Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,345 εγγεγραμμένα μέλη και 3,071,592 μηνύματα σε 94,377 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 533 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Μπλε. (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Μπλε.
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος . Έχει γράψει 158 μηνύματα.

H Μπλε. έγραψε στις 21:52, 16-07-14:

ε δε γινεται ολοι να εχουμε τα ιδια γουστα.υπαρχουμε και εμεις οι κιτς για να αναδυκνυεστε εσεις

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη *Serena*
H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 6,603 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε στις 21:52, 16-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από Μπλε.
μα γτ δε δεχεσαι το διαφορετικο;
Εγώ δε δέχομαι το διαφορετικό?

Απλά σου εξηγώ ότι το ρούχο για να είναι ωραίο και στυλάτο δεν είναι ανάγκη να έχει την Άρτα και τα Γιάννενα πάνω και να σε κάνει να φαίνεσαι 10 χρόνια μεγαλύτερη.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

meetmeinmontauk

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη meetmeinmontauk
H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8,617 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 21:54, 16-07-14:

ε δε γινεται ολοι να εχουμε τα ιδια γουστα.υπαρχουμε και εμεις οι κιτς για να αναδυκνυεστε εσεις
Το πηρες προσωπικα ενω δεν θα επρεπε. Συγνωμη, ειλικρινα σου ζητω συγνωμη αν σε προσεβαλα με το παραπανω ποστ μου απλα ηθελα να αστειευτω
Εμεις απλα εκφραζουμε την αποψη μας που στο κατω-κατω ισως να ειναι και λαθος. Αφου αυτα που επιλεγεις σου αρεσουν, φορα τα

Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aba
H Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,959 μηνύματα.

H aba έγραψε στις 21:55, 16-07-14:

Χαχαχαχαχ!!! Ε, όχι δα! Αυτό που λες: το διαφορετικό είναι και το όμορφο. Το δικό μου κιτς είναι της άλλης η αποθέωση και τούμπαλιν! Τι θα έλεγες για καμιά ψηλόμεση παντελόνα με μονόχρωμο μπλουζάκι από πάνω σε navy χρώματα; Από ό,τι κατάλαβα κάτι τέτοιο σου αρέσει, ή όχι;

Παράθεση

Μπλε. (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος . Έχει γράψει 158 μηνύματα.

H Μπλε. έγραψε στις 21:59, 16-07-14:

οχι!
γενικα φοραω σωληνες κολλητα πανω κατω. για φορεμα αν δε βρω κατι να μου αρεσει θα βαλω παντελονι. ισως κ φουστα.

Παράθεση

leuki kataigida

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη leuki kataigida
H leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 341 μηνύματα.

H leuki kataigida έγραψε στις 22:01, 16-07-14:

Mανταλένα,πλάκα πλάκα η πρώτη φουστίτσα που παρέθεσες χαριτωμένη είναι!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,657 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 22:02, 16-07-14:

Προς τη φιλόσοφο ||κι αυτό

κι αυτό (μαρεσε το χρώμα)
ίσως κι αυτό
δες κι αυτό

(εγώ μόνο το 1ο θα φόραγα, και το 2ο, αλλά όχι σε γάμο, και το κίτρινο μου άρεσε, τα 2 τελευταία νοτ μάι τάιπ)

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη prinCess. : 16-07-14 στις 22:06.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

meetmeinmontauk

iSchool Moderator

H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8,617 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 22:05, 16-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από leuki kataigida
Mανταλένα,πλάκα πλάκα η πρώτη φουστίτσα που παρέθεσες χαριτωμένη είναι!
δεν μου αρεσε καμια

:O :O :O Τελειαααααααααααααααα

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aba : 16-07-14 στις 22:08. Αιτία: merge posts
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,657 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 22:08, 16-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από meetmeinmontauk
:O :O :O Τελειαααααααααααααααα
Πλάκα πλάκα το 1ο το ερωτεύτηκα λίγο, ίσως το πάρω.

Παράθεση

EnnisDelMar!

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη EnnisDelMar!
H EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής . Έχει γράψει 601 μηνύματα.

H EnnisDelMar! fresh έγραψε στις 22:17, 16-07-14:

μα γτ δε δεχεσαι το διαφορετικο; btw ψαχνω και εγω φορεμα για γαμο.δε μου αρεσε κατι....... φιλοσοφε μαλλον μοιαζουε.
Ναι, μόνο που η φιλόσοφος ψάχνει κάτι απλό

λεω γενικα ρε συ... μου μοιαζουν σαν να παιρνεις ενα υφασμα κ απλα το ραβεις και το κανεις φουστα-φορεμα.
Ε ναι βρε συ, αλλά αν συνδιάσεις απλά κομμάτια με τον σωστό τρόπο θα φαίνονται τέλεια, και επίσης σε απλά basic κομμάτια μπορείς να κάνεις κάποιες "υπερβολές" σε κοσμήματα π.χ. πολλά βραχιόλα ή πολλά δαχτυλίδια, ή στα χρώματα να κάνεις ένα καλό color-blocking, που δεν είναι καθόλου ωραίο να γίνονται σε πιο "φορτωμένα" κομμάτια και λοιπά. Δεν σου το λέω για να προσβληθείς, κάθε άλλο, ο λόγος που σου έδειξα άλλα κομμάτια είναι για να δεις και μια διαφορετική οπτική γωνία σε όλο τον τρόπο ντυσίματος και να κρίνεις αν σου αρέσει. Άλλωστε δεν γίνεται να έχουμε όλοι ίδια γούστα

Παράθεση

methexys

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,530 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 00:21, 17-07-14:

ειμαι λεπτη οποτε οκ.
οσον αφορα το κολιε ειμαι της γνωμης οτι πρεπει να φορας κατι κ οχι να σε φοραει.
Βρε τι λες; Δεν σε φοράνε αυτα τα κολιε, αν μπορείς να τα υποστηρίξεις, τονίζουν το στυλ σου. Φοράς κατι απλό και αυτο το κολιέ και ειναι τέλειο. Τολμηστε καλε

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,743 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 02:03, 17-07-14:

Σήμερα πήρα ένα σορτσάκι, ένα τζιν (μακρύ) και δυο μπλούζες. Αυτά για το καλοκαίρι, φουλ είμαι.

Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη τρελή φιλόσοφος
H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 880 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 03:51, 17-07-14:

τοτε ισως θες κατι τετοιο

(συγνωμη κι ολας αλλα σου εχουν προταθει ομορφα σχεδια κι εσυ τα απορριπτεις....)
πλάκα πλάκα η πρώτη φούστα χαριτωμένη είναι. . αλλά στο γάμο δε θα την έβαζα,το ξέρω ότι είμαι ιδιότροπη με τα ρούχα και με τα παπούτσια.απλά ο γάμος θα είναι πάρα πολύ απλός και αν ήθελα κάτι που να μην είναι του γούστου μου και απλά να είναι στη μόδα έχω ένα εμπριμέ (πολύυυυυυ εμπριμέ,αν και μάλλλον δεν υπάρχει υπερθετικός)

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.
Προς τη φιλόσοφο ||κι αυτό

κι αυτό (μαρεσε το χρώμα)
ίσως κι αυτό
δες κι αυτό

(εγώ μόνο το 1ο θα φόραγα, και το 2ο, αλλά όχι σε γάμο, και το κίτρινο μου άρεσε, τα 2 τελευταία νοτ μάι τάιπ)
το δύο δε μου το βγάζει
Αρχική Δημοσίευση από aba
Check these out:
1 2 3 4 5 6 7

Πλησιάζουμε καθόλου;
νομίζω το έξι μου άρεε μάλλον αυτό θα πάρω
αλλά μάλλον ε μπλε τα πορτοκαλί δε μου πολυπάνε\

*δεν είναι ότι δεν μου άρεσαν όοοοοοοοοοοοοολα τα φορέματα που είδα αλίμονο.απλά είτε είναι μεγαλίστικα για μένα (είμαι 17 και μικροδείχνω κιόλας),είτε μου φάνηκαν πολύ ακριβά,είτε δε ταιριάζουν σε γάμο στη παραλία (υποτίθεται θες κάτι ανάλαφρο αλλά κομψό,ούτε πολύ στολισμένο,ούτε ασφυκτικά στενό)

Παράθεση

meetmeinmontauk

iSchool Moderator

H meetmeinmontauk έγραψε στις 09:00, 17-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από τρελή φιλόσοφος
πλάκα πλάκα η πρώτη φούστα χαριτωμένη είναι. . αλλά στο γάμο δε θα την έβαζα,το ξέρω ότι είμαι ιδιότροπη με τα ρούχα και με τα παπούτσια.απλά ο γάμος θα είναι πάρα πολύ απλός και αν ήθελα κάτι που να μην είναι του γούστου μου και απλά να είναι στη μόδα έχω ένα εμπριμέ (πολύυυυυυ εμπριμέ,αν και μάλλλον δεν υπάρχει υπερθετικός)
Καλε δεν ηταν για σενα αυτο το μηνυμα. Δες το μηνυμα στο οποιο παρεθεσα τα δυο φορεματα κι εκανες και like

Παράθεση

L0uk0umas

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη L0uk0umas
H L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.

H L0uk0umas έγραψε στις 10:59, 17-07-14:

Σίγουρα για γάμο καλοκαίρι και σε παραλία θες κάτι απλό , αλλα μήπως για τον γάμο της αδελφής σου παρα είναι απλό αυτο το μπλέ-πορτοκαλί φόρεμα?
Εγώ στον γάμο της αδελφής μου που ήταν καλοκαίρι είχα ράψει φόρεμα (δεν σου λέω να το κάνεις εσύ, ειδικά απο τη στιγμή που δεν θες να δώσεις πολλά λεφτά) αλλά θέλω να καταλήξω στο οτι ενώ ήταν μακρύ κτλ επειδή είχε απλή γραμμή, τύπου αρχαιοελληνικό δεν ήταν too much! Ισως να μην το φόραγα σε έναν οποιοδήποτε γάμο αλλά θεωρώ όταν ο γάμος είναι τόσο στενής συγγένειας είναι ωραίο να βάλεις κάτι πιο ιδιαίτερο!

Εμένα πιο πολύ απ' ολα μου άρεσε αυτό
http://www.bsbfashion.com/pd/one-sho...6&colorId=1328

Με μια ωραία και απλή πλατφόρμα νομίζω θα δείχνει πολύ νεανικό και καλοκαιρινό!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη _fairygirl_
H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,440 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 11:16, 17-07-14:

Κάτι τέτοιο θα σ'αρεσε;
Με μονόχρωμο κάτι από πάνω και ένα πέδιλο πιο καλό; Γενικά,ακόμα και σε γάμους συγγενών ποτέ δεν πήρα φόρεμα και όταν πήρα φέτος για ένα γάμο της ξαδέρφης μου ήταν ένα λευκό με μαύρες ρίγες και τον αριθμό 14 γραμμένο σαν μπλουζάκι ποδοσφαιριστή. Η μάνα μου δε,μου είχε πάρει τα αυτιά: "Όχι. Πώς θα πας έτσι; Είσαι σαν τον λέτσο. κλπ" και όλες οι φίλες της ξαδέρφης μου να λένε πολύ ωραία συνδυασμένο (ήταν βασικά και χαλαρός γάμος) γενικά είχα λάβει πολύ θετικά σχόλια.

Παράθεση

niek

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη niek
H niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 306 μηνύματα.

H niek :) !!! έγραψε στις 11:34, 17-07-14:

βασικα αυτό που θέλω είναι να είναι λιτό ,με λίγα χρώματα,να μην έχει πολύ βαθύ ντεκολτέ ή άνοιγμα στην πλάτη,να μην είναι φλοράλ ή πουά,να μην είναι φόρεμα που θα ταίριαζε στην κουμπάρα (δεν είμαι η κουμπάρα) και γενικώς να μην είναι ζωηρό αλλά απλό και κομψό

(δύσκολη πελάτισσα είμαι,το ξέρω )
κατι τέτοιο:http://www.laredoute.gr/MADEMOISELLE...prId=324444541
http://www.laredoute.gr/Images/Produ...8ae7a_1200.jpg

(κι εγώ τέτοια πελάτισσα είμαι )

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tabby
H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 623 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε στις 15:44, 17-07-14:

Εγώ συμφωνώ με τη Loukouma!
Μπορεί να σου φαίνεται λίγο μεγαλίστικο το μακρύ φόρεμα του bsb, αλλά επειδή είναι επίσημο το γεγονός νομίζω ότι θα σαι οκ. Με ένα χαλαρό σπάσιμο στα μαλλιά και πλατφόρμες θα είναι όμορφο.

Παράθεση

L0uk0umas

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη L0uk0umas
H L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.

H L0uk0umas έγραψε στις 17:00, 17-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από Tabby
Εγώ συμφωνώ με τη Loukouma!
Μπορεί να σου φαίνεται λίγο μεγαλίστικο το μακρύ φόρεμα του bsb, αλλά επειδή είναι επίσημο το γεγονός νομίζω ότι θα σαι οκ. Με ένα χαλαρό σπάσιμο στα μαλλιά και πλατφόρμες θα είναι όμορφο.
Δεν θεωρώ οτι επειδή είναι μακρύ είναι και μεγαλύστικο..Δεν έχει κάτι το έντονο πάνω του. Είναι ένα απλό μακρύ φόρεμα με έναν ώμο και ειδικά στο baby blue είναι χαριτωμένο και girly! Με μια ωραία πλεξούδα ή σπαστά μαλλιά και ένα πολύ απαλό βάψιμο σε γήινα χρώματα θα δείχνει άψογο νομίζω!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε στις 18:26, 17-07-14:

Ναι και για μένα δεν είναι μεγαλίστικο. Απλώς το είπα για τη φιλόσοφο που ίσως το "φοβήθηκε" λόγω του μήκους. Το baby blue του πάει πολύ πράγματι. Μη σου πω θα πάω να το δοκιμάσω κάποια στιγμή

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,632 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 23:59, 17-07-14:

λεω γενικα ρε συ... μου μοιαζουν σαν να παιρνεις ενα υφασμα κ απλα το ραβεις και το κανεις φουστα-φορεμα.
Μωρε καλα ειπα γω πατσαβουρια (ριχταρια) πιο πισω.

Μπλε, βρες κατι απλο αλλα απο καλο υφασμα. Μεταξωτο, σατεν, δαντελα, οργαντινα...
Πηγαινε golden hall θα βρεις σιγουρα εκει. Και δεν ειναι ολα πανακριβα. Τωρα με τις εκπτωσεις με 150- 250 θα βρεις κομψοτατο ρουχο.
Η Πηγαινε attica. Εχει ποικιλια, θα βρεις και σιγουρα εκει.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mindcircus : 18-07-14 στις 00:06.
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,440 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 00:00, 18-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Μωρε καλα ειπα γω πατσαβουρια (ριχταρια) πιο πισω.
Μπλε, βρες κατι απλο αλλα απο καλο υφασμα. Μεταξωτο, σατεν, δαντελα, οργαντινα...
Πηγαινε golden hall θα βρεις σιγουρα εκει. Και δεν ειναι ολα πανακριβα. Τωρα με τις εκπτωσεις με 150- 250 θα βρεις κομψοτατο ρουχο
Είναι τα 150 φτηνά;

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,632 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 00:35, 18-07-14:

Για τον γαμο της αδερφης της; Δεν ειναι καλεσμενη...
Τσαμπα ειναι βρε κοριτσι.
Οχι τσαμπα οκ, αλλα εχεις δει τιμες σε αμπιγιε ρουχα τυπου οπερα ή σίνεμα;
Κατω απο 400 δε βρισκεις

Αυτο το φορεματακι μου αρεσει και φαινεται να ειναι καλο το υφασμα. Απο που ειναι?

τοτε ισως θες κατι τετοιο

(συγνωμη κι ολας αλλα σου εχουν προταθει ομορφα σχεδια κι εσυ τα απορριπτεις....)
Αυτα ομως δε μου αρεσουν καθολου.........

Ρε κοριτσια μπερδευτηκα. Ποια ψαχνει για γαμο και παντρευεται η αδερφη της?
Εγω για εκεινη προτεινα.
Σας εχασα

παιδια έχω πρόβλημα!έχω ένα γάμο τον αύγουστο και δεν βρίσκω φόρεμα που να μου αρέσει.θέλω απλά να είναι φθηνό και απλό(ούτε φλοράλ,ούτε κρόσια ούτε όλη η παλέτα με τα χρώματα μέσα κάτι απλό). τι λέτε να βάλω;
υγ η νύφη είναι η αδερφή μου,οπότεεεεεεεεεεε κάτι όμορφο αλλά όχι πολύ υπερβολικό
υγ2 ο γάμος είναι στη παραλία οπότε οτιδήποτε πολύ "βαρύ",βραδινό και πολύ επίσημο απορρίπτεται
Βρηκα ποιασ η αδερφη παντρευεται. Ουφ! Ξεκαθαρισα τωρα!
Λοιπον εχω να προτεινω κατι, πως σου φαινεται?

Απλο, κομψο, θηλυκο, καλο υφασμα και ωραιο χρωμα.
Αν δε φορουσα μιντι φορεματα, θα το φορουσα ανετα. Με ωραια καλα κοσμηματα και λεπτεπιλεπτα πεδιλακια.
Τωρα βεβαια η παραλια με προβληματισε. Στην αμμο θα ειστε πανω? Η σε παραλιακο μαγαζι?

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Imadlak : 18-07-14 στις 11:09. Αιτία: συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 00:52, 18-07-14:

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 01:06, 18-07-14:

Στα bershka εχουn βαλει σε προσφορα φορεματακια οπως το παραπανω 20 ευρω!
Σε παρα πολλα χρωματα!
Ειχε ενα τελειο μπλε, αλλα μαντεψε.... ειχε μονο xs....
Κλασσικα...
Δεν περιμενω να βρω ποτε στις εκπτωσεις τετοια εποχη, πρεπει στην αρχη να ορμαμε! Κι αμα.....
:/

Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα έγραψε στις 01:10, 18-07-14:

Στα bershka εχουn βαλει σε προσφορα φορεματακια οπως το παραπανω 20 ευρω!
Σε παρα πολλα χρωματα!
Ειχε ενα τελειο μπλε, αλλα μαντεψε.... ειχε μονο xs....
Κλασσικα...
Δεν περιμενω να βρω ποτε στις εκπτωσεις τετοια εποχη, πρεπει στην αρχη να ορμαμε! Κι αμα.....
:/
Χαριτωμένο φαίνεται, αλλά αν δεν έχει στο νούμερο σου τότε και που τα έχει δεν κάνει τίποτα. Εκτός και αν περιμένεις μέχρι να φορέσεις xs, κάτι αδύνατο θεωρώ.

Παράθεση

koukimanster

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη koukimanster
H koukimanster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,201 μηνύματα.

H koukimanster ή έγραψε στις 02:26, 18-07-14:

Πριν είδα μια κοπέλα με ένα τέτοιο σορτσάκι και επιβεβαιώθηκε η υποψία μου ότι "μα με αυτό το σχήμα σορτσακίου λογικά θα φαίνεται ο κώλος". Φαίνεται κανονικά το κάτω μέρος. Γιατί;!

Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα έγραψε στις 02:32, 18-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από koukimanster
Πριν είδα μια κοπέλα με ένα τέτοιο σορτσάκι και επιβεβαιώθηκε η υποψία μου ότι "μα με αυτό το σχήμα σορτσακίου λογικά θα φαίνεται ο κώλος". Φαίνεται κανονικά το κάτω μέρος. Γιατί;!
Bασικά και γω είδα μια να φοράει τέτοιο σορτς. Άμα τον έχεις τον κώλο γιατί να μην τον δείξεις ε; Βέβαια οι άλλοι έχουν κάθε λόγο να σε θεωρούν τσουλί, έτσι δίνεις και τροφή για σχόλια. Αν ήταν λίγο μακρύτερο να μην φαίνονται τα οπίσθια θα ταν ακόμη καλύτερο, όμως βάζουν αυτό που θέλουν οι άλλοι ώστε να τους ελκύσουν, έστω και έτσι.

Παράθεση

meetmeinmontauk

iSchool Moderator

H meetmeinmontauk έγραψε στις 07:43, 18-07-14:

Αυτα ομως δε μου αρεσουν καθολου.........

Ρε κοριτσια μπερδευτηκα. Ποια ψαχνει για γαμο και παντρευεται η αδερφη της?
Εγω για εκεινη προτεινα.
Σας εχασα
mindcircus ουτε κι εμενα, για πλακα το ειπα

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 11:16, 18-07-14:

Κοριτσια αυτα τα σορτσακια τα κοφτα ειναι πραγματι πολυ προκλητικα. Εγω εχω καποια τα οποια φοραω στην παραλια με μακριεσ διαφανεσ πουκαμισεσ (καφτανια) εξω δεν μπορω μα βγω ετσι... Επισης τα φοραω και μεσα στο σπιτι. Οσο δεν εχω παιδια, μου επιτρεπεται θαρρω, μη μου μεινουν κι απωθυμενο

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

koukimanster

Περιβόητο Μέλος

H koukimanster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,201 μηνύματα.

H koukimanster ή έγραψε στις 12:57, 18-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από ch0c0lαtε.co0kiε
Bασικά και γω είδα μια να φοράει τέτοιο σορτς. Άμα τον έχεις τον κώλο γιατί να μην τον δείξεις ε; Βέβαια οι άλλοι έχουν κάθε λόγο να σε θεωρούν τσουλί, έτσι δίνεις και τροφή για σχόλια. Αν ήταν λίγο μακρύτερο να μην φαίνονται τα οπίσθια θα ταν ακόμη καλύτερο, όμως βάζουν αυτό που θέλουν οι άλλοι ώστε να τους ελκύσουν, έστω και έτσι.
Σε πρώτη φάση δεν είπα τίποτα για τσουλιά και τέτοια, δεν το σκέφτηκα καν, αλλά τώρα που το λες το να περπατάς μέσα σε μια πόλη και να μπαινοβγαίνεις στο τραμ και στα μαγαζιά και στις παμπ με τον κώλο να κρέμεται έξω δεν το λες και μη τσουλέ.

Από κει και πέρα ο συγκεκριμένος κώλος ήταν καλός ομολογουμένως, αλλά με έκανε πραγματικά να αναρωτηθώ "γιατί". Είναι κακόγουστο να δείχνεις τον κώλο σου μέσα στον κόσμο, πώς το λένε, έχεις δεν έχεις ωραίο κώλο. Το βρίσκω τέρμα κιτς.

Προφανώς ο καθένας φοράει ό,τι θέλει, δε σχολίασα τα ήθη και το ποιόν της κοπέλας, απλά το βρήκα εξωφρενικά κιτς. Τα σορτσάκια από μόνα τους είναι αρκετά κοντά, αν έχεις καλό σώμα μπορείς να βάλεις έως και πολύ πολύ ΠΟΛΥ κοντά, είναι ανάγκη να φαίνεται και το μάγουλο του κώλου κάτω από το "ύφασμα";

Mindcircus στην παραλία δεν πιάνεται, αφού φοράς ούτως ή άλλως μπικίνι/μαγιώ κλπ. Αλλά μέσα σε μια πόλη, εκεί που πίνω το ποτό μου σε ένα μπαράκι και να βλέπω το κωλομάγουλο δίπλα μου πραγματικά με τάραξε λολ. Και μετά που βγήκα να πάρω το λεωφορείο νασου άλλος κώλος στη στάση, βραδιάτικα, μέσα σε μια πόλη. Ξέρω γω, δεν κολλάει. Ίσως απλά να γέρασα και να μην έχω επαφή με τη νεολαία!

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα έγραψε στις 13:53, 18-07-14:

Δεν είπα πως είπες κάτι τέτοιο, απλώς με την ευκαιρία το ανέφερα.

Παράθεση

Vivian.

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vivian.
H Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 414 μηνύματα.

H Vivian. έγραψε στις 14:25, 18-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από koukimanster
...το κωλομάγουλο δίπλα μου πραγματικά με τάραξε λολ.

Νταξ.

Έλιωσα.

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 14:43, 18-07-14:

Για τον γαμο της αδερφης της; Δεν ειναι καλεσμενη...
Τσαμπα ειναι βρε κοριτσι.
Οχι τσαμπα οκ, αλλα εχεις δει τιμες σε αμπιγιε ρουχα τυπου οπερα ή σίνεμα;
Κατω απο 400 δε βρισκεις
Επίτρεψέ μου να βλέπω τα πράγματα από μία άλλη οπτική γωνία ίσως πιο συντηρητική αλλά αυτή είναι. Θεωρώ τουλάχιστον γελοίο σε καιρό οικονομικής κρίσης να δίνεις τέτοια ποσά για ένα φόρεμα ή οτιδήποτε (με εξαίρεση ένα φόρεμα που είδες και ερωτεύτηκες ή μία τσάντα,αλλά ως εκεί). Το θεωρώ αχάριστο πώς το λένε,για φόρεμα χρήσης 3-4 ωρών που θα φυλαχτεί στη ντουλάπα μετά και δεν μπορείς πχ να το βάλεις να πας για καφέ.
Αν φυσικά κανείς έχει τα λεφτά γιατί όχι,αλλά προτιμώ να τα "επενδύσω" σε κάτι ανθρώπινο και όχι στην αχαριστία μου.

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,743 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 14:54, 18-07-14:

Θα συμφωνήσω με τη χαρά. Δεν έχει νόημα να δώσεις τόσα πολλά λεφτά σε κάτι που θα φορέσεις 1-2 φορές. Εκτός αν δεν ξέρεις τι έχεις από λεφτά οπότε οκ. Αν και πάλι θεωρώ υπερβολικά τέτοια πόσα για ρούχα..

Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aba
H Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,959 μηνύματα.

H aba έγραψε στις 15:04, 18-07-14:

Ένα καλό φόρεμα που θα το πάρεις για τον γάμο της αδερφής σου δε θα το βάλεις μετά για καφέ, εννοείται αυτό, εκτός αν πας για καφέ στο Hilton με τη συνοδεία του George Clooney. Αλλά θα το βάλεις σε κάποια άλλη περίσταση, σκοπός είναι να πάρεις κάτι που θα το ξαναφορέσεις και όχι καμιά τουαλέτα-υπερπαραγωγή όπως έπαιρναν κάποτε και έδιναν όντως πάνω από 300,00€. Από εκεί κι έπειτα τα 150,00€ δεν είναι πολλά. Ή μάλλον είναι ιδανικά θα έλεγα. Από 100,00€ έως 150,00€ εγώ θα ήμουν πολύ ευχαριστημένη. Με την προϋπόθεση πως είμαι σε παραγωγική ηλικία, εργάζομαι, έχω να τα διαθέσω και φυσικά έχω και το μυαλό να διαλέξω κάτι στο οποίο θα κάνω "απόσβεση"!

Παράθεση

Μπλε. (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H Μπλε. έγραψε στις 15:40, 18-07-14:

καλα και εγω δε θα επαιρνα ακριβο ρουχο. προτειμω να παρω 5 φθηνα ρουχα και οχι 1 ακριβο/. ποιοτητα θα βρεις...τωρα αν το φθηνο σου κρατησει 1 χρονο ενω το ακριβο 5 οκ... τα βαριεμαι εξαλλου.
αλλα οταν εισαι 20+ ετων και μοιαζεις για 16-18μαξ ε δε θα παρω τουαλετα

Παράθεση

koukimanster

Περιβόητο Μέλος

H koukimanster ή έγραψε στις 17:47, 18-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από ch0c0lαtε.co0kiε
Δεν είπα πως είπες κάτι τέτοιο, απλώς με την ευκαιρία το ανέφερα.
Ναι καλέ κι εγώ γενικά πήγα να απαντήσω αλλά μάλλον το έγραψα παρεξηγήσιμα.

Για την κοπέλα με το γάμο της αδερφής της, κάτι τέτοιο θα σε έψηνε;

1
2
3
4
5

?

Παράθεση

meetmeinmontauk

iSchool Moderator

H meetmeinmontauk έγραψε στις 17:51, 18-07-14:

καλα και εγω δε θα επαιρνα ακριβο ρουχο. προτειμω να παρω 5 φθηνα ρουχα και οχι 1 ακριβο/. ποιοτητα θα βρεις...τωρα αν το φθηνο σου κρατησει 1 χρονο ενω το ακριβο 5 οκ... τα βαριεμαι εξαλλου.
αλλα οταν εισαι 20+ ετων και μοιαζεις για 16-18μαξ ε δε θα παρω τουαλετα
χμμμ.... εγω προτιμω να παρω ενα καλο ρουχο κι ας ειναι λιγο ακριβο παρα κατι κακης ποιοτητας και να πρεπει να τρεχω για ψωνια παλι....

Παράθεση

methexys

Επιφανές Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,530 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 17:56, 18-07-14:

χμμμ.... εγω προτιμω να παρω ενα καλο ρουχο κι ας ειναι λιγο ακριβο παρα κατι κακης ποιοτητας και να πρεπει να τρεχω για ψωνια παλι....
Και εγώ. Όταν κάποιο είναι φθηνό και έχει κακή ποιότητα,φαίνεται και το καταλαβαίνεις ότι το ύφασμα είναι χάλια και θα χαλάσει σύντομα. Αλλά δεν θεωρώ πως για γάμο πρέπει να πάρεις πάση θυσία ένα φόρεμα-υπερπαραγωγή άνω των 500 ευρώ. Μπορείς να βρεις ένα πιο απλό, όμορφο, καλής ποιότητας με 200 ευρώ το πολύ πολύ.Γιατί να πρέπει σε κάθε γάμο και βαφτίσια να ντυνόμαστε σαν να πηγαίνουμε σε καρναβάλι, με ρούχα και χτενίσματα υπερπαραγωγές, δεν το καταλαβαίνω

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη methexys : 18-07-14 στις 18:01.
Παράθεση

Μπλε. (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H Μπλε. έγραψε στις 18:02, 18-07-14:

ολοι οι φραγκατοι εδω....

δηλ αν παρετε μια μπλουζα των 100 ευρω θα την φορατε επι 5 ετη; γιατι εγω αγοραζω των 10 ευρω κ δε φοραω παντα τα ιδια

Παράθεση

methexys

Επιφανές Μέλος

H methexys έγραψε στις 18:07, 18-07-14:

Δεν είπαμε ότι δεν αγοράζουμε ρούχα των 10 ευρώ, ούτε ότι αγοράζουμε μόνο όσα κάνουν από 100 και πάνω. Αλλά αν θες ένα ρούχο για μια καλή περίσταση και δεν έχεις ήδη κάποιο, μπορείς να πάρεις ένα ωραίο,ακόμα κι αν είναι ακριβό, για να το φοράς όταν πρέπει να πας κάπου επίσημα. Δεν λέω ότι μόνο τα ακριβά ρούχα είναι καλά. Αλλά αν κάποια φορά δεις ένα ωραίο φόρεμα για παράδειγμα που κάνει 100 ευρώ,σου αρέσει πολύ,κάνει για επίσημες εκδηλώσεις και δεν έχεις κάτι παρόμοιο,τότε προτίμησέ το από το να πάρεις κάτι που δεν θα σου αρέσει τόσο,μόνο και μόνο επειδή είναι φθηνό,εκτός κι αν εκείνη την περίοδο δεν μπορείς να διαθέσεις τόσα χρήματα.

Παράθεση

Μπλε. (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H Μπλε. έγραψε στις 18:14, 18-07-14:

αμα αγορασεις ενα σουπερ ντουπερ φορεμα 200 ευρω για γαμο της αδερφης σου εξυπακουεται οτι δε θα το βαλεις και σε γαμο συναδελφου ξερω γω. γιατι; γιατι η αδερφη ειναι συγγενης. για καφε δε πας σιγουρακι. σε γαμο α' ξαδερφου δε θα το βαλεις διοτι ''παλι το ιδιο''';

Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη τρελή φιλόσοφος
H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 880 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 18:20, 18-07-14:

δεν ξέρω παιδιά εμένα μου φαίνονται εξωφρενικά τα ποσά που λέτε.Εν καιρώ κρίσης 150 ευρώ για φόρεμα;Καλά έχω ακούσει κουλά (του στυλ 300 ευρώ φόρεμα για το γάμο της αδερφής του αγοριού μου ) αλλά το '9.Το 2009..Τώρα μετά βίας δίνει η νύφη 250 για το φόρεμα.Δεν ξέρω,μπορεί να είμαι η τσιγκούνα τηε υπόθεσης αλλά το φόρεμα που τελικά θα πάρω (νομίζω το 6 tis aba από την προηγούμενη σελίδα) κάνει 62 ευρώ και όλοι στην οικογένεια μου είπαν πανάκριβο.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

sparkling (Γεωργια)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη sparkling
H Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 220 μηνύματα.

H sparkling 3-4-1994 έγραψε στις 18:30, 18-07-14:

κοριτσια ποιο να αγορασω ; μου αρεσουν εξισου αλλα δεν μπορω να τα αγορασω και τα δυο ...http://www.bsbfashion.com/pd/mini-flower-print-dress-51399.htm?lang=el&path=-1175153520&colorId=1288

http://store.attrattivo.gr/mp/el/pro...VAL_MADNESS-el

Παράθεση

methexys

Επιφανές Μέλος

H methexys έγραψε στις 18:34, 18-07-14:

αμα αγορασεις ενα σουπερ ντουπερ φορεμα 200 ευρω για γαμο της αδερφης σου εξυπακουεται οτι δε θα το βαλεις και σε γαμο συναδελφου ξερω γω. γιατι; γιατι η αδερφη ειναι συγγενης. για καφε δε πας σιγουρακι. σε γαμο α' ξαδερφου δε θα το βαλεις διοτι ''παλι το ιδιο''';
Δεν μιλάω για γάμους μόνο. Εγω γενικά είμαι κατα της νοοτροπίας "παίρνω ένα φόρεμα υπερπαραγωγή για τον γάμο του τάδε" γιατι φυσικα και μπορείς να βρεις κατι πιο ωραίο με λιγότερο απο 200 ευρώ. Κατι πιο επίσημο μπορει να θεωρηθεί και μια βραδινή έξοδος την πρωτοχρονιά για παράδειγμα, με φίλους και οχι με τους μακρινούς σου συγγενείς που τους ειδες στον γάμο του ξαδερφου της φίλης της θείας σου Εκεί ποιος θα ξέρει οτι έβαλες το ίδιο ρούχο;
Μην με παρεξηγείτε όμως, δεν εννοώ να αγοράζεις μόνο ακριβά ρούχα. Αν κάποια θέλει και εχει τη δυνατότητα φυσικα να κανει οικονομίες ώστε να αγορασει ένα καλό ρούχο μεσα στη χρονια που να κανει γύρω στα 100-150 ευρω, τι σημαίνει αυτο, οτι ειναι πλούσια; Αυτο εννοώ, αυτο που λεει η Φωτεινή παραπανω.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη methexys : 18-07-14 στις 18:40.
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 18:36, 18-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από sparkling
κοριτσια ποιο να αγορασω ; μου αρεσουν εξισου αλλα δεν μπορω να τα αγορασω και τα δυο ...http://www.bsbfashion.com/pd/mini-flower-print-dress-51399.htm?lang=el&path=-1175153520&colorId=1288
http://store.attrattivo.gr/mp/el/pro...VAL_MADNESS-el
Και τα δύο είναι υπέροχα όμως το πουά (το 2ο) με κερδίζει. Γενικά,αυτό το χρώμα είναι το χρώμα που φοράω συνεχώς.

Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε στις 18:41, 18-07-14:

sparkling και τα δυο είναι πολύ γλυκά. μου άρεσε λίγο περισσότερο το bsb

παιδιά αυτό με τις τιμές ειναι υποκειμενικό.. για κάποιον που έχει σταθερή δουλειά δεν είναι και κάτι να δώσει 200 ευρώ. Φυσικά και θα επενδύσει πιο εύκολα σε ενα πιο ακριβο ίσως και ποιοτικότερο ρούχο. Αν είσαι άνεργος ή η οικογένειά σου δεν έχει άνεση λογικό ειναι τα ποσά αυτά να φαίνονται μεγάλα. Δεν χρειάζεται να κρίνουμε ο ένας τον άλλον...
Φιλόσοφε θα σου πρότεινα να κάνεις μια βόλτα απο h&m. Τώρα τελευταία δεν έχω πάει για να δω τι παίζει, αλλά έχει τύχει να βρω ρούχα σε καλή ποιότητα που τα καταχάρηκα σε τιμές κάτω απο 40 και 30 ευρώ. Επίσης αν πας ένα παλιό ρούχο σου, σου κάνουν 15% έκπτωση. Πήγαινε μια βόλτα να ψάξεις. Έχει και πολύ νεανικά κομμάτια.
ρίξε μια ματια στο site http://www.hm.com/gr/subdepartment/LADIES?Nr=4294960581

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Tabby : 18-07-14 στις 18:51. Αιτία: λάθος
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,087 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 18:43, 18-07-14:

Ποια η γνώμη σας (ως γυναικείο φύλο) για τα ανδρικά πέδιλα;

Παράθεση

sparkling (Γεωργια)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη sparkling
H Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 220 μηνύματα.

H sparkling 3-4-1994 έγραψε στις 18:43, 18-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
Και τα δύο είναι υπέροχα όμως το πουά (το 2ο) με κερδίζει. Γενικά,αυτό το χρώμα είναι το χρώμα που φοράω συνεχώς.
και εγω προς τα εκει κλινω και το αλλο βεβαια μου αρεσει τρελα.. θα κοιταξω και τιποτα αλλο ..στην μαμα μου που τα εδειξα δεν της αρεσε κανενα

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους