Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,844 μέλη και 2,411,241 μηνύματα σε 75,068 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 485 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Kwnstantina K. (Κωνσταντίνα - Ελευθερία)

Νεοφερμένος

H Κωνσταντίνα - Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 47 μηνύματα.

H Kwnstantina K. έγραψε: στις 00:26, 19-09-10:

Ας εισβαλλω κι εγω στην κουβεντααα =]
Δεν ξερω αλλα εμενα θα μ'αρεσε κατι σαν αυτο: http://www.asos.com/Asos/Asos-Mesh-A...t=-1&clr=Black

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 14:36, 19-09-10:

Ωραιο ειναι αλλά αν δεν εχει το καταλληλο σωμα ευκολα θα δειχνει τις ατελειες
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 14:48, 19-09-10:

Φετος, το μάτι μου στρέφεται εδώ.
Μποτα πάνω απο γόνατο (με φόρεμα, φούστα, κολάν)
Προτιμω χρωμα ταμπα.

Το χρώμα είναι αυτό.

Αυτήν έχω σταμπαρει, fornarina. Περιμένω να φέρει χρώματα. Θελω μια ψηλη και μια χαμηλη για καθε μερα.

Μμμμμμ
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νεοφερμένος

H Κωνσταντίνα - Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 47 μηνύματα.

H Kwnstantina K. έγραψε: στις 14:53, 19-09-10:

Χμμμ κοιτα εμενα αυτη η καφε δε με τρελαινει και πολυ δε μ'αρεσει το μπροστα αλλα οι πιο πανω οι μαυρες ειναι τελειες!Και κυριως αυτες που φοραει η κοπελια!!Αν βρω φετος θα παω να παρω
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 15:01, 19-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Kwnstantina K.
Χμμμ κοιτα εμενα αυτη η καφε δε με τρελαινει και πολυ δε μ'αρεσει το μπροστα αλλα οι πιο πανω οι μαυρες ειναι τελειες!Και κυριως αυτες που φοραει η κοπελια!!Αν βρω φετος θα παω να παρω
Ηθελα να δειξω το χρωμα. Κι εμενα δε με πολυενθουσιαζει το μπροστινο της μερος αλλα σε ο,τι αφορα το τακουνι ειναι πολυ βολικο. Δυστυχως δεν μπορουμε να κυκλοφορουμε ολη μερα και συνεχεια με το στιλετο η με χαμηλα. Φροντιζουμε παραλληλα με την εναλλαγη και τα ποδαρακια μας. Κι αν θελουμε λιγο τακουνι, το χοντρο ειναι κι ανετο.
Το ντυσιμο της κοπελας γενικα ειναι σουπερ. Η συγκεκριμενη μποτα φαινεται ναναι ελαστικη κι οχι δερμα η πιο σκληρο υφασμα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νεοφερμένος

H Kwnstantina K. έγραψε: στις 15:05, 19-09-10:

Α.. αν προκειται μονο για το χρωμα παω πασο !Οσο για το χοντρο τακουνι οτνως ειναι βολικο αλλα μπροστα του θα προτιμουσα το εντελως φλατ . Και ναι οντως η κοπελα εχει πολυ γαματο ντυσιμο !!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,662 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 15:15, 19-09-10:

Φετος, το μάτι μου στρέφεται εδώ.
και το δικο μας επισης..

τι φωτο ειναι αυτες που βαλατεεεε

οι μαυρες ειδικα,στην αρχη....
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 20:26, 19-09-10:

Ι am in love!
(..αλλά εχουν 700 ευρώ!)
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,634 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 20:30, 19-09-10:

Πήρα πρόσφατα από Gap ένα τέτοιου είδους παντελόνι και πραγματικά δεν περίμενα ότι θα το λατρέψω τόσο! Είναι τόσο ευκολοφόρετο και τόσο άνετο!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νεοφερμένος

H Kwnstantina K. έγραψε: στις 21:04, 19-09-10:

Kajira ειναι οντως τελειες!!!!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lacky (Tουλίπα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.

H lacky deep in dreams!! έγραψε: στις 16:34, 29-09-10:

Τα καινουργια βραχιολια του Duka σε συνεργασια με την Estee Lauder

Αυτή η μπότα είναι περσινη, την ειδες σε καταστημα? Δεν νομιζω να φερουν χρωματα!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη lacky : 29-09-10 στις 16:54.
Παράθεση

lacky (Tουλίπα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.

H lacky deep in dreams!! έγραψε: στις 15:30, 30-09-10:

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  4_600_210.jpg
Εμφανίσεις:  68
Μέγεθος:  18,8 KB Exω ερωτευτει!!!

Name:  195RETROSUN_398_398_300_300.jpg
Views: 482
Size:  4,1 KB

Name:  marcbymarcjacobs_398_398_300_300.jpg
Views: 488
Size:  8,6 KB

Eιμαι αναμεσα σ αυτα τα δυο ζευγαρια, δεν ξερω ποιο να παρω!! Τα δευτερα ταιριαζουν με ενα δερματινο τζακετ που πηρα προσφατα!!
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,826 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 15:46, 30-09-10:

Τα γυαλιά τα πρώτα είναι γαμάτα. Αυτά να πάρεις.
Παράθεση

lacky (Tουλίπα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H lacky deep in dreams!! έγραψε: στις 15:54, 30-09-10:

Και εμενα μ αρεσουν τρελα, δεν ξερω τι να κανω
Θα παω να δω ποιο μου πηγαινει πιο πολυ, βασικο!!! μετα θα αποφασισω, αν μου πανε και τα δυο..... θα δω τι θα κανω, με διχαζει το γεγονος με το τζακετ μου ρε γμτ, αλλα και τα πρωτα πανε ε?
Παράθεση

lovesome (για σήμερα Debbie ;p)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 112 μηνύματα.

H lovesome λαβ μιουσικ έγραψε: στις 16:10, 30-09-10:

πωωω υπέροχα και τα δυο!
το δεύτερο εμένα μ αρέσει περισσότερο
αλλά και τα άλλα να πάρεις τέλεια είναι!
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 17:20, 30-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από kajira

Ι am in love!
(..αλλά εχουν 700 ευρώ!)
Έχει ολόιδιες ο Tsakiris Mallas σε κόκκινες και κάτι άλλα χρώματα στα 160 ευρώ περίπου. Ξενέρωσα!
Παράθεση

lacky (Tουλίπα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H lacky deep in dreams!! έγραψε: στις 17:27, 30-09-10:

Αντιγραφη, τι περιμενες?? Παντα γινεται... Tsakiris Mallas ala Alexander mcqueen!!
Παράθεση

nani_68

Νεοφερμένος

H nani_68 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H nani_68 έγραψε: στις 18:15, 30-09-10:

σε μια βδομαδα ειμαι καλεσμενη σε ενα γαμο και δε ξερω τι να βαλω εχω βρει μερικα φορεματακια αλλα δεν ξερω αν ειναι πολυ απλα για γαμο ....(.ο γαμος ειναι το βραδυ)....http://www.heelshop.gr/index.php/col...s/24-1401.html
http://www.heelshop.gr/index.php/col...s/24-1101.html http://www.heelshop.gr/index.php/col...-0701-572.html
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,043 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 18:52, 30-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από nani_68
σε μια βδομαδα ειμαι καλεσμενη σε ενα γαμο και δε ξερω τι να βαλω εχω βρει μερικα φορεματακια αλλα δεν ξερω αν ειναι πολυ απλα για γαμο ....(.ο γαμος ειναι το βραδυ)....http://www.heelshop.gr/index.php/col...s/24-1401.html
http://www.heelshop.gr/index.php/col...s/24-1101.html http://www.heelshop.gr/index.php/col...-0701-572.html
Παίζει ρόλο και η ηλικία σου... Αυτά τα φορέματα δεν ταιριάζουν για βραδινό γάμο, ειδικά αν είσαι πάνω από 15 ετών...
Και δεν είναι μόνο το σχέδιο, είναι τα υφάσματά τους...
Και στο λέει κάποια που ακόμη και στα 38 της δεν ντύνεται ποτέ πάααρα πολύ σινιέ.
8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lacky (Tουλίπα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H lacky deep in dreams!! έγραψε: στις 19:07, 30-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από nani_68
Δεν νομιζω οτι ειναι για γαμο αυτα τα φορεματα, δες κατι πιο αμπιγιε!! οχι απαραιτητα περλες και πουλιες( δεν τις συμπαθω αλλωστε) αλλα σε υφασμα!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 22 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    alcyone, blue_butterfly, Ιππολύτη

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους