Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,099 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,140 μηνύματα σε 74,654 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Marina and the Diamonds

marimar!33 (Mrs. Mars)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη marimar!33
H Mrs. Mars αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 43 μηνύματα.

H marimar!33 Carpe Diem έγραψε στις 10:51, 08-07-14:

Την ξέρετε? Και αν ναι ποια η γνώμη σας γι' αυτή? Ποια τραγούδια της σας αρέσουν?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

orange crush

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη orange crush
H orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 285 μηνύματα.

H orange crush έγραψε στις 11:32, 08-07-14:

Tην ξέρω από πολύ παλιά ....Βασικά μόνο ένα τραγούδι της θυμάμαι και για κάποιο λόγο μου άρεσε πολύ όταν το είχα πρωτοακούσει
http://www.youtube.com/watch?v=n1VTcJfL7RE

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mary_lou thess

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη mary_lou thess
H mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 225 μηνύματα.

H mary_lou thess έγραψε στις 11:56, 08-07-14:

νομιζω ειναι ελληνικης καταγωγης.. και εγω μονο αυτο το τραγουδι ξερω. παντως ειναι πολυ ομορφη κοπελα

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 21:04, 08-07-14:

εγώ αυτό ξέρω μόνο --> Primadonna
και ναι, είναι πολύ όμορφη

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,660 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 21:12, 08-07-14:

Την παρακολουθούσα απο την πρώτη στιγμή που εμφανίστηκε δεν είμαι τεράστια φαν αλλα μου αρέσει αρκετά. Lατρεύω Valley of the dolls, State of dreaming, Lonely Hearts Club, Hypocrates, και το υπερ-αγαπημένο μου Obsessions.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη methexys : 08-07-14 στις 21:26.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

spurakos

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη spurakos
Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 314 μηνύματα.

O spurakos έγραψε στις 14:09, 09-07-14:

Θεάρα. Λατρεύω Homewrecker,Lies,How to be a Heartbreaker,Primadonna και Electra Heart.

Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 21:19, 09-07-14:

Mοναδική, θεότητα και τελειότητα.

http://www.youtube.com/watch?v=vKNcuTWzTVw

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

marimar!33 (Mrs. Mars)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη marimar!33
H Mrs. Mars αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 43 μηνύματα.

H marimar!33 Carpe Diem έγραψε στις 21:25, 09-07-14:

Προφανώς συμφωνώ με όλα τα παραπάνω!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ultraviolence (Odi)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ultraviolence
Ο Odi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,114 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε στις 12:31, 12-08-14:

Eγω την ειχα μαθει ages ago απο το mad με αυτο https://www.youtube.com/watch?v=n1VTcJfL7RE
Aκουγοντας μετα το electra heart μου αρεσαν μερικα!

Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα έγραψε στις 12:31, 13-08-14:

To wikipedia δεν μας τα λέει καλά. Στην δισκογραφία λέει πως έχει βγάλει δυο δίσκους και θα βγει και ένας άλλος το 2014-2015 δηλαδή σε λίγους μήνες. Μερικά τραγούδια της όμως δεν τα έχει βάλει σε κάποιο άλμπουμπ όπως πχ. how to be a heartbreaker. Ούτε που τα αναφέρει.

Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα έγραψε στις 11:59, 23-09-15:

MARINA AND THE DIAMONDS | "BLUE"

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους