Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,716 μέλη και 2,404,372 μηνύματα σε 74,740 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 577 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 00:03, 23-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ
Μαύρο + αθλητικό : τόσο μα τόσο καγκουρίσιο..
Παπούτσι μπάσκετ είναι βρε συ.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

H Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 530 μηνύματα.

H Idril (in a world of magnets but no miracles) έγραψε: στις 00:12, 23-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Αλήθεια, τι γνώμη έχετε γι' αυτό το παπουτσάκι που το είδα να φοριέται αρκετά φέτος το καλοκαίρι:

Άθλια! Και θέλω πολύ να δω πώς είναι οι γάμπες των γυναικών που τα φορούσαν συστηματικά και κυκλοφορύσαν στον ήλιο...θα πρέπει να είναι μαυρισμένες μέχρι εκεί που έφτανε το παπούτσι και από κει και κάτω κάτασπρες!!!
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 00:15, 23-09-08:

Αλήθεια, τι γνώμη έχετε γι' αυτό το παπουτσάκι που το είδα να φοριέται αρκετά φέτος το καλοκαίρι:
Oτι δε θα πρεπε !
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 08:59, 23-09-08:

τη χειρότερη
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 09:09, 23-09-08:

εκτός από αυτό που έβαλε η Ισι, φορέθηκε και το αντίστοιχο πέδιλο που έδενε στον αστράγαλο με μεγάλη πλατιά κορδέλα. Φωτογραφία δεν έχω, μου καιγόταν το φλας.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Chimera

Δραστήριο Μέλος

H Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 256 μηνύματα.

H Chimera In the deathcar έγραψε: στις 09:20, 23-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
εκτός από αυτό που έβαλε η Ισι, φορέθηκε και το αντίστοιχο πέδιλο που έδενε στον αστράγαλο με μεγάλη πλατιά κορδέλα. Φωτογραφία δεν έχω, μου καιγόταν το φλας.
Α ναι! Και το φορούσαν έτσι λες και είχαν επίδεσμους .
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε: στις 09:45, 23-09-08:

Πέρα του ότι η underwater έχει ανακηρυχθεί η καλύτερη μου φίλη και έχει τέλειο γούστο (και υπομονή να σχολιάσει όλα τα εκτρώματα), ήθελα απλά να πω ότι το θέμα μου φαίνεται πολύ ενδιαφέρον
Παράθεση

Tsipouro

Περιβόητο Μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 917 μηνύματα.

O Tsipouro έγραψε: στις 09:53, 23-09-08:

Από αυτά που πρότεινε η Καλυψώ, αυτά στη 2η και στη 3η φώτο μου άρεσαν.
Της Isi παραείναι "κάπως". Από αυτά που πρότεινε η Δανάη μου άρεσε η μπότα στη 1η φώτο.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 09:54, 23-09-08:

Σας υπενθυμίζω ότι τις γυναίκες τις πετροβολούν μόνο με πολίτιμους λίθους!
(αχχχχ καλοκαιράκι....)
Πείτε ο,τι θέλετε, αλλα εγώ έχω τέτοια! Πολύ μπόλικα, ας ξεκολλήσουμε από το taboo "τουρίστας".
Όσο για τα απαγορευμένα: Πολύ μυτερά... Ξεπεράστε το.
Και τετράγωνα. Αηδία.

Το πρώτο είναι συμπαθητικό, αν και φοβάμαι το λουστρίνι. Μετά τα χαλάμε λίγο, μονο το τελευταίο αν έχεις τις τέλειες γάμπες... αλλα αυτά τα κορδονάκια στο τρίτο με σκοτώνουν...Βεβαια πάντα παίζει τεράστιο ρολο πως φοράμε το παπούτσι.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γίδι : 23-09-08 στις 09:59.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε: στις 09:57, 23-09-08:

αν δεν το βάζεις με άσπρη καλτσα κανεις δεν σε παρεξηγεί (έχω και εγώ )

πήγα μοναστηράκι πριν κάνα μην και αγόρασα όλο το stock, ήμουν με ένα φίλο ο οποιος ντρεπόταν να με κυκλοφορήσει
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

H Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 530 μηνύματα.

H Idril (in a world of magnets but no miracles) έγραψε: στις 22:20, 23-09-08:

Δείτε και λιώστε...

21 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 22:34, 23-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Idril
Δείτε και λιώστε...

Αγάααααπες μου....

Τι κιουτ που είναιαιαιαιαι
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε: στις 01:12, 24-09-08:

Καταρχήν να πω ότι έχω τεράστια αδυναμία στα παπούτσια αν και δύσκολα βρίσκω κάτι που να μου αρέσει πολύ. Το στυλ που προτιμώ είναι περίπου αυτό που έχω βάλει εδώ αν και αυτά που φοράω κάθε μέρα είναι πιο απλά.

19 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 08:25, 24-09-08:

Μου αρέσουν πολύ όσα δείχνεις, Angie_Ann, απλά είναι δύσκολα γιατί -εγώ τουλάχιστον- νιώθω ότι η μπαρέτα μου "κόβει" το πόδι...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε: στις 08:56, 24-09-08:

Ίσως να έχει σχέση με την κατασκευή του ποδιού γιατί εμένα πολλά μου παπούτσια έχουν μπαρέτες και είναι οκ. Βασικά δεν μπορείς απλώς να τις χαλαρώσεις; Μπορείς να κάνεις και μια επιπλέον τρύπα αν είναι σε στυλ λουράκι.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 09:08, 24-09-08:

Όχι, εννοούσα ότι το κόβει οπτικά!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 1,123 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε: στις 09:16, 24-09-08:

Angie μου αρέσουν πολύ τα κόκκινα!!!!!! Τέλεια λέμε!
Επίσης θα ήθελα να βρω κάτι αντίστοιχο σε πράσινο κυπαρισσί! Αν δει καμιά σας τίποτα μπορεί να με ενηρώσει;

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Όχι, εννοούσα ότι το κόβει οπτικά!
Αν το φορέσεις με καλσόν στο ίδιο χρώμα ή 1-2 τόνους διαφορετικό, τότε δεν θα κόβει οπτικά.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 25-09-08 στις 18:32. Αιτία: merge
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 09:23, 24-09-08:

αυτά μου αρέσανε πολύ!

και τα υπόλοιπα μου αρέσανε, αλλά δεν μου πάνε οι μπαρέτες... είμαι που είμαι 1 μέτρο και ένα μίλκο, άμα βάλω και κάτι που "κόβει" το πόδι φαίνομαι ένα με το χώμα
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 10:33, 24-09-08:

Angie πολύ ωραία τα παπούτσια, έχεις πολύ καλό γούστο!

Πάντως έχω αρκετά παπούτσια με μπαρέτες και δεν με κόβουν το πόδι, πιθανώς παίζει ρόλο ότι όλα έχουν τακουνάκι. Γι'αυτό μου κάνει εντύπωση αυτό που λέτε, κυρίως το Γίδι που μου ρίχνει και 10πόσους πόντους.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 10:37, 24-09-08:

Μμμμ, θέλεις να με κάνεις κοντή, γι' αυτό!

Νταξ, έχει να κάνει με το πώς δείχνει το πόδι... Εγώ γενικά θέλω το παπούτσι να είναι σαν επέκταση του ποδιού. Έχω δοκιμάσει με τακουνάκι, αλλά κάτι δε μου πήγαινε...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους