Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,072 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Prison Break

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη fielda
H fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 479 μηνύματα.

H fielda έγραψε στις 11:38, 19-10-08:

Έψαξα αλλά δε βρήκα θέμα για αυτή τη σειρά (η οποία είναι από τις αγαπημένες μου) και το θεωρώ ανεπίτρεπτο

Εδώ λοιπόν θα συζητάμε για οτιδήποτε έχει να κάνει με το Prison Break. Ήδη βρίσκεται στο 4ο season.

Ποια είναι η γνώμη σας; Σας αρέσει; Σας κουράζει; Σας άρεσε παλιά και το βαρεθήκατε; Ποια season σας άρεσε περισσότερο;

Πείτε ό,τι θέλετε

Προσωπικά μου αρέσει πολύ αυτή η σειρά παρόλο που θεωρώ ότι το έχουν τραβήξει πολύ τώρα πια. Όλο συνωμοσίες, προβλήματα, εμπόδια, συμπτώσεις. Εντάξει, είναι λογικό σε μία σειρά να υπάρχουν και σεναριακές ευκολίες απλά μερικές φορές νομίζεις ότι παραείναι προφανές ότι κάτι τέτοιο δε θα συνέβαινε στην πραγματικότητα. Παρόλα αυτά παραμένει μία σειρά με αγωνία, ενδιαφέρον και κάποιες πολύ καλές ερμηνείες.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Himela

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη Himela
H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,288 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 19:51, 07-01-12:

Προσωπικά μου άρεσε μόνο η πρωτη σεζόν του Prison Break. Ειδικά η σκηνή στο πρώτο επεισόδιο που φανερώνει τα τατουάζ ήταν θεϊκή. Από την τρίτη σεζόν και μετά το έβλεπα μόνο και μόνο γιατί ήθελα να δω μέχρι πού θα το πάνε. Αν η σειρά τελείωνε στην πρώτη σεζόν, θα έλεγα οτι ξεπερνάει και το Lost (την ίδια γνώμη έχω και για το Heroes).

Σε πρώτη πανελλήνια μετάδοση η διαφήμιση της σειράς που θα παίξει στην Ελλάδα βασισμένη στο Prison Break:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 19:58, 07-01-12:

η αγαπημενη μου σειρα με διαφορα προς το παρων

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,375 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 21:01, 07-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
η αγαπημενη μου σειρα με διαφορα προς το παρων
σε ποια season είσαι ;

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 03:36, 08-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από fockos
σε ποια season είσαι ;
φυσικα και το εχω δει ολο! και ναι μπορει σε αρκετα επεισοδια να ''χανει'' λιγο απο το ενδιαφερον του..αλλα για εμενα ειναι ακομα η καλυτερη απο αυτες που εχω δει!

Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη yperoxi
H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε στις 01:41, 20-04-12:

Η πρώτη σεζόν ίσως (αν όχι 1η σίγουρα 2η θέση τη δίνω άνετα) η καλύτερη σειρά που έχω δει ever. Και η 2η και 3η μου άρεσαν πάρα πολύ!
Δυστυχώς η 4η: πάτος! Ότι ναναι! Όλη η οικογένεια είχε μπλεχτεί...Γενικά ό,τι ναναι..Κρίμα.

Ο T-bag όλα τα λεφτά σα χαρακτήρας!!!!!!!!!!

Γενικά αν εξαιρέσουμε την τελευταία σεζόν: γα..ει κ δέρνει!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 01:43, 20-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από yperoxi
Η πρώτη σεζόν ίσως (αν όχι 1η σίγουρα 2η θέση τη δίνω άνετα) η καλύτερη σειρά που έχω δει ever. Και η 2η και 3η μου άρεσαν πάρα πολύ!
Δυστυχώς η 4η: πάτος! Ότι ναναι! Όλη η οικογένεια είχε μπλεχτεί...Γενικά ό,τι ναναι..Κρίμα.

Ο T-bag όλα τα λεφτά σα χαρακτήρας!!!!!!!!!!

Γενικά αν εξαιρέσουμε την τελευταία σεζόν: γα..ει κ δέρνει!
σκέφτομαι να την ξαναδώ κάποια στιγμή

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 01:44, 20-04-12:

Το τελος με ξενερωσε πολυ ομως

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 01:45, 20-04-12:

Ή σειρά ήταν να κρατήσει μόνο μία σαιζόν,περίπου 16-17 επεισόδια.
Είδαν πως έχει απήχηση και όπως γίνεται πάντα στο Αμέρικα,τραβήξαν το σενάριο απο τα μαλλιά.
Βγές,μπές,ξαναβγές,ξαναμπές...Πέρα απο την πρώτη εξαιρετική περίοδο,το υπόλοιπο ήταν μέτριο,εκτός απο το τέλος που εμένα με εξέπληξε.

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 01:48, 20-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
Πέρα απο την πρώτη εξαιρετική περίοδο,το υπόλοιπο ήταν μέτριο,εκτός απο το τέλος που εμένα με εξέπληξε.
Κι εμενα με εξεπληξε αλλα θα ηθελα να δω ενα happy end μετα απο τοση ταλαιπωρια.

Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη yperoxi
H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε στις 01:48, 20-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
Ή σειρά ήταν να κρατήσει μόνο μία σαιζόν,περίπου 16-17 επεισόδια.
Είδαν πως έχει απήχηση και όπως γίνεται πάντα στο Αμέρικα,τραβήξαν το σενάριο απο τα μαλλιά.
Βγές,μπές,ξαναβγές,ξαναμπές...Πέρα απο την πρώτη εξαιρετική περίοδο,το υπόλοιπο ήταν μέτριο,εκτός απο το τέλος που εμένα με εξέπληξε.
Το τέλος ήταν πράγματι πολύ καλό!!!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Prison Break - Από JKaradakov
      Το θέμα έχει λάβει 69 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-08-12 στις 22:35.
    • Prison Break - Από conn-a
      Το θέμα έχει λάβει 78 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-09-11 στις 13:11.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους