Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,722 μηνύματα σε 74,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι μας έλκει στο άλλο φύλο;

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 14:57, 04-04-12:

Τι μας έλκει στο άλλο φύλο;
Να γνωρίζει πολλές γλώσσες προγραμματισμού.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 15:02, 04-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Να γνωρίζει πολλές γλώσσες προγραμματισμού.
Εμένα μου αρκεί να γνωρίζει τη γλώσσα του σώματος.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 15:06, 04-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από MakingMirrors
Μωρό μου γι'αυτό είμαι εγώ εδώ Για να ταρακουνώ
...
Μη με κουνάς πολύ "μωρό μου" γιατί δε θέλω να έρθει η κοπέλα μου και να με βρει ζαλισμένο.

Αρχική Δημοσίευση από IL PENSIERO
ωχ, ωχ! Κι εγώ είμαι εδώ.... για να διαβάσω την απάντηση του Valder
Προς τι το ωχ ωχ καλό μου πενσιέρο; Δεν είμαι ανθρωποφάγος!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

skylofili

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skylofili
H skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 253 μηνύματα.

H skylofili έγραψε στις 15:41, 04-04-12:

το γεγονός οτι είναι "το άλλο φύλο", μου αρκεί..
τι με απωθεί: οι πολύ αδύνατοι..
μάρέσει ο άλλος να την χει την μπάκα του ..α και στραβά καθαρά δόντια..!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 15:55, 04-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από skylofili
το γεγονός οτι είναι "το άλλο φύλο", μου αρκεί..
τι με απωθεί: οι πολύ αδύνατοι..
μάρέσει ο άλλος να την χει την μπάκα του ..α και στραβά καθαρά δόντια..!
Σαν αυτόν λες;;

Ον τοπικ:
Boobies and butt

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

skylofili

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skylofili
H skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 253 μηνύματα.

H skylofili έγραψε στις 15:58, 04-04-12:

αυτόν θα φοβόμουν να τον αγκαλιάσω για να μην μου μείνει στα χέρια..

βρε αν δεν έχει ο άντρας κανα 2 (3,4,5,6) κιλάκια παραπάνω "δεν λέει"..

αλλά ομολογώ οτι έχω ερωτευτεί σκιάχτρο στο παρελθόν.. ο έρωτας κιλά δεν κοιτά..

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

elise.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη elise.
H elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 122 μηνύματα.

H elise. έγραψε στις 04:06, 19-04-12:

Είμαι γυναίκα, οπότε θα μιλήσω για τους άντρες. Προσωπικά, κοιτάω κατά βάση το πρόσωπο. Αν έχει όμορφο πρόσωπο με αρμονικά χαρακτηριστικά, έξυπνο βλέμμα,που λένε ότι αντικατοπτρίζει την ψυχή. Αν έχει ωραία φωνή και χέρια, κι αυτά μετράνε επίσης. Και τελευταίο το σώμα Νταξ δεν έχω τρελές απαιτήσεις, αρκεί να είναι νορμάλ στα κιλά, δε με εντυπωσιάζουν οι γυμνασμένοι.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mercury : 19-04-12 στις 13:03. Αιτία: Μεταφορά απο το θέμα:"Στήθος ή μπούτι;"
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Danai_clio

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Danai_clio
H Danai_clio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H Danai_clio έγραψε στις 02:45, 21-07-12:

Την Αυρα του......
Απο τη στιγμη που θα μπει στο χωρο...κοιταω πως θα κινηθει ,πως θα μιλησει,πως θα κατσει,πως θα μιλησει...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Demlogic
Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η . Έχει γράψει 596 μηνύματα.

O Demlogic λ έγραψε στις 02:58, 21-07-12:

στηθος κωλος

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrHouse (intelligentsia)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrHouse
Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Λέκτορας . Έχει γράψει 3,370 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε στις 03:47, 21-07-12:

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 08:42, 21-07-12:

H φωνή και οι πλάτες. Δεν μ'αρέσει να είναι στενός, θέλω κάποιον όγκο.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

antwwwnis (Αντωωωνης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη antwwwnis
Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,154 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε στις 08:55, 21-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Θάλεια

Καταλαβαίνω ότι με έλκει όταν μου φτιάχνει τη μέρα η φάτσα της.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gregory, nub

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη gregory, nub
Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Εργάτης/τρια . Έχει γράψει 2,424 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε στις 09:58, 21-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από antwwwnis
Καταλαβαίνω ότι με έλκει όταν μου φτιάχνει τη μέρα η φάτσα της.
Μην το λες, μπορεί να σου φτιάχνει την μέρα επειδή έχει αστεία μάπα

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rainbow Blues

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Rainbow Blues
H Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Έμπορος . Έχει γράψει 228 μηνύματα.

H Rainbow Blues ... έγραψε στις 10:18, 21-07-12:

Ακριβώς!! Βαριά φωνή ή με όμορφη χρειά και πλάτες.....

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

GetOuttaMyWay (Johnson)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη GetOuttaMyWay
Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

O GetOuttaMyWay ++ έγραψε στις 11:49, 21-07-12:

Δεν με έλκει τίποτα στο άλλο φύλο...

Παράθεση

klara!!

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη klara!!
H klara!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 42 μηνύματα.

H klara!! έγραψε στις 12:00, 21-07-12:

τελικα δε μου αρεσουν οι αντρες με κοιλιτσα οπως λενε ολες. δε μπορω να καταλαβω τι γοητεια βρισκετε σε αυτο ειδικα οταν μιλαμε για μπυροκοιλια που εμφανιζεται δειλα δειλα μεσα απο το στενο πουκαμισο και παει να σπασει το κουμπι και φαινεται λες κ ειναι 4 μηνων εγκυος (ενω το υπολοιπο σωμα ειναι αδυνατο ετσι)
οχι οτι θελω κοιλιακους δηλαδη νορμαλ πραγματα και η λιγη κοιλιτσα μια χαρα ειναι απλα δε θελω τη κοιλια της εγκυου

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ciela
H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε στις 12:09, 21-07-12:

μιλαμε οταν ο αλλος ειναι λιγο τσουπωτουλης οχι για μπυροκοιλια!

Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Το avatar του χρήστη rootbreaker
H rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 455 μηνύματα.

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε στις 12:10, 21-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Ciela
εναν τετοιο θελω και εγωαλλα που να τον βρω

Παράθεση

klara!!

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη klara!!
H klara!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 42 μηνύματα.

H klara!! έγραψε στις 12:14, 21-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Ciela
τοτε ενταξει λεω κι εγω τοσο διαφορετικη ειμαι? χαχαχ

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_Ηρώ_

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη _Ηρώ_
H _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 254 μηνύματα.

H _Ηρώ_ έγραψε στις 12:21, 21-07-12:

Να έχει ωραίο κ*λο!

Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ρόζα Νέρα Flamingo
H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 12:25, 21-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από rootbreaker
εναν τετοιο θελω και εγωαλλα που να τον βρω
ελα μωρε και μπυροκοιλι να ναι δε πειραζει , καλος να ναι μονο ...και μετα τον αδυνατιζεις εσυ

Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Το avatar του χρήστη rootbreaker
H rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 455 μηνύματα.

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε στις 12:32, 21-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Ρόζα Νέρα Flamingo
ελα μωρε και μπυροκοιλι να ναι δε πειραζει , καλος να ναι μονο ...και μετα τον αδυνατιζεις εσυ
ναι ρε ανετα,θα πινουμε και μαζι μπυρες που μ αρεσουν
σοβαρα τωρα,εμενα στον αλλον με ελκει η επικοινωνια,να μπορω να μιλαω μαζι του με τις ωρες και για τα παντα,το βρισκω πολυ πολυ σημαντικο σε μια σχεση.
τωρα,επειδη δεν εχω διαβασει αν εννοουμε εξωτερικα,ε εκει τα ματια κοιταω πρωτα απ ολα και υστερα ολα τα υπολοιπα.παντως δεν εχω θεμα,μπορουν να μου αρεσουν οποιαδηποτε χαρακτηριστικα.γενικα παντα μπορεις να βρεις ενα πολυ ομορφο χαρακτηριστικο σε οποιονδηποτε ακομα και αν δε σε εντυπωσιαζει.αν το εκτιμησεις καλως

Παράθεση

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η . Έχει γράψει 596 μηνύματα.

O Demlogic λ έγραψε στις 13:50, 21-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από _Ηρώ_
Να έχει ωραίο κ*λο!
ΠΟΣΟ ΡΗΧΕΣ;

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,643 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 14:29, 21-07-12:

Βασικά τίποτα το συγκεκριμένο, απλά θέλω να μου βγάζει κάτι οικείο όταν μιλάμε, να νιώθω άνετα μαζί του και να μιλάμε χωρίς να προσέχω τι λέω μη τυχόν και νομίζει το τάδε. Δηλαδή η χημεία παίζει το σημαντικότερο ρόλο, η εμφάνιση αρκεί να είναι λίγο προσεγμένη, από κει και πέρα δε θα σταθώ ιδιαίτερα - μάλλον δλδ, γιατί δε μου έχει τύχει ποτέ να μου αρέσει κάποιος μόνο σε χαρακτήρα, όλο και κάτι βρίσκω γοητευτικό στον άλλον.

Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Speedy
Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 14:34, 21-07-12:

Ναι πες μου και συ ότι τα πρώτα πράγματα που κοιτάς δεν είναι κώλος, βυζιά και φάτσα...

Άστο αδερφέ σε αυτό το θέμα είμαστε εκ φύσεως πιο ρηχοί..

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 14:35, 21-07-12:

Να φανταστώ δεν έχεις τίποτα από αυτά που αναφέρουν τα κορίτσια γιαυτό είναι ρηχές ε?

ον τοπικ: Το χιούμορ και το μυαλό του κυρίως.
Α! και το στρογγυλό και πεταχτό κωλαράκι δεν περνάει απαρατήρητο.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη love_angel : 21-07-12 στις 14:56.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 14:46, 21-07-12:

by the way ενδιαφέρον topic.. με έβαλε σε σκέψεις μέχρι να δώσω ολοκληρωμένη απάντηση..

answer:
Πρόσωπο, στήθος και κάποια δόση τρέλας..

Παράθεση

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

O Demlogic λ έγραψε στις 14:46, 21-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
Να φανταστώ δεν έχεις τίποτα από αυτά που αναφέρουν τα κορίτσια γιαυτό είναι ρηχές ε?

ον τοπικ: Το χιούμορ και το μαυλό του κυρίως.
Α! και το στρογγυλο και πεταχτό κωλαράκι δεν περνάει απαρατήρητο.
εχω φωναρα κωλαρα πλαταρες
αλλα συνεχιζει να ειναι ρηχο. ΠΟσο μαλλον για τις γυναικες. Αλλο ο αντρας

Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

O Speedy έγραψε στις 14:53, 21-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Demlogic
Αλλο ο αντρας
Για ποιό λόγο? Και οι γυναίκα όταν σε γνωρίζει εκτός απο το IQ σου ενδιαφέρεται και για το sex..
18 είσαι ακόμα, θα στρώσεις..

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,643 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 14:55, 21-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Demlogic
αλλα συνεχιζει να ειναι ρηχο. ΠΟσο μαλλον για τις γυναικες. Αλλο ο αντρας
Να λες καλά που κοιτάμε κι αυτά, γιατί αν κοιτούσαμε μόνο χαρακτήρα θα ήσασταν όλοι single.

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Melania~
H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,784 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 15:16, 21-07-12:

Παιδιά εγώ κοιτάω πάντα τα μάτια... όχι χρώμα αλλά τη ζεστασιά που αναδίδουν τα χαρακτηριστικά, το σχήμα, τα μηνύματα που σου περνούν... για μένα τα μάτια είναι πάνω από όλα !!!

Παράθεση

DrHouse (intelligentsia)

Επιφανές Μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Λέκτορας . Έχει γράψει 3,370 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε στις 17:25, 21-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.
Να λες καλά που κοιτάμε κι αυτά, γιατί αν κοιτούσαμε μόνο χαρακτήρα θα ήσασταν όλοι single.
Ξερετε να κοιτατε και χαρακτηρα?

Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Drama Prinzessin
H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,309 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε στις 17:46, 21-07-12:

Δεν το έπιασα αυτό χάουζ. Δεν θα μιλήσω για εσάς τους ματάκιδες.

Χμ εγώ κοιτάω τα μάτια, για τους λόγους που είπε και η Μελανία. Μετά την φωνή, να είναι έτσι ελκυστική.

Παράθεση

DrHouse (intelligentsia)

Επιφανές Μέλος

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε στις 17:51, 21-07-12:

Απλως εσεις ως γυναικες,επηρεασμενες απο τα προτυπα περι ωραιου και γυμνασμενου ανδρα,με 1000 κοιλιακους,δεν ξερετε να βρισκετε κατι πραγματικα ενδιαφερον σε εναν ανδρα,και ετσι μενετε σε επιφανειακες βλεψεις και τιποτα παραπανω.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Melania~
H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,784 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 17:54, 21-07-12:

Χάουζ ή το παίζεις ή είσαι πεζός σοβαρά τώρα

Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Drama Prinzessin
H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,309 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε στις 17:54, 21-07-12:

Λολ, αυτό δεν ισχύει για όλες! Πολλές κοιτάνε χαρακτήρα πιστεύω.
Εγώ πχ δεν θα γύριζα να κοιτάξω έναν πολύ γυμνασμένο με μπρατσάρες που να είναι σαν τούμπανο. Απλά δεν είναι του στυλ μου.

Παράθεση

DrHouse (intelligentsia)

Επιφανές Μέλος

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε στις 18:00, 21-07-12:

Ελατε τωρα,ολες ψαχνετε το ''τελειο''.Αλλα δυστηχως,λιγοι εχουν καταλαβει οτι δεν υπαρχει.

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 18:04, 21-07-12:

Ενώ οι άντρες δεν επηρεάζονται καθόλου από τα πρότυπα των μοντέλων που κυκλοφορούν στη τηλεόραση και στα περιοδικά.
Ναι, ναι, έχεις δίκαιο. Άτιμες ρηχές γυναίκες.

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Τίτης

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Τίτης
Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 193 μηνύματα.

O Τίτης έγραψε στις 18:10, 21-07-12:

Ενώ οι άντρες δεν επηρεάζονται καθόλου από τα πρότυπα των μοντέλων που κυκλοφορούν στη τηλεόραση και στα περιοδικά.
Μοντέλα?Αν η γυναίκα δεν έχει κώλο,βυζί και μπούτια (άντε και ελάχιστη κοιλίτσα ) τι να την κάνεις?
Η γυναίκα πρέπει να σε βάζει κάτω και να σου αλλάζει τον αδόξαστο

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 18:24, 21-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από DrHouse
Απλως εσεις ως γυναικες,επηρεασμενες απο τα προτυπα περι ωραιου και γυμνασμενου ανδρα,με 1000 κοιλιακους,δεν ξερετε να βρισκετε κατι πραγματικα ενδιαφερον σε εναν ανδρα,και ετσι μενετε σε επιφανειακες βλεψεις και τιποτα παραπανω.

Με συγχωρείς αλλά δεν μπορώ να πάρω στα σοβαρά έναν συνομιλητή που τους ρίχνει όλους στο ίδιο τσουβάλι.

Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη moonlight
H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε στις 18:51, 21-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από DrHouse

θα πρεπει να υπαρχει αγαπητε μου κατι πραγματικα ενδιαφερον κατω απο κοιλιακους ή μοιλιακο ή μαλια ή φαλακρα για να το βρουμε

Παράθεση

Katerina S (Κατερίνα Μουρατίδου)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Katerina S
H Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 195 μηνύματα.

H Katerina S what the water gave me έγραψε στις 18:53, 21-07-12:

Εμενα με ελκυει ενα σοβαρο και ωριμο αγορι, που ασχολειται με τον αθλητισμο, ξερει πραγματα να σου μαθει, γενικα να σε κανει καλυτερο ανθρωπο και οχι χειροτερο, να ξερει τι θελει, και να εχει εκφραστικο προσωπο! αυτα

Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vampi
H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,358 μηνύματα.

H Vampi έγραψε στις 19:13, 21-07-12:

Δε ξέρω, δε ξέρω. Από ψυχοσύνθεση μ'αρέσουν περίεργα πράγματα γι'αυτό δεν θα επεκταθώ. Από εμφάνιση τώρα, μ'αρέσουν οι πολύ αδύνατοι
Αλλά δεν έχω πρόβλημα και λίγη (ΛΙΓΗ) κοιλίτσα να έχει. Χέρια και δάχτυλα κοιτάω, περιποιημένα πρέπει πάντα. Αλλά το τοπ που κοιτάω πάντα σε όλους είναι τα μάτια. Αδυναμία στα γαλάζια/μπλε. Λιώνω πραγματικά.

Παράθεση

samina

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη samina
H samina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 253 μηνύματα.

H samina έγραψε στις 19:49, 21-07-12:

Mάτια μάτια μάτια

Παράθεση

Panos__ (Πάνος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Panos__
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,048 μηνύματα.

O Panos__ is an avid observer of the human psyche έγραψε στις 19:57, 21-07-12:

Mη σου πω για κάτι φρικαλέους που μου ξημεροβραδιάζοντε στα περιοδικά αντρικής μόδας και κάνουν διαγωνισμό αν στο επόμενο τεύχος θα είναι πιο σικ από τους τυπάδες της φυλάδας (αφού πρώτα σα σωστές θυματάρές έχουν ξοδέψει μια περιουσία στα ανάλογα ρούχα για να ικανοποιήσουν τη μεγαλομανία,ψώνισμα και ναρκισσισμό τους).

Με κουράζω αφάνταστα μερικές φορές.

Παράθεση

_Ηρώ_

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη _Ηρώ_
H _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 254 μηνύματα.

H _Ηρώ_ έγραψε στις 23:27, 21-07-12:

Σε λάθος τόπικ μπήκα;

Τι μας έλκει στο άλλο φύλο δεν λέει;

Τι μας έλκει σεξουαλικά;Όχι;Λάθος κάνω;

Εσύ δλδ θες να κάνεις σεξ με μία κοπέλα επειδή είναι απίστευτα έξυπνη,κοινωνική,καλόκαρδη...

Παράθεση

Iratus

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Iratus
Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η . Έχει γράψει 398 μηνύματα.

O Iratus έγραψε στις 23:38, 21-07-12:

Η προσωπικότητα του ατόμου.Αυτό με ελκύει εμένα και τους περισσότερους ανθρώπους πιστεύω.Η αύρα που βγάζει ο άλλος και θέλεος να τον πλησιάσεις.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη φρι
H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,297 μηνύματα.

H φρι σκέφτομαι άρα πεινάω. έγραψε στις 23:40, 21-07-12:

εμενα παντως με ελκει το χαμογελο πολυ!!!!!!!

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 23:42, 21-07-12:

τα μάτια.

Παράθεση

Vicky13 (Βίκυ)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Vicky13
H Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 487 μηνύματα.

H Vicky13 έγραψε στις 08:52, 22-07-12:

αχχ τα πανέμορφα του μάτια , τον ωραίο (αλλά κατά βάθος σπαστικό ) χαρακτήρα του , το πως μιλάει και αυτά που σου λέει

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους