Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,100 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,185 μηνύματα σε 74,657 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σχέδιο «μικρή ΔΕΗ»

Συμφωνείτε με την ιδιωτικοποιήση της ΔΕΗ & με το σχέδιο «μικρή ΔΕΗ»;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 22)
Ναι
12
54,55%
Όχι
10
45,45%

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη vassilis498
Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,782 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε στις 19:18, 11-07-14:

δε ξέρω ρε npb εγώ δε βρήκα κάνα επιχείρημα στο post σου για να σχολιάσω, μόνο ένα συνεχές παράπονο, που διακρίνει και πολά από τα υπόλοιπα posts σου.

Εγώ την άποψή μου την έχω γράψει πιο πάνω, από κει και πέρα δυστυχώς το μόνο που βλέπω είναι πως ο καθένας έχει ορίσει τα προβλήματα που τον απασχολούν, έχει βρει και υπαίτιους και αυτό είναι, δε χρειάζεται να σκεφτούμε κάτι άλλο.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Νωεύς
Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε στις 20:09, 11-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από parafernalia
... Τι θα απομείνει τελικά να ανήκει σε μας;
Ο κατά τους αρχαίους (ημών; προγόνους) ιδιωτισμός! (Όπως λένε οι κουτόφραγκοι:idiote...Βλ. ενδεικτικές περιπτώσεις στο παρόν θέμα!)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Μαθηματικά μια μικρη βοηθεια - Από alvertos
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θετικών Σπουδών.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-03-09 στις 10:08.
    • Μικρή Αγγελία! - Από O'Zorgnax
      Το θέμα έχει λάβει 14 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία iCareer: Εργασία & Καριέρα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-09-05 στις 12:40.
    • Μια μικρή βοήθεια στη C++??? - Από giostau
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προγραμματισμός.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-08-05 στις 11:33.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους