Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,844 μέλη και 2,411,242 μηνύματα σε 75,068 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 486 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε: στις 12:23, 28-01-11:

D& G SPRING AND SUMMER COLLECTION............
http://www.dolcegabbana.com/deg/
Ριξτε μια ματια ..... so niceeeeeeeeeeee
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε: στις 12:26, 28-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από Στελλόνι

Συμφωνω.............χαλια ειναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.............................χοντροκοπια σκετη....
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,043 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 13:01, 28-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από Μάρω
Τι παπούτσια έχετε να προτείνετε για πολύ κρύο και πολύ υγρασία;;;

...δεν θα τις φόραγα ποτέ, αλλά δεν ξέρω γιατί, όταν τις βλέπω, μου προκαλούν μια ...συμπάθεια.

EDIT:
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,212 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 13:29, 28-01-11:

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατι αυτή φοράει φούτσα και καλσόν και από κάτω έχει την αρκούδα! Για να μην κρυώνει;
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε: στις 16:29, 28-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από Phoebe
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατι αυτή φοράει φούτσα και καλσόν και από κάτω έχει την αρκούδα! Για να μην κρυώνει;
βελεντζα;;;φλοκατη;;;;;;;;;stylish boots παντως οχι
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,742 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 19:42, 28-01-11:

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,742 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 19:45, 28-01-11:

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 02:04, 29-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel

...δεν θα τις φόραγα ποτέ, αλλά δεν ξέρω γιατί, όταν τις βλέπω, μου προκαλούν μια ...συμπάθεια.

EDIT:
Αυτά είναι ωραία για διακόσμηση.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

*Maria (^_^)*

Περιβόητο Μέλος

H *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,002 μηνύματα.

H *Maria (^_^)* Όλη η ζωή είναι ένα τυχερό παιχνίδι.... έγραψε: στις 16:33, 29-01-11:

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε: στις 17:03, 29-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Αυτά είναι ωραία για διακόσμηση.
για πατακια θα ελεγα....
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε: στις 17:05, 29-01-11:

gorgeooooouuuuuuusssssssssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αν ηταν και σε κλασσικο μαυρο....θεικο...υπεροχο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να το παρεις Μαρια................
Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 1,123 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε: στις 17:10, 29-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από Phoebe
Είναι απαίσιες και δεν αλλάζει.- Μάλλον εσύ τις συνήθισες!

Αυτές οι μπότες μου κάνουν περισσότερο να τις φοράς στο σπίτι σαν παντόφλες γιατί νομίζω οτι άμα τις φορέσεις έξω και βραχούν, θα χαλάσουν!
Είναι λίγο χοντροκομμένες,- εμένα βεβαια μου αρέσουν, ειδικά με φόρμα, - είναι τρελά άνετες, τρελά όμως και οι original δεν παθαίνουν απολύτως τίποτα, διότι είναι δέρμα γυρισμένο και με ένα βουρτσισματάκι μόλις στεγνώσουν είναι τζάμι.
Αλλά δεν είναι και η επιτομή της κομψότητας.
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε: στις 17:10, 29-01-11:

...Πηγα στο American Vintage ....ωραια ρουχα....ωραιες τιμες....και απο την προσεχη Τριτη 50%
Παράθεση

*Maria (^_^)*

Περιβόητο Μέλος

H *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,002 μηνύματα.

H *Maria (^_^)* Όλη η ζωή είναι ένα τυχερό παιχνίδι.... έγραψε: στις 17:27, 29-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από rosa azul
gorgeooooouuuuuuusssssssssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αν ηταν και σε κλασσικο μαυρο....θεικο...υπεροχο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να το παρεις Μαρια................
Όταν γίνω 20 θα το πάρω!!
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,634 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 17:35, 29-01-11:

Prada Boots

Είναι απλά υπέροχες!
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

*Maria (^_^)*

Περιβόητο Μέλος

H *Maria (^_^)* Όλη η ζωή είναι ένα τυχερό παιχνίδι.... έγραψε: στις 18:16, 29-01-11:

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_Silence_

Δραστήριο Μέλος

H _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H _Silence_ έγραψε: στις 19:09, 29-01-11:

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici έγραψε: στις 21:46, 29-01-11:

Παράθεση

_Ηρώ_

Δραστήριο Μέλος

H _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 254 μηνύματα.

H _Ηρώ_ έγραψε: στις 19:36, 01-02-11:

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_Ηρώ_

Δραστήριο Μέλος

H _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 254 μηνύματα.

H _Ηρώ_ έγραψε: στις 20:35, 01-02-11:

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 22 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    alcyone, blue_butterfly, Ιππολύτη

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους