Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,844 μέλη και 2,411,242 μηνύματα σε 75,068 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 486 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,742 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 14:21, 28-05-11:

Stella McCartney

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

H IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H IL PENSIERO έγραψε: στις 14:25, 28-05-11:

Η τουνίκ η δεύτερη είναι τέλεια....Τις λατρεύω, τις φοράω όλο το καλοκαίρι μέσα στο σπίτι αλλά και στη θάλασσα.

Κι άλλα τουνίκ και καφτάνια.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Myrtle : 28-05-11 στις 14:47. Αιτία: merge και προσθήκη spoiler
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Juliette!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 127 μηνύματα.

H Juliette! έγραψε: στις 14:51, 28-05-11:

Μαρω εισαι πολυ καλογουστη, τα σανδαλια που τα βρισκω?
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

H IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H IL PENSIERO έγραψε: στις 14:54, 28-05-11:

Giuseppe Zanotti. Τα ίσια του τα λατρεύω.....

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Juliette!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 127 μηνύματα.

H Juliette! έγραψε: στις 15:12, 28-05-11:

πολυ καλα και τα ψηλα και τα ισια τους...

ας βαλω και κανα φορεματακι ασορτι

14 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

GoodDayToDie

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H GoodDayToDie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.

H GoodDayToDie phew έγραψε: στις 16:21, 28-05-11:

ολα τελεια.. !
αλλα το τελευταιο δεν θα μου πηγαινε
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε: στις 17:49, 28-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από IL PENSIERO
Καλά τις γόβες από σπόντα τις έβαλα, εγώ προσωπικά φοράω μόνο ίσια, λόγω ύψους (κυρίως μου άρεσαν τα αθλητικά και το πρώτο)....τι να πω και σε άλλους που κοίταξα σχεδιαστές επανήλθε αλλά το θέμα είναι ότι επανήλθε και το λουστρίνι και αυτό το μισώ....
oι μαυρες και οι λευκες μπαλαρινες με την beige τρεσσα ειναι πολυ ομορφες....τις λευκες μαλλον θα τις χτυπησω..
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,634 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 16:46, 29-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Juliette!
Μαρω εισαι πολυ καλογουστη, τα σανδαλια που τα βρισκω?
Σ'ευχαριστώ κοπέλα μου...Σε κάποια άλλη ζωή ήμουν στυλίστρια..
free people...δυστυχώς!
Βεβαίως μπορείς να κάνεις παραγγελία αλλά...οκ! Δεν συμφέρει...οικονομικά!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

*Maria (^_^)*

Περιβόητο Μέλος

H *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,002 μηνύματα.

H *Maria (^_^)* Όλη η ζωή είναι ένα τυχερό παιχνίδι.... έγραψε: στις 16:24, 04-06-11:

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε: στις 20:59, 04-06-11:

ωραια ειναι ...αλλα θα τα προτιμουσα σε αλλο χρωμα ...πχ.light mauve,off white...
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 22:47, 04-06-11:

εμενα μαρεσει το χρωμα αλλα δε μαρεσει ο συνδυασμος του! δεν ειμαι η μπαρμπι, ουτε εχω σκοπο να βγω ραντεβου με τον κεν για να ντυθω απο πανω μεχρι κατω με ροζ. θα προτιμουσα καποια απο τα αξεσουαρ σε λευκο χρωμα ή το φορεμα σε λευκο, κατι τελως παντων να σπαει τη ροζιλα!
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Myrtle

Περιβόητο Μέλος

H Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,272 μηνύματα.

H Myrtle καθένας παιρνει αυτο που του αξιζει... έγραψε: στις 23:40, 04-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
εμενα μαρεσει το χρωμα αλλα δε μαρεσει ο συνδυασμος του! δεν ειμαι η μπαρμπι, ουτε εχω σκοπο να βγω ραντεβου με τον κεν για να ντυθω απο πανω μεχρι κατω με ροζ. θα προτιμουσα καποια απο τα αξεσουαρ σε λευκο χρωμα ή το φορεμα σε λευκο, κατι τελως παντων να σπαει τη ροζιλα!
Χμμμ... έχω αγοράσει φόρεμα στο ίδιο περίπου χρώμα με αυτό της φωτογραφίας με ασορτί εσάρπα από πάνω για ένα γάμο και σκέφτομαι να το συνδυάσω με ασημί πέδιλο και τσάντα. Λέτε να ταιριάζει περισσότερο το άσπρο από το ασημί;
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,826 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 23:43, 04-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από Myrtle
Χμμμ... έχω αγοράσει φόρεμα στο ίδιο περίπου χρώμα με αυτό της φωτογραφίας με ασορτί εσάρπα από πάνω για ένα γάμο και σκέφτομαι να το συνδυάσω με ασημί πέδιλο και τσάντα. Λέτε να ταιριάζει περισσότερο το άσπρο από το ασημί;
Μπα εγώ το ασημί θα προτιμούσα, είναι πιο επίσημο και θα ολοκληρώνει καλύτερα το ντύσιμο. Το άσπρο θα δείχνει πιο παιδικό συνδυασμένο με το φούξια/ροζ.
Βέβαια, εμένα γενικά δε μου αρέσουν τα άσπρα παπούτσια.
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 00:29, 05-06-11:

εχει δικαιο η πρινσες πως θα δειχνει πιο επισημο με το ασημι!
εμενα απλα το ροζ με το λευκο ειναι απο τους αγαπημενους μου καλοκαιρινους συνδυασμους και συνηθως για πιο χαλαρες περιστασεις. ^^
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,742 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 15:10, 05-06-11:

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε: στις 15:22, 05-06-11:

Aσυζητητι ασημι πεδιλο & τσαντακι ...ουτε κατα διανοια λευκο (νοσοκομειακες γοβες τις λεω εγω...σε πολυ σπανιες περιπτωσεις ''δενουν '' και συνηθως οταν προκειται για πεδιλα με χαντρες σε διαφορα χρωματα να σπαει η ασπριλα..η εμπριμε..).Ο συνδιασμος που λες το ροζ φορεμα με ασιμι αξεσουαρ ειναι εξαιρετικος ....τον εχω κανει και εγω ακριβως σε αυτη την αποχρωση και ταιριαζει πολυ...
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Myrtle

Περιβόητο Μέλος

H Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,272 μηνύματα.

H Myrtle καθένας παιρνει αυτο που του αξιζει... έγραψε: στις 01:23, 06-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από rosa azul
Aσυζητητι ασημι πεδιλο & τσαντακι ...ουτε κατα διανοια λευκο (νοσοκομειακες γοβες τις λεω εγω...σε πολυ σπανιες περιπτωσεις ''δενουν '' και συνηθως οταν προκειται για πεδιλα με χαντρες σε διαφορα χρωματα να σπαει η ασπριλα..η εμπριμε..).Ο συνδιασμος που λες το ροζ φορεμα με ασιμι αξεσουαρ ειναι εξαιρετικος ....τον εχω κανει και εγω ακριβως σε αυτη την αποχρωση και ταιριαζει πολυ...
Έχεις δίκιο! Το συνδύασα τελικά και ήταν όντως πολύ επιτυχημένο σε συνδυασμό με έναν πολύ όμορφο κότσο που (επιτέλους) μου είχε πετύχει η κομμώτρια! Βέβαια το πέδιλο με πέθαινε κι έτσι την περισσότερη ώρα την έβγαλα με ασημί παντοφλάκια, αλλά δεν έχει σημασία! Πλέον εγκρίνω τον συγκεκριμένο συνδυασμό ανεπιφύλακτα! Ήταν πολύ όμορφο το αποτέλεσμα!
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 01:50, 06-06-11:

Έχεις δίκιο! Το συνδύασα τελικά και ήταν όντως πολύ επιτυχημένο σε συνδυασμό με έναν πολύ όμορφο κότσο που (επιτέλους) μου είχε πετύχει η κομμώτρια! Βέβαια το πέδιλο με πέθαινε κι έτσι την περισσότερη ώρα την έβγαλα με ασημί παντοφλάκια, αλλά δεν έχει σημασία! Πλέον εγκρίνω τον συγκεκριμένο συνδυασμό ανεπιφύλακτα! Ήταν πολύ όμορφο το αποτέλεσμα!
αυτα ειναι λεπτομερειες που λιγο μας ενδιαφερουν. μπες στο ζουμι τωρα. καμια ενδιαφερουσα κατακτηση ειχαμε με αυτο τον συνδυασμο? αμα ειναι να τον κανουμε και εμεις.

αυτα παθαινεις αμα διαβαζεις ιολογια στις 2 το πρωι.
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,953 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 02:29, 06-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^
Βέβαια, εμένα γενικά δε μου αρέσουν τα άσπρα παπούτσια.
και εμένα το ίδιο
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε: στις 10:00, 07-06-11:

γιατι βρε sid....τελεια σου πανε τα λευκα γοβακια ....ξανασκεψουτο....ασε που σου δινουν μποι
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 22 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    alcyone, blue_butterfly, Ιππολύτη

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους