Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,834 μέλη και 2,410,762 μηνύματα σε 75,038 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 250 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Katerina192 (Κατερίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 266 μηνύματα.

H Katerina192 I'm safe, up high, nothing can touch me έγραψε: στις 18:52, 03-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από Resident Evil
01. (that is... if u r serena from gossip girl!)

02.
(aν και απαιτεί 7 μέτρα πόδι περίπου για να δείξει όμορφο)

03. (ο φιόγκος με χαλάει αλλά λατρεύω το κόψιμο)

04. (για κάθε μέρα στη δουλειά)

ιδριλ... κάτι τέτοιο είχες στο νου?
Εχω αγοράσει όλο το σύνολο Serena van der Woodsen απο το Ε-Bay!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Katerina192 (Κατερίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 266 μηνύματα.

H Katerina192 I'm safe, up high, nothing can touch me έγραψε: στις 18:56, 03-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Πήρα σήμερα αυτά:
Συνημμένο Αρχείο 4622

Πολύ μου άρεσαν.
M' άρεσαν....
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,634 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 19:03, 03-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από WhiteDrum
Συνημμένο Αρχείο 29428
Συνημμένο Αρχείο 29429
Συνημμένο Αρχείο 29430

Λιγουρεύομαι ιδιαίτερα το φουστανάκι της κοπελιάς με το πιστόΛ καιτο φόρεμα της ξανθομαλλούσας στην σέκοντ πικ. Τα χάζευα σήμερα και μου γυάλισε το μάτι. Attrativo indeed.

Φανταστικά ρουχα!!!Σημερα πηγα μια βολτα...αλλα δεν χαζεψα πολυ γιατι βρηκα αυτο που ηθελα στα πρωτα 2 λεπτα της επισκεψης μου...Για την ακριβεια ειναι το μακρυ κολιε της 2ης φωτογραφιας...Για δωρακι.Λετε να αρεσει; Εμενα παντως μου αρεσει πολυ!
Παράθεση

Katerina192 (Κατερίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Katerina192 I'm safe, up high, nothing can touch me έγραψε: στις 19:14, 03-05-10:

Ειναι αναλογα το στυλ της κοπέλας που θελεις να το κάνεις δωρο....εμενα παντως μ' αρεσει πολυυυυ.....
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,662 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 23:18, 03-05-10:

(aν και απαιτεί 7 μέτρα πόδι περίπου για να δείξει όμορφο)
ναι..γιαυτο τιε φορανε αυτες και ψηλοτερες οι ταπες lady gaga και madona..
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 00:41, 04-05-10:

Άγγελε έχεις σκεφτεί να γίνει τηλεμαϊντανός σε μεσημεριανό;

Έχεις γίνει γκουρού του γυναικείου lifestyle, των τάσεων της μόδας στην γυναικεία ενδυμασία και γενικότερα των προβλημάτων που απασχολούν τη σύγχρονη γυναίκα στον ερωτικό τομέα, στον επαγγελματικό τομέα κτλ. Το σεξ εντ δε σίτι είναι πατάτα μπροστά σου.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,456 μηνύματα.

O _daemon_ . έγραψε: στις 00:56, 04-05-10:

@mindcircus, πονέσανε τα ούλα μου από τα γέλια..... (αρνητική όμως δεν έβαλα) !!!!!

Βρε αθεόφοβο πλάσμα, ο Δεσμώτης (μας) είναι εξαιρετικά πολύτιμος να τον κάνεις σαν αρκούδα με τα μπουφάν αυτά, και κάπου προς το τέλος που πόσταρες και τον αγγουρά με τα ...πέτσινα, κόντεψα να πνιγώ!
Νομίζω κάτι φινετσάτο θα του ταίριαζε περισσότερο, η δική μου πρόταση από όσα επέλεξες είναι αυτή!
ARAI (AIR-X)
ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ ΑΠΟ ΔΙΑΤΡΗΤΟ ΥΛΙΚΟ (AIRGUARD) ΜΕ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΑΦΑΙΡΟΥΜΕΝΗ ΑΔΙΑΒΡΟΧΗ ΕΠΕΝΔΥΣΗ ME ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΑ CE, ΑΓΚΩΝΕΣ ,ΩΜΟΥΣ ,ΠΛΑΤΗ, ΑΝΑΚΛΑΣΤΙΚΑ 3 Μ

@Δεσμώτη, πάρε αυτά να την τιμωρήσεις με στραγγαλισμό!!!

.
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  426_arai-summer2.jpg
Εμφανίσεις:  60
Μέγεθος:  50,8 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  dteck_html_04_02.jpg
Εμφανίσεις:  75
Μέγεθος:  37,4 KB  
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _daemon_ : 04-05-10 στις 01:08.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,953 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 01:09, 04-05-10:

@δαιμον

πονέσανε τα σιδεράκια μου από τα γέλια (αρνητική όμως δεν έβαλα)

ο desmotis δεν δίνει δεκάρα για υφάσματα

προσπαθεί απλώς να προσελκύσει γυναικείες απόψεις
με πρόφαση την γνώμη τους
και αιτία να μπουν μαζί στο δοκιμαστήριο

φυσικά και πήρε ήδη μπουφάν (οι γυναίκες τον φωνάζουνε πυροσβέστη)

οντόπικ :

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,914 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 09:57, 04-05-10:

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 11:38, 04-05-10:

το πρωτο ειναι τελειο. πηγη μπρουμε να εχουμε?
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 11:51, 04-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από roumana
το πρωτο ειναι τελειο. πηγη μπρουμε να εχουμε?
Οπως εχει πει και η Ισι, κανοντας δεξi κλικ πανω στην εικονα μπορεις να δεις τις πληροφοριες αυτης!
Τα συγκεκριμενα ειναι
Victoria's Secret!
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,742 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 11:57, 04-05-10:

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 12:45, 04-05-10:

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 23:45, 08-05-10:

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 00:07, 09-05-10:

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,953 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 02:26, 09-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Οπως εχει πει και η Ισι, κανοντας δεξi κλικ πανω στην εικονα μπορεις να δεις τις πληροφοριες αυτης!
Τα συγκεκριμενα ειναι
Victoria's Secret!
κάνω κλικ , ξανακάνω κλικ και ακόμα να μου εμφανίσει το τηλέφωνο του μοντέλου

οντόπικ :

πολύ ωραία φορέματα
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,742 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 16:21, 13-05-10:

πολύ θηλυκό φόρεμα......παραμένει διαχρονικό.....!!!!!!
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O self-instructive depressing έγραψε: στις 16:44, 13-05-10:

Ενδιαφέρομαι για μαγιώ

έχω σχεδόν καταλήξει : σε ένα σοβαρό και ένα τρέντυ

π.σ. ευχαριστώ τα μοντέλα που πόζαραν για χάρη μου
10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δεσμώτης

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 3,564 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε: στις 18:04, 13-05-10:

Η πινακίδα του αυτοκινήτου του
φέρει τα γράμματα ΖΧΒ.
Συμβολικώς , θα μπορούσε κανείς
να τα εκλάβει ως ακροστιχίδα
της φράσης : Ζωή Χωρίς Βάρη.
Οι φωτογραφίες από το Πρώτο Θέμα.

Καλύτερα εμπροσθοβαρής, μην είμαστε και πλεονέκτες, αμ πως.
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 10:30, 14-05-10:

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 22 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    alcyone, blue_butterfly, Ιππολύτη

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους