Αγαπημένοι Youtubers

leouv

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Το youtube φαίνεται να έχει αντικαταστήσει σημαντικά την τηλεόραση, είναι αρκετά δημοκρατικό και ο καθένας μπορεί να κάνει τις επιλογές του, να πει τη γνώμη του, να βαθμολογήσει κάθε βίντεο και γενικότερα να ψυχαγωγηθεί βλέποντας μόνο το αντικείμενο που του αρέσει όποια στιγμή το επιθυμεί.

Ποιοι Youtubers, Έλληνες και ξένοι, είναι οι αγαπημένοι σας; Από ποιον χώρο προέρχονται; Προσωπικά προτιμώ να παρακολουθώ τους Youtubers που ασχολούνται με την κωμωδία! Μπορούμε να παραθέτουμε βιντεάκια τους, να σχολιάζουμε τη δουλειά τους κλπ. :)


Κάποιοι από τους δικούς μου αγαπημένους:

Κλασικά, Mikeius, τον λατρεύω!!! Πετυχημένες ατάκες, πανέξυπνο σενάριο και πολλά πολλά επιχειρήματα!!!



Κάτι πιο πρωτότυπο για το ελληνικό youtube, φάρσες από Astathios Pranks...αυθορμητισμός και τρολλ στο φουλ, απλά λιώνω!!!


Ακόμα ένας φαρσέρ, από το εξωτερικό αυτή τη φορά...ένας από τους πιο πετυχημένους του είδους του!!!


Και άλλοι πολλοί!!!

Από αυτούς που ανέφερα έχω πολλά αγαπημένα, έβαλα μόνο κάποια ενδεικτικά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
Ε κανε την αρχη !Εχω κ εγω μερικους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leouv

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Έκανα εντίτ!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Zoe Sugg - Alfie Deyes. :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Από Έλληνες και εγώ Mikeius παρακολουθώ.
Από ξένους λατρέυω Jacksgap , thatcherjoe, caspar lee , marcus butler και γενικά όλο το παρεάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leouv

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Από Έλληνες και εγώ Mikeius παρακολουθώ.
Από ξένους λατρέυω Jacksgap , thatcherjoe, caspar lee , marcus butler και γενικά όλο το παρεάκι.

Έχεις να προτείνεις κάποια βιντεάκια τους; Γενικά το ελληνικό youtube δεν έχει πολλή δύναμη ακόμα, αλλά πιστεύω έχει μέλλον! Υπάρχουν παιδιά που αξίζουν πραγματικά να ανέβουν!

Zoe Sugg - Alfie Deyes. :thumbsup:

Αγαπημένα βίντεο από αυτούς; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Αγαπημένα βίντεο από αυτούς; :D

Κοίτα εγώ άρχισα να βλέπω βίντεο πιο πολύ όταν είπα να μάθω 5 πράγματα περι μακιγιάζ. Γρήγορα λάτρεψα την Zoe γενικά και τον Alfie μέσα από βίντεο της. Ιδιαίτερο αγαπημένο δεν έχω αλλά πάρε αυτό:
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joanna Mi

Νεοφερμένος

Η Joanna Mi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Είμαι κολλημένη με τους youtuber!!! Λοιπόν έχουμε και λέμε : Από ξένους που ειναι και οι περισσότεροι:
Joey Graceffa
Tyler Oakley
Caspar Lee
Zoella
Pointless Blog
Sprinkle of Glitter
Marcus Butler
Pewdiepie
Cutipiemarzia
Shane Dawson
Sawyer Hartman
Trish Paytas
Lisbug
Και άλλοι που δε μου έρχονται αυτή τη στιγμη :P
Και από Έλληνες:
Vana Papadopoulou
Natasha V
My Greek burlesque
και όλα σχεδόν από comedy lab <3
Αυτά τα λιγα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marimar!33

Νεοφερμένος

Η Mrs. Mars αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
iisuperwomanii
bethany mota
zoella
jana vlogs
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
muchelleb ~ την ανακάλυψα πρόσφατα και έχει ωραία βίντεοζ ~ ομορφιά/μοδά etc.
GloZell Green ~ μου στείλανε ένα βίνδεο της και απλά ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΣΑ, τη βλέπεις και κλαις.
Miranda Sings ~ έχει πολύ πλάκα, τρολλάρει.
Zoella ομορφιά/μόδα etc.
Michelle Phan ομορφιά/μόδα ~ φτιάχνει και ωραίες σπιτικές μάσκες
Makeup Project ~ μακιγιάζ : ελληνικό κανάλι
HowToBasic ~ απλά κάνεις εμετό
MissJenFABULOUS ~ νύυυχιαα!
JennaMarbles ~ η θεά
Zyra Bañez ~ fashion design
Ann Le {Anneorshine} ~ έχει ωραία DIY
dope2111 ~ μεταμορφώνει το πρόσωπό της σε celeb. μόνο με το μακιγιάζ - δεν υπάρχει.
elleandish // Janelle ~ κι άλλα νύχια

anyway, έχω άάπειρες ωραίες συνδρομές, μη τις βάλω όλες. από ελλάδα δε παρακαλουθώ γενικά, ίσως λίγο τον Jeremy. Κατα τ΄άλλα είναι μια κακή αντιγραφή των ξένων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Badge of shame
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leouv

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Είμαι κολλημένη με τους youtuber!!! Λοιπόν έχουμε και λέμε : Από ξένους που ειναι και οι περισσότεροι:
Joey Graceffa
Tyler Oakley
Caspar Lee
Zoella
Pointless Blog
Sprinkle of Glitter
Marcus Butler
Pewdiepie
Cutipiemarzia
Shane Dawson
Sawyer Hartman
Trish Paytas
Lisbug
Και άλλοι που δε μου έρχονται αυτή τη στιγμη :P
Και από Έλληνες:
Vana Papadopoulou
Natasha V
My Greek burlesque
και όλα σχεδόν από comedy lab <3
Αυτά τα λιγα :P

Θα συμφωνήσω με Joey Graceffa, τον λατρεύω!!! Από Έλληνες όντως είναι από τις καλύτερες του είδους τους οι κοπέλες που ανέφερες!!! Όσο για το Comedy Lab, τρελαίνομαι για Μπραφ, Θάψε το σενάριο, Τρου Στόρυ και Astathios Pranks!!! :D
muchelleb ~ την ανακάλυψα πρόσφατα και έχει ωραία βίντεοζ ~ ομορφιά/μοδά etc.
GloZell Green ~ μου στείλανε ένα βίνδεο της και απλά ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΣΑ, τη βλέπεις και κλαις.
Miranda Sings ~ έχει πολύ πλάκα, τρολλάρει.
Zoella ομορφιά/μόδα etc.
Michelle Phan ομορφιά/μόδα ~ φτιάχνει και ωραίες σπιτικές μάσκες
Makeup Project ~ μακιγιάζ : ελληνικό κανάλι
HowToBasic ~ απλά κάνεις εμετό
MissJenFABULOUS ~ νύυυχιαα!
JennaMarbles ~ η θεά
Zyra Bañez ~ fashion design
Ann Le {Anneorshine} ~ έχει ωραία DIY
dope2111 ~ μεταμορφώνει το πρόσωπό της σε celeb. μόνο με το μακιγιάζ - δεν υπάρχει.
elleandish // Janelle ~ κι άλλα νύχια

anyway, έχω άάπειρες ωραίες συνδρομές, μη τις βάλω όλες. από ελλάδα δε παρακαλουθώ γενικά, ίσως λίγο τον Jeremy. Κατα τ΄άλλα είναι μια κακή αντιγραφή των ξένων.
Από αυτούς τους Youtubers μου αρέσει πολύ η Michele Phan και η dope2111. Υπέροχες και οι δύο! Κάποιες μεταμορφώσεις της dope2111 είναι εκπληκτικές!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.
Πού είναι ο Remiiiii;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
Ο καλυτερος ever ειναι ο γαλλος remi gaillard
O Τσακ Νορις μπροστα του ειναι γατακι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εγω δεν καταλαβαινω κατι... Οι youtubers ειναι αυτοι που ανεβαζουν τα βιντεακια; Και λεγονται ετσι έπειδη ανεβαζουν πολλα;
Η youtuber ειναι αυτος που ειναι μεσα στο βιντεο; Εχω μπερδευτει!
Διαφωτιστε την ασχετη που θελει ομως ολα να τα μαθαινει! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.

leouv

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Πού είναι ο Remiiiii;

Ο καλυτερος ever ειναι ο γαλλος remi gaillard
O Τσακ Νορις μπροστα του ειναι γατακι
Παιδιά δεν τον ήξερα!!! Τι βιντεάκια κάνει αυτός; Ανεβάστε κάποιο από τα πιο καλά του!!!
Εγω δεν καταλαβαινω κατι... Οι youtubers ειναι αυτοι που ανεβαζουν τα βιντεακια; Και λεγονται ετσι έπειδη ανεβαζουν πολλα;
Η youtuber ειναι αυτος που ειναι μεσα στο βιντεο; Εχω μπερδευτει!
Διαφωτιστε την ασχετη που θελει ομως ολα να τα μαθαινει! :D
Youtuber είναι ουσιαστικά αυτός που έχει το κανάλι και ανεβάζει τα δικά του βιντεάκια, ο δημιουργός. Στην περίπτωση του comedylab, που είναι ένα "lab", με πολλούς youtubers, youtuber θεωρείται ο Mikeius, ο Jeremy κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joanna Mi

Νεοφερμένος

Η Joanna Mi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
muchelleb ~ την ανακάλυψα πρόσφατα και έχει ωραία βίντεοζ ~ ομορφιά/μοδά etc.
GloZell Green ~ μου στείλανε ένα βίνδεο της και απλά ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΣΑ, τη βλέπεις και κλαις.
Miranda Sings ~ έχει πολύ πλάκα, τρολλάρει.
Zoella ομορφιά/μόδα etc.
Michelle Phan ομορφιά/μόδα ~ φτιάχνει και ωραίες σπιτικές μάσκες
Makeup Project ~ μακιγιάζ : ελληνικό κανάλι
HowToBasic ~ απλά κάνεις εμετό
MissJenFABULOUS ~ νύυυχιαα!
JennaMarbles ~ η θεά
Zyra Bañez ~ fashion design
Ann Le {Anneorshine} ~ έχει ωραία DIY
dope2111 ~ μεταμορφώνει το πρόσωπό της σε celeb. μόνο με το μακιγιάζ - δεν υπάρχει.
elleandish // Janelle ~ κι άλλα νύχια

anyway, έχω άάπειρες ωραίες συνδρομές, μη τις βάλω όλες. από ελλάδα δε παρακαλουθώ γενικά, ίσως λίγο τον Jeremy. Κατα τ΄άλλα είναι μια κακή αντιγραφή των ξένων.
Καλα πώς μπόρεσα να μην αναφέρω την miranda sings? Τη λατρεύω ω !! Είναι φοβερή έχει παρα πολύ πλάκα! Και έχει και δεύτερο κανάλι που κάνει "φυσιολογικά" βιντεο και λέγεται psychosoprano. Απλά θέα. Το how to basics ειναι για να κανείς εμετό...λατρευω kids,teens,elders,youtubers react...θεικο! Και μια συμβουλή για τα κορίτσια που θέλουν να χάσουν και κανα κιλό. Μπρειτε στους epic meal time και αν δε χάσετε 5 κιλά σε μια ώρα να μου τρυπησετε τη μύτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

#LoveMaths

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Ευτύχης Μπλέτσας! https://www.youtube.com/user/FTBLETSAS
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leouv

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 285 μηνύματα.

Είναι άρχοντας, όντως. Φαίνεται ότι ξοδεύει χρόνο για να παρουσιάσει μια καλή δουλειά. Στο κανάλι του μπορείς να βρεις τα πάντα!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top