Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,834 μέλη και 2,410,762 μηνύματα σε 75,038 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 244 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,742 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 12:46, 13-04-10:

Κωσταρέλλος

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε: στις 10:03, 14-04-10:

Συνημένες Εικόνες

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,634 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 19:57, 19-04-10:

Let's talk about...flats!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,634 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 20:03, 19-04-10:

...and spring clothes!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

baudE Laire (jrot)

Νεοφερμένος

Ο jrot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 32 μηνύματα.

O baudE Laire έγραψε: στις 20:20, 19-04-10:

ψάχνω μπουφάν φθινοπωρινό χωρίς φρου φρου και αρώματα/αγκράφες/κουκούλες αλλά να έχει ωραίο χρώμα , υφή , ύφασμα και ραφές

χρώματα φωτεινά περικαλώ , επώνυμη μάρκα από καλό τζάκι. Θα προτιμηθούν γυναικείες προτάσεις

pour homme εννοείται

π.σ.1
Αρχική Δημοσίευση από mindcircus

Χρώματα που θα φορέθουν φέτος Ανοιξη και Καλοκαίρι!
Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Αν θέτε μια αντρική γνώμη,
για μια στιγμή νόμιζα ότι είναι η νέα κολεξιόν των παγωτών Δωδώνη

π.σ.2
Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Καγιράκι...εσύ που με ξέρεις το καημένο τι νούμερο είμαι;
μεγάλο

οντόπικ :

αυτό το γουνάκι
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,914 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 12:58, 20-04-10:

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 14:15, 20-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από baudE Laire
ψάχνω μπουφάν φθινοπωρινό χωρίς φρου φρου και αρώματα/αγκράφες/κουκούλες αλλά να έχει ωραίο χρώμα , υφή , ύφασμα και ραφές

χρώματα φωτεινά περικαλώ , επώνυμη μάρκα από καλό τζάκι. Θα προτιμηθούν γυναικείες προτάσεις

pour homme εννοείται
το 'χω.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

baudE Laire (jrot)

Νεοφερμένος

Ο jrot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 32 μηνύματα.

O baudE Laire έγραψε: στις 15:09, 20-04-10:

οφτόπικ

(όχι εγώ , να καταγγείλω την νεράιδα θέλω . νομίζει ότι είναι στα οφθαλμόμουτρα)

οντόπικ : φχαριστώ roumy , θα το τσεκάρω
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 18:30, 20-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από baudE Laire
οφτόπικ

(όχι εγώ , να καταγγείλω την νεράιδα θέλω . νομίζει ότι είναι στα οφθαλμόμουτρα)
Να με συγχωρησει η χαρη σου που δεν τα βρηκα στις κρεμαστρες αγορακι
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 09:04, 21-04-10:

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 11:41, 21-04-10:

έλεος ρε νεράιδα πρωί πρώι, δίκιο έχει ο ποιητής

έχω και μάθημα γαμώ τη τρέλα μου σήμερα με τη μυαλό θα το παρακολουθήσω μετά από αυτό το μελαχρινό
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,365 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 12:12, 21-04-10:

Εδω ειναι καλυτερα κι απο οφθαλμολουτρα..
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 12:18, 21-04-10:

έλεος ρε νεράιδα πρωί πρώι, δίκιο έχει ο ποιητής

έχω και μάθημα γαμώ τη τρέλα μου σήμερα με τη μυαλό θα το παρακολουθήσω μετά από αυτό το μελαχρινό

Κανε κρυο ντουζακι βρε μανα μου! Και προς θεου, μακρια απο παραλιες μεχρι να τελειωσει η εξεταστικη σου!
Παράθεση

Hlianna

Δραστήριο Μέλος

H Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.

H Hlianna έγραψε: στις 12:37, 21-04-10:

που τα βρισκουμε αυτα?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 22-04-10 στις 01:45. Αιτία: Τοποθέτηση quote σε spoiler για ευκολία στο scrolling.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 12:40, 21-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από Hlianna
που τα βρισκουμε αυτα?
Ειναι Victoria Secret...http://www.victoriassecret.com/
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,662 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 15:09, 21-04-10:

που τα βρισκουμε αυτα?
στις παραλιες..
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 16:28, 21-04-10:

Μαρή Νερ, εσύ θα με κάνεις να αγοράσω δέκα μαγιώ φέτος! Σταμάτα!

ΥΓ: Όχι τίποτα, αλλά τα δεύτερα μαγιώ είναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ!
Παράθεση

chrisss

Δραστήριο Μέλος

H chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 219 μηνύματα.

H chrisss γεια χαρα! έγραψε: στις 16:33, 21-04-10:

τα κορμια ή τα μαγιω?
γιατι αν εχεις τετοια κορμαρα οπως οι τυπισες και προπροπερσινο μαγιω να φορεσεις ολοι εσενα θα κοιτανε!!!

ψηφιζω το 1 και το 3!
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 16:37, 21-04-10:

Εγώ πάντως αναρωτιέμαι πώς αυτά τα μαγιό θα φαίνονται αν αυτή που τα φοράει δεν έχει το σώμα των μοντέλων που τα διαφημίζουν...

σ.σ.: Η δεύτερη, η σοκολατένια, είναι για φάγωμα...
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 16:40, 21-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από kajira

ΥΓ: Όχι τίποτα, αλλά τα δεύτερα μαγιώ είναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ!
αι νοου, αλλα τελεια...
μου ειχαν κανει δωρο ενα, απιστευτα καλη ποιοτητα, πολυ σεξυ και δεν υπαρχει πιθανοτητα να κυκλοφορει αλλο κομματι, τουλαχιστον οχι εκει που κυκλοφορω εγω

Αλλα και τα Βικτορια ειναι πολυ καλης ποιοτητας και αρκετα οικονομικα...ασε που δεν παιζουν στις παραλιες επισης
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 22 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    alcyone, blue_butterfly, Ιππολύτη

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους