Μπορεί να αλλάξει ο σεξουαλικός προσανατολισμός; - Gay Conversion

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δικηγόρος. Έχει γράψει 2,135 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,855 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Tι σημαίνει ότι όπως όλοι πρέπει; Πρέπει όλοι να είναι ετεροφυλόφιλοι; Πρέπει; :hmm:


Σε άλλους αρέσει η θάλασσα σε άλλους το βουνό

Σε άλλους ή σοκολάτα σε άλλους τα πατατάκια

Σε άλλους ο αρακάς κ σε άλλους το χαβιάρι...


Αφήνω αυτά εδώ <3
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,855 μηνύματα.

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Εμένα μ αρέσουν όλα 🥺
Ακόμα καλύτερα.

Υπάρχουν και οι Pansexuals δεν πάνε με ότι βρουν... αλλά ότι κ να νιώθει ο άλλος αν νιώσουν έλξη δεν τους νοιάζει τι υπάρχει εκεί κάτω... εγώ μπορεί να δηλώνω νεράιδα, μονοκερος η βάτραχος δεν έχει σημασία <3 ❤️ είναι εκείνοι που ερωτεύονται την ψυχή.
 

Συνημμένα

  • d1d1b55c55ca6964b31ee8e424973199.jpg
    d1d1b55c55ca6964b31ee8e424973199.jpg
    81.7 KB · Εμφανίσεις: 20

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,855 μηνύματα.
είναι εκείνοι που ερωτεύονται την ψυχή.

ΑΥΤΟ.❣️

δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιοι το μόνο που σκέφτονται είναι το σεξουαλικό κομμάτι. Αυτό έρχεται μετά. Και, ναι, θα ερωτευτώ μια γυναίκα ή έναν άντρα για αυτό που είναι.. δεν με ενδιαφέρει το φύλο.
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
ΑΥΤΟ.❣️

δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιοι το μόνο που σκέφτονται είναι το σεξουαλικό κομμάτι. Αυτό έρχεται μετά. Και, ναι, θα ερωτευτώ μια γυναίκα ή έναν άντρα για αυτό που είναι.. δεν με ενδιαφέρει το φύλο.
good for you.. όλοι έχουμε προτιμήσεις. Μην το πιέζεις όλα καλά θα το βρεις :)
 

Συνημμένα

  • 19f6d1eec5d46ddea511fe6cf844cd7f.jpg
    19f6d1eec5d46ddea511fe6cf844cd7f.jpg
    33.2 KB · Εμφανίσεις: 16

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Ακόμα καλύτερα.

Υπάρχουν και οι Pansexuals δεν πάνε με ότι βρουν... αλλά ότι κ να νιώθει ο άλλος αν νιώσουν έλξη δεν τους νοιάζει τι υπάρχει εκεί κάτω... εγώ μπορεί να δηλώνω νεράιδα, μονοκερος η βάτραχος δεν έχει σημασία <3 ❤️ είναι εκείνοι που ερωτεύονται την ψυχή.
Όλοι την ''ψυχή'' ερωτεύονται παρά το πουλί...αλλά υπάρχει διάκριση σε ποιον ανήκει αυτή η ψυχή.
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δικηγόρος. Έχει γράψει 2,135 μηνύματα.
Tι σημαίνει ότι όπως όλοι πρέπει; Πρέπει όλοι να είναι ετεροφυλόφιλοι; Πρέπει; :hmm:
Ναι.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Α πα πα εμείς οι διεφθαρμένοι ηθοποιοί πρέπει να καούμε στην πυρά.
Μα εσείς από αυτά ζείτε αγαπητή Εριφύλη. Δυστυχώς ή ευτυχώς ο χώρος είναι τέτοιος.

Δεν γίνεται να είναι κάποιος ηθοποιός συντηρητικός και να πάει μπροστά. Για αυτό και τα θεωρείτε φυσιολογικά να λέτε τέτοιες μαλακίες.

Μιλάμε για έναν κλάδο που έχει πολλή σεξουαλική διαστροφή.

Δε μου κάνει καθόλου εντύπωση που τα λες εσύ αυτά.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,855 μηνύματα.
Μιλάμε για έναν κλάδο που έχει πολλή σεξουαλική διαστροφή.
Νομική είσαι ε; χμμ.. δεν κοιτάτε εκεί τα δικά σας που δεν βγαίνουν και στη φόρα ποτέ; τουλάχιστον από τον χώρο του θεάτρου, κάτι βγήκε.. στα "μεγάλα" επαγγέλματα, ομερτά😌
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Είναι διασκεδαστικές οι οργισμένες αντιδράσεις των φανατικών ανδρακλάδων σε κάθε υπόνοια ότι μπορεί να μην είναι 100% αυτό που νομίζουν ότι είναι.

Gay Lgbt GIF by abixaviiii
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,855 μηνύματα.
Είναι διασκεδαστικές οι οργισμένες αντιδράσεις των φανατικών ανδρακλάδων σε κάθε υπόνοια ότι μπορεί να μην είναι 100% αυτό που νομίζουν ότι είναι.

Gay Lgbt GIF by abixaviiii
Εκτός αυτού, έτσι και ακούσουν αυτοί οι "αντρακλάδες" ότι μια γυναίκα πάει και με γυναίκες, ανεβαίνει η τεστοστερόνη τους στα ουράνια, τόσο που από την μια στην πέφτουν (δεν ξέρω τι νομίζουν - ειλικρινά - μάλλον περιμένουν να φέρεις και την φίλη σου μαζί🙃) και από την άλλη προσπαθούν να σε μειώσουν με χυδαιολογίες (ωω, γουστάρεις ψαλίδια) με απώτερο σκοπό να σου την πέσουν και πάλι.

Ω ναι, αυτή είναι η ωμή πραγματικότητα και την βιώνουν μονίμως οι ομοφυλόφιλες κοπέλες..
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,855 μηνύματα.

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,017 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,269 μηνύματα.
Εκτός αυτού, έτσι και ακούσουν αυτοί οι "αντρακλάδες" ότι μια γυναίκα πάει και με γυναίκες, ανεβαίνει η τεστοστερόνη τους στα ουράνια, τόσο που από την μια στην πέφτουν (δεν ξέρω τι νομίζουν - ειλικρινά - μάλλον περιμένουν να φέρεις και την φίλη σου μαζί🙃) και από την άλλη προσπαθούν να σε μειώσουν με χυδαιολογίες (ωω, γουστάρεις ψαλίδια) με απώτερο σκοπό να σου την πέσουν και πάλι.

Ω ναι, αυτή είναι η ωμή πραγματικότητα και την βιώνουν μονίμως οι ομοφυλόφιλες κοπέλες..

Με όλο τον σεβασμό αλλά κανείς μας δεν σε κατακρίνει, μόνη σου γράφεις εδώ και 3 σελίδες ότι ψάχνεσαι σεξουαλικα.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,855 μηνύματα.
Με όλο τον σεβασμό αλλά κανείς μας δεν σε κατακρίνει, μόνη σου γράφεις εδώ και 3 σελίδες ότι ψάχνεσαι σεξουαλικα.
Εγώ Φώτη μου ο,τι θέλω θα κάνω, όπως και όλοι μας..

Γράφω όπως έχουν τα πράγματα, για να ξέρετε😌
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,269 μηνύματα.
Εγώ Φώτη μου ο,τι θέλω θα κάνω, όπως και όλοι μας..

Γράφω όπως έχουν τα πράγματα, για να ξέρετε😌

Μπράβο που θα κάνεις ότι θέλεις δεν νομίζω να είπα κάτι αντίθετο. Απλά το είπα καθώς ανέφερες μειώνουμε τις ομοφυλόφιλες κοπέλες γεγονός που δεν ισχύει.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
αλλά κανείς μας δεν σε κατακρίνει,
Οχι απλά την κατέκριναν, αλλά χλεύασαν και τον επαγγελματικό προσανατολισμό της.

Άτομα που πολύ αμφιβάλλω αν έλαβαν και κάποια ελάχιστη μεταλυκειακή εκπαίδευση/τεχνογνωσία δηλαδή.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top