Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,844 μέλη και 2,411,242 μηνύματα σε 75,068 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 486 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

GoodDayToDie

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H GoodDayToDie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.

H GoodDayToDie phew έγραψε: στις 14:28, 26-05-11:

ποια ρουχα ειναι αυτα? μου θυμιζουν μια collection που ειχα δει στην τηλεοραση, αλλα δεν θυμαμαι τη μαρκα, παντως μ αρεσαν παρα πολυ!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_Ηρώ_

Δραστήριο Μέλος

H _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 254 μηνύματα.

H _Ηρώ_ έγραψε: στις 09:57, 27-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από GoodDayToDie
ποια ρουχα ειναι αυτα? μου θυμιζουν μια collection που ειχα δει στην τηλεοραση, αλλα δεν θυμαμαι τη μαρκα, παντως μ αρεσαν παρα πολυ!
Δεν ξέρω την μάρκα....απλά έψαχνα να βρω κάτι και τα είδα και μου άρεσαν....και εγώ προσπαθούσα να βρω τι μάρκα είναι αλλά τίποτα!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,788 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε: στις 11:42, 27-05-11:

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,914 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 13:06, 27-05-11:

Δαχτυλιδι, φουλαρι, φουστα και πεδιλο ειναι πολυ ομορφα...
Αλλα αυτο το τοπ και σε συνδυασμο με τη φουστα, ειναι αθλιοτατο...
-5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε: στις 13:37, 27-05-11:

....με χαλαει λιγο η μαυρη ζωνη στο beige συνολακι...χωρις αυτην μου αρεσει οπως και τα υπολοιπα...Αυτο θα το προτιμουσα με μια διακριτικη ζωνη στο ιδιο χρωμα απο υφασμα γκρο...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,914 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 13:51, 27-05-11:

Εμενα δε μου κανει για ζωνη, αλλα για μερος του τοπ. Γι αυτον το λογο και εγραψα πως το βρισκω αθλιο.
-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

H Θάλεια έγραψε: στις 14:49, 27-05-11:

Υπάρχει και σε μαύρο πάντως και είναι φόρεμα
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

*Maria (^_^)*

Περιβόητο Μέλος

H *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,002 μηνύματα.

H *Maria (^_^)* Όλη η ζωή είναι ένα τυχερό παιχνίδι.... έγραψε: στις 14:51, 27-05-11:

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  250090_148433465228747_131403006931793_333727_2441774_n.jpg
Εμφανίσεις:  26
Μέγεθος:  32,6 KB
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

H IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H IL PENSIERO έγραψε: στις 15:52, 27-05-11:

Λοιπόοοον τώρα που το θυμήθηκα....υπάρχει μια εταιρεία στο Λονδίνο που λέγεται monsoon. Νομίζω πως έχει έρθει και στην Ελλάδα. Αν δεν κάνω λάθος στο Mall. Έχω κολλήσει με κάποια από τα ρούχα της, έχει κάποια κομμάτια πολύ όμορφα και δεν είναι καθόλου ακριβά . Τουλάχιστον στο Λονδίνο δεν είναι ακριβά γιατί εδώ στην Ελλάδα....

Ιστοσελίδα εταιρείας: http://www.monsoon.co.uk/
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη IL PENSIERO : 27-05-11 στις 16:16.
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

H Θάλεια έγραψε: στις 15:55, 27-05-11:

Η Monsoon δεν υποστηρίζεται και από την Accessorize? Έχω μία μπλούζα γι'αυτό.
Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

H IL PENSIERO έγραψε: στις 15:59, 27-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από 9aleia
Η Monsoon δεν υποστηρίζεται και από την Accessorize? Έχω μία μπλούζα γι'αυτό.
Δεν ξέρω....μακάρι. Αλλά μια φίλη μου μου είπε πως στο Mall έχει αλλά όχι όλα τα κομμάτια. Το καλό είναι πως μπορούμε να αγοράσουμε από την ιστοσελίδα....αν δεις τις τιμές δεν συγκρίνονται. Και κάποια κομμάτια είναι όντως φοβερά, και τα βρίσκουμε παραπλήσια σε άλλες εταιρείες και έχουν τα διπλάσια χρήματα....
Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,692 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε: στις 16:42, 27-05-11:

Ναι κι εγώ έχω πάρει ένα παλτό από την Monsoon από τα Accesorize. Τα παιδικά της τα έχετε δει; Είναι τέλεια, εύχομαι να έβγαιναν και στο δικό μου μέγεθος
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

H IL PENSIERO έγραψε: στις 16:48, 27-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από kaleidoscope
Ναι κι εγώ έχω πάρει ένα παλτό από την Monsoon από τα Accesorize. Τα παιδικά της τα έχετε δει; Είναι τέλεια, εύχομαι να έβγαιναν και στο δικό μου μέγεθος
Ναι μωρέ τα γλυκούλια μου....θα πάρω στα μωράκια μου....
Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

H IL PENSIERO έγραψε: στις 13:31, 28-05-11:

PRADA SPRING SUMMER 2011
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,634 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 13:36, 28-05-11:

Λίγο κακόγουστα μου φαίνονται. Όχι όλα. Περισσότερο οι γόβες με την μυτερή μύτη...Πότε ήρθε πάλι στην μόδα;;;;
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

H IL PENSIERO έγραψε: στις 13:51, 28-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Μάρω
Λίγο κακόγουστα μου φαίνονται. Όχι όλα. Περισσότερο οι γόβες με την μυτερή μύτη...Πότε ήρθε πάλι στην μόδα;;;;
Καλά τις γόβες από σπόντα τις έβαλα, εγώ προσωπικά φοράω μόνο ίσια, λόγω ύψους (κυρίως μου άρεσαν τα αθλητικά και το πρώτο)....τι να πω και σε άλλους που κοίταξα σχεδιαστές επανήλθε αλλά το θέμα είναι ότι επανήλθε και το λουστρίνι και αυτό το μισώ....
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,634 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 14:00, 28-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από IL PENSIERO
Καλά τις γόβες από σπόντα τις έβαλα, εγώ προσωπικά φοράω μόνο ίσια, λόγω ύψους (κυρίως μου άρεσαν τα αθλητικά και το πρώτο)....τι να πω και σε άλλους που κοίταξα σχεδιαστές επανήλθε αλλά το θέμα είναι ότι επανήλθε και το λουστρίνι και αυτό το μισώ....
Και πολύ καλά κάνεις!
Δεν περπατιούνται εύκολα τα ψηλά...

Μακάρι να μην ήρθε πάλι στην μόδα...είναι τόσο απαίσιο! Ναι!Ναι! Το λουστρίνι όντως ήρθε πάλι...Ψιλοπαλεύεται σε κάποια παπούτσια που έχω δει...
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 14:04, 28-05-11:

Σανδάλια από το free people...

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 14:16, 28-05-11:

σουιτ! ^^
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 14:16, 28-05-11:

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 22 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    alcyone, blue_butterfly, Ιππολύτη

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους