Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,834 μέλη και 2,410,762 μηνύματα σε 75,038 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 250 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,817 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 17:26, 13-10-10:

Το 3ο
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,634 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 17:29, 13-10-10:

Είναι κάπως κοντούλι...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,817 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 17:32, 13-10-10:

Το φοράς με κολάν καλέ από κάτω.
Κι αν είναι σαν αυτό που έχω στο νου μου (το ανεβάζεις και λίγο πιο πάνω), και μπορείς να το βάλεις και με παντελόνι μαύρο σωλήνα ή και τζιν στενό, να'ναι ξέρω γω σαν μπλουζοφόρεμα.
Φοράς από πάνω και κάνα μπιχλιμπίδι και είσαι οκ.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 17:33, 13-10-10:

Ανάμεσα σε φούστα και παντελόνι ψηφίζω το 2ο.
Ή το 2ο ή το 3ο. (Αν και δε σε βρίσκω θετική.)
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,634 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 17:36, 13-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^
Το φοράς με κολάν καλέ από κάτω.
Κι αν είναι σαν αυτό που έχω στο νου μου (το ανεβάζεις και λίγο πιο πάνω), και μπορείς να το βάλεις και με παντελόνι μαύρο σωλήνα ή και τζιν στενό, να'ναι ξέρω γω σαν μπλουζοφόρεμα.
Φοράς από πάνω και κάνα μπιχλιμπίδι και είσαι οκ.
Χμμμ....
Μ'αρέσει!

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Ανάμεσα σε φούστα και παντελόνι ψηφίζω το 2ο.
Ή το 2ο ή το 3ο. (Αν και δε σε βρίσκω θετική.)
Και εγώ έλεγα το παντελόνι γιατί μου αρέσει πάρα πολύ το χρώμα του... (Τι εννοείς
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε: στις 17:39, 13-10-10:

Επειδή ανέφερες πως είναι κοντή.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 17:42, 13-10-10:

Επειδή ανέφερες πως είναι κοντή.
Αααα!

Για το πρώτο κανένα σχόλιο;;;
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε: στις 17:45, 13-10-10:

Δε μ' αρέσει. :Ρ
Σαν παντελονόφουστα μοιάζει.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 17:47, 13-10-10:

Δε μ' αρέσει. :Ρ
Σαν παντελονόφουστα μοιάζει.
χαχα σορτσοφουστα ειναι!

Μήπως να πάρω αυτά;;;;

Συνημμένο Αρχείο 33790 Συνημμένο Αρχείο 33791
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Noisette : 06-11-12 στις 12:43.
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε: στις 17:50, 13-10-10:

Όχι μωρέ.
Εμένα μου αρέσει το 1ο οκ είναι, απλά είναι λίγο δύσκολο να το συνδιάσεις μέσα στο χειμώνα. Άμα έχεις τέτοιο στυλάκι ξέρω γω, (τύπου Τάμτα - ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ..) θα μπορούσες να το φορέσεις, αλλά πάλι εγώ δεν θα το έπαιρνα γιατί δε θα είχα πού να το βάλω.
Κατα τ' άλλα ωραίο είναι. Και οι πιέτες(έτσι λέγονται?) πάνω είναι γαμάτες. Αν σ' αρέσει κάτι τέτοιο, ψάξε να βρεις αν έχει σε μακρύ παντελόνι.
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε: στις 17:52, 13-10-10:

Είσαι σίγουρη πως θες τη γνώμη μου;
(έχω ιδιοτροπίες)

Να πάρεις ή το δύο ή το τρία.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 17:54, 13-10-10:

Κορίτσια αποφάσισα...τελικά θα πάρω το τζην παντελόνι και τα μαύρα μποτάκια!!!

(Θοδωρούλα μαααα γιατί δεν σ'αρεσουν τα παπά;;;
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε: στις 18:01, 13-10-10:

Σου είπα, είμαι λίιιιιιιγο ιδιότροπη.
Θα προτιμούσα κάτι πιο θηλυκό.
Sorry, αλλά το κάτω (τακούνι και λοιπά) μου μοιάζει με ανδρικό.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 20:21, 13-10-10:

Χμμμ...ναι δεν είναι ιδιαίτερα θηλυκό αλλά πρέπει να είναι πολύ βολικό και πρακτικό!
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 20:18, 22-10-10:

Το γιλέκο ανοιχτό ή κουμπωμένο;;;
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,742 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 20:23, 22-10-10:

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

new_day*

Νεοφερμένος

H new_day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H new_day* έγραψε: στις 18:05, 23-10-10:

Αυτές αγόρασα πρόσφατα.
Είναι απλές, μαύρες και άνετες στο περπάτημα.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε: στις 20:35, 24-10-10:

Είναι ΓΑΜΑΤΑ. Ειδικά η 3η κοπελίτσα
Πωρώθηκα.

Και εγώ θέλω να πάρω παπουτσάκια τύπου "μπαλαρίνες-μπαρέτες" άλλα δε μου' χει κάνει κάτι ακόμα κλικ. Τα περισσότερα είναι με φιογκάκια, με στρασάκια, με διαμαντάκια, με λουλούδια. Κάτι σκέτο μαύρο και να κάθεται και ωραία στο πόδι δεν έχω βρει -.-''
Τραγικό.

Επίσης μ' αρέσουν και αυτά.

Και μ' αρέσει κι αυτό για μπόιζζζζζ
Βασικά έχω ένα κολληματάκι με τα καρό πουκάμισα φέτος σε άντρες και γυναίκες, και μ΄αρέσουν πολύ.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 20:49, 24-10-10:

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

katalinos

Δραστήριο Μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 446 μηνύματα.

O katalinos έγραψε: στις 20:59, 24-10-10:

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 22 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    alcyone, blue_butterfly, Ιππολύτη

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους