύχι, στην καλύτερη θα σε γεμίσει με ο,τι έχει πατήσει αυτός.
να γιατι φορανε τα αρβυλα οι φανταροι,,για να μην τους σπασει κανενα νυχι

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,298 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 16:45, 03-04-12:

H αλήθεια ειναι πως είναι δύσκολο να βρεις καλοκαιρινά φλατ πέδιλα και να μη νιώθεις σαν να είσαι ξυπόλητη. Οι μπαλαρίνες είναι ελεεινά άβολες, άσε που αν έχεις λίγο φαρδύ πόδι (σαν το δικό μου δλδ ) μοιάζουν με βάρκες όταν περπατάς - πρέπει να είμαι η μοναδική γυναίκα που δεν έχω ούτε ένα ζευγάρι (μαζί με την μαμά μου ). Εγώ φοράω πολύ σανδαλοειδή και συνήθως με στρας, αλλά η αλήθεια είναι πως γενικά τα καλοκαιρινά παπούτσια έχουν ένα θέμα κι αν δεν έσκαγα με κλειστά, θα προτιμούσα τέτοια.

Παράθεση

skylofili

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skylofili
H skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 258 μηνύματα.

H skylofili έγραψε στις 17:26, 03-04-12:

ρε πόσο δίκαιο έχετε... δεν μπορώ να βρω με τ ί π ο τ α άνετα καλοκαιρινά παπούτσια! όσα έχω βρει,είναι αυτά που πουλάνε στα φαρμακεία,αλλά είναι ελεεινά και άκομψα! οι μπαλαρίνες μου αρέσουν πάρα πολύ αλλά με χτυπάνε συνέχεια στο μικρό δάχτυλο και πίσω,οπότε τις φοράω μόνο με καλτσάκι και τσιρότα! απο τα πεδιλάκια της αγοράς με πονάνε συνέχεια οι φτέρνες μου και έχω την αίσθηση οτι είμαι ξυπόλητη. Άσε που γλυστράνε..
απο πού αγοράζετε πέδιλα και σας φαίνονται άνετα? η αλήθεια είναι οτι πάω πάντα στα πιο οικονομικά (15 το πολύ 20ευρώ) άρα μηπως γιαυτό?
η μπίχλα στα πόδια δεν με ενοχλεί,πόδια είναι, παίρνω μαντηλάκι και τα καθαρίζω.
λέτε να πάω όλες μου τις μπαλαρίνες στο τσαγκάρι να βάλει τίποτα απο πίσω για να μην με χτυπάνε?

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 17:55, 03-04-12:

Αν καταφέρεις και βρεις καλό τσαγκάρη, ίσως. Αλλά εγώ έχω πάει σε πολλούς με διάφορες επιδιορθώσεις κάθε φορά και όχι μόνο είναι πανάκριβοι, αλλά η δουλειά τους μου φάνηκε πρόχειρη και χαμηλής ποιότητας. Μόνο τακούνια αλλάζω πλέον, που και αυτά χαλάνε πάνω στο μήνα το αργότερο αλλά τουλάχιστον είναι φτηνά.
Σίγουρα είναι και θέμα τιμής που δεν βρίσκουμε κάτι της προκοπής, αν δίναμε τριψήφιο νούμερο θα βρίσκαμε κάτι καλό. Αλλά δεν νομίζω να υπάρχει τέτοια περίπτωση...

Παράθεση

skylofili

Δραστήριο Μέλος

H skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 258 μηνύματα.

H skylofili έγραψε στις 18:03, 03-04-12:

τι τριψήφιο, εδώ τα διψήφια μου φαίνονται πολλά πλέον.. έχω γίνει γύφτος..
είναι όντως πανάκριβοι, αλλά τα τακούνια που μου έχει αλλάξει αυτός στη γειτονιά μου μια χαρά κρατάνε..
τι να πω ελπίζω να βρω κανένα πέδιλο της προκοπής γιατί πέρυσι την έβγαλα με αθλητικά και σαγιονάρα παραλίας (που είναι άθλια αλλά έχει τουλάχιστον χοντρό πάτο!)

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 18:12, 03-04-12:

Χαχα, κι εγώ το κάνω αυτό για μικρές αποστάσεις. Σιγά μωρέ, αφου και τα περισσότερα "πέδιλα" που πουλάνε, σαγιονάρες είναι. Απλά τους πετάνε κάτι φραμπαλάδες πάνω και τα βαφτίζουν πέδιλα. Εγώ μάλλον θα πάρω κάτι πλατφόρμες που βρήκα σε εξευτελιστική τιμή και όταν μου χαλάσουν ή όταν γεμίσω κάλους ή όταν φάω αρκετές σαβούρες (όποιο γίνει πρώτο) θα συνεχίσω με μιξη αθλητικών και μποτών.

Παράθεση

skylofili

Δραστήριο Μέλος

H skylofili έγραψε στις 18:18, 03-04-12:

εγώ το κάνω και για μεγάλες αποστάσεις..
και κάτι περσινά που χα πάρει με 8 ευρώ με κάτι λουλουδάκια που μου ξεκόλλησαν απο την πρώτη εβδομάδα,δεν θα τα πετάξω,θα κολλήσω πάνω πολύχρωμα κουμπιά (το είδα σήμερα στο πρωινό του ant1)!
η κρίση με έχει κάνει πολύ δημιουργική..

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 18:49, 03-04-12:

Εγώ πάλι με κάτι τέτοια περνάω το καλοκαίρι, σε διάφορα χρώματα ή ταμπά. Δεν είναι και τα πλέον βολικά, αλλά είναι όμορφα και δεν σκάω!

Αυτά τα birkenstock είναι αρκετά βολικά...και τα έχω πάρει εδώ και 2 χρόνια και έχουν αντέξει μια χαρά!

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 12:02, 04-04-12:

Αιώνιο θεμα για πολλές γυναίκες Κρίστι αυτό που λες, αλλά η καθεμιά βρίσκει τη λύση της. Εγώ την μπότα την κατήργησα- ως εδώ και μη παρεκει, ζεσταίνομαι!
Μπαλαρίνες γενικά δε φοράω, εκτός απο κάποιες αγαπημένες που έχω γνωστής εταιρείεας, που δεν τη λες ακριβώς μπαλαρίνα, φέρνει μεταξύ μπαλαρίνας κι αθλητικού, πάντως βολική και ταιριάζει με όλα. Επίσης τα all starakia μου κάνουνε δουλειά και ωραία ντυσίματα. Αθλητικά γενικώς. Και για βράδυ φοράω μποτάκια με ή χωρίς τακουνάκι αναλόγως, προς το παρόν, ως τον αστράγαλο.
Επίσης, κυκλοφορούν τύπου πλατφόρμες, χαμηλές όμως ή εσπαντρίγιες για καθημερινά. Κάνε μια μεγάλη βόλτα στα μαγαζιά και δοκίμαζε, δε χρειάζεται ν'αγοράσεις με τη μία, δες τι σου πάει, δοκιμάζε, αμα δε σ'αρέσει φεύγε. Θα βρεις το κουμπί σου αν ψαχτείς.
Προσωπικά μετά το Πάσχα βάζω πλεύση για ανοιχτά παπουτσάκια, πεδιλάκια, σαγιοναράκια κλπ

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mercury : 06-04-12 στις 15:47. Αιτία: Διόρθωση ορθογραφικών.Πάντα στην διάθεσή σας :)
Παράθεση

carpe_nochtem

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη carpe_nochtem
Ο carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 676 μηνύματα.

O carpe_nochtem fight the nothingness έγραψε στις 17:55, 04-04-12:

Προσωπικά,τα καλοκαίρια τα βγάζω κυρίως με αθλητικά. Ούτε τα πόδια λερώνονται,ούτε ανησυχώ μην με πατήσεις κανείς.
Άσε που,αν αναγκαστείς,να τρέξεις,δεν φοβάσαι,ότι θα σου χαλάσει το παπούτσι στην μέση του δρόμου.

Αρχική Δημοσίευση από Noisette
Εγώ πάλι με κάτι τέτοια περνάω το καλοκαίρι, σε διάφορα χρώματα ή ταμπά. Δεν είναι και τα πλέον βολικά, αλλά είναι όμορφα και δεν σκάω!
Τα συγκεκριμένα,τα βρίσκεις πολύ συχνά διακοσμημένα με χάντρες,δαντέλα και σχετικά,από κοπέλες που φτιάχνουν χειροποίητα κοσμήματα.

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 18:59, 04-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Αιώνιο θεμα για πολλές γυναίκες Κρίστι αυτό που λες, αλλά η καθεμιά βρίσκει τη λύση της. Εγώ την μπότα την κατήργησα- ως εδώ και μει παρεκει, ζεσταίνομαι!
Μπαλαρίνες γενικά δε φοράω, εκτός απο κάποιες αγαπημένες που έχω γνωστής εταιρείεας, που δεν τη λες ακριβώς μπαλαρίνα, φέρνει μεταξύ μπαλαρίνας κι αθλητικού, πάντως βολική και ταιριάζει με όλα. Επίσης τα all starakia μου κάνουνε δουλειά και ωραία ντυσίματα. Αθλητικά γενικώς. Και για βράδυ φοράω μποτάκια με ή χωρίς τακουνάκι αναλόγως, προς το παρόν, ως τον αστράγαλο.
Επίσης, κυκλοφορούν τύπου πλατφόρμες, χαμηλές όμως ή εσπαντρίγιες για καθημερινά. Κάνε μια μεγάλη βόλτα στα μαγαζιά και δοκίμαζε, δε χρειάζεται ν'αγοράσεις με τη μία, δες τι σου πάει, δοκιμάζε, αμα δε σ'αρέσει φεύγε. Θα βρεις το κουμπί σου αν ψαχτείς.
Προσωπικά μετά το Πάσχα βάζω πλεύση για ανοιχτά παπουτσάκια, πεδιλάκια, σαγιοναράκια κλπ
Aν λες για τις Replay, τις έχω κι εγώ και τις έχω προσθέσει και στο "κλαίω τα λεφτά μου". Είχα υποχρεωθεί να τις φοράω για μια δουλειά και με χτυπάνε απίστευτα, ασε που δεν μου αρέσουν καθόλου. Για τα all-star έχω ξαναπεί τη γνώμη μου στο αντίστοιχο θέμα και η άποψη μου για τις εσπαντρίγιες είναι το ίδιο κακή.
Επίσης σήμερα γύρισα όλη την Ερμού και τους γύρω δρόμους και δεν βρήκα ούτε ένα καλό (μάλλον βρήκα ένα, αλλά ήταν πανάκριβο). Μέχρι σήμερα, τα καλύτερα καθημερινά πέδιλα τα είχα βρει πριν χρόνια στα Marks&Spencer (πολύ πριν χαλάσουν) και ήταν μια μεσαία πλατφόρμα peep-toe navy με ρίγες άσπρο-μπλε. Ομορφα, άνετα, μέχρι και που έτρεχα με αυτά. Αλλά πόσο να αντέξουν κι αυτά...Και τώρα ο,τι βρίσκω (με πολύ ψάξιμο) να μοιάζει, είναι μεν όμορφο αλλά καθόλου βολικό (πλατφόρμες με πάτο πάχους στιλέτου, άντε να περπατήσεις πάνω σε αυτό).
Δεν πειράζει, πήρα κάτι κάλτσες τουλάχιστον (μην πάνε και τελείως χαμένες οι 3 ώρες που περιπλανιόμουν σαν την άδικη κατάρα).

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 12:27, 06-04-12:

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wonderfool

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη wonderfool
H wonderfool αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H wonderfool έγραψε στις 13:45, 06-04-12:

Aν λες για τις Replay, τις έχω κι εγώ και τις έχω προσθέσει και στο "κλαίω τα λεφτά μου". Είχα υποχρεωθεί να τις φοράω για μια δουλειά και με χτυπάνε απίστευτα, ασε που δεν μου αρέσουν καθόλου. Για τα all-star έχω ξαναπεί τη γνώμη μου στο αντίστοιχο θέμα και η άποψη μου για τις εσπαντρίγιες είναι το ίδιο κακή.
Επίσης σήμερα γύρισα όλη την Ερμού και τους γύρω δρόμους και δεν βρήκα ούτε ένα καλό (μάλλον βρήκα ένα, αλλά ήταν πανάκριβο). Μέχρι σήμερα, τα καλύτερα καθημερινά πέδιλα τα είχα βρει πριν χρόνια στα Marks&Spencer (πολύ πριν χαλάσουν) και ήταν μια μεσαία πλατφόρμα peep-toe navy με ρίγες άσπρο-μπλε. Ομορφα, άνετα, μέχρι και που έτρεχα με αυτά. Αλλά πόσο να αντέξουν κι αυτά...Και τώρα ο,τι βρίσκω (με πολύ ψάξιμο) να μοιάζει, είναι μεν όμορφο αλλά καθόλου βολικό (πλατφόρμες με πάτο πάχους στιλέτου, άντε να περπατήσεις πάνω σε αυτό).
Δεν πειράζει, πήρα κάτι κάλτσες τουλάχιστον (μην πάνε και τελείως χαμένες οι 3 ώρες που περιπλανιόμουν σαν την άδικη κατάρα).
ρίξε μια ματιά στα www.clarks.gr

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 15:14, 06-04-12:

Aν λες για τις Replay,

(πλατφόρμες με πάτο πάχους στιλέτου, άντε να περπατήσεις πάνω σε αυτό).
Οχι, δε λέω για replay, για την killah λεω.. ααα τόσες προτάσεις σου κανα-είσαι δύσκολη! Βασικά κάνε αυτό, πάνε στα μαγαζιά και δοκιμαζε, ε τι θκατά όλο και κάτι θα σου αρέσει, ή εστω να σου μοιάζει βολικό. Αμα μου ρθει κάτι αλλο θα σου πω. Παντοφλίνια δε φοράς; Τουλάχιστον να κάνεις λίγη υπομονή νανοιξει λιγακι ακόμα ο καιρος και να δεις για παντοφλίνια. Δεν ξέρω και το στυλ σου για να σε κατευθύνω λιγάκι καλύτερα, δεν ξέρω τι φοράς. Τις πλατφόρμες με πάχος στυλέτου, αν τις φαντάζομαι σωστά, δε θα μπορούσα να τις φορέσω, θα προτιμούσα ας πούμε πλατφόρμα με ξύλινο πάτο ή πέδιλο με ξύλινο τακούνι ή τελοσπάντων πιο χοντροκομμένα όπως τα λέει η λοβ, αλλά εμένα με βολεύουν και μου πάνε

Κατι ακόμα μια διόρθωση, συγνωμη αν σας εβγαλα τα ματια με το ''μει'' το ειδα και μου φυγαν τα δικά μου διότι δεν τα αντεχω τα ορθογραφικά ουτε σε μενα ούτε σε κανέναν για κανένα λόγο. Του λειτ να επανορθώσω με επεξεργασία, φταίει η βιασύνη μου. Λοιπόν '' μή'', όχι ''μει''

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
ως εδώ και μει παρεκει

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mindcircus : 06-04-12 στις 15:29.
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 10:06, 09-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από wonderfool
ρίξε μια ματιά στα www.clarks.gr
Αυτά πάνε στην κατηγορία "πανάκριβα"

Παράθεση

leTHal pOisOn

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη leTHal pOisOn
Ο leTHal pOisOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O leTHal pOisOn έγραψε στις 14:00, 09-04-12:

Παιδια.θεε μου!Οντως ισχυει οτι ο καθενας εχει τα γουστα του αλλα...

Ως fashion victim θελω να σας δειξω μερικα παπουτσια γυναικεια που ειναι στην μοδα κατα την γνωμη μου παντοτε οποιος θελει διαβαζει οποιος δεν θελει οχι!

Rock μποτακια Zara

Επισης rock και καθημερινες

Απλες κλασσικες μποτες για καθε μερα

Επισης απλε μποτες over the knee

Παλιες καλες γνωριμες UGG boots must have για τον χειμωνα,υπερφορεμενες αλλα στυλατες

Παμε σε πιο χαμηλες μποτες

Τρομερα infashion οι Lita απο Jeffrey Campbell,πραγματικα οτι πιο στυλατο παιζει αυτον τον καιρο

Χοντρο τακουνι και "τακουνι" μπροστα εκτος οτι ειναι ευκολοπερπατητα γιατι μειωνει το υψος του πισω τακουνιου ειναι και awesome.Zara

Ενα απο τα πιο ωραια παπυτσια που εχω δει καλως ηρθες καλοκαιρι

Καυτος κοκκινος πατος Christian Louboutin

Λοιπον αυτα προς το παρον!Αν θελετε κι αλλα απλως πειτε το με χαρα θα το κανω!Αν πειτε για ανδρικα εκει να δειτε!Ευχαριστωωω!

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Panos__ (Πάνος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Panos__
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,774 μηνύματα.

O Panos__ is an avid observer of the human psyche έγραψε στις 03:30, 11-04-12:

Μόλις φτώχηνα κι άλλο με τα πουκαμισάκια D&G

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,802 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 08:11, 11-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από leTHal pOisOn
Παλιες καλες γνωριμες UGG boots must have για τον χειμωνα,υπερφορεμενες αλλα στυλατες
Ε όχι και στυλάτες οι UGG. Να πούμε άνετες να το καταλάβω, αλλά με το στυλ είναι τσακωμένες.

Τρομερα infashion οι Lita απο Jeffrey Campbell,πραγματικα οτι πιο στυλατο παιζει αυτον τον καιρο
Για κάποιο περίεργο λόγο, αυτά τα παπούτσια μου φέρνουν στο μυαλό Όρκς.

Παράθεση

Panos__ (Πάνος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,774 μηνύματα.

O Panos__ is an avid observer of the human psyche έγραψε στις 08:50, 11-04-12:

Από τις 2 ποιά προτιμάτε ; Πείτε γρήγορα πρωτού μπω σε πειρασμό να παραγγείλω κάποια από τις δυο.Στο σπίτι έχουμε ισοπαλία και θέλω ταιμπρεικερ.

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,897 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 09:02, 11-04-12:

ποσο κανουν τα ρουχα που εδειξες?περιπου?

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,072 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 09:07, 11-04-12:

Tα μαύρα εννοείται. Πάντα μαύρα. Την πρώτη.

Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Χριστιάννα ^^
H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,029 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε στις 11:55, 11-04-12:

Το μοντέλο, βασικά, πόσο να κάνει;

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

skylofili

Δραστήριο Μέλος

H skylofili έγραψε στις 11:59, 11-04-12:

η μαύρη!

(η δεύτερη μου θυμίζει λίγο μπλούζα με ζώνη αδυνατίσματος απο πάνω)...

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,298 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 14:31, 11-04-12:

Εμένα δεν μ αρεσει καμία, αλλά αν πρέπει να διαλέξω ανάμεσα σ αυτές τις δυο, την μαύρη. Η άλλη δημιουργεί περίεργο οπτικό αποτέλεσμα!

Παράθεση

Panos__ (Πάνος)

Διακεκριμένο μέλος

O Panos__ is an avid observer of the human psyche έγραψε στις 14:46, 11-04-12:

Θένξ guys.Πήγα βάσει του πρώτου πόστ με τη γνώμη του DrStrangelove και αμέσως προχώρησα στη παραγγελία μόλις είδα την πρώτη άποψη

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 18:03, 11-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από Panos__
Από τις 2 ποιά προτιμάτε ;
Καμμία. Η μία γυαλίζει και η άλλη μου θυμίζει γυναικείο μπλουζοφόρεμα

Παράθεση

maniavas (Μάνια)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη maniavas
H Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H maniavas έγραψε στις 18:15, 11-04-12:

η μαύρη μου αρέσει ποιο πολύ.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Athr

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους