Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,844 μέλη και 2,411,242 μηνύματα σε 75,068 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 485 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 14:57, 26-09-08:

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 14:59, 26-09-08:

Μμ, μ' αρέσει η πρώτη και η δεύτερη (Top Shop; ), η τρίτη καλούλα (αν και θα 'ναι ωραία με τζην), η τελευταία μπα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 15:02, 26-09-08:

και μερικες μποτες....

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,131 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 15:05, 26-09-08:

Τα πρώτα συμπαθητικούλια, χωρίς να με ενθουσιάζουν

Η πρώτη και η τρίτη μπότα ΥESSSSSS!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io έγραψε: στις 15:07, 26-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Μμ, μ' αρέσει η πρώτη και η δεύτερη (Top Shop; ), η τρίτη καλούλα (αν και θα 'ναι ωραία με τζην), η τελευταία μπα.
topshop, ερωτας!

Και εγω τις δυο πρωτες προτιμω....
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 15:08, 26-09-08:

Τα τριτα γοβινια ειναι μμμμουρλια
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,914 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 02:16, 02-10-08:

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 02:22, 02-10-08:

1ο και 3ο νυφικο καλα. το 2ο οχι και τοσο.

Αυτο ;

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xanp (Ξανθή)

Δραστήριο Μέλος

H Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H xanp έγραψε: στις 07:00, 02-10-08:

Νεράιδα το πρώτο είναι σχεδόν ίδιο το νυφικό μου χωρίς την ουρά οπότε yesssssssssssssssssss!!!!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

H Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 454 μηνύματα.

H Youki έγραψε: στις 14:54, 02-10-08:

Αρχίσαμε και τα νυφικά?
Ή μήπως θες να μας πεις κάτι και ψάχνεις το σωστό τρόπο?
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 14:06, 03-10-08:

Παπουτσάκια:
(δεν τα θέλω ντε και καλά, αλλά εντυπωσιάστηκα που η camper έχει και πιο κομψά παπά)

και οι τσάντες Braccialini:

Ναι, είμαι τσίρκο.
16 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 14:12, 03-10-08:

Τα παπα και οι δυο τελευταιες τσαντουλες ειναι γαματα....
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 14:20, 03-10-08:

Λατρεύω αλλά πιθανότατα δεν θα τις πάρω ποτέ επειδή λυπάμαι να δώσω τόσα χρήματα για μία τσάντα

Ε ναι μου αρέσουν οι τεραστίων διαστάσεων τσάντες...
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε: στις 14:24, 03-10-08:

Tην τρίτη την αγόρασα 40 ευρώ
Aπό το στοκ της tous
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ophelia (Μάρα)

Διάσημο Μέλος

H Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 786 μηνύματα.

H Ophelia έγραψε: στις 14:25, 03-10-08:

Και μένα μου αρέσουν οι Hermes......αλλά είμαι τόσο χαζή που θα μπορούσα να δώσω και έναν μισθό!

Οι tous παλιότερα μου άρεσαν αλλά τώρα με τους πλανόδιους έχει γεμίσει ο τόπος και έχω ξενερώσει...

Γιδούλα τις τσαντούλες που έβαλες -μεγάλος έρωτας ειδικά η τελευταία!- που τις βρίσκει κανείς;; Δεν έχω ξανακούσει την μάρκα αυτή...
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 14:29, 03-10-08:

Χμ, στην Ελλάδα δύσκολο να τις βρεις... Ένα μαγαζί στη Σταδίου, μέσα στη στοά του ΤΕΕ, έφερνε μερικά μοντέλα... Θα ρωτήσω.
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 14:30, 03-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από Εδάδ
Tην τρίτη την αγόρασα 40 ευρώ
Aπό το στοκ της tous
Έλααα
Πού είν' αυτό καλέ;;
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 14:32, 03-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από μάρα_κουταμάρα
Γιδούλα τις τσαντούλες που έβαλες -μεγάλος έρωτας ειδικά η τελευταία!- που τις βρίσκει κανείς;; Δεν έχω ξανακούσει την μάρκα αυτή...
Εχει στο Mall σιγουρα... (στην Tous αναφερομαι μονο)
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε: στις 14:33, 03-10-08:

Mακριά πολύ μακριά
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H kalypso έγραψε: στις 14:35, 03-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από Εδάδ
Mακριά πολύ μακριά

εδιτ. Στο Mall η Tous δεν έχει τα πάντα... Έχει κατάστημα και στο Κολωνάκι νομίζω
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 22 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    alcyone, blue_butterfly, Ιππολύτη

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους