Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,109 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,364 μηνύματα σε 74,666 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι μας έλκει στο άλλο φύλο;

just smile!

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη just smile!
H just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H just smile! full of tears έγραψε στις 09:20, 19-08-12:

να μπορει να συζηταει να εχει μυαλλο να μην ειναι ψωνιο να μην ειναι πολυ γκομενιαρης να ντυνεται ωραια να εχει ωραια φατσα.Πολυ υποκειμενικο το τελευταιο δεν αναλυεται

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Cosa Nostra

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Cosa Nostra
Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

O Cosa Nostra έγραψε στις 01:14, 26-08-12:

Με ελκυει μια γυναικα οταν εχει Οξυδερκεια - φινετσα - χιουμορ - καλο γουστο - αρκετα ενδιαφεροντα - και γενικα να ειναι ευχαριστη σαν τυπος

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mr.Blonde

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Mr.Blonde
Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 829 μηνύματα.

O Mr.Blonde έγραψε στις 01:19, 26-08-12:

Θα το πω κοσμια αν και σιγουρα καποιο αλλο μελος θα εχει ποσταρει το ιδιο μηνυμα.
Με ελκυουν τα οπισθια,τα στηθη,τα ωραια μαλλια και το χαμογελο.Και τα ποδια.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

souzana

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη souzana
H souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.

H souzana έγραψε στις 20:15, 09-09-12:

Όλο το σύνολο

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

μαρία_πικραλίδα

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη μαρία_πικραλίδα
H μαρία_πικραλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H μαρία_πικραλίδα έγραψε στις 05:14, 27-09-12:

κοιταω το χαμογελο,το βλεμμα το χιουμορ πανω απο ολα και με τραβανε πολυ οι περιεργοι,οχι στην εμφανιση αλλα αυτοι που δεν μπορεισ να καταλαβεις ποτε τι εχουν μεσα στο μυαλο τους..που σε κανουν να θες να τουσ πλησιασεις και να τους καταλαβεις ολο και περισσοτερο.α!κ μ αρεσει και το μουσι σε εναν ανδρα. :p

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ρόζα Νέρα Flamingo
H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 11:35, 27-09-12:

μουσι , γενια, γενιαδα
ειναι επισης πολυ ωραια

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μάξιμος

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Μάξιμος
Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 1,486 μηνύματα.

O Μάξιμος έγραψε στις 16:25, 27-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Snow
Κάτι έχω πάθει με τα μάτια σου...
Ακριβώς εδώ είναι που ακούγεται το κ λ ί κκκκκκ...μπούμ!!!
και αν σε βρει απροετοίμαστ-η -ο,
χμμμμμ, αρχίζει και κατεβαίνει, κατεβαίνει,....

Ε, κάπου εκεί, αρχίζεις και μαθαίνεις. Εντάξει, εμείς λέμε οτι αρχίζεις, δεν είπαμε οτι θα μάθεις κιόλας...μη τρελαθούμε...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Μάξιμος : 27-09-12 στις 23:49.
Παράθεση

Ameli_Mare

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Ameli_Mare
H Ameli_Mare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Κοινωνικός λειτουργός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H Ameli_Mare έγραψε στις 02:31, 01-11-12:

Τι να πω ; ήταν πολλά εκείνα που έλκυαν-με ελκύουν σε ένα άντρα.Θυμάμαι τα πρώτα περιστατικά "χτυποκάρδιας",ένας άντρας,συνεργάτης της μητέρας μου,πιτσιρίκα τότε εγώ 12 χρονών,με πιάνω να γέρνω το κεφάλι μου κάθε τρεις και λίγο προς το μέρος του,εκείνη η ελαφρύ του γενιάδα,το μαλλί (αναπολώντας εκείνη τι στιγμή σκέφτομαι τώρα ότι ήταν πολύ προχώ για την εποχή του)μελαχροινό και λίγο κάτι μεταξύ ελαφρώς φτιαγμένο και ελαφρώς "μόλις βγήκα από το κρεβάτι",με χέρια δυνατά αλλά όχι χοντροκομμένα δάχτυλα,σκεφτόμουν συνέχεια τι θα απογίνω θεέ μου εάν δεν έχω ΑΥΤΟΝ τον άντρα όταν μεγαλώσω ;

Έλα όμως που μεγαλώσαμε,το κρυφό μου χτυποκάρδι κάπου εξαφανίστηκε σε άλλη πόλη και εγώ,να μένω πίσω να αναζητώ τα ίδια χαρακτηριστικά σε άλλον άντρα,λίγο άξεστος,λίγο μελαχροινός,λίγο σαν εκείνο το πρώτο το αίσθημα,μετέποιτα βέβαια ήρθαν και οι απαιτήσεις,αμ πως,τώρα θα γίνω γυναίκα,θέλω τον άντρα τρυφερό,πρίγκιπα,να μοιράζεται την κάθε σκέψη του,με τρομερό χιούμορ και πάντα ευδιάθετο,να μου λέει "ναι" και εγώ να λέω "έτσι μπράβο"

το συναισθηματικό χαστούκι όμως δεν άργησε να έρθει,το πρώτο "προσαρμόσου κοπελάρα μου" ήρθε από την πρώτη αγάπη της ζωής μου,όχι,δεν ήταν ο πρίγκιπας,ήταν όμως μυστηριώδης,λίγο νταρκ,ευδιάθετος αλλά και μελαγχολικός,και,πλέον δεν ήθελα να ξέρω την κάθε σκέψη κανενός άντρα,δεν ήθελα το τρομερό χιούμορ αλλά την ικανότητα να με κάνει να γελάσω τις κατάλληλες στιγμές,ήθελα να είναι ο εαυτός του και όχι το ρομπότ από τον κατάλογο των ονείρων μου.

Κάπως έτσι και κάτι τέτοιο...

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hlektrologos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Hlektrologos
Ο Hlektrologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

O Hlektrologos έγραψε στις 22:24, 01-11-12:

απλά ....να είναι ο εαυτός της

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 22:49, 01-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Ameli_Mare
Τι να πω ; ήταν πολλά εκείνα που έλκυαν-με ελκύουν σε ένα άντρα.Θυμάμαι τα πρώτα περιστατικά "χτυποκάρδιας",ένας άντρας,συνεργάτης της μητέρας μου,πιτσιρίκα τότε εγώ 12 χρονών,με πιάνω να γέρνω το κεφάλι μου κάθε τρεις και λίγο προς το μέρος του,εκείνη η ελαφρύ του γενιάδα,το μαλλί (αναπολώντας εκείνη τι στιγμή σκέφτομαι τώρα ότι ήταν πολύ προχώ για την εποχή του)μελαχροινό και λίγο κάτι μεταξύ ελαφρώς φτιαγμένο και ελαφρώς "μόλις βγήκα από το κρεβάτι",με χέρια δυνατά αλλά όχι χοντροκομμένα δάχτυλα,σκεφτόμουν συνέχεια τι θα απογίνω θεέ μου εάν δεν έχω ΑΥΤΟΝ τον άντρα όταν μεγαλώσω ;

Έλα όμως που μεγαλώσαμε,το κρυφό μου χτυποκάρδι κάπου εξαφανίστηκε σε άλλη πόλη και εγώ,να μένω πίσω να αναζητώ τα ίδια χαρακτηριστικά σε άλλον άντρα,λίγο άξεστος,λίγο μελαχροινός,λίγο σαν εκείνο το πρώτο το αίσθημα,μετέποιτα βέβαια ήρθαν και οι απαιτήσεις,αμ πως,τώρα θα γίνω γυναίκα,θέλω τον άντρα τρυφερό,πρίγκιπα,να μοιράζεται την κάθε σκέψη του,με τρομερό χιούμορ και πάντα ευδιάθετο,να μου λέει "ναι" και εγώ να λέω "έτσι μπράβο"

το συναισθηματικό χαστούκι όμως δεν άργησε να έρθει,το πρώτο "προσαρμόσου κοπελάρα μου" ήρθε από την πρώτη αγάπη της ζωής μου,όχι,δεν ήταν ο πρίγκιπας,ήταν όμως μυστηριώδης,λίγο νταρκ,ευδιάθετος αλλά και μελαγχολικός,και,πλέον δεν ήθελα να ξέρω την κάθε σκέψη κανενός άντρα,δεν ήθελα το τρομερό χιούμορ αλλά την ικανότητα να με κάνει να γελάσω τις κατάλληλες στιγμές,ήθελα να είναι ο εαυτός του και όχι το ρομπότ από τον κατάλογο των ονείρων μου.

Κάπως έτσι και κάτι τέτοιο...

...απο την πληρη επιφανειακότητα
στους συμβιβασμούς του μικροαστικού γάμου
μεσα σε χρονο μηδεν

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

EnnisDelMar!

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη EnnisDelMar!
H EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής . Έχει γράψει 602 μηνύματα.

H EnnisDelMar! fresh έγραψε στις 23:05, 01-11-12:

Προσκυνώ στην ομορφιά της!

Παράθεση

EnnisDelMar!

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη EnnisDelMar!
H EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής . Έχει γράψει 602 μηνύματα.

H EnnisDelMar! fresh έγραψε στις 23:07, 01-11-12:

τι το να πηδάς την Kardashian, τι το να πηδάς την Barbie... Plastic is fantastic!

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
η belluci δεν μου αρεσει τοσο λογω φατσας και υφους,,δεν ξερω γιατι?και ειναι και 170 σχεδον,,ψηλη σχεδον..
Είσαι τρελός??

Παράθεση

Ameli_Mare

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Ameli_Mare
H Ameli_Mare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Κοινωνικός λειτουργός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H Ameli_Mare έγραψε στις 00:21, 02-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
...απο την πληρη επιφανειακότητα
στους συμβιβασμούς του μικροαστικού γάμου
μεσα σε χρονο μηδεν

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 00:30, 02-11-12:

η προσωπικοτητα η μορφωση

και τα Μεγααλα Βυζάα

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 21:55, 02-11-12:

Χμμ..η πνευματική καλλιέργεια θα έλεγα κυρίως...

Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 21:58, 02-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Dalian
δηλαδη αμα δεις καποιον/α λες οτι αυτον/η τον/την θες για το μυαλο του/της και τον ωραια τροπο που απαγγελει τα απαντα το Poe?

ολα ειναι ενας συνδιασμος! αυτο που θα σε φερει κοντα στον αλλον ειναι πρωτα η εμφανιση αλλα αυτο που θα σε κανει να τον ερωτευτεις και να μεινεις μαζι του ειναι οντως ο χαρακτηρας

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 22:03, 02-11-12:

Εμ να είσαι με κάποιον και να σου μιλάει συνέχεια για τη σούπερ λίγκα,δεν με εμπνέει ιδιαίτερα....

Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 22:05, 02-11-12:

Εμ να είσαι με κάποιον και να σου μιλάει συνέχεια για τη σούπερ λίγκα,δεν με εμπνέει ιδιαίτερα....
ειναι και αυτο ενα point

εκτος αν σπουδαζεις αθλητικη δημοσιογραφια

ειναι θεμα κοινων ενδιαφεροντων.

Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 22:47, 02-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Cosa Nostra
γενικα να ειναι ευχαριστη σαν τυπος
Συμφωνώ απόλυτα ως προς αυτό. Είναι το πιο σημαντικό.

Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ToxicLips
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε στις 21:53, 16-12-12:

Αχ αυτη η γοητεια των ανδρων

Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 22:01, 16-12-12:

Τι με ελκύει στις γυναίκες...χμμμ ...καλή ερώτηση. Πρώτα το πρόσωπο αν δεν λέει το πρόσωπο τότε χαλάει η υπόθεση. Η γενικότερη θηλυκότητ αείναι μεγάλο + για μια γυναίκα καθώς αυτό είναι κυρίως που σε τραβάει το αντίθετο από εσένα.

Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Nefeli Graf
H νεφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,675 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε στις 00:41, 25-01-13:

χμμμ τα ματάκια του τα χειλάκια του και ο χαρακτήρας του

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

grayxx

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη grayxx
Ο grayxx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O grayxx έγραψε στις 14:54, 11-02-13:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

varicap

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη varicap
Ο varicap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.

O varicap έγραψε στις 20:31, 25-02-13:

Κατά σειρά
1. Πρόσωπο
2.Να μη βγάζει κατσαρίδες από το στόμα όταν μιλάει
3. Να είναι έξυπνη αλλά χωρίς υπεροπτισμό.
4. Έξυπνα μάτια
5. Να μην είναι ψευτογατούλα
6. Να μην προσπαθεί να με αλλάξει
7. Να μην είναι bitch
8. Ωραίο σώμα

Παράθεση

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Itach1
Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,189 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε στις 14:23, 01-07-13:

Το πρόσωπο, ο τσαμπουκάς και το σώμα.

Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη φρι
H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,297 μηνύματα.

H φρι σκέφτομαι άρα πεινάω. έγραψε στις 14:24, 01-07-13:

τίποτα.

Παράθεση

Greysanatomy

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Greysanatomy
Ο Greysanatomy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 176 μηνύματα.

O Greysanatomy έγραψε στις 12:40, 02-07-13:

Κακά τα ψέματα όλοι κοιτάζουν την εμφάνιση.Αν τους κάνει το κλικ ώστε να πάνε να μιλήσουν και αργότερα να ανακαλύψουν τον χαρακτήρα τους.Μου αρέσουν οι κοπέλες αρχικά που έχουν μεσογειακό σώμα.Καμπύλες δηλαδή ούτε κόκαλο ούτε πολύ παχιά και να έχουν γλυκό πρόσωπάκι αθώω διότι μου αρέσει τόσο πολύ Αυτό το σέξυ με απωθεί.Τώρα ναι μου αρέσουν τα μαύρα και τα κόκκινα μαλλιά αλλά δεν τρέχει και κάστανο. Ας πούμε, δύο κοπέλες που μου αρέσουν πάρα πολύ να τις βλέπω είναι αυτή που έκανε την Νεφέλη στους Βασιλιάδες και φυσικά η Τζέσσικα του True Blood..ξέφυγα με την εμφάνιση .

Προσωπικότητα: Θέλω να έχει δυνατή προσωπικότητα,λίγο μυστήρια και όχι πολύ εκδηλωτική ώστε να την ανακαλύπτω σιγά σιγά.Να έχει χιούμορ γιατί το θεωρώ πολύ σημαντικό.Όσο και αν σας φαίνεται περίεργο θέλω να είναι φιλόζωη.Να είναι αυτό που λέμε ήρεμη δύναμη και να είναι χαμαιλέοντας δηλαδή να είναι γατούλα εκεί που πρέπει και δυναμική όταν πρέπει.Να υπάρχει λίγη ένταση στη σχέση.Να έχει απόψεις πάνω σε αρκετά θέματα και να συζητάει σοβαρά όχι να ανοίγει το στόμα της και να πετάει βατράχια.Ρόμαντική διότι είμαι και εγώ και . Να τις αρέσουν τα ταξίδια να εξερευνά και να της αρέσει η περιπέτεια (ορειβασία, ελεύθερη πτώση κλπ κλπ).Με γοητεύει η κοπέλα που ασχολείται με την τέχνη επειδή και εγώ ζωγραφίζω γράφω και χορεύω.Συνήθως αυτά τα άτομα και δεν αναφέρομαι σε μένα έχουν μια γοητεία ένα ανήσυχο αφαιρετικό πνεύμα ένα μυστήριο που με κάνει να κολλάω
Δεν αναφέρομαι σε πίστη αγάπη καλή καρδιά προς θεού υπάρχει κανένα άτομο που να μην τα θέλει αυτά από τον σύντροφό του και γενικά από άτομα που αγαπά?

Τέλος θα ήθελα να κάνει καλό μασάζ εδικά στη πλάτη που είναι το σημείο μου,Να αγαπάει την Ιαπωνία γιατί αγαπώ πολύ αυτή τη χώρα και να ξέρει ταντρικό σεξ χαχαχα πλακίτσα

Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Darkness
H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,355 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε στις 14:23, 04-07-13:

Οι έξυπνοι ακόμη και αν έχει 2 ελιές στα μούτρα φορά γυαλλιά και είναι πετσί και κόκκαλο.

Παράθεση

καποιος_καπου

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη καποιος_καπου
Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 465 μηνύματα.

O καποιος_καπου έγραψε στις 14:28, 04-07-13:

χαρακτηρας,χιουμορ

Παράθεση

Laispodias (Κανένας)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Laispodias
Ο Κανένας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 12 ετών , επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O Laispodias έγραψε στις 16:53, 04-07-13:

Πρώτα απο όλα, να είναι όντως αντίθετο φύλο.
Οχι κακή αντιγραφή του δικού μας (ήτοι, ούτε κολλητάρια βαρύμαγκες με βυζιά, ούτε γατούλες γκομενίτσες με προστάτη και γένια 3 ημερών)

Παράθεση

elepan (Παναγιώτης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη elepan
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 441 μηνύματα.

O elepan I miss the sun. έγραψε στις 17:39, 04-07-13:

+ 1. Άτομο χωρίς αυτό το βασικό χαρακτηριστικό, δεν το αντέχω για πολύ καιρό.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Dalian έγραψε στις 16:50, 06-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από elepan
+ 1. Άτομο χωρίς αυτό το βασικό χαρακτηριστικό, δεν το αντέχω για πολύ καιρό.
Επιτέλους κάποιος συμφωνεί μαζί μου,συνέχεια τρώω κράξιμο όταν το λέω

Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 17:09, 06-07-13:

προσωπο,χαρακτηρας και ΜΟΥΣΙ.
εε και γενικα το συνολο

Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Nefeli Graf
H νεφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,675 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε στις 18:30, 06-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από CiNeFiL
προσωπο,χαρακτηρας και ΜΟΥΣΙ.
εε και γενικα το συνολο
Θα συμφωνήσω ειδικά για το μούσι

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη τρελή φιλόσοφος
H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 20:10, 06-07-13:

ευγένεια,μικρή-μέτρια δόση τρέλας,μόρφωση-κουλτούρα,εξυπνάδα και μη κράξετε αλλά γυαλιά...........
δεν ξέρω τα περισσότερα αγόρια μου αρέσουν με γυαλιά

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 07-07-13 στις 21:59. Αιτία: split μηνύματος για μεταφορά μέρους του σε οφφ τοπικ
Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη φρι
H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,297 μηνύματα.

H φρι σκέφτομαι άρα πεινάω. έγραψε στις 15:07, 08-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από τρελή φιλόσοφος
δεν ξέρω τα περισσότερα αγόρια μου αρέσουν με γυαλιά
το καλυτερο ειναι να εχουν μυωπια αλλα να μη φορουν γυαλια για να μας βλεπουν πιο ομορφες

Παράθεση

Βλα (Βλαδίμηρος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Βλα
Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 795 μηνύματα.

O Βλα Η κόλαση, λοιπόν, είναι η πατρίδα μας. έγραψε στις 20:00, 06-08-13:

Η ευρηματικότητα-χιούμορ περισσότερο.
Και επίσης το βλέμμα!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Βλα : 06-08-13 στις 20:08.
Παράθεση

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΑνεξαρτητηΛεμε
H ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

H ΑνεξαρτητηΛεμε έγραψε στις 21:26, 06-08-13:

λένε ότι σ έναν ξένο άνθρωπο κοιτάμε πρώτα μάτια-δόντια...
τώρα για το άλλο φύλο οι περισσότερες διαφορές μας θαρρώ πως είναι ελκυστικές....

Παράθεση

σιριους

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη σιριους
Ο σιριους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O σιριους έγραψε στις 21:52, 06-08-13:

Χαρακτηριστικά προσώπου(μάτια, μαλλιά), χιούμορ, γλυκύτητα(μέχρις ενός σημείου) και γενικότερα ο χαρακτήρας.

Παράθεση

mirto.dr (Μυρτώ)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη mirto.dr
H Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 177 μηνύματα.

H mirto.dr έγραψε στις 22:13, 06-08-13:

Εγώ πιστεύω ότι δεν υπάρχει τίποτα πιο σέξυ από την εξυπνάδα,την ευφυία...Εάν δε συνδυάζεται με την εξωτερική εμφάνιση τότε ......

Παράθεση

Lucas D.Hagg

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lucas D.Hagg
Ο Lucas D.Hagg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 146 μηνύματα.

O Lucas D.Hagg έγραψε στις 22:15, 06-08-13:

ευφυια και χαμογελο.-

Παράθεση

xontrogato (μαρθουλινι!)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη xontrogato
H μαρθουλινι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H xontrogato και πράσσειν'άλογα ! έγραψε στις 13:18, 10-08-13:

χιουμορ χιουμορ χιουμορ!αν δεν μπορει το αλλο φυλο να σε κρατησει με την προσωπικοτητα του η ομορφια παει περιπατο!

Παράθεση

blonde_angel

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη blonde_angel
H blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός . Έχει γράψει 114 μηνύματα.

H blonde_angel ~Επανάσταση; έγραψε στις 13:27, 10-08-13:

Αυτοσαρκασμός και πνευματική καλλιέργεια...

Παράθεση

Dr.Quantum

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dr.Quantum
Ο Dr.Quantum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 425 μηνύματα.

O Dr.Quantum έγραψε στις 14:02, 10-08-13:

Δεν ξέρω τι με ελκύει.Διαφορα και διαφορετικά πράγματα.Δε μπορώ να αναγνωρίσω ακριβώς τι είναι αυτό που με ελκύει (σε χαρακτήρα-προσωπικότητα).
Ένας χαρακήρας πχ που μου έκανε αίσθηση είναι η Clementine από το Eternal sunshine of the spotless mind.Δεν έχω ερωτευτεί ακόμα,είμαι 17,5.Και γενικά το συνιθισμένο κορίτσι δε μου τραβάει πολύ τη προσοχή.Ίσως φταίει η ηλικία.

Παράθεση

Στο διάολο πάμε (Λενιώ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Στο διάολο πάμε
H Λενιώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 609 μηνύματα.

H Στο διάολο πάμε Till we get a piece, fuck peace έγραψε στις 18:06, 23-10-13:

Η εξυπνάδα ..η ταπεινότητα και το χιούμορ μου τραβάνε πολύ την προσοχή ειδικά αν συνοδεύονται και από μια ωραία εμφάνιση εκεί παραδίνομαι!!

Παράθεση

Άδωνις

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Άδωνις
Ο Άδωνις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 34 μηνύματα.

O Άδωνις έγραψε στις 18:19, 23-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
Να...παραδίνονται!!!!!

Παράθεση

einhell

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη einhell
Ο einhell αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 64 μηνύματα.

O einhell έγραψε στις 21:48, 11-11-15:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Πλάτες μεγάλες, μου θυμίζουν πουλί
Πως θα περιεγραφες δηλαδη καποιον με μεγαλες πλατες?

Τι με ελκει ε....μμμμ, φατσα βασικα, τα υπολοιπα στα πλαισια του αποδεκτου

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη CaneSenpai
Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 624 μηνύματα.

O CaneSenpai έγραψε στις 01:02, 31-12-15:

Για μενα προσωπικα παντα μιλαω γιατι καθε ανθρωπος εχει διαφορα γουστα το τελειο ειναι:

1) Ξανθο μαλλι αρκετα μακρυ
2) 1.65-1.70 MAX δεν λεει η γυνακα να ειναι ψήλη
3) Λεπτη προς λιγο γυμνασμενο. Δεν μπορω πολλα κιλα ουτε κοιλιακους σε κοπελα...
4) Μην ειναι τουβλο
5) Δεν με πολυενδιαφερει το στηθος αλλα τα οπισθια τα θελω να ειναι σε πολυ καλο επιπεδο
6)Να ειναι ντροπαλη λιγο,σεμνη και γενικα low-profile
Παράθεση

kramer123

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη kramer123
Ο kramer123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 306 μηνύματα.

O kramer123 έγραψε στις 01:17, 31-12-15:

Περα απο τα βασικα (προσωπο,σωμα...)
Μου αρεσουν οι κοπελες που φορανε γυαλια,ειδικα αυτοι οι μεγαλοι σκελετοι που εχουν ολες τωρα ειναι πολυ ωραιοι
Οσους εχω ρωτησει βεβαια δεν συμφωνουν μαζι μου .Γουστα ειναι αυτα τι να πεις.
Παράθεση

Γκρινιάρης Gkrr (Κωνσταντίνος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γκρινιάρης Gkrr
Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.

O Γκρινιάρης Gkrr Perseverance makes the difference... έγραψε στις 01:45, 31-12-15:

Μακριά μαλλιά να έχει, αυτό ^^
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους