Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,109 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,364 μηνύματα σε 74,666 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι μας έλκει στο άλλο φύλο;

Burp

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Burp
H Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 175 μηνύματα.

H Burp έγραψε στις 00:09, 25-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Λιτός στη ζωή του...
Μου αρεσει ο άντρας που είναι ''ροκ'',
ροκ και λιτότητα δν πάνε μαζί

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 00:17, 25-11-09:

Γιατι?
Οι ροκ ειναι πολύπλοκοι?

για να καταλαβεις τι θελω να πω...
ροκ... ας πουμε σε εναν δικο του κοσμο, φτιαγμενο για κεινον και για τους ανθρωπους του.
Δυο σύννεφα, ενα ροζ κι ενα γαλαζιο..

Παραμυθαντζου μαιντ!!Κατεβα !
(ουπς, τωρα μιλαω και σε μενα.. ειναι βαρια η περιπτωση!)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Burp

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Burp
H Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 175 μηνύματα.

H Burp έγραψε στις 00:24, 25-11-09:

Γιατι?
Οι ροκ ειναι πολύπλοκοι?

ροκ... ας πουμε σε εναν δικο του κοσμο, φτιαγμενο για κεινον και για τους ανθρωπους του.

τότε αντιλαμβανόμαστε αλλιώς τις έννοιες ροκ
so be it

Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 20:54, 08-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
η σωματικη ελξη ερχεται απο το σωμα..αλλα ο ερωτας και βαθυτερα συναισθηματα απο το προσωπο..
δεν μπορεις να ερωτευτεις εναν πισινο ουτε δυο στηθια(απο μονα τους.. εννοω)..
αχ , δεν την είδες ποτέ εσύ , είναι σίγουρο

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
και ρωτω εγω τωρα...

ποσο επιφανειακο ειναι να μας ελκυει καποιος μονο και μονο για την εμφανιση του?
τόσο επιφανειακό που καταντάει ουσιώδες

Αρχική Δημοσίευση από Burp
ροκ και λιτότητα δν πάνε μαζί
the beatles

ιδέα σου . Ας το αναλύσουμε :

Ειναι πιο έξυπνος απο μενα... (γινεται εύκολα...)
μην υποτιμάς τον ευατό σου , μπορεί έτσι να υπερεκτιμήσεις τον άλλο

έχει και...
Χιούμορ.. (Πόσο γέλιο ακόμα? Θα σκάσω! )
πάντα χρειάζεται το χιούμορ σε έναν κόσμο κατσούφη

Του αρέσει να γυρίζει τον κόσμο...
με τραίνο ; με την φαντασία του ; Τέλοσπάντων , άμα δεν γυρίσεις τον κόσμο σε 80 μέρες με το αμόρε με ποιον θα το κάνεις ; με την γιαγιά σου ;

και οι αντιδράσεις του δε με τρομάζουν...
Είναι..
Κοινωνικός και εξωστρεφής...
Με εκπλήσσει και διεκδικεί.. πάντα αυτό που θέλει...
...αρκεί να το θέλω και εγώ

Εχει έναν...
Αέρα αισίοδοξο και δυναμικό.. ταπεινό και φιλόδοξο..
ταπεινή φιλοδοξία ; ντάξει δεν είναι τόσο παράδοξο , π.χ. ο Βγενόπουλος (<<είμαι ένας φτωχός που διαχειρίζομαι πολλά λεφτά>>)

Με επιβεβαιώνει, με στηρίζει, με ενθαρρύνει, με αγκαλιάζει πολύ βαθιά μες στην ψυχή μου..

Είναι και..
Λιτός στη ζωή του...
μας διαβάζει και η εφορία ;

Ψυχραιμος και με υπομονή...
έχει πολλά ακόμα ;

Πιστεύει.
σε τι ; ντάξει όλοι κάπου πιστεύουμε , ακόμα και αυτός που δεν πιστεύει πουθενά , τουλάχιστον πιστεύει ότι όλοι οι άλλοι είναι ηλίθιοι

Αγαπαει με πράξεις.
πάω στοίχημα ότι στέρεψες από ιδέες και άνοιξες προς το τέλος βιβλίο θρησκευτικών

Εχει ένα..
Βλέμμα δυνατό και σίγουρο, ήρεμο πως εχει απεναντι του γυναικα κι... ερωμενη..
(=το αγέρωχο βλέμμα κάποιου που σκέφτηκε όλα αυτά μαζί)

Χείλη παθιάρικα και για ρόυφηγμα..

Χέρια δυνατά να με κρατήσουν όταν πάω να λυγίσω..

Πλάτες μεγάλες, μου θυμίζουν πουλί που πετά..είναι τόσο ελευθερος.. και με παίρνει μαζί του..
ντάξει εκεί που έσταζες μέλι δηλαδή άμα αρχίζει να χτυπάει πάνω κάτω τα χέρια του σαν τον Κωνσταντίνου στην ταινία με τον ποιητή φανφάρα , εσύ θα ερεθιστείς ;

Μου αρεσει ο άντρας που είναι ''ροκ'', ροκ θα πει... οχι με τα προτυπα της εποχης..
γυναίκες ... εκεί που πάνε να αποκαλύψουνε κάτι , βάζουνε αποσιωπιτικά

τέκνον μου , κρίθηκες λογική και σεμνή (εκτός από το σημείο με το ρούφηχμα) . Θα πετούσα τα ράσα μου και θα σε ακολουθούσα να ταξιδέψουμε τον κόσμο με αγέρωχο βλέμμα ανοίγοντας τις φτερούγες μου με λιτότητα και σεμνή φιλοδοξία , αλλά είμαι αφιερωμένος στον θεό .

Πριν γελάσεις υπεροπτικά , εγώ μπορεί να αφιερώθηκα σε αυτόν αλλά δεν περνάω και άσχημα καθισμένος στο στασίδι . Εσύ πάλι έβαλες σκοπό να βρεις τον Θεό . Θα σε πεθάνουνε οι κάλοι από τον πολύ ποδαρόδρομο μου χα χα .

Μην απελπίζεσαι : η πίστη σου είναι το παν

(ρε διάκο , πού τα βρίσκεις αυτά τα μούτρα που στέλνεις μέσα ; )

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 21:36, 08-12-09:

η εξυπνάδα και η ειλικρίνεια....όχι απαραίτητα με αυτή τη σειρά

και κυρίως τι "λένε" τα μάτια και το στόμα του άλλου.......

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lost_Prophet

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lost_Prophet
Ο Lost_Prophet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 67 μηνύματα.

O Lost_Prophet έγραψε στις 20:46, 07-02-10:

Το βλέμμα, η εξυπνάδα και το καλό κρεβάτι.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

chronis_25 (ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ!)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη chronis_25
Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Πυροσβέστης . Έχει γράψει 1,122 μηνύματα.

O chronis_25 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 22:00 MASTERCHEF! έγραψε στις 21:00, 07-02-10:

Το χιούμορ και η ποιότητα έκφρασης.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Loth

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Loth
H Loth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 215 μηνύματα.

H Loth έγραψε στις 21:28, 07-02-10:

εγώ πειράζει που δεν έχω κάτι συγκεκριμένο..? είναι αυτό το "κάτι" που θα μου κάνει και θα θέλω να ανακαλύψω και τον ίδιο και αυτο που με έκανε να τον προσέξω..
πάντως δεν μου αρέσει ο τύπος του μπρουτάλ και του ξερόλα

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Loth : 07-02-10 στις 22:56.
Παράθεση

Hlianna

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hlianna
H Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.

H Hlianna έγραψε στις 21:40, 07-02-10:

εξυπνος ειλικρινης και με χιουμορ..και απο εμφανιση ωραια μακρια δαχτυλα..οτα τα αλλα τα βρισκουμε..φτανει πια με τους ηλιθιους

Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,116 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 21:45, 07-02-10:

Θέλω να έχει κάτι το ιδιαίτερο, δηλ., να εκπέμπει ειλικρίνεια, αγνά αισθήματα, ελεύθερη προσωπικότητα, έξυπνη λογική και να μπορεί να «στέκεται» σαν άνθρωπος και πέρα από το σεξ (δηλ., να έχει κοινωνικές, καλλιτεχνικές,...κτλ ανησυχίες, γνώσεις και άποψη). Η ομορφιά είναι υποκειμενική και από τα τελευταία πράγματα που θα εξέταζα (αν και κακά τα ψέματα, ένα όμορφο σώμα με ένα ωραίο πρόσωπο (ιδίως τα εκφραστικά μάτια) θα με έλκυε )...Τέλος να είναι ο εαυτός της και να μην εκφράζεται ακολουθούμενη τυφλά τα πρότυπα της «μάζας» χωρίς βέβαια να είναι εκτός εποχής. Έχω ιδιαίτερη αντιπάθεια σε γυναίκες καπνίστριες, ενώ ξενερώνω σε μεγάλα στήθη...

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fantasmenos
H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,293 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε στις 22:25, 07-02-10:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
Θέλω να έχει κάτι το ιδιαίτερο, δηλ., να εκπέμπει ειλικρίνεια, αγνά αισθήματα, ελεύθερη προσωπικότητα, έξυπνη λογική και να μπορεί να «στέκεται» σαν άνθρωπος και πέρα από το σεξ (δηλ., να έχει κοινωνικές, καλλιτεχνικές,...κτλ ανησυχίες, γνώσεις και άποψη). Η ομορφιά είναι υποκειμενική και από τα τελευταία πράγματα που θα εξέταζα (αν και κακά τα ψέματα, ένα όμορφο σώμα με ένα ωραίο πρόσωπο (ιδίως τα εκφραστικά μάτια) θα με έλκυε )...Τέλος να είναι ο εαυτός της και να μην εκφράζεται ακολουθούμενη τυφλά τα πρότυπα της «μάζας» χωρίς βέβαια να είναι εκτός εποχής. Έχω ιδιαίτερη αντιπάθεια σε γυναίκες καπνίστριες, ενώ ξενερώνω σε μεγάλα στήθη...
Madame Bovary

Δεν ξέρω αν είχε μεγάλο στήθος

Παράθεση

Hlianna

Δραστήριο Μέλος

H Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.

H Hlianna έγραψε στις 22:29, 07-02-10:

δηλαδη αν εχει ολα τα αλλα και εχει μεγαλο στηθος εσυ θα πεις οχι?

Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,116 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 22:32, 07-02-10:

Αρχική Δημοσίευση από Hlianna
δηλαδη αν εχει ολα τα αλλα και εχει μεγαλο στηθος εσυ θα πεις οχι?
...αναλόγως βλέποντας και κάνοντας...
πάντως δεν θα με «ανύψωνε», δεν θα με έλκυε και τόσο

όμως όπως ανέφεραν και άλλοι συνομιλητές, ότι λέμε εδώ στο topic, δεν αποτελεί λόγος-συμβόλαιο! οι αναπροσαρμογές γίνονται...

Παράθεση

Hlianna

Δραστήριο Μέλος

H Hlianna έγραψε στις 22:35, 07-02-10:

...αναλόγως βλέποντας και κάνοντας...
πάντως δεν θα με «ανύψωνε» και τόσο
γουστα ειναι αυτα

Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb

O nPb έγραψε στις 22:38, 07-02-10:

αλλά δεν είναι απόλυτα! αναπροσαρμόζονται!
ε ναι! πως έχετε εσείς τα δικά σας γούστα και κριτήρια-μέτρα αξιολόγησης για τα πιπίνια-άνδρες;

Παράθεση

Hlianna

Δραστήριο Μέλος

H Hlianna έγραψε στις 22:40, 07-02-10:

αλλά δεν είναι απόλυτα! αναπροσαρμόζονται!
ε ναι! πως έχετε εσείς τα δικά σας γούστα και κριτήρια-μέτρα αξιολόγησης για τα πιπίνια-άνδρες;
αχαχαχα..εγω ειπα και πιο πανω..με νοιαζει πιο πολυ το να μην ειναι στοκος και μετα αν ειναι ωραιος

Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb

O nPb έγραψε στις 22:41, 07-02-10:

αχαχαχα..εγω ειπα και πιο πανω..με νοιαζει πιο πολυ το να μην ειναι στοκος και μετα αν ειναι ωραιος
ο στοκισμός δεν είναι υποκειμενικός; υπάρχει στοκόμετρο; (όπως λέμε βλακόμετρο; χαχαχα)

η ομορφιά ναι, όντως είναι υποκειμενική! εξάλλου υπάρχει το τέλειο; όχι...άρα δεν υπάρχει και τέλεια ομορφιά :p

Παράθεση

Hlianna

Δραστήριο Μέλος

H Hlianna έγραψε στις 22:44, 07-02-10:

ο στοκισμός δεν είναι υποκειμενικός; υπάρχει στοκόμετρο; (όπως λέμε βλακόμετρο; χαχαχα)

η ομορφιά ναι, όντως είναι υποκειμενική! εξάλλου υπάρχει το τέλειο; όχι...άρα δεν υπάρχει και τέλεια ομορφιά :p
το ιδιο πραγμα ειναι το βλακομετρο με το στοκομετρο..εννοειται οτι ειναι υποκειμενικο..ας πουμε αν παω εγω να μιλησω σε καποιον και νομιζω οτι μιλαω στον τοιχο παει..
το τελειο μπορει να υπαρχει..ποτε μην λες ποτε

Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb

O nPb έγραψε στις 22:48, 07-02-10:

το ιδιο πραγμα ειναι το βλακομετρο με το στοκομετρο..εννοειται οτι ειναι υποκειμενικο..ας πουμε αν παω εγω να μιλησω σε καποιον και νομιζω οτι μιλαω στον τοιχο παει..
το τελειο μπορει να υπαρχει..ποτε μην λες ποτε
υπάρχουν άνθρωποι, που όταν τους μιλάς, είναι σαν μιλάς στον τοίχο; μάλλον λές για τους ισχυρογνώμονες...ναι, η ισχυρογνωμοσύνη είναι κακό πράγμα!

μπορεί; έπαψα να πιστεύω στην απόλυτη ομορφιά και τελειότητα, όταν άκουσα κάποιους ότι τους «φουντώνει» η Παπαρήγα σαν γυναίκα...οπότε εδώ λέω στοπ...η ομορφιά, είναι υποκειμενική! εγώ ας πούμε σκεφτόμενος την Παπαρήγα, «επαφέρομαι» στην θέση ισορροπίας (με αποσβεννύμενο τρόπο).

Παράθεση

Hlianna

Δραστήριο Μέλος

H Hlianna έγραψε στις 22:53, 07-02-10:

υπάρχουν άνθρωποι, που όταν τους μιλάς, είναι σαν μιλάς στον τοίχο; μάλλον λές για τους ισχυρογνώμονες...ναι, η ισχυρογνωμοσύνη είναι κακό πράγμα!

μπορεί; έπαψα να πιστεύω στην απόλυτη ομορφιά και τελειότητα, όταν άκουσα κάποιους ότι τους «φουντώνει» η Παπαρήγα σαν γυναίκα...οπότε εδώ λέω στοπ...η ομορφιά, είναι υποκειμενική! εγώ ας πούμε σκεφτόμενος την Παπαρήγα, «επαφέρομαι» στην θέση ισορροπίας (με αποσβεννύμενο τρόπο).
δεν λεω μονο γι αυτους..αλλα εμενα δεν με φουντωνουν αγορια τα οποια δεν με εξιταρουν δεν μου απαντανε ασχημα και δεν με κανουν να γελαω..και ειναι μερικοι που ειναι τοσο στοκοι στο μυαλο που δεν μπορεις να συζητησεις μαζι τους..αυτο ισχυει και για πολλες κοπελες..οσο για την ομορφια ειναι μονο υποκειμενικη..εννοουσα οτι μπορει να βρεις το τελειο για σενα

Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb

O nPb έγραψε στις 22:56, 07-02-10:

πάντως δεν είναι όλα μαύρα...υπάρχει και το γκρί...
υπάρχουν πολλοί άνθρωποι (άντρες) που απεχθάνονται την βωμολοχία και πόσο μάλλον σε δεσποινίδες
(την βωμολοχία την θεωρώ άσχημο πράγμα, δείγμα ανθρώπου χωρίς παιδεία)...

Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 22:57, 07-02-10:

Παιδία για "get a room" που λεμε! Υπάρχουν και τα προσωπικα μυνηματα ή τα σχολια στο προφιλ

Παράθεση

Achilles (King of Myrmidons)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Achilles
Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 846 μηνύματα.

O Achilles two riders were approaching έγραψε στις 23:14, 07-02-10:

Αρχική Δημοσίευση από Achilles
'

Όμορφο πρόσωπο,
αδύνατο/
"κανονικό"σώμα,

όμορφο χαμόγελο,
χιούμορ,
απλότητα,
ευγένεια.

Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Apro
Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 812 μηνύματα.

O Apro έγραψε στις 23:56, 07-02-10:

το σχήμα, το χρώμα και το άρωμα....

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 14:09, 08-02-10:

όπως έλεγε κι ένα τραγουδάκι........................
Τα μάτια σου αυτά μου δίνουνε ζωή, στάζουνε μέλι στην ψυχή. τα μάτια σου.
τα μάτια σου τα μάτια σουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb

O nPb έγραψε στις 14:22, 08-02-10:

....αλλά εκτός από δυο «καθηλωτικά» μάτια και τα υπέροχα χείλη!

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 19:31, 08-02-10:

το μυαλο του.

Παράθεση

Himela

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη Himela
H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,302 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 11:44, 09-02-10:

Έχω ιδιαίτερη αντιπάθεια σε γυναίκες καπνίστριες, ενώ ξενερώνω σε μεγάλα στήθη...

(την βωμολοχία την θεωρώ άσχημο πράγμα, δείγμα ανθρώπου χωρίς παιδεία)...
Οκ εμείς οι δύο δε θα κάνουμε ποτέ χωριό.

Ον τόπικ (αν και παίζει να έχω ξαναπαντήσει αλλά anyway): από εξωτερική εμφάνιση το βλέμμα. Εσωτερικά, να με νοιάζεται, να ενδιαφέρεται για τα συναισθήματά μου, να έχει χιούμορ, να είναι συζητήσιμος, να με προστατεύει.

Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb

O nPb έγραψε στις 12:07, 09-02-10:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Οκ εμείς οι δύο δε θα κάνουμε ποτέ χωριό.
τι χωριό; είναι κακό να έχω δικές μου προτιμήσεις;

Αρχική Δημοσίευση από Himela
από εξωτερική εμφάνιση το βλέμμα. Εσωτερικά, να με νοιάζεται, να ενδιαφέρεται για τα συναισθήματά μου, να έχει χιούμορ, να είναι συζητήσιμ-η.
το ίδιο...

Παράθεση

Taxydromos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Taxydromos
Ο Taxydromos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Βοσνία και Ερζεγοβίνη (Ευρώπη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.

O Taxydromos Mόλις αφίχθηκα............. έγραψε στις 15:53, 12-02-10:

Το σώμα +Πρόσωπο+Οξυδέρκεια+Συναίσθημα

Παράθεση

Madrugada*

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Madrugada*
H Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 385 μηνύματα.

H Madrugada* together we stand, divided we fall έγραψε στις 20:34, 13-02-10:

Η εκπληκτική ικανότητά του να μου κρατάει σε εγρήγορση και τις πέντε μου αισθήσεις καθημερινά

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 23:06, 13-02-10:

H ανεπιτήδευτη και υποκειμεινική ομορφιά της μούρης της, η θεσπέσια χυμώδης καμπυλοσύνη στο σώμα της, η πληθωρικότητα συναισθημάτων στον χαρακτήρα της, το γαμιστερό μυαλό στο κεφάλι της, και το μπεγλέρι στο χέρι της.

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 00:14, 14-02-10:

πολυ πολυ πολυ ωραια οσα εγραψες και ο τροπος επισης μου αρεσε.. αλλα....μπεγλερι?
καλα, γουστα ειναι αυτα

πχ εμενα δε θα μου αρεσε το μπεγλερι στον ανδρα, αλλα αφου μαρεσουν ολα τα υπολοιπα δε μενοχλει, αμα του αρεσει...

Παράθεση

woochoogirl (Αλεξάνδρα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη woochoogirl
H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,796 μηνύματα.

H woochoogirl που βρίσκεται πολύ μακριά... έγραψε στις 02:08, 14-02-10:

Μήπως εννοεί να έχει μαγκιά να μην είναι κότα? Δεν μπορώ να φανταστώ κάποιον άνδρα να του αρέσει το μπεγλέρι στις γυναίκες

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 09:49, 14-02-10:

πολυ πολυ πολυ ωραια οσα εγραψες και ο τροπος επισης μου αρεσε.. αλλα....μπεγλερι?
καλα, γουστα ειναι αυτα

πχ εμενα δε θα μου αρεσε το μπεγλερι στον ανδρα, αλλα αφου μαρεσουν ολα τα υπολοιπα δε μενοχλει, αμα του αρεσει...
το μπεγλέρι είναι πολυεπίπεδη σημειολογία χαρακτήρα, δεν δείχνει απλά ένα χαρακτηριστικό, αλλά πολλά και απαραίτητα. Θα μπορούσε να μην υπήρχε καν το σύμβολο, αλλά η ουσία του αποκλείται να μην υπάρχει. Μόνο με "μπεγλεροκρατούσες" έκανα πάντα χωριό και σ'αυτές παραδόξως άρεσα πάντα πολύ.

Παράθεση

black mamba (Φανή)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη black mamba
H Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H black mamba έγραψε στις 13:16, 14-02-10:

Εσύ δηλαδή θα έκανες πολύ καλή παρέα με την Μαίρη Χρονοπούλου...Του αγοριού απέναντι και τέτοια φάση!!!Όσο για το θέμα μας....
Αυτοπεποίθηση....Όταν ο άλλος ξέρει ποιος είναι ξέρει και να έλκει!

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε στις 13:29, 14-02-10:

Αρχική Δημοσίευση από black mamba
Εσύ δηλαδή θα έκανες πολύ καλή παρέα με την Μαίρη Χρονοπούλου...Του αγοριού απέναντι και τέτοια φάση!!!
μπα καθόλου, δεν είναι ο τύπος μου. Κατσίκα.

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 13:41, 14-02-10:

Αρχική Δημοσίευση από Madrugada*
Η εκπληκτική ικανότητά του να μου κρατάει σε εγρήγορση και τις πέντε μου αισθήσεις καθημερινά
Αρχική Δημοσίευση από black mamba
Αυτοπεποίθηση....Όταν ο άλλος ξέρει ποιος είναι ξέρει και να έλκει!
Γιατι?
Οι ροκ ειναι πολύπλοκοι?

Ειναι πιο έξυπνος απο μενα... (γινεται εύκολα...)
έχει και...
Χιούμορ.. (Πόσο γέλιο ακόμα? Θα σκάσω! )

Του αρέσει να γυρίζει τον κόσμο... και οι αντιδράσεις του δε με τρομάζουν...
Είναι..
Κοινωνικός και εξωστρεφής...
Με εκπλήσσει και διεκδικεί.. πάντα αυτό που θέλει...
Εχει έναν...
Αέρα αισίοδοξο και δυναμικό.. ταπεινό και φιλόδοξο..
Με επιβεβαιώνει, με στηρίζει, με ενθαρρύνει, με αγκαλιάζει πολύ βαθιά μες στην ψυχή μου..
Είναι και..
Λιτός στη ζωή του...
Ψυχραιμος και με υπομονή...
Πιστεύει.
Αγαπαει με πράξεις.
Εχει ένα..
Βλέμμα δυνατό και σίγουρο, ήρεμο πως εχει απεναντι του γυναικα κι... ερωμενη..
Χείλη παθιάρικα και για ρόυφηγμα..
Χέρια δυνατά να με κρατήσουν όταν πάω να λυγίσω..

Πλάτες μεγάλες, μου θυμίζουν πουλί που πετά..είναι τόσο ελευθερος.. και με παίρνει μαζί του..

Μου αρεσει ο άντρας που είναι ''ροκ'', ροκ θα πει... οχι με τα προτυπα της εποχης..
Η περιγραφή του ιδανικού άντρα από γυναίκες μου θυμίζει τις διαφημίσεις ουισκιών ή οι διαφημίσεις ουισκιών μου θυμίζουνε την περιγραφή του ιδανικού άντρα από γυναίκες ;

οντόπικ :

1.επιτηδευμένο αλληθώρισμα όταν μισο-γελάει
2.βλέμμα μίσους και απέχθειας όταν βλέπει κάτι αναξιοπρεπές ή εμένα
3.συχνό βάψιμο μαλλιών ανάλογα με την διάθεση της
4.επαναφορά της τάξης όταν παιδιαρίζω
5.μνήμη ελέφαντα που συνεχώς σε φακελώνει
6.αυτόματος συγχρονισμός με το απρόσμενο και απρόσμενο στο προγραμματισμένο
7.εσωτερική αγωνία για την αβάσταχτη ελαφρότητα του μείνε
8.συχνές αυπνίες
9.δεν-λέω
10.βλ. http://cnf.e-steki.gr/showpost.php?p...postcount=1976 , δεύτερη φώτο , δεν εννοώ να είναι ξέκωλο , άλλο αλλά δεν το εξηγώ

π.σ. τα παραπάνω δεν είναι αυτά που θέλω στην γυναίκα , γιατί κάθε φορά θέλω διαφορετικά και τώρα θέλω βασικά το 9

στα νο6 και νο7 συνεργάστηκε ο Ζουράρις

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε στις 13:46, 14-02-10:

Αρχική Δημοσίευση από self-instructive depressing
Η περιγραφή του ιδανικού άντρα από γυναίκες μου θυμίζει τις διαφημίσεις ουισκιών ή οι διαφημίσεις ουισκιών μου θυμίζουνε την περιγραφή του ιδανικού άντρα από γυναίκες ;
Τη σκέψη μου διαβάζεις.

Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rascal_gd
Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε στις 14:23, 14-02-10:

Αρχική Δημοσίευση από Madrugada*
Σου βρηκα τον τελειο αντρα....

....σε τιμη ευκαιριας!!!

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O self-instructive depressing έγραψε στις 14:30, 14-02-10:

Αρχική Δημοσίευση από rascal_gd
Σου βρηκα τον τελειο αντρα....

....σε τιμη ευκαιριας!!!
και άμα θέλει αγκαλίτσες , ποιο κουμπί θα πατάει ;

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 16:07, 14-02-10:

Το κοκκινο (για να κλεινει ο,τιδηποτε ..τεχνολογικο βρισκεται μπρος της)

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 16:13, 14-02-10:

Αρχική Δημοσίευση από self-instructive depressing
και άμα θέλει αγκαλίτσες , ποιο κουμπί θα πατάει ;
Το "eject".

Και τώρα γυρνάμε εντός θέματος.

Παράθεση

kate! =]

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη kate! =]
H kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H kate! =] έγραψε στις 18:28, 21-02-10:

η διαφορετικοτητα τους πιστευω...

Παράθεση

Audit01 (ΣΚΟΡΠΙΟΣ !!!)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Audit01
Ο ΣΚΟΡΠΙΟΣ !!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 77 μηνύματα.

O Audit01 έγραψε στις 00:17, 26-02-10:

Σε οτι αφορα την εξωτερικη εμφανιση στις γυναικες αυτο που με ελκυει περισσοτερο ειναι το προσωπο και το στηθος. Δεν μου αρεσουν οι μακρυμουρες και οι χοντρομουρες αλλα ουτε και αυτες που ειναι εντελως σαν στεκες στο σωμα (οι περισσοτερες της τελευταια γενιας γυναικων δεν εχουν καθολου βυζι ρε παιδι μου ειναι σαν ξυλαγγουρα ). Αμα δεν εχει καθολου στηθος η γυναικα με ξενερωνει παντως

-6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 08:18, 25-05-11:

Σε οτι αφορα τη φυσιογνωμια ...τα αρρενωπα χαρακτηριστικα...και τα ματια .Απο πλευρας χαρακτηρα η τρυφεροτητα, η ευγενεια,το χιουμορ και οταν κομπλαρει ή γινεται αδεξιος ...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

parafernalia (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη parafernalia
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,394 μηνύματα.

O parafernalia έγραψε στις 08:39, 25-05-11:

Το λαιμουδάκι!

Και τα μαλλιά....όσο πιο μπουκλωτά, τόσο πιο σέξυ!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ToxicLips
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε στις 09:24, 25-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από rosa azul
Σε οτι αφορα τη φυσιογνωμια ...τα αρρενωπα χαρακτηριστικα...και τα ματια .Απο πλευρας χαρακτηρα η τρυφεροτητα, η ευγενεια,το χιουμορ και οταν κομπλαρει ή γινεται αδεξιος ...
Αχ ναι Βέβαια εγώ θέλω και να ειναι brutal αλλά και gentle

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε στις 09:43, 25-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από ToxicLips
Αχ ναι Βέβαια εγώ θέλω και να ειναι brutal αλλά και gentle
Σε παρακαλώ γλυκιά μου αγάπη μου, λατρεία μου βούλωστο μου τα κανες τσουρέκια πάλι !

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 10:28, 25-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από ToxicLips
Βέβαια εγώ θέλω και να ειναι brutal αλλά και gentle
Σαν να λέμε και μαλακτικό και απορρυπαντικό μαζί;

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους