Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,833 μέλη και 2,410,758 μηνύματα σε 75,038 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 361 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε: στις 08:52, 09-02-12:

Συνημμένο Αρχείο 42580Συνημμένο Αρχείο 42581Συνημμένο Αρχείο 42582
Συνημμένο Αρχείο 42583Συνημμένο Αρχείο 42584Συνημμένο Αρχείο 42585
Τις λατρευω!!!!!!!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Imadlak : 30-11-12 στις 08:12.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,742 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 15:06, 09-02-12:

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,634 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 01:05, 23-02-12:

Πουλοβεράκια...τι λέτε;

Συνημμένο Αρχείο 42895
Συνημμένο Αρχείο 42896
Συνημμένο Αρχείο 42897
Συνημμένο Αρχείο 42898
Συνημμένο Αρχείο 42899
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Noisette : 06-11-12 στις 12:41.
11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 12:41, 23-02-12:

Λοιπόν! Πουλοβεράκια. Στις αρχές του Οκτώβρη με ήλκυσαν περισσότερο απο ποτέ άλλοτε. Μεχρι και Γενάρη τα φόρεσα. Τώρα ούτε που να τα ακουμπάω. Πέραν του στατικού ηλεκτρισμού που μ'εκνευρίζει απίστευτα, κάνουν κόμπους. Τί κανετε με τον στατικό ηλεκτρισμό; Πώς γειώνεστε;
Εμένα τα μαλλιά μου πετάνε μονίμως κι όπου ακουμπάω ηλεκτρίζομαι

Αυτή τη περίοδο δεν έχω πολλή όρεξη για ψώνια, ν'ανοίξει κάπως ο καιρός θέλω και ν'αλλαξουμε γκαρνταρόμπα! Παρα μόνο για το τρεκιν κάθε τόσο αγοράζω και κάτι διότι όπως γνωρίζετε ο εξοπλισμός είναι απαραίτητος και μπόλικος, ειδικά αν εχει χιόνι το βουνό. Αυτή τη στιγμή ψάχνω γκέτες με goretex και μπατόν, κάτι εντόπισα...γιατί αυτά θέλουν έρευνα. Αν ξέρει κανείς μαγαζιά θα με χαροποιήσει! Μεχρι στιγμής έχω ανακαλύψει κάποια

Να σας δείξω τα παπουτσάκια μου;;;

Εψαξα πολύ για να αγοράσω κάτι καλό και να μ'αρέσει!! Απίστευτη υφή, στις πετρες δεν καταλαβαίνεις τίποτα, σε νερά μέσα μπήκε όλο μου το πόδι, τίποτα! Ουτε φοβος να γυρίσει το πόδι μου, ούτε κρύο κατάλαβα κι ούτε ζεστάθηκα! Φανταστική ποιότητα και απο τα πιο κομψά γυναικεία!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mindcircus : 23-02-12 στις 12:55.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 13:31, 23-02-12:

Στο κλιμα τις εποχης, αφου ερχονται δυσκολες μερες και θα πεσει πολυ ξυλο, ας ειμαστε προετοιμασμενοι!

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 19:52, 23-02-12:

Τώρα ούτε που να τα ακουμπάω. Πέραν του στατικού ηλεκτρισμού που μ'εκνευρίζει απίστευτα, κάνουν κόμπους.
Δεν μπορώ να καταλάβω για ποιο πράγμα μιλάς. Είσαι πολύ φορτισμένη μάλλον. Ποτέ δεν έκανα τζιζ με τα πουλοβεράκια μου όσο για κόμπους, NO WAY. Απλώς όπως και κάθε προϊόν, θέλει να φροντίσεις να πάρεις κάτι σε καλή ποιότητα.

ΥΓ: Με γεια τα παπουτσάκια!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,222 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε: στις 12:23, 24-02-12:

πάμε για τρεξιματάκι;;
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 15:02, 24-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από amalia 6

πάμε για τρεξιματάκι;;
Μονάχα εγώ τα βρίσκω εξαιρετικά αντιαισθητικά?
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DreamsRevenge

Επιφανές Μέλος

H DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,241 μηνύματα.

H DreamsRevenge sans toit, ni loi έγραψε: στις 15:15, 24-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Στο κλιμα τις εποχης, αφου ερχονται δυσκολες μερες και θα πεσει πολυ ξυλο, ας ειμαστε προετοιμασμενοι!

Καλή η προετοιμασία σύντροφε, αλλά λίγο χρωματάκι, αμάν πια, ένα εμπριμεδάκι, μια ριγούλα, χάθηκε πια???
Δηλ. το ξύλο στην συλλογή άνοιξη/καλοκαίρι 2012 μονόχρωμο και μαύρο θα το δώσουμε/φάμε?
Έλεος!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,222 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε: στις 15:17, 24-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από Dalian
Μονάχα εγώ τα βρίσκω εξαιρετικά αντιαισθητικά?
Τι να σου πω; εμένα πάντως μου αρέσουν!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 15:20, 24-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από DreamsRevenge
Καλή η προετοιμασία σύντροφε, αλλά λίγο χρωματάκι, αμάν πια, ένα εμπριμεδάκι, μια ριγούλα, χάθηκε πια???
Δηλ. το ξύλο στην συλλογή άνοιξη/καλοκαίρι 2012 μονόχρωμο και μαύρο θα το δώσουμε/φάμε?
Έλεος!
Μαυρο, σαν αυτο που θα παρουν στις εκλογες μερικοι-μερικοι!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 15:25, 24-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από DreamsRevenge
Έλεος!
Nooot, καθόλου έλεος!
Man in black
Εμένα μου αρέσει πολύ το μαύρο... Για την ακρίβεια έχω και εγώ παρόμοια μποτάκια!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 15:40, 24-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από MissKit
Δεν μπορώ να καταλάβω για ποιο πράγμα μιλάς. Είσαι πολύ φορτισμένη μάλλον. Ποτέ δεν έκανα τζιζ με τα πουλοβεράκια μου
Εγω κάνω κάθε χρόνο, χρόνια τώρα τζιζ. Σοβαρά μιλάω. Κάθε εποχή με υγρασία, ηλεκτριζομαι. Οσες φορές το έχω πει, συνήθως παραξενεύονται όπως εσύ καλή ώρα και μου κανε εντύπωση, ελεγα ''τι σκατα μονο γω το παθαίνω;;'' Μεχρι που είδα μια εκπομπή της Μενεγάκη όπου η φούστα της είχε φτάσει στον λαιμό απο τον ηλεκτρισμό και είπε πως το παθαίνει κι αυτή κάθε χρόνο. Οπότε κάπως ενιωσα... γήινη. Το παθάινω με πλεκτά, φλις, κουβέρτες. Να προσθέσω κι ενα μπλουζάκι- αυτά τα αέρινα- που φερα απο Αγγλία, το μανίκι κολλάει πάνω στο χέρι μου. Δυο μήνες το ευχαριστιέμαι μόνο. Το πιο αστείο αλλά συνάμα εκνευριστικό είναι πως όταν γδυθώ, ο,τιδήποτε σιδερένιο ή οποιονδήποτε πιάσω, του κάνω τζιζ

όσο για κόμπους, NO WAY. Απλώς όπως και κάθε προϊόν, θέλει να φροντίσεις να πάρεις κάτι σε καλή ποιότητα.
Τι να σου πω τωρα.. απο τη μια συμφωνω απο την αλλη οχι. Και φτηνιάρικα τύπου Ζαρα και μη, μου κάνουν κομπάκια. Μη φανταστείς όλο κόμπους, αντε κανα δυο κομπάκια, αλλά εμένα μου τη σπάνε συν τον ηλεκτρισμό. Κυρίως το τελευταίο. Προσθέτω πως τα πλένω στο χέρι φυσικά. Η αλήθεια είναι πως κινούμαι πολύ και δε με λες απόλυτα προσεχτική με τα ρούχα μου. Προσφατα μου πεσε κάφτρα σε μπλουζάκι που προ δυο ημερών είχα αγοράσει... Μπορεί δηλαδή λόγω κάποιας κίνησης να πιάνομαι κάπου..

ΥΓ: Με γεια τα παπουτσάκια!
Αχ! Τα έχω αγαπήσει!Ευχαριστώ!
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 21:48, 24-02-12:

*.* παραμυθένιο φουλάρι Yes/Yes???
12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

κaτε_αlx

Δραστήριο Μέλος

H κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 445 μηνύματα.

H κaτε_αlx Γήρνα πίσο ή έστο τειλεφόνα έγραψε: στις 20:58, 25-02-12:

νο
πολύ λουλουδάτο βρε Dalian
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 01:43, 26-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από Dalian

*.* παραμυθένιο φουλάρι Yes/Yes???

Πράγματι παραμυθένιο!
Με γεια! Πάρα πολύ όμορφο!
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,817 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 01:52, 26-02-12:

Ούτε μένα μου αρέσει.
Έχω κι εγώ φουλάρια με λουλούδια, αλλά είναι πιο μικρά, άλλα χρώματα, πιο μαζεμένο, αυτό μου φαίνεται κάπως παλιακό.
Αλλά αυτά είναι γούστα μωρέ.
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Dalian έγραψε: στις 02:00, 26-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Πράγματι παραμυθένιο!
Με γεια! Πάρα πολύ όμορφο!
Δεν είναι δικό μου βρε!
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,634 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 17:33, 27-02-12:

Θέλετε να μην ξοδέψετε λεφτά για νέα ρούχα? Εγώ ναι! Και εδώ και καιρό σκέφτομαι πως θα εκμεταλλευτώ τα άπειρα ρούχα που δεν φοράω τόσα χρόνια. Οπότε βρήκα κάτι τέλεια video για το πως θα συνδυάσεις παλιά κομμάτια, κομμάτια που έχεις βαρεθεί, αγοριών ή των μπαμπάδων μας τα πουκάμισα, ακόμα και XL μπλουζάκια του ύπνου.

Enjoy!
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Dalian έγραψε: στις 00:14, 28-02-12:

Ναι ή ου? Θα φοράγατε ποτέ κάτι τέτοιο?
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 22 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    alcyone, blue_butterfly, Ιππολύτη

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους